Call of Duty®: Black Ops 4, Call of Duty: Black Ops 4 | Call of Duty Wiki | Fandom

Call of Duty: Black Ops 4

Poprvé, Call of Duty®: Black Ops 4 přichází do bitvy Blizzard.síť v plně optimalizované pro PC zkušenosti a plně integrované do bitvy.Čisté sociální rysy. Vyvinuto ve spolupráci mezi Treyarchem a Bereoxem, Call of Duty®: Black Ops 4 bude nejrobustnějším, rafinovanějším a přizpůsobitelným zážitkem PC střelce, jaký jsme kdy vytvořili. Mezi funkce patří neomezená framerate, rozlišení 4K, HDR, podpora pro ultrawide monitory a další funkce vytvořené pro komunitu PC.

Saatavilla Nyt

Black Ops je zpět! Představujeme odvážný, uzemněný, tekutinový multiplayer bojový, největší zombie nabízející vůbec a Blackout, kde vesmír Black Ops ožívá v jedné masivní zážitek z bitvy Royale. Voják pro All-Out Combat-na míru pro komunitu Black Ops.

Výpadek proudu

V Blackout ožívá vesmír Black Ops v jedné masivní zkušenosti s royale, kombinující boj s podpisem Black Ops a největší mapu v historii Call of Duty. Hrajte jako oblíbené postavy fanoušků a bojte se prostřednictvím ikonického nastavení v zážitku z přežití a eliminace.

Multiplayer

Multiplayer zvedne bar a poskytuje nejúžasnější uzemněný bojový zážitek se zaměřením na taktickou hru a výběr hráče.

Zadejte své datum narození

Prosím vložte správné datum.
Omlouvám se, nesplňujete minimální požadavky

zombie

Call of Duty®: Black Ops 4 přináší největší nabídku Zombies den 1 s vzrušujícím novým dobrodružstvím a zcela novým obsazením postav. Prozkoumejte všechny tři zkušenosti při spuštění: ix, plavba zoufalství a krev mrtvých.

Zadejte své datum narození

Prosím vložte správné datum.
Omlouvám se, nesplňujete minimální požadavky
PC přichází do bitvy Blizzard.síť

Poprvé, Call of Duty®: Black Ops 4 přichází do bitvy Blizzard.síť v plně optimalizované pro PC zkušenosti a plně integrované do bitvy.Čisté sociální rysy. Vyvinuto ve spolupráci mezi Treyarchem a Bereoxem, Call of Duty®: Black Ops 4 bude nejrobustnějším, rafinovanějším a přizpůsobitelným zážitkem PC střelce, jaký jsme kdy vytvořili. Mezi funkce patří neomezená framerate, rozlišení 4K, HDR, podpora pro ultrawide monitory a další funkce vytvořené pro komunitu PC.

Call of Duty: Black Ops 4

Black Ops je zpět! Vyvinul Treyarch, Call of Duty®: Black Ops 4 vezme nejprodávanější franšízu v Call of Duty® do New Heights. Název je přizpůsoben milionům Call of Duty: Black Ops Fanoušci po celém světě, kteří se nadále zapojují a hrají společně. Zapomeňte na to, co víte, Call of Duty: Black Ops 4 je nastaven na revoluční zážitek.„ – Oficiální popis

Call of Duty: Black Ops 4 (stylizovaný jako Call of Duty: Black Ops IIII) je videohra první osoby vyvinutá společností Treyarch pro PlayStation 4 a Xbox One a Bereox (s pomocí Blizzard Entertainment) pro Microsoft Windows. Hra byla vydána 12. října 2018.

Poprvé v franšíze nepředstavuje žádný tradiční kampaň, Black Ops 4 věnuje veškerou pozornost do tří odlišných režimů: multiplayer, zombie a zcela nový Battle Royale Mode Blackout. Hra však bude zahrnovat sólové mise pro jednoho hráče, které se zaměřují na tradici a příběhy o postavách multiplayerů hry, nebo „Specialisté.„Multiplayer je tradiční, přesto předefinovaný, představující odvážný, uzemněný boj s multiplayerem tekutin. Zombies obsahuje zbrusu nové zážitky spolu s dalším přizpůsobením toho, jak si hráč přeje hrát, s hlubokými hrami a velikonočními vejci, která jeho fanoušci očekávali. Blackout je zbrusu nový přírůstek do Volání povinnosti franšíza. Je to Treyarchův pohled na bitevní royale žánr her, kde vesmír Černé ops ožívá v jedné masivní bitvě Royale s největší mapou v Volání povinnosti Historie, podpis Černé ops boj, postavy, umístění a zbraně z celého Černé ops série.

Oficiální upozornění na hru byl vydán 8. března 2018, kromě toho se konala událost komunitního odhalení 17. května 2018. Volání povinnosti: Black Ops 4 je 15h hra v Volání povinnosti Druhá franšíza a Treyarch je vyvinutá ve tříletém vývojovém cyklu.

Je to pátá hra v Černé ops Série, následování Call of Duty: World at War, Call of Duty: Black Ops, Call of Duty: Black Ops II a Call of Duty: Black Ops III. Je nastaven mezi Black Ops II a Black Ops III v vyprávění multiplayerů, stejně jako specializované velitelské mise.

Na PC byla hra spuštěna v bitvě.síťová platforma, spíše než pára spolu s budoucími budoucími vydáními Call of Duty: WWII poslední hra v seriálu, která má být zakoupena na Steam, dokud Call of Duty: Modern Warfare II ‘S vydání na platformě.

Obsah

Recenze expertů GameSpot

22. listopadu 2022

12. listopadu 2020

30. října 2019

Rozvoj

Pozadí

Call of Duty: Black Ops 4 je první hra v Volání povinnosti franšíza na neobsazení tradičního režimu kampaně. Při vysvětlení rozhodnutí o jeho nezařazení odpověděl šéf spolupráce Dan Bunting: „Vracím se na samé začátek Black Ops 4 vývoj, nikdy jsme se nezačali provést tradiční kampaň. Vždy jsme začali z místa, budeme s touto hrou něco jiného udělat něco jiného Black Ops III a hry v průběhu let. Vidíme stále více a více hráčů, kteří tráví více času s multiplayerem a zombie, nejen ve hře, ale mimo hru, streamování a mluvení o tom na fórech. Vytváří to opravdu obrovskou reakci davu. Rozhodnutí bylo, že jsme tentokrát chtěli udělat jiný styl hry. V průběhu rozvoje jsme vyzkoušeli spoustu nápadů, spoustu věcí, které zpochybnily konvenci Volání povinnosti hra v minulosti, nebo a Černé ops hra v minulosti. Jak jsme to udělali, některé věci to zvládnou, některé věci ne. Hra, kterou dnes zastupujeme, skutečně představuje to nejlepší z nápadů, které procházely touto rukavicí vývoje her, což je docela typické pro to, jak děláme věci.”

Při diskusi o multiplayeru byl Bunting dotázán na to, jak plánují zlepšit stávající hru, k němuž řekl: „Mluvil jsem o tom, jak v konkurenčním multiplayeru, v Černé ops Zejména to bylo vždy především o zbraních a hraní hráčů, které doručují. To je číslo jedna, vaše primární zkušenost, když hrajete konkurenční multiplayer. Je to o zbrani. Do našich zbraňových systémů jsme provedli více investic než Black Ops I, II a Iii kombinovaný. Hlavní pocit hry, hnutí, střelbu, to jsou všechny základy, které budou zpřísnit herní smyčku a aby se cítila, jako by byla hlubší a prospěšnější, když jdou po této cestě k mistrovství.”

Při diskusi o novém Battle Battle Battle Royale režim hovořil Bunting o tom, jak se žánr stal hitem a vývojem jejich vlastní verze, „není tajemstvím pro nikoho v oboru, že Battle Royale vzal svět bouří, když poprvé zasáhl začátkem minulého roku. Náš tým je tým intenzivních hráčů. Samozřejmě hrajeme hry, kterou všichni hrají. Začátkem minulého roku jsme hráli spoustu různých her a byl to zjevně jev, který změnil herní průmysl. Naše myšlení se začalo v té době formulovat.”

„Když začnete stavět zážitek pro více hráčů kolem masivního širokého otevřeného prostoru, je důležité, že máte spoustu hotspotů, kam jdete tam, kam můžete očekávat, že bude opravdu intenzivní boj. Pro ty hotspoty kolem mapy, jak jste pravděpodobně viděli z upoutávky, táhneme některé z velkých okamžiků našich map ze série dohromady tak, že – neřekl bych, že dohromady sešilo, protože to opravdu nedělá Spravedlnost – reimaginujeme každý z těchto prostorů způsobem, který má smysl pro geografii hry.„[1]

Hra byla během vývoje několikrát restartována, přičemž Blackout byl přidán na poslední chvíli. Zpočátku, Call of Duty: Black Ops 4 byl nastaven na spuštění se zbrusu novým režimem příběhu s názvem kariéra spíše než tradiční kampaní. V roce 2018 však byla kariéra vyřazena. Režim by byl zaměřen na mechanik 2v2 a byl by nastaven poté Black Ops III. Dva hráči mohli hrát bok po boku, nebo to mohlo být přehráno spolu s botem. Každá strana by si vybrala mezi dvěma frakcemi – armádou svobodných lidí a světovým OSN a týmy dvou by soutěžily o to, aby nepřátele propadly a bojovaly o různé cíle v post -apokalyptických 2070. [2]

Poté, co byla kariéra vyřazena a Treyarch se rozhodl jít s bojovým royale zážitkem, začal software Raven pracovat na novém vyprávění, který by odrážel nový směr, kterým hra směřovala. Tyto narativní mise by se zaměřily na specializované postavy, které byly hratelné v multiplayeru. Zatímco bylo vytvořeno mnoho misí, režim byl také vyřazen.

Nakonec se Treyarch rozhodl vypořádat se s specializovaným velitelstvím, který slouží jako výukový režim, který představí hráče různým hratelným specialistům a jejich mechanice ve hře, a také sloužit jako hlavní vyprávění hry. Na rozdíl od původní verze vyprávění, která by byla uvedena v kariéře, se specializovaná velitelství koná ve 40. letech 20. století.

Příběh chaosu: Scarlett Rhodes · Bruno Delacroix · Diego Necalli · Stanton Shaw

Ikony: Viktor Reznov · Alex Mason · Frank Woods · Raul Menendez · Jason Hudson (Operace: První pašák stávky) · Dovolená Hudson (Rezervy Blackjacku) · Náhradník (Blackjack’s Shop “Restauntr Bundle”) · Strýc Woods (Black Ops Pass) · Sarah Hall (Rezervy Blackjacku) · David Mason (Rezervy Blackjacku) · Dámský muž (Blackjack’s Shop “Summer Break Bundle”) · Sergei Kozin (Zvláštní objednávka černého trhu) · M. Stíny (Rezervy Blackjacku) · Klasická cena (Moderní předobjednávka války) · Likvidátor (Zvláštní objednávka černého trhu) · Grigori Weaver (Zvláštní objednávka černého trhu)· Hraničář · Frogman · Airborne · TĚSNĚNÍ · Bitva ztuhla

Black Ops 4 Blackout doba vydání, přístup na předpětí a vše, co víme o Call of Duty Battle Royale

Vše, co víme o Black Ops 4 Beta a Battle Royale Mode Blackout.

Průvodce přispěvatelem Matthew Reynolds
Aktualizováno 11. října 2018
Sledujte Call of Duty: Black Ops 4

Black Ops 4 Blackout, Call of Duty’s převzetí režimu Battle Royale, kde se velké množství hráčů pokouší být poslední osobou stojící na obrovské rozlehlé mapě, je téměř téměř na nás, s předpětí jít naživo a čas vydání přichází velmi brzy poté.

Black Ops 4 je pravděpodobně nejradikálnější hrou Call of Duty v letech, která se prokopuje tradiční kampaň pro jednoho hráče, aby se zaměřila na aktivity pro více hráčů, včetně tří zkušeností s zombie, změny tradičních hráčů-versus-hráči a samozřejmě to nově přidané režim.

Tady je všechno, o čem víme Výpadek proudu a Černé ops Před zahájením hry 12. října.

Black Ops 4 Blackout doba uvolnění a datum předpětí pro PS4, Xbox One a PC

Nyní, když beta jsou po všem, zbývá jen skutečná věc. Black Ops 4 je K dispozici k předběžnému načtení právě teď, Od 11. října a poté bude oficiálně hratelné současně, a proto v následujících dobách:

Call of Duty Black Ops 4 Blackout Čas vydání:

 • UK: 5:00 (BST) Pátek 12. října
 • Evropa: 6:00 (CEST) Pátek 12. října
 • US East Coast: 12 Midnight (EST) Čtvrtek/pátek 11. října/12
 • US West Coast: 21:00 (PST) Čtvrtek 11. října

Existují několik zpráv o tom, že Black Ops 4 již je hratelné, jakmile si ji stáhnete – ale vzhledem k tomu, že je to obrovská velikost stahování a oprava 50 GB den, to stále nemusí být možné pro každého!

Z beta beta se nic nepřenáší, takže při startu je každý na rovném hřišti. Hodně štěstí!

Co je Blackout, Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale Mode?

Blackout je bitevní royale režim ve stejném duchu jako Battlegrounds a Fortnite PlayerUnknown, ale s Call of Duty Twist.

Zde je úplný přívěs pro režim:

 • Majetky
 • Staveniště
 • Pole
 • Nuketown Island
 • Nákladní doky
 • Rozsah palby
 • Fracking Tower
 • Továrna
 • Rivertown
 • Vlakové nádraží
 • Hyrdo Dam
 • Azyl
 • Turbína

Mapa výpadku bude 1 500krát větší než umístění fanoušků Black Ops Nuketown. Jeden hráč Call of Duty, Drift0R, použil sílu matematiky k tomu, aby to zjistil, vypočítal velikost Nuketown MAP Black Ops 3 a vynásobil ji 1 500krát. Výsledek? Mapa Blackout přijde pod velikostí mapy Fortnite.

Co jiného víme o Black Ops 4 Battle Royale Mode Blackout?

Na základě toho, co ještě víme o přívěsu odhalení a různých změnách Black Ops 4, můžeme očekávat, že režim bude hrát:

 • Na základě přívěsu to vypadá, že se objeví padák, který předpokládáme jako metoda, kterou vstoupíte na mapu podle jiných her Battle Royale, a také se během zápasu obejít.

 • Futuristické schopnosti – jako jsou tahové skoky nebo zdi běží z nedávných futuristických her Call of Duty – neudělá z něj Black Ops 4. Bude to – uhodli jste to – zážitek „boty na zemi“. Náš praktický náhled naznačuje, že se cítí rychleji než Call of Duty WW2, avšak částečně díky nekonečnému sprintingu a velkorysému skluzu.
 • Neexistuje žádná automatická regenerace zdraví, místo toho dávat hráčům možnost uzdravit ostatní hráče. Léčení bude také fungovat na cooldownu.
 • Systém výběru 10 hry se vrátí v multiplayeru vedle třídních specialistů, ačkoli není známo, zda se to buď stane zatemněním.

 • Black Ops 4 jako celek bude k dispozici pouze v bitvě.síť na PC, což zatím znamená další Klient ke stažení, pokud máte fantastické dabblingu, PUBG a Fortnite.
 • V Blackout můžete očekávat 60 snímků za sekundu. V rozhovoru s Eurogamerem šéf spolupracovníka Dan Bunting řekl: „Vždy jsme odhodláni na 60 snímků za sekundu s každou šancí, kterou můžeme, možná můžeme. A samozřejmě, vždy existují okolnosti, kdy byste se mohli ponořit dolů. Základním pilířem našeho týmu je však vždy dodávat výkonnostní hráče, zejména v nastavení hraní hry pro více hráčů.”

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!