Call of Duty®: Black Ops 4, Call of Duty: Black Ops 4 bude mít při spuštění tři mapy zombie – destructoid

Call of Duty: Black Ops 4 bude mít při spuštění tři mapy zombie

Pokud hledáte informace o plavbě hlavního příběhu zoufalství Velikonoční vajíčko, pak dobrá zpráva: Konečně byla popraskaná. Podívejte se na tento užitečný, hloubkový video tutoriál zombie YouTuber Mrdalekjjd a zjistěte, jak dokončit plavbu zoufalství pro sebe.

Mapy Zombie BO4

Logo Call of Duty

Volání povinnosti

Zadejte své datum narození

Prosím vložte správné datum.
Omlouvám se, nesplňujete minimální požadavky

Scarlett Rhodes je venku, aby vyřešila záhadné zmizení svého výstředního otce. S pomocí tří loajálních vyvržence bude bojovat proti vlnám nemrtvých a odhalit cennou relikvii, která ovládá mimořádnou moc, která ohrožuje celé lidstvo.

Příběh Aetheru pokračuje v nejnovější epizodě Treyarchův nejnovější zombie „Alpha Omega“. Poprvé skočte jako postavy primis a ultimis a dávejte fanouškům nový přehled o stále twistingovém příběhu, když se časové osy sbíhají.

Zadejte své datum narození

Prosím vložte správné datum.
Omlouvám se, nesplňujete minimální požadavky

Hluboko v řeckém podzemí číhá nepřítele mýtických rozměrů. Opakujte podzemní město Delphi v úplně novém Call of Duty®: Black Ops 4 Zombies Experience, Starověké zlo.

Zadejte své datum narození

Prosím vložte správné datum.
Omlouvám se, nesplňujete minimální požadavky

Pátrání najít Scarlettův otec vezme posádku zpět v čase, kde střílí a prorazí se do kavernózního Kolosea, které se plazí s hordami nemrtvých.

Zadejte své datum narození

Prosím vložte správné datum.
Omlouvám se, nesplňujete minimální požadavky

Byl to ledovec nebo zombie? Je to z roku 1912 na nechvalně známé plavbě RMS Titanic a naši hrdinové dorazili, aby zachytili artefakt, který může vrhnout světlo na záhadu ve středu jejich dobrodružství.

Zadejte své datum narození

Prosím vložte správné datum.
Omlouvám se, nesplňujete minimální požadavky

Sjednocená společnou věrností dobrodruha, který zmizel na stopě okultismu, naše posádka – Scarlett, Bruno, Diego a Shaw – jsou vhozeny do děsivé odysey.

Je to oslnivý špion a mistr svádění. Ale modli se, že neskončíte v jeho památkách. Diego Necalli je nemilosrdný. A žádné vodítko neunikne jeho horlivý pocit pozorování.

Navzdory nesnášení jejího otce a jeho neúnavného snahy o mýtus a legendu, technicky smýšlející Scarlett Rhodes se zastaví v ničem, aby ho našel, když zmizí. Všechna její racionální přesvědčení bude na tomto úkolu testována, protože je svědky věcí, které věda nedokáže vysvětlit.

Pokud máte hotovost, má hlavní chemik Stanton Shaw cokoli mystického piva, na které si můžete myslet. A všechny je vyzkoušel. Vícekrát. Takže jeho pochopení reality je v nejlepším případě volné. Nyní, když starý přítel za podivných okolností zmizel, může být jeho pokřivená psychika perfektním přínosem.

Otočil se ze života násilí, ale nárazem údery je to, co Bruno Delacroix dělá nejlépe. Jeho divoká pověst mu předchází, ale jediným důvodem, proč je zpět, je pomoci jedné osobě, která mu dala šanci na vykoupení, když by nikdo jiný.

Call of Duty: Black Ops 4 bude mít při spuštění tři mapy zombie

Zatímco zombie jsou přítomny v Black Ops 4 byl druh dané, Activision potvrdil během dnešní odhalení události, že tři různé zombie mapy budou spuštěny s hrou. Každý z nich bude obsahovat divoce odlišná témata a bude mít odlišné postavy hráčů a také podporují bot pro sólové hráče.

Spolu s tím budou existovat týdenní výzvy pro režim zombie spolu s celou řadou možností přizpůsobení. Pokud máte pocit, že hra je příliš snadná, můžete přizpůsobit parametry pro zdraví hráče, poškození zombie, rychlost zombie atd.

První zobrazená mapa byla nastavena v gladiátorské aréně. Volal „IX“, nejsem si úplně jistý, co je celý příběh, ale vypadá to, že se hráči budou snažit přežít zombie povstání ve starověkém Římě. Existují rituály a podivné kněží a to vypadá absolutně jako minulost Volání povinnosti hry.

Druhá mapa „Voyage of Depasial“ přišla z myšlenky, že se zombie uvolní ve více dovolené, jako je atmosféra. Zdá se, že se zde zdá, že se spiknutí podobá Lupiči ztracené archy a zahrnovat pokus zabránit zničení světa krádež artefaktu. Je zřejmé, že to selže a budete muset bojovat ven.

Konečně, poslední mapa vypadá jako tradičnější pohled na zombie, které byly představeny v Svět ve válce. Nejsem si jistý, zda je nastavení v Alcatraz nebo jen ve všeobecném vězení, ale budete mít za úkol jako bojovat s zombie v typickém válečném pozadí série. S názvem „Blood of the Dead“ je to zjevně návrat mapy oblíbených zombie z minulosti.

Přestože jsem nehrál Volání povinnosti Za téměř deset let jsem vlastně zatraceně nadšený, že vyzkouším tyto zombie mapy. Vypadají jako správné množství bláznivého, aby se hraní hry zabránilo zatuchlému. To mi připomíná, jak šílený jsem si myslel, že mapa JFK Zombie byla v originále Černé ops, což je určitě dobré znamení.

Call of Duty: Black Ops 4 Zombies – Mapy, vlastní mutace a všechny nejnovější podrobnosti

Blopy 4 zombie

Call of Duty: Black Ops 4 Zombies je venku a přináší tři mapy při spuštění, spousta nových zbraní a mechaniky a hromady velikonočních vajec. Black Ops 4 Zombies je pátý Treyarch, který má na starosti režim a označuje deset let populárního režimu zombie.

Pokud se těšíte na sečení nekonečných vln nemrtvých s pack-a-udeřenými MG, pak je vše, co potřebujete vědět o Black Ops 4 Zombies. Od návratu známých tváří, jako je Richtofen a „Tank“ Dempsey, po nové a vracející se funkce hraní, které budou tvořit Black Ops 4 Zombies.

Vzhledem k tomu, že Black Ops 3 přebírá režim zombie na absurdní nová místa, jako jsou bojové draky v troskách Stalingradu, vypadá to, že Treyarch začíná s některými stejně absurdními scénáři pro letošní režim Undead Horde Mode. Budeme tedy udržovat věci jednoduché a projít vše, co víme o Call of Duty: Black Ops 4 Zombies, od vlastních mutací po to, jaké mapy budete mít k dispozici při spuštění.

Budeme i nadále aktualizovat tuto příručku v týdnech po spuštění s čerstvými průvodci, kteří vysvětlují vše od IX velikonočních vajec až do místa, kde najdete na každé mapě stroje štíty a balení. Máme také informace o některých nových herních mechanikách, jako jsou speciální zbraně, sochy Perk a elixír pro kohokoli, kdo se cítí zabalený množstvím dostupných možností přizpůsobení.

Call of Duty: Black Ops 4 Zombies Maps

Pokud si koupíte standardní verzi hry, budete mít tři mapy zombie připravené ke hře přímo z Call of Duty: Black Ops 4 Datum vydání: ix, plavba zoufalství a krev mrtvých. Klasifikovaná mapa čtvrtého zombie bude také venku, když se hra spustí, ale pouze pro hráče, kteří si koupí Call of Duty: Black Ops 4 Season Pass nebo speciální vydání hry.

Thumbnail YouTube

Ix

Nasazeno v římských dobách, IX představuje nový tým hrdinů – posádky Chaosu – cestující zpět v čase a vznikající v koloseu, kde jsou postaveny proti zombie. Tato mapa vyniká, protože je nastavena za denního světla, ale po odemknutí více mapy objevíte temný chrám a síť tunelů pod zemí.

Začnete uprostřed mapy, což je hlavní prsten gladiátoru. Po několika kolech byste měli být schopni odemknout dvě ze čtyř bran obklopujících arénu, které otevřou cesty nad i pod mapou. IX je nejotevřenější a nejjednodušší mapa Black Ops 4 Zombies při spuštění a nabízí dostatek prostoru pro vyhýbání se balíčkům hniloby nepřátel.

IX také obsahuje několik menších šéfů: Marauders, Gladiators a The Blight Otec. V úhledném zvratu budete muset také bojovat s zvláštními koly tygrů místo vlků. Existuje také řada položek, které můžete stavět na této mapě, takže pozor na díly na štít a různé pasti, když bojujete, abyste přežili.

Hlavní velikonoční vejce IX bylo nyní popraskané, takže se podívejte na tohoto praktického průvodce zombie YouTuber Mrroflwaffles, abyste zjistili, jak jej aktivovat a dokončit pro sebe. Pokud právě začínáte na této mapě, pak prvním krokem, na který byste se měli soustředit, je odemknutí stroje IX Pack-a-Punch, na kterém máme rychlý průvodce na.

Thumbnail YouTube

Voyage z zoufalství

Druhou novou mapou Zombies Black Ops 4 Zombies s novou posádkou Chaosu je plavba zoufalství. Přizpůsobeně je na palubě RMS Titanic hned poté, co se srazil s ledovcem, což znamená, že naše skupina chyb bude muset najít cestu mimo loď. Můžete nás sledovat, jak si vezmete nemrtvé hordy ve plavbě zoufalského herního videa výše.

Zatím se nám podařilo najít pouze plavbu stroje zoufalství. Navigace je mnohem těžší než IX a má spoustu těsných chodů, takže je příliš snadné se uvěznit. Abychom vám trochu pomohli, existují teleportační portály v několika klíčových oblastech kolem mapy, takže pokud jste ohromeni, můžete vždy uprchnout jedním z nich výměnou za několik set bodů. Budete muset bojovat proti šéfům jako Stoker a Blight Otec.

Pokud hledáte informace o plavbě hlavního příběhu zoufalství Velikonoční vajíčko, pak dobrá zpráva: Konečně byla popraskaná. Podívejte se na tento užitečný, hloubkový video tutoriál zombie YouTuber Mrdalekjjd a zjistěte, jak dokončit plavbu zoufalství pro sebe.

Thumbnail YouTube

Krev mrtvých

Blood of the Dead je remake velmi populárního davu mrtvých černých ops 2 mapy na Alcatraz Federal Penitentiary. Tato mapa bude obsahovat klasickou posádku Primis, která se ocitne v uvěznění v očistci. Rozložení a pořadí pokojů, které odemknete, se výrazně změnilo – můžete se dívat na jeho hraní výše uvedené.

Krev mrtvých obsahuje řadu stejných mechaniků a zbraní jako původní mapa, jako je vykupitel Blundergat a Hell. Budete mít také přístup k bahně speciálních zbraní prostřednictvím menu Zombies Create-A-Class, které můžete v průběhu zápasu postavit, od meče Takeo po Dempsey’s Minigun.

Hlavní příběh Velikonoční vejce krve mrtvých bylo popraskané, takže pokud chcete vidět další část příběhu Aetheru, podívejte se na tento kompletní průvodce od Zombies YouTuber Mrdalekjd.

Klasifikovaný

Druhá remade Black Ops 4 Zombies Mapa přicházející na Black Ops 4 je klasifikována, která uvidí návrat týmu Ultimas a mapu Pentagon z prvního Black Ops, pět – také víme, že je to prequel na pět a tak Will obsahují číslo herní rozdíly od originálu.

Blops 4 Zombies znaky

Call of Duty: Black Ops 4 Zombies znaky

Kdo jsou novým obsazením Call of Duty: Black Ops 4 Zombies Postavy? Scarlett, Shaw, Diego a Bruno budou hratelnými postavami v IX a plavbě zoufalství. Scarlett a Diego se zdají být Rogues, muž a žena, zatímco Shaw je vědcem nějakého ilku a Bruno je Bruiser týmu týmu. Žádná z těchto charakteristik se nepřenáší k hraní, takže si nevyberete Bruno, protože si myslíte, že v důsledku toho dostanete zdravotní buff.

Můžete také hrát jak klasifikované, tak krev mrtvých jako Takeo, Dempsey, Richtofen a Nikolai. Obě sady postav zombie lze odemknout jako postavy v Blackout, zatímco Shadowman lze také odemknout v Battle Royale, za předpokladu, že máte Black Ops Pass.

Call of Duty: Black Ops 4 Zombies Vlastní mutace

Treyarch chce učinit Black Ops 4 zombie opakovanější než jejich předchozí zombie zážitky, takže přidali nový způsob hraní zombie map s názvem Custom Mutations. To umožní hráčům změnit stovky proměnných pokrývající vše od celkových obtíží po rychlost zombie. Poté budete moci zachránit své vlastní mutace a nahrát je pro ostatní, aby hráli. Treyarch bude pořádat své vlastní vlastní mutace jako komunitní události, takže se zdá, že nebudou hrát žádné výzvy a události, které by mohly hrát po spuštění.

To je skvělá zábava hrát si s přáteli, ale také vám umožňují testovat různé zbraně a schopnosti, aniž byste se obávali ztráty bodů nebo házení kola. Naše oblíbená vlastní mutace zahrnuje uzamčení všech dveří na mapě, aby se zjistilo, jak dlouho může váš tým přežít v první místnosti.

Blops 4 Voyage Zombies Review

Zombies Rush Mode

Pro ty z vás, kteří chtějí přidat malou konkurenci do příštího zombie spuštěného týmu, nehledejte nic jiného než nový režim Rush. V tomto režimu budete stále bojovat, abyste přežili proti stále náročnějším vlnám nemrtvých, ale všechny zbraně jsou zdarma, všechny dveře odemknuty a vaším hlavním cílem je nashromáždit nejvíce bodů, než všichni podlehnou na Hordes zombie.

Rush má nový typ vyzvednutí, který zvyšuje vám multiplikátor skóre. Tento vyzvednutí se pravidelně vynoří podél cesty a povzbuzuje vás, abyste prozkoumali co nejvíce mapy, pokud chcete porazit skóre svých spoluhráčů. Nechoďte do Gung-ho: poškození poškození sníží váš multiplikátor.

Třídy zombie

Pokud jste za chvíli nehráli režim Call of Duty Zombies, pak by mohl být režim Black Ops 4 Create-A třídy zpočátku trochu zmatený. Najdete elixíry, výhody, načítání, speciální zbraně a mnoho dalšího vyladění na této obrazovce nastavení třídy, abyste vám pomohli vyrovnat se s některými novými hračkami, které pro vás všechny máme v níže uvedeném průvodci.

Black Ops 4 Zombies Elixirs

Elixír

Black Ops 4 Zombies Elixirs fungují stejně jako Gobblegums od Black Ops 3: Do zápasu můžete vzít čtyři různé typy elixíru a každý z nich konzumovat pro krátkodobé účinky. Elixíry mají mezi používáním čas, takže je budete muset používat střídmě. Máte nekonečnou dodávku zelených elixírů, zatímco silnější a situační typy lze vařit v laboratorní nabídce.

Talismané

Tato práce podobně jako Elixirs kromě toho, že na začátku kola automaticky poskytují své buffy (a jsou tedy konzumovány) automaticky. Talismané mohou být také vyrobeni v laboratoři, ale jsou mnohem vzácnější než elixíry.

Black Ops 4 Zombies Perks

Zombie výhody

Vlna sbohem s klasickými zombie výhoda: Nenajdete juggernog, rychlostní kola nebo kořenové pivo s dvojitým klepnutím na černé ops 4 zombie. Další významnou změnou je, že si vyberete, jaké čtyři výhody chcete v každé mapě prostřednictvím nabídky Create-A-Class. Otevřete to a zjistíte, že existují čtyři perk sochy (příběh Chaos) nebo Perk prodejními automaty (Aether Story) – ty se vždy vynoří na stejném místě na každé mapě, ale před hrou si můžete vybrat, jaká Perk bude K dispozici na každé soše nebo automatu. V Black Ops 4 Zombies je čtrnáct výhod, takže si budete muset vybrat čtyři, které chcete v každém zápase moudře.

Počáteční zbraně a vybavení

Když se vyrovnáte v Black Ops 4 Zombies, odemknete nové startovní zbraně a vybavení, které vám umožní zahájit hru s více než welling revolver.

Black Ops 4 speciální zbraně

Black Ops 4 Zombies vám poskytuje ještě více energie než předchozí iterace režimu díky nové řadě speciálních zbraní. Jedná se o neuvěřitelně silné zbraně, které můžete použít v celém zápase na základě cooldownu a lze je několikrát upgradovat během zápasu a odemknout nové schopnosti. V příběhu Chaos jsou čtyři speciální zbraně a čtyři v Aetherově příběhu. Zde je rychlý přehled o tom, co každý dělá:

Blopy 4 zombie Čakramy

Chaos speciální zbraně

Čakramy pomsty
Pár čaker, jeden pro melee a druhý pro házení. Házetelný Čakram projde několika řadami zombie, než se k vám vrátí, takže je vysoce efektivní při řešení velkých davů nebo vyčištění prostoru před vámi.
Hammer of Valhalla
Pošlete zombie létající s každým houpačkou této zbraně na blízko. Toto kladivo může také ohromit šéfy, takže je skvělé pro kola pouze šéfů na ix.
SCEPTER RA
Tento žezlo střílí mocný paprsek jako jeho útok na dálku, ale může být také tlačen na zombie a rozptýlit blízké davy. Paprsek žezlo také zpomaluje zombie, když je roztaví, což umožňuje ovládat obrovské množství nepřátel najednou.
Viper a Dragon
Drak je silná pistole, která dokáže eliminovat cíle na dosah, zatímco Viper vypořádá masivní útoky na lomítko na skupiny nemrtvých

Black Ops 4 Zombies Special zbraně

Aether speciální zbraně

pekelný oheň
Tento plamenomet je skvělý pro to, aby způsobil mnoho poškození davů, ale postrádá zastavení síly, aby zachránil vaši kůži, když jste ohromeni.
Přezbrojení
Stejně jako vyzvednutí z původních černých ops, Overkill vám dává minigun, který se snadno prochází davy.
Cesta zármutků
Tato Katana proředí balíčky nemrtvých zblízka, což je obzvláště užitečné pro procházení úzkými oblastmi, jako je chodník na krvi mrtvých.
Ragnarok DG-5
Útoky zabouchnutí pozemních zabouchnutí, které způsobují hromádky elektrického poškození a posílají rozlehnutí zombie – je to velmi podobné kladivem Valhalla.

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.