Call of Duty: Black Ops II | Nacistické zombie wiki | Fandom, Zombies – Call of Duty: Black Ops 2 Guide – IGN

Black Ops 2 zombie

Farma je hratelná v režimech přežití a zármutku.

Call of Duty: Black Ops II

Režim zombie se vrací Black Ops II, Představujeme Green Run, který zahrnuje tři dílčí mapy, město, farma a autobusové sklady, stejně jako tři herní režimy, jsou trans-přežití a režimy zármutku. Je zaveden režim zármutku a později se otočil, který oba zahrnují hráče proti sobě. Herní hra byla vylepšena hlavně jako použití modifikovaného motoru pro více hráčů, aby udržovalo větší kapacitu a další schopnosti, jako je divadelní režim, a schopnost držet mapy, které umožňují hráčům bojovat proti sobě navzájem.

Režim zombie byl zaveden do verze Wii U, kvůli omezením dat, které by mohlo mít, pokud by bylo vydáno na Wii.

Více map a obsahu lze zakoupit prostřednictvím obsahu ke stažení (DLC) nebo předobjednání vydání tvrzeného/prestiže. Mezi tvrzené a prestižní vydání patří Nevada, která zahrnuje sub-mapu, která je nuketown zombies. což je hratelné v přežití. Revoluce zahrnuje večeři pod mapem v Green Run, která je hratelná v otočení, a skvělý skok vpřed, což zahrnuje sub-mapu, která je mrakodrapy, která je hratelná v Rise Die Rise. Povstání zahrnuje ostrov Alcatraz, který zahrnuje dvě dílčí mapy, které jsou pásem západu slunce, které jsou hratelné v davu mrtvých a buněčný blok, který je hratelný v zármutku. Pomsta zahrnuje usnesení 1295, které zahrnuje dvě dílčí mapy, které jsou zpracovávány, hratelné v pohřbech a čtvrti, hratelné v zármutku a otočení, stejně jako paprsková zbraň Mark II II. Apokalypsa zahrnuje místo pro vykopávky 34, které zahrnuje sub-mapu, který je výkop, který je hratelný v původu. Nevada lze také zakoupit jako samostatný DLC.

Mapy []

Green Run []

Green Run obsahuje lávu jako překážku této mapy.

Město []

Město pokračuje v příběhu RGS Zombies po událostech Moon a Nevada, kde Richtofen získává kontrolu nad zombie a vypustí 115 raket, které útočí Marlton Johnson. V této době se konají události farmy, autobusových depotů, večeře a čtvrti, kde CIA a CDC posílá agenty na severní polokouli a primární desky, aby bojovaly s zombie.

Město je hratelné v režimech přežití a zármutku.

Město má zbraně z Tranzitu. Existuje pět nástěnných zbraní, které jsou M14, Olympia, Semtexs, MP5 a Galvaknuckles. Existuje šest perk-a-colas (pět na sólo), což jsou tři ze čtyř originálu (Quick Revive, Juggernog, & Speed ​​Cola), Double Tap II, Stamin-Up a Tombstone Soda, která není k dispozici na Solo. Pack-a-punč se nachází uprostřed mapy, uprostřed velké lávové jámy, a na této mapě jsou dvě umístění tajemných krabic, jedna, kde je nalezeno dvojité klepnutí II a druhý, kde je nalezen rychlý oživení. Power-ups zůstávají stejné jako Tranzit, s poháněním masa zavedené v zármutku a zbraně také zůstávají stejné jako Tranzit, ale neexistuje žádná hlavní zázračná zbraň a paprsky nelze zakoupit v režimu zármutku. Hellhounds jsou volitelným šéfem zombie pro boj v zakázkách, ale jinak jsou zombie jedinou hrozbou.

Ray Gun Mark II lze zakoupit od záhadné skříně po zakoupení DLC Vengeance.

Farma [ ]

Farm pokračuje v příběhu RGS Zombies po událostech měsíce a Nevady, kde Richtofen získává kontrolu nad zombie a vypustí 115 raket, které útočí Marlton Johnson. V této době se konají události města, autobusového depa, večeře a čtvrti, kde CIA a CDC vysílají agenty na severní polokouli a primární desky, aby bojovaly s zombie.

Farma je hratelná v režimech přežití a zármutku.

V přežití je farma obsažena zbraně z města. Existují tři nástěnné zbraně, které jsou Olympia, MP5 a Galvaknuckles. K dispozici je pouze jedno umístění tajemného boxu a čtyři perk-a-colas, což jsou tři ze čtyř originálu (Quick Revive, Juggernog a Speed ​​Cola) a Double Tap II. Power-Ups zůstávají stejné jako město a neexistuje žádná hlavní zázračná zbraň ani sbalení. Hellhounds jsou volitelným šéfem zombie pro boj v zakázkách, ale jinak jsou zombie jedinou hrozbou.

V zármutku jsou všechny rysy farmy stejné, s výjimkou, že Galvaknuckles nelze koupit. Zůstávají všechny ostatní funkce a také se vracející se. Obě paprskové zbraně nelze zakoupit.

Ray Gun Mark II lze zakoupit od záhadné skříně po zakoupení DLC Vengeance.

Bus Depot []

Bus Depot je hratelný v přežití a tranzitu.

Bus Depot pokračuje v příběhu RGS Zombies po událostech měsíce a Nevady, kde Richtofen získává kontrolu nad zombie a vypustí 115 raket, které útočí na Zemi, stejně jako agenti CIA a CDC byli zabiti při vyšetřování Nuketownu po zprávách o chybějící vědecké skupině, včetně Marltona Johnsona. V této době se konají události města, farmy, večeře a čtvrti, kde CIA a CDC odesílají agenty na severní polokouli a primární desky, aby bojovali proti zombie.

Bus Depot obsahuje zbraně z některých zbraní z Tranzitu. Existují čtyři nástěnné zbraně, které jsou M14, Olympia, MP5 a Remington 870 MCS, a je zde pouze jedno umístění záhady krabice. Neexistují žádné perk-a-colas ani sbalení. Power-Ups zůstávají stejné jako město a neexistuje žádná hlavní zázračná zbraň. Hellhounds jsou volitelným šéfem zombie pro boj v zakázkách, ale jinak jsou zombie jedinou hrozbou.

Ray Gun Mark II lze zakoupit od záhadné skříně po zakoupení DLC Vengeance.

Tranzit []

Tranzit pokračuje v příběhu RGS Zombies po událostech města, farmy, autobusů, večeře a čtvrti, kde CIA a CDC přežívají s/proti sobě proti zombie, dokud se oba nesplní jejich smrt.

Tranzit má mnoho zbraní z Black Ops II Kampaň z obou éry (studená válka a 2025) někteří se opakují Černé ops, jako je Galil a Olympia. Tato mapa také obsahuje šest perk-a-colas (pět na sólo), což jsou tři ze čtyř původních perk-a-colas (rychlý oživení, juggernog a rychlost cola), stamin-up a dvojité klepnutí II a soda Tombstone Soda představení (Tombstone není použitelný na sólo). PACK-A-PUNCH je uveden a vyžaduje, aby hráči umístili turbínu před elektrické dveře a šli do trezoru v bance ve městě, a nakonec vytvořil stroj a měl napájení. Buildbables se vrací jako hlavní nástroj ve hře, stejně jako autobusové a pouliční teleportéry používané jako doprava. Thrustodyne Aeronautics Model 23 (také známý jako Jetgun) je hlavní zázračná zbraň mapy, s granátem EMP jako taktický granát, který je na mapě uvedený taktický granát. Power-Ups zůstávají stejné jako Černé ops, S výjimkou požárního prodeje a náhodné láhve. Bonusové body/krevní peníze se vrací pouze v singulární podobě (pouze modrá záře). Avogadro je hlavním šéfem zombie mapy a obyvatelé jsou sekundární zombie mapy, které se objevují pouze v mlze. Banka a lednice jsou představena.

Při hraní online lze použít trvalé upgrady.

Ray Gun Mark II lze zakoupit z tajemné krabice po zakoupení pomsty DLC.

Večeře [ ]

Diner pokračuje v příběhu RGS Zombies po událostech měsíce a Nevady, kde Richtofen získává kontrolu nad zombie a vypustí 115 raket, které útočí Marlton Johnson. V této době CIA a CDC vysílají agenty na severní polokouli a primární desky, aby bojovaly s zombie.

Diner je hratelná pouze v režimu otočení.

Diner se podobá Tranzitově večeři, s výjimkou přístřešků, nelze otevřít garážová vrata.

Nevada []

Nevada neobsahuje žádné barikády jako překážku této mapy.

Nuketown zombies []

Nuketown Zombies pokračuje v příběhu RGS Zombies, během událostí na Měsíci, kde Richtofen získává kontrolu nad zombie. V této době jsou CDC a CIA odeslány, aby prozkoumaly Nuketown po zprávách o chybějící vědecké skupině, která zahrnovala Marlton Johnson.

Tato dílčí mapa je hratelná v režimu přežití.

Tato mapa obsahuje mnoho zbraní z Black Ops II Kampaň, s některými exkluzivními zbraněmi, jako jsou LSAT a M27. Tato mapa obsahuje náhodně tření Perk-a-Colas (kromě sólo, kde je rychlý oživení na prvním místě) s každým 100 zabitým zombie (začínajícím kolem má výhodu), včetně balení v mixu. Spadnou z hub a přistanou v místech. Neexistují žádné barikády, které by se mohly znovu vybudovat, což eliminuje tesař. Vrací se všechny ostatní power-ups. Tato mapa nemá žádnou hlavní zázračnou zbraň ani Zombie Boss, díky čemuž jsou zombie jedinou hrozbou. Objeví se nástroj SHED a umožňuje hráčům koupit zapnutí, které ukazuje.

Ray Gun Mark II lze zakoupit od záhadné skříně po zakoupení DLC Vengeance.

Skvělý skok vpřed []

Skvělý skok vpřed obsahuje vysoké výšky jako překážku této mapy.

Mrakodrapy [ ]

Mrakodrapy jsou sub-mapem, kterou lze přehrát pouze v Rise.

Die Rise []

Die Rise pokračuje v příběhu RGS Zombies po událostech Tranzitu, kde skupina Tranzitu aktivuje věž na severní polokouli.

Die Rise má mnoho zbraní z Green Run, s více zbraněmi z ERA 2025. Existuje osm (sedm použitelných) perk-a-colas, což jsou tři ze čtyř originálních, stamin-up, mule kick, kdo je představen, a PhD Flopper jako neobvyklý vzhled portrétu. Všechny výhody se náhodně vynořují každou hrou s balením v mixu, v každém výtahu. Objevují se různé stavění a výtahy se používají k pohybu kolem mapy, kromě toho, že provádí parkour. Power-Ups z návratu Tranzitu, s náhodnou náhodnou láhev se také vrací, ale bonusové body ne. Sliquifiery je hlavní zázračná zbraň mapy a skákací konektory jsou šéfy zombie mapy.

Při hraní online lze použít trvalé upgrady.

Po aktualizaci byly přidány lednice a banka.

Ray Gun Mark II lze zakoupit od záhadné skříně po zakoupení DLC Vengeance.

Alcatraz Island []

Ostrov Alcatraz je velmi blízký čtvrtí, což je v této mapě nebezpečí.

Sunset Strip []

Sunset Strip je sub-mapa hratelná pouze v davu mrtvých.

Dav mrtvých [ ]

Dav mrtvých pokračuje v ABT (lepší zítra) příběh zombie po událostech Origins, kde původní postavy unikají portálem. V této době dochází k událostem Shadows of Evil, kde čtyři postavy bojují s Shadow Man. V této době se čtyři vězni z Alcatrazu pokoušejí uniknout z ostrova přes Icarrus (letadlo).

Dav mrtvých obsahuje zbraně z předchozích map, zejména z Nevady, a také zavádí mnoho exkluzivních zbraní, jako jsou UZI a M1927. Existuje osm (šest použitelných) perk-a-colas, což jsou dva ze čtyř originálu (Juggernog & Speed ​​Cola), Double Tap II, Deadshot Daiquiri se vrací z Černé ops, Elektrická třešeň je představena a doktorát Flopper a Mule Kick jako nepoužitelné vystoupení portrétu. Namísto přepínače napájení k napájení nástrojů mapy má každá nástroj svou vlastní „Voltovu stanici“, která je poháněna jejich šokem v režimu posmrtného života, režimu, který jsou hráči duchy a chodí kolem šokujících věcí a nepřátel v určitém časovém limitu Než budou oživeni sami nebo jinými nebo sestoupí. Specifické buňky v nich mají zapnutí a jsou otevřeny v posmrtném životě. Power-Ups se vracejí z Nevady, s velikonočním vejcem nalezeným během davu mrtvého velikonočního vejce. Vrací se sestavení a záhadný box dostává nový vzhled i medvídka, místo toho je zámkem. Pack-a-punč je přístupný na mostě Golden Gate Bridge po jízdě na Icarrus, což je buildiable. Gondola se používá jako přeprava kolem mapy. Hlavní zázračnou zbraní mapy je Blundergat, který lze upgradovat na kyselou GAT pomocí soupravy Acid Gat, další sestavitelná. Hell’s Retriever je taktická zázračná zbraň mapy a stříbrná lžíce/zlatý Sprork je zázračná zbraň mapy na melee melee. Trapy se také vracejí jako nákupní užitečnost a Brutus je hlavním šéfem mapy zombie, který je schopen zamknout stroje Perk, záhadné krabice a pracovní stoly, přičemž se zaotevňuje poplatek 2000 bodů, jakož i psi Cerebus jako sekundární zombie.

Ray Gun Mark II lze zakoupit od záhadné skříně po zakoupení DLC Vengeance.

Buněčný blok []

Cell Block je součástí příběhu ABT Zombies, jako základní informace pro Brutus.

Buněčný blok je hratelný pouze v zármutku.

Buněčný blok má stejné zbraně jako dav mrtvých, přičemž některé zdi se nacházejí v tajemné krabici. Existuje pět perk-a-colas, což je rychlost cola, Double Tap II, Stamin-Up, PhD Flopper se vrací z Černé ops, a kop mule. Všechny nástroje jsou napájeny. Mystery Box je stejná jako dav mrtvých a paprsky jsou k dispozici. Power-Ups se vrací z režimů Green Run smutku. Pack-a-punch je místo, kde je vstup Gondoly v davu mrtvých. Hlavním zázračným zbraním mapy je Blundergat, se stejnými pasti z davu mrtvých vracejících se a Brutus jako hlavního Zombie šéfa mapy, s jedním psem cerebus jako sekundární zombie.

Ray Gun Mark II lze zakoupit od záhadné skříně po zakoupení DLC Vengeance.

Rozlišení 1295 []

Rozlišení 1295 má na mapě spoustu zbytků, což způsobuje blokování oblastí.

Zpracovává se [ ]

Zpracování je hratelné pouze v pohřbení.

Pohřben []

Pohřben uzavírá děj RGS Zombies po událostech vzestupu smrti, kde skupina Tranzitu aktivuje druhou věž.

Pohřbené obsahuje stejné zbraně jako vzestup, s některými exkluzivními zbraněmi, jako je Remington New Model Army a Lsat. Existuje sedm Perk-a-Colas, což jsou tři ze čtyř originálu (Rychlý oživení, juggernog, & speed cola), Double Tap II, Stamin-Up, Mule Kick a Vulture Aid. Pack-a-punch je přístupný po zapnutí síly a procházení duchovním zámkem a jeho bludištěm. Návrat se stavění a nové nástroje, křída a leroy nebo (obří). Paralyzer je hlavní zbraň mapy, s Ray Gun Mark 2 představenou jako sekundární zázračná zbraň pro Black Ops II, a časová bomba představená jako vybavení/taktická zázračná zbraň mapy. Duchové jsou hlavního zombie šéfa mapy a power-ups se vrací z vzestupu smrti, stejně jako výprodej a bonusové body.

Při hraní online lze použít trvalé upgrady.

Po aktualizaci byly přidány lednice a banka.

Čtvrť []

Borough pokračuje v příběhu RGS Zombies po událostech měsíce a Nevady, kde Richtofen získává kontrolu nad zombie a vypustí 115 raket, které útočí Marlton Johnson. V této době se konají události města, farmy, autobusového skladu a večeře, kde CIA a CDC posílá agenty na severní polokouli, aby bojovaly s zombie.

Čtvrť je hratelná v zármutku a otočila režimy.

V režimu zármutku má čtvrť stejné zbraně jako pohřbené a některé věci se pohybují kolem. Existuje šest perk-a-colas, což jsou tři ze čtyř originálu (Quick Revive, Juggernog a Speed ​​Cola), Double Tap II, Stamin-Up a Mule Kick. Pack-a-punč se nachází před zámkem a všechny nástroje jsou poháněny. Nalezeny jsou nalezeny, již postavené. Paralyzátor je hlavní zázračný zbraň mapy a obě paprsky lze zakoupit od záhadné krabice a také z Remington New Model Army. Existují pouze tři nástěnné zbraně, které jsou M14, Olympia a AN-94. Power-Ups se vrací z buněčného bloku a zombie jsou jedinou hrozbou mapy.

V režimu otočení jsou dveře čtvrti otevřené, ale na této mapě se nacházejí některé oblasti, které měly na pohřbeny (jak se tato mapa podobá pohřbením), blokují buď další oblasti mapy nebo potenciálních kempových míst pro hráče.

Stránky pro vykopávky 64 []

Výkopová stránka 64 má bahno a roboty jako překážku mapy.

Stránka s výkopem []

Výkopová stránka 64 je hratelná pouze v původech.

Origins []

Origins představuje děj ABT Zombies, kde Richtofen vede původní postavy, aby zachránil svět před apothicons.

Origins obsahuje zbraně z ostrova Alcatraz, jako je M1927, také Svět ve válce, jako MP40 a STG-44. Mauser C96 je počáteční pistole mapy a nahrazuje M1911. Existuje devět perk-a-colas, což jsou tři ze čtyř originálu (Quick Revive, Juggernog, & Speed ​​Cola), Double Tap II, Stamin-Up, PhD Flopper, Deadshot Daiquiri, Mule Kick a Electric Cherry. Double Tap II, PhD Flopper, Deadshot Daiquiri a Electric Cherry lze zakoupit pouze v nově zavedené nástroji, Der Wunderfizz („The Wonderfizz“ v němčině) a Double Tap II lze získat také prostřednictvím rituálů starověkých Nový nástroj v původech. Pack-a-punč se nachází uprostřed mapy, v horní části místa vykopávky, a lze jej přistupovat až poté, co bylo aktivováno všech šest generátorů. To jsou spíše zdrojem energie, než tradiční přepínač napájení, a vyžadují, aby je hráči bránili před Crusader Zombies při zapnutí a během hraní hry. Představují se také stránky kop a také se vrací. Nádrž se používá jako přeprava mapy. Představují se lopaty a zlaté přilby, stejně jako nové power-up, které jsou krevní peníze (stejné jako bonusové body), prázdná láhev a zombie krev, s power-up z pohřbených vracejících se. Hlavními zázračnými zbraněmi mapy jsou personál ledu, hasičský personál, personál Lightning a větrné personál, s G-Strike jako taktická zázračná zbraň a jeden palcový úder jako melee Wonder zbraň. Panzer Solat („Tank Soldier“ v němčině) je hlavním šéfem zombie mapy a Crusader Zombies jako rituál

Zombie

Call of Duty Black Ops 2 nyní používá motor pro více hráčů Zombie režimy. Je vybaven novým a rozsáhlým sledováním statistik a také vylepšené žebříčky pro vychvalovací práva. Nový systém dohazování založený na dovednostech umožní, aby se hráči se stejnou úrovní dovedností spojili k boji proti zombie ve veřejných herních režimech.

Pokud jste v zombie v Blops 2 nováčkem, podívejte se na Průvodce startovacím průvodcem Zombies pro taktiku a informace o následujících tématech:

 • Stvoření
 • Zbraně zombie
 • Power Ups
 • Pack-a-punch stroj
 • Perk-a-Colas
 • Tajemná krabice

Zombie režimy

Kromě nového motoru a systému pro připojení jsou nyní k dispozici nové herní režimy pro zombie v Black Ops 2.

Zombie mapy

V současné době existují 4 mapy pro zombie režim v Black Ops 2.

 • Nuketown Zombies
 • Zelený běh
  • Green Run – Bus Depot
  • Green Run – Město
  • Green Run – Farm
  • Vzestup

  Zombie velikonoční vajíčka

  Velikonoční vejce a skrytá tajemství jsou nedílnou součástí série Black Ops. Zde jsou ty, které jsme našli.