Call of Duty: Black Ops – KillStreaks / Kill Streak Rewards / Score Streaks – Cod: Black Ops 3, All Modern Warfare 2 KillStreaks, Scorestreaks a Odemkněte úrovně | PCGamesn

Všechny moderní Warfare 2 Killstreaks, Scorestreaks a Odemkněte úrovně

Popis: Deaktivuje nepřátelský radar na krátkou dobu, i když ve vzduchu nemají špionážní rovinu.

Black Ops – Killstreaks / Kill Streak Rewards

Killstreak odměny jsou bonusy, které se vydělávají tím, že získáte více zabití v řadě bez umírání. Hardline Perk snižuje požadovanou částku jedním zabitím. V COD7 Black Ops Killstreak Kills (RC-XD, NAPALM STRIKE, ETC.) Ne Spočítejte se do vašeho dalšího zabijáka – to je něco, na co si hráči z moderní Warfare 2 a možná moderní války 3 budou muset zvyknout.

Když dosáhnete úrovně 10, všechny KillStreaks budou k dispozici ke koupi s body tresky (Xbox 360, PlayStation 3 a PC). Můžete si je koupit v libovolném pořadí, které si vyberete, ale můžete použít pouze 3 najednou.

Spy rovina

Popis: Tím se nasadí špionážní letadlo, které ukazuje nepřátele na radaru. Mapa je obnovena každé 3-4 sekundy. Spy rovina letí kolem mapy a může být sestřelena i s primární zbraní.

Hráči používající duchovní perk se neobjeví na radaru.

Odemčeno ve výchozím nastavení.

Spy rovina

Špionážní rovina létající nad mapou.

RC-XD

Popis: Tento KillStreak vám umožňuje dálkově ovládat malé miniaturní auto s výbušninami. Exploze je dostatečně velká na to, aby vytáhla několik padouchů, kteří jsou seskupeni dohromady.

RC-XD se pohybuje opravdu rychle a může jít po schodech nahoru. Může být zničen nepřítelem.

Odemčený: 1200 bodů tresky

RC-XD

RC-XD

Kontrolovaný RC-XD.

Rovina protiply

Popis: Deaktivuje nepřátelský radar na krátkou dobu, i když ve vzduchu nemají špionážní rovinu.

Odemčený: 1600 bodů tresky

Rovina protiply

Sam Turret

Popis: Airdrops Umístitelnou věžičku SAM, která zapojuje nepřátelská letadla. S tím nemusíte nosit raketomet.

Odemčený: 1600 bodů tresky

Sam Turret

Věžička Sam vypálí raketu.

Balíček péče

Popis: Funguje to stejně jako v Modern Warfare 2, ale tentokrát pomalu se pohybující chinook přináší balíček. Je možné to sestřelit snadněji kvůli jeho nízké nadmořské výšce a rychlosti. Samotný balíček péče obsahuje náhodné zabijáky nebo munici.

Existují dvě exkluzivní zbraně, které lze najít pouze uvnitř balíčku péče: „Grim Reaper“ Rocket Launcher a „Death Machine“ Minigun. Balíčky péče lze vidět na radaru každý: pokud je červená, patří do nepřátelského týmu. Balíčky péče mohou být uvězněny pomocí Hacker Pro Perk.

Odemčeno ve výchozím nastavení.

Balíček péče

Balíček péče.

Balíček péče

Vrtulník Chinook přináší balíček péče.

Napalm Strike

Popis: Strike napalm je letecký úder, který pokrývá oblast pomalu hořícího napalmu.

Odemčený: 2400 bodů tresky

Napalm Strike

Probíhající napalmový úder.

Sentry Gun

Popis: Airdrop umisťovatelná strážná zbraň, která útočí na nepřátelské hráče. Může být dočasně deaktivován pomocí granátů otřesů.

Sentry zbraně jsou nejúčinnější, když jsou umístěny na vysokých místech.

Odemčený: 3200 bodů tresky

Sentry Gun

Tým malty

Popis: Umožňuje zacílit na 3 umístění na mapě, která budou bombardována údery malty.

Odemčený: 3200 bodů tresky

Tým malty

Výběr cílů na mapě.

Attack Helicopter

Popis: Nasazuje klasický útočný vrtulník COBRA, aby zapojil nepřátele, stejně jako v předchozích hrách Call of Duty. Můžete si vybrat oblast, kde je nasazen vrtulník. Black Ops 3 má podobný killstreak zvaný Wraith, který má pokročilé tajné schopnosti. Tento a mnoho dalších scorestreaků lze zobrazit v nejnovějších aktualizacích Black Ops 3 Scorestreaks / KillStreaks. Cod: BO3 má mnoho známých scorestreaků od duchů a pokročilé války.

Odemčeno ve výchozím nastavení.

Attack Helicopter

Útočný vrtulník (nepřítel) lze vidět na radaru, když útočí na hráče.

Rakety Valkyrie

Popis: Rakety Valkyrie jsou přivedeny na mapu v balíčku péče, který musíte vyzvednout. Dostanete 2 rakety. Rakety Valkyrie jsou ovládány na 1. osobě (viz 2. obrázek níže) a lze je ovládat ve všech směrech, ale mají omezené palivo, které je označeno zeleným barem.

Můžete posílit raketu, abyste jí poskytli zvláštní rychlost a také ji odpálit. Je také těžké ovládat, ale raketa má mírný poloměr exploze, takže k zabití nepřítele nepotřebujete přímý zásah.

Odemčený: 4000 bodů tresky

Rakety Valkyrie

Valkyrie Rocket Launcher.

Rakety Valkyrie

Valkyrie Rocket v 1. osobě si všimněte červeného cíle na nepřítele.

Rakety Valkyrie

Spuštěna raketa Valkyrie.

Kos

Popis: Nasadí Blackbird SR-71 pro monitorování mapy. Na radaru můžete vidět nepřátelské pozice i směr. Blackbird nemá obnovovací frekvenci, jako je špionážní letadlo, takže nepřátele můžete vidět v reálném čase, dokud Blackbird neopustí mapu.

Blackbird SR-71 nelze sestřelit. Poznámka: Hráči používající duchovní perk se objeví na radaru.

Odemčený: 4500 bodů tresky

Kos

Můžete vidět, jak se nepřítel (červená) potýká.

Rolling Thunder

Popis: Volá v letadle, aby koberce bombardovala vybranou oblast. Toto je do značné míry odměna za Killstreak Bomber Bomber od moderního válečného 2 (Xbox 360, PS3 a PC).

Odemčený: 4500 CP

Chopper Gunner

Popis: Být střelcem útočného vrtulníku. Můžete napadnout nepřátele minigunem ze strany vrtulníku, který vstupuje na mapu.

Odemčený: 5 000 bodů tresky

Chopper Gunner

Chopper Gunner u 1. osoby.

Chopper Gunner

Útok psů

Popis: Tento KillStreak vytvoří psy k lovu nepřátelských hráčů na mapě. Psi mohou zabít hráče jedním kousnutím, takže by měli být zabiti co nejrychleji.

Odemčený: 6 000 bodů tresky

Kos

Udržovat si odstup!

Gunship

Popis: Gunship (Helicopter) je hráčem plně kontrolovatelný. K zabití nepřátel můžete použít minigun i rakety.

Odemčený: 6 000 bodů tresky

Gunship

Nepřátelé mají kolem sebe červený cíl.

Všechny moderní Warfare 2 Killstreaks, Scorestreaks a Odemkněte úrovně

Modern Warfare 2 KillStreaks: UAV

The Modern Warfare 2 KillStreaks jsou docela standardní záležitost, s ničím příliš překvapivým. Pokud jste již dříve hráli nějaké hry pro více hráčů Call of Duty, budete pravděpodobně obeznámeni s tím, co má následovat. Přesto to pomáhá vědět, co lze očekávat od postupu odměn ve hře FPS, a pokud se jedná o váš první vpád do franšízy, pak máme všechny informace, které potřebujete u těchto užitečných podpůrných bonusů a jak je spustit.

Call of Duty KillStreaks jsou taktické položky podpory, do kterých můžete zavolat pouze poté, co dosáhnete určitého počtu zabití bez umírání. Nyní však můžete také změnit KillStreaks na Scorestreaks, odměnit, když místo toho získáte určitý počet bodů mezi úmrtími. To je prospěšné v určitých režimech, ve kterých získáváte body za dokončení cílů-obzvláště dobré, pokud váš poměr zabití k smrti není vždy špičkový. Samotné odměny však zůstávají stejné.

Modern Warfare 2 KillStreaks: Juggernaut

Všechny moderní Warfare 2 KillStreaks and Scorestreaks

Jako obvykle neodemknete zabijáky v pořadí jejich hodnoty. Pokud získáváte vysoké zabijáky hned za netopýrem, budete chtít být schopni vybavit odměnu, abyste využili své úrovně dovedností. Některé vzácnější KillStreaks jsou k dispozici již v úrovních pěti a sedmi, zatímco odměna za pět zabití za pět zabití není k dispozici až do úrovně 18.

Série zabití Požadované zabíjení Požadováno skóre Odemknout úroveň
Uav 4 500 0
Bomba Drone 4 500 9
Counter UAV 5 625 6
Cluster důl 5 625 18
Balíček péče 5 625 1
Precision AirStrike 6 750 25
Výletní raketa 6 750 0
Mortar Strike 6 750 5
Sentry Gun 7 875 11
S.A.E 7 875 0
Vtol Jet 8 1 000 21
Overwatch Helo 8 1 000 29
Wheelson-HS 8 1 000 16
Stealth Bomber 10 1 250 7
Chopper Gunner 10 1 250 13
Nouzový airdrop 10 1 250 23
Gunship 12 1 500 30
Pokročilé UAV 12 1 500 27
Kolos 15 1 875 14

Moderní válka 2 mgb nuke

Bylo potvrzeno, že hráči mají přístup k MGB Nuke jako jeden z moderních Warfare 2 Secret Killstreaks. Jediné, co musíte udělat, je vydělat 30 zabití v řadě, abyste na mapě zahájili jadernou bombu, okamžitě ukončili hru.

Jaké jsou nejlepší moderní válečné 2 killstreaks?

Vzhledem k tomu, že se volby pro Best KillStreaks liší mezi moderními herními režimy Warfare 2, ve skutečnosti neexistuje univerzální možnost všech možností. Například nebudete nutně chtít letecký úder v mapě těžké budovy se spoustou obálky a-jak brzy diskutujeme-může být v některých režimech a mapách výhodnější strážná zbraň než jiné než jiné než jiné než jiné než jiné. Podobně není dobrý nápad plýtvat sloty s juggernauty nebo tajnými bombardéry při záchraně vězňů nebo vyrazit, protože existuje maximální potenciál šesti zabití za kolo. Pokud si nejste přesvědčeni, že budete mít pruh přes několik kol, aniž byste jednou umírali, nestojí za to se pokusit.

Uav

UAV je neomylný, pokud jde o rané hry KillStreaks, zejména proto, že k jeho spuštění potřebujete pouze čtyři zabití. Bez ohledu na herní režim je UAV vždy užitečný a ukazuje pozici všech soupeřů, kteří nemají duchovní konečný port aktivní. To je samozřejmě nevýhoda – maskovaní hráči se na vás mohou stále proklouznout. Mějte na paměti a UAV je snadno mezi nejlepšími zabijáky.

Modern Warfare 2 KillStreaks: Sentry Gun

Sentry Gun

Sentry Gun je v Modern Warfare 2 docela silná a může pro vás udělat hodně práce, když je správně umístěna. S moderními válečnými 2 mapami, jako je Valderas Museum a Farm 18 s těsnými vnitřními oblastmi, může tento zabiják dobře ukrývat někde, aby se nepřátelé dostali překvapením. Ačkoli teoreticky by to mohl být skvělý doplněk v režimech, jako je záchrana vězňů a vyhledávání a zničení, ve kterých potřebujete bránit oblasti, je mnohem méně pravděpodobné, že dostanete sedm potřebných zabití, protože neexistují žádné respawns, takže znalost o vašem Vlastní výkon v těchto režimech dělá rozdíl. Místo toho zkuste to proměnit ve Scorestreak a zapojit se do cíle. V jiných režimech, jako například Team Deathmatch, je sedm sestřelů dostatečně nízká, aby byla strážní zbraň velmi užitečná, zejména vzhledem k tomu, že se odemkne brzy na úrovni 11.

Pokročilé UAV

Dobře, určitě, je to další UAV, ale tento populární zabiják stojí za to získat, pokud je váš poměr KD silný. Existuje důvod, proč Advanced UAV se odemkne až do úrovně 27 a vyžaduje 12 zabití … je to velmi, velmi dobré. Práce stejným způsobem jako původní UAV, Advanced UAV také ukazuje, že směr nepřátelé čelí, takže se na ně můžete proklouznout, pings častěji a dokonce ukazují soupeře s vybaveným duchem.

Takže nyní znáte moderní Warfare 2 KillStreaks and Scorestreaks a také o tom, jak je odemknout, můžete také začít přemýšlet o tom, které moderní válečné 2 výhody, které budete chtít přidat také ke svému načítání. Nezapomeňte, že nejdůležitější součástí vašeho nastavení jsou vaše zbraně, proto se podívejte na nejlepší moderní zbraně války 2, abyste se vybavili těmi nejlepšími.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Seznam „Modern Warfare 2“ Multiplayer KillStreaks

Modern Warfare 2

Modern Warfare 2 je nyní ve třetí sezóně obsahu. Zahrnuto je více režimů a map, stejně jako celá sada zabijáků. Killstreaks je důležitou věcí, kterou je třeba zvážit při hraní, vzhledem k tomu, že mohou snadno otočit příliv zápasu.

 • Přečtěte si více: „League of Legends“ Návrat do Malmö ukazuje, proč jsou události osobních eSports stále králem

Existuje mnoho zabijáků, z nichž si můžete vybrat Modern Warfare 2, Ale budete moci jen přivést tři do zápasů s sebou. Budete chtít strávit nějaký čas experimentováním s každým a uvědomit si, že ne všechny KillStreaks jsou na určitých mapách účinné. Od bombových dronů po obávaný juggernaut, aktivace KillStreaks je skvělý způsob, jak nahradit zabití a získat horní ruku na soupeře.

Abychom vám pomohli rozhodnout, které zabijáky používat Volání povinnosti: Modern Warfare 2, V této příručce najdete úplný seznam. Poté nabídneme několik rad ohledně nejlepších zabijáků, které můžete použít, v závislosti na mapě a režimu, který hrajete.

Seznam „Modern Warfare 2“ Multiplayer KillStreaks

Call of Duty: Modern Warfare 2. Kredit: Infinity Ward

V současné době je k dispozici 19 (a jeden tajný) různé zabijáky Modern Warfare 2. Budete schopni vybavit pouze tři, takže být obeznámen se silnými a slabými stránkami každého z nich je nesmírně důležitý, než zamíříte do zápasu. Zde je úplný seznam moderních válečných zabijáků:

 • UAV – 4 zabití/ 500 bodů
 • Bomba Dron – 4 zabití/ 500 bodů
 • Counter UAV – 5 zabití/ 625 bodů
 • Balíček péče – 5 zabití/ 625 bodů
 • Cluster důl – 5 zabití/ 625 bodů
 • Precision Airstrike – 6 zabití/ 750 bodů
 • Výletní raketa – 6 zabití/ 750 bodů
 • Mortar Strike – 6 zabití/ 750 bodů
 • S.A.E – 7 zabití/ 875 bodů
 • Sentry Gun – 7 zabití/ 875 bodů
 • Vtol Jet – 8 zabití/ 1000 bodů
 • Overwatch Helo – 8 zabití/ 1000 bodů
 • Wheelson-HS- 8 zabití/ 1000 bodů
 • Bombardér Stealth – 10 zabití/ 1250 bodů
 • Chopper Gunner – 10 zabití/ 1250 bodů
 • Nouzový airdrop – 10 zabití/ 1250 bodů
 • Gunship – 12 zabití/ 1500 bodů
 • Advanced UAV – 12 zabití/ 1500 bodů
 • Kolos – 15 zabití/ 1875 bodů
 • MGB Nuke (Secret Killstreak) – 30 zabití

Všimnete si, že killstreaks vyžaduje odemknutí buď zabití nebo skóre. Při výběru KillStreaks najdete přepínač, který chcete přepínat mezi zabití a skóre v levé dolní části obrazovky. Než se vydáte do zápasu, nezapomeňte si vybrat své KillStreaks.

Nejlepší zabijáky k použití v multiplayeru Modern Warfare 2

Bomba Dron v nabídce KillStreaks

Než začneme, stojí za zmínku, že nejlepší zabijáky, které se mají používat, často závisí na mapě a režimu, ve kterém hrajete Modern Warfare 2. Například mapy jako hotel Breenbergh jsou většinou uvnitř. Většina hráčů bude pokryta shora, takže posílání raket, jako je výletní raketa, bude pravděpodobně neúčinné. Před výběrem zabijáku zvažte mapu, kterou hrajete.

Podobně mohou režimy mít vliv na to, jaké zabijáky chcete přinést. Režimy, které upřednostňují cíle, vám nemusí umožnit získat tolik zabití, takže si budete chtít vybrat dřívější KillStreaks a více zamyslet se do scénářů, kde můžete získat 3 zabití před smrtí.

S ohledem na to jsou zde celkové nejlepší zabijáky, které jsme našli při hraní Modern Warfare 2:

 • Bomba Dron – Tento kontrolovatelný dron uvolní balíček C4 na nepřátele. To je zvláště užitečné v těsných prostorech a je to snadný způsob, jak získat více zabití jednou bombou. Zjistili jsme, že bomba je nejspolehlivějším časným zabijákem, protože v podstatě zaručuje zabití.
 • Sentry Gun – Nové mapy mají spoustu zabíjených koridorů, které nepřátelé budou v určitém okamžiku téměř vždy projít. Nastavení strážných věží pokrývajících tyto rušné oblasti je skvělý způsob, jak získat více zabití, a pomoci přivést nepřátele při dokončení cílů. Zvažte umístění jednoho do středu mapy Mercado Las Almas pro solidní zabití.
 • Chopper Gunner – Střelec vrtulníku byl vždy absolutní zvíře, což vám umožňuje pasivně vydělat zabití a přitom stále vydělávat zabíjení na zemi. Střelec vrtulníku lokalizuje a přitáhne nepřátele ze vzduchu a je nesmírně obtížné čelit.

Juggernaut zobrazený na stránce KillStreaks

I když to jsou všechny skvělé možnosti pro nejlepší zabijáky Modern Warfare 2, Nic nepřekoná experimentování sebe sama. Zkuste smíchat své zabijáky mezi zápasy a zjistěte, které z nich jsou pro vás nejlepší. Čestná zmínka jde o nouzový airdrop, který pro váš tým upustí tři náhodné zabijáky. To je zjevně kostek, ale pokud to půjde dobře, může to být skutečně měnící hru. Zkuste to příště, až budete hrát!

To jsou všechny zabijáky, které jsou k dispozici Modern Warfare 2. Pro více informací o hře nezapomeňte se podívat na náš průvodce Moderní Warfare Weapons List. Jakmile tam skončíte, přejděte do našeho seznamu moderních Warfare 2 zbraní, abyste zjistili, kde se každý z nich řadí.

 • Související témata
 • Aktivita
 • Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Infinity Ward
 • PC
 • PS5
 • Xbox Series X | S