Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) High Ground Všechna místa Intel Fragment Locations, Modern Warfare 2 Spec Ops Intel Locations | PCGamesn

Modern Warfare 2 Spec Ops Intel Locations

Devátý Intel je v domě s třetím a konečným cílem. Jděte na zadní stranu domu a vstupte do budovy s žebříkem na levé straně. Intel je na malém stole na chodbě.

Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) High Ground All Intel Fragment Locations

V hlavní pozemní misi Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) je 10 umístění fragmentu Intel. Nalezení celkem 20 fragmentů intel na všech kooperačních mapách odemkne Plná SSE trofej a úspěch. Tato příručka ukazuje všech 10 fragmentů Intel ve vysoké pozemní kooperativní misi.

Než začnete hledat sběratelské předměty a před vstupem do vrtulníků vyzvedněte pult Geiger na začátku mise na stole vedle skladu zbraně před vrtulníky. Potřebujete pult Geiger, abyste našli některé z intelů.

Pak si musíte vybrat ten pravý vrtulník s názvem „Ground Assault Team“, jinak nemůžete hledat sběratelské předměty.

Intel Fragment #1

První Intel je v přízemí budovy, kde je prvním cílem. V místnosti naproti schody vedoucí do prvního patra.

Intel Fragment #2

Druhý intel je ve stejné budově jako první, od první, od prvního, vstup nahoru a vstupte do diagonálu doprava doprava, když dosáhnete prvního patra. Intel je na stole.

Intel Fragment #3

Třetí intel je na sever od budovy, kde je prvním cílem. Je to uvnitř malé budovy, můžete ji chytit skrz zeď nebo váš kooperační partner může střílet dveře do budovy.

Intel Fragment #4

Čtvrtý Intel je v domě vedle druhého cíle na stole.

Intel Fragment #5

Pátý Intel je v domě naproti domu, kde byl Intel #4. Má zde dvě umístění. První může být na schodišti vedoucím do prvního patra.

Druhé umístění je před vámi, když jdete nahoru.

Intel Fragment #6

Šestý Intel je v domě na západ od druhého cíle na stole.

Intel Fragment #7

Sedmý Intel je v domě s druhým cílem, když jej zadáte na stole.

Intel Fragment #8

Osmý Intel je ve stejné budově jako Intel #7. Otočte se z Intel #7 a jděte na druhou stranu domu do lékařské místnosti. Intel je na malém stole.

Intel Fragment #9

Devátý Intel je v domě s třetím a konečným cílem. Jděte na zadní stranu domu a vstupte do budovy s žebříkem na levé straně. Intel je na malém stole na chodbě.

Intel Fragment #10

Konečný inteligence je v oblasti kolem třetího cíle. Má více tření, použijte k nalezení pultu Geiger. lis : L1:/ : lb:vytáhnout pult Geiger a jít ve směru, kde se číslo stoupá. Víte, že jste blízko sběratelského, když je pult Geiger na 9,50 nebo vyšší. Zde je jedno místo fragmentu Intel.

To je všech 10 kooperačních fragmentů Intel v misi s vysokou zemí.

Intel jiných mise odkazuje na:

  • Nízký profil intel fragmentů (celkem 20)
  • Zpívaná oblast Intel Fragment Locations (celkem 20)
  • Defender: Mt. Umístění fragmentu Zaya Intel (celkem 10)
  • High Ground Intel Fragment Locations (celkem 10)

Modern Warfare 2 Spec Ops Intel Locations

Hledáte 60 kusů Moderní Warfare 2 Spec Ops Intel? Skryté napříč misemi Three Spec Ops – některé na zjevných místech, jiní rozzlobeně obtížně na lokalizaci – jsou 60 kusů Intel, které budete chtít sbírat, pokud jste dokončeni a chcete chytit jeden z nejvzácnějších revolverů hry FPS , plus volací karta a znak. Je to také výzva, na kterou budete chtít odvrhnout, pokud chcete plný úspěch nebo trofej SSE – budete potřebovat pouze 20 kusů, takže není třeba toho hodně získat.

Vzhledem k tomu, že moderní Warfare 2 byla právě vydána, celý seznam 60 zůstává nepolapitelný, ale našli jsme prvních 20 kusů, takže si můžete nárokovat znak a plnou trofej SSE pro sebe. Nic, co by drželo nadějné lovce platiny zpět.

Zde je moderní Warfare 2 Spec Ops Intel, který jsme dosud našli ve hře pro více hráčů:

Modern Warfare 2 SPEC OPS Intel: nízký profil mapa

Nízký profil – 14/20 Intel Fragments

V tomto běhu je k návštěvě osm míst a můžete si nárokovat 14 z předpokládaných 20 kusů.

Modern Warfare 2 SPEC OPS Intel: Fragment Intel s nízkým profilem 1Modern Warfare 2 SPEC OPS Intel: Fragment Intel Low Profile Intel 2Modern Warfare 2 SPEC OPS Intel: Klíč mapy s nízkým profilemModern Warfare 2 SPEC OPS Intel: Fragment Intel pro profil 1 ve hře

Fragmenty Intel 1-2
Tato budova obsahuje 2 fragmenty Intel nahoře plus klíč stolu, který můžete použít později o dvě budovy.

Modern Warfare 2 Spec Ops Intel: Fragment Intel Low Profile Intel 5Modern Warfare 2 SPEC OPS Intel: Fragment nízký profil Intel 4Modern Warfare 2 Spec Ops Intel: Fragment Intel s nízkým profilem 3Modern Warfare 2 SPEC OPS Intel: Fragmenty Intel s nízkým profilem 3-5

Fragmenty Intel 3-5
Tato budova má 3 fragmenty Intel. Dva přízemí a jeden nahoře.

Modern Warfare 2 SPEC OPS Intel: Fragment Intel Low Profile Intel 6Modern Warfare 2 SPEC OPS Intel: nízký profil Intel Fragment 6 Mapa

Intel Fragment 6
Klíč stolu lze použít na zásuvce dole, kdokoli zvedl klíč na prvním místě. Uvnitř je dokumentace Intel.

Modern Warfare 2 Spec Ops Intel: Fragment Intel Low Profile Intel 10Modern Warfare 2 Spec Ops Intel: Fragment Intel s nízkým profilem 9Modern Warfare 2 Spec Ops Intel: Fragment Intel Low Profile Intel 8Modern Warfare 2 SPEC OPS Intel: Fragment nízký profil Intel 7Modern Warfare 2 SPEC OPS Intel: nízký profil Intel Fragments 7-10 Mapa

Fragmenty Intel 7-10
První je na budově s výhledem na cíl B, vyšplhat po žebříku a hledat dřevěnou bednu. Fragmenty Intel 8, 9 a 10 a v budově B – navrhujeme, aby oblast zcela vymazala, protože je budova naložena pasti. V centrálních místnostech jsou dvě přízemí a jeden na stole nahoře.

Modern Warfare 2 SPEC OPS Intel: Fragment Intel Low Profile Intel 13Modern Warfare 2 Spec Ops Intel: Fragment Intel Low Profile Intel 12Modern Warfare 2 SPEC OPS Intel: Fragment Intel Low Profile Intel 11Modern Warfare 2 SPEC OPS Intel: nízký profil Intel Fragments 11-13 Mapa

Fragmenty Intel 11-13
Začněte tím, že se vydáte na žebřík napravo od oblouku, protože čelíte objektivní budově. Najdete na střeše bednu Intel. Poté se vydejte do objektivní budovy, abyste našli jednu na operačním stole v přízemí a pak se vydejte kolem zadní části budovy, vyšplhejte se po žebříku a popadněte Intel Fragment 13 na střeše.

Modern Warfare 2 SPEC OPS Intel: Fragment Intel Low Profile Intel 14Modern Warfare 2 SPEC OPS Intel: Fragment nízký profil Intel 14 Mapa

Intel Fragment 14
To je snadné chytit, zatímco míříte směrem k bodě exfilu. Podívejte se na sadu budov před údolím a na druhé straně polovině najdete bednu Intel.

Modern Warfare 2 Spec Ops Intel: Denied Ops Map

Denied Area – 7/20 Intel Fragments

Nejjednodušší fragmenty intelů, které je třeba chytit v okolí odepřené oblasti, jsou blízko hlavních cílů.

Modern Warfare 2 Delied Ops Intel Fragment 2Modern Warfare 2 Deided Ops Intel Fragment 1Modern Warfare 2 Delied Ops Intel Fragments 1-2 mapa

Fragmenty Intel 1-2
Hlava těsně doleva kolem hlavního, zapáleného vchodu a najdete nějaký intel na stole pod nějakou plachtou. Pak přejděte na nádvoří, kde je věžička SAM, a najdete další fragment Intel v malé kůře na malé stolici.

Modern Warfare 2 Delied Ops Intel Fragment 3Modern Warfare 2 Delied Ops Intel Fragment 3 Mapa

Intel Fragment 3
Tento fragment Intel je na místě SAM D, jen směrem k zadní části věže.

Modern Warfare 2 Delied Ops Intel Fragment 5Modern Warfare 2 Delied Ops Intel Fragment 4Modern Warfare 2 Delied Ops Intel Fragments 4-5 Mapa

Fragmenty Intel 4-5
První fragment Intel se nachází na místě SAM B, je v mezipaměti munice hned vedle věže, zatímco druhý fragment Intel je na úpatí Strážné věže s výhledem na věžičku.

Modern Warfare 2 Deided Ops Intel Fragment 6Modern Warfare 2 Delied Ops Intel Fragments 6-7 Mapa

Fragmenty Intel 6-7
V blízkosti SAM webu jsou další dva fragmenty Intel. První je ve velké budově nejblíže k silnici, když vstoupíte. Jděte nahoru po schodech a hledejte komodu s televizí. Druhý je v munici právě na opačné straně nádvoří, kolem věže.

A tady to máte, prvních 20 moderních válečných specifikačních fragmentů, které vám pomohou přiblížit se k této platinové trofeji. Pro další pomoc máme průvodce úspěchů Modern Warfare 2, který zahrnuje všechny bezpečné kódy Modern Warfare 2, návod El Sin Nombre a jak zabít nepřítele v Porta-Potty. Naštěstí většina z nich není příliš obtížná a jsme rádi, že výzvy Spec Ops jsou docela snadné.

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.