Call of Duty®: Modern Warfare® II a Call of Duty®: Warzone ™ 2..

Tvoří své trio Modern Warfare II .

.

Zcela nová jádro multiplayerová mapa v Himmelmatt Expo, Tempus Torrent Marksman Rifle, RAID Episode 02, Event Camo výzvy a další… Sezóna 02 se chystá znovu načíst 15. března.

 • Zprávy

Call of Duty ®: Modern Warfare ® II a Call of Duty ®: Warzone ™ 2.

.

 • Oznámení
 • Sezóna 02

podle Zaměstnanci Call of Duty

 • Obecný přehled
 • Představujeme speciální OPS RAID Episode 02
 • Zcela nová jádro mapa pro více hráčů: Himmelmatt Expo
 • Návrat více režimů pro více hráčů, Drop Zone
 • Oslava třetího výročí Warzone, dárky zdarma
 • Nová zbraň: Tempus Torrent – Shuriken Aktualizace
 • Císař, vedoucí klanu Foot, Operátor: Shredder® se blíží
 • . Patrickův den slavnosti
 • Kostní chladič
 • Generace xrk
 • Z bojového přehledu
 • Oslavte sezónu 02 s uměleckým dílem mangaka Call of Duty
 • Sledujte turnaj Call of Duty League Optic Texas Major III
 • Získejte výhody vlastnictví MWII ve Warzone 2.0

Příchozí: Sezóna 02 Reloaded Update

Připravte si načítání a připravte se na přesun – sezóna 02 Reloaded, The Midseason Aktualizace pro 2.0 a Call of Duty: Modern Warfare® II, přichází 15. března v 9:00 PT, po záplatě obou her, které budou vydány před odhadovanou dobou startu.

. Navíc bude obchod pravidelně doplňován novými balíčky, včetně nabídky markýzy, která obsahuje svazek, který dá nějaké Shamrock & Awe právě včas na omezenou dobu environmentální aktualizace Al Mazrah.

Očekávejte poznámky o patch před zahájením sezóny 02 Reloaded s dalšími podrobnostmi o všech změnách, které najdete na webových stránkách Call of Duty.

Obecný přehled

 • . Převezměte kontrolu nad kapitánem Price, Farah a Gaz, když postupují atomgradem při hledání smrtící hlavice.
 • Himmelmatt Expo se připojí k rotaci mapy pro více hráčů. .
 • Slavit Warzone TM Třetí výročí. Call of Duty: Warzone s bezplatnými dary uvolněnými každých několik dní v obchodě.
 • . Pokračujte po cestě Roninu s dalšími výzvami odměňujícími novou událost Camo pro každou třídu zbraní.
 • .
 • Pro fanoušky, kteří vyrostli s želvami. ? . Získejte tohoto ikonického darebáka v novém balíčku operátorů Tracer Pack a odemkněte si své síly ninjutsu.

! Zahrajte si první epizodu RAID, abyste získali dosud plný kontext příběhu!

Pokračování vyprávění epizody Atomgradu 01, kapitán Price, Farah a Gaz se ocitnou na základně balistické rakety. .

.

Kompletní epizoda RAID 02 odemkněte pokožku operátora „Bad Boonie“ pro kapitána Price, kterou lze použít napříč . Online režimy.

Není nutné žádné přiřazení

, . .

Modern Warfare II .

Příprava na speciální OPS RAID Episode 02

. . Připravte se na výzvy před námi hraním speciálních operačních misí, abyste vydělali hvězdy a vyrovnali své soupravy, které vám poskytují pasivní a aktivní výhody během epizod RAID a pravidelných speciálních operačních misí. . Podívejte se také na sezónu RAID Bundle Season 02 pro speciální podporu OPS Kit, která vám pomůže dostat tyto soupravy až do elitního standardu.

2. . . Souprava Recon je však také stejně důležitá. Souprava začíná sentry pistolí na úrovni 3, což je obzvláště cenné pro epizodu 2. .

. Zobrazení epizody 01. Solidní komunikace vás zavede daleko, když se blíží výzvě nájezdu. Pracujte na vašich společenských dovednostech s dalším nasazením do epizody 01, zejména na obtížnosti veteránů (pokud jsou odemčeny).

4. Najděte svou pracovní skupinu. Doporučujeme pozvat své dva nejlepší squadmates pro tuto infiltraci. Najít párty Možnost najít Squadmates, kteří mluví vaším jazykem, ať už je to váš skutečný jazyk nad mikrofony nebo váš preferovaný styl Play.

Smíchejte obchod s potěšením na Himmelmatt Expo, nové jádro (6v6) multiplayerové mapy na evropské hory.

Pomozte skrz zasněžené ulice, kolem saun a bazénu, a jděte na drink – nebo ještě lépe, solidní výhodné místo – v restauraci a baru. .

Nasazení na Himmelmatt Expo v doporučených seznamech skladeb pro sezónu 02 Reloaded a také v rámci rotace mapy rychlé hry. Volání povinnosti .

Návrat více režimů pro více hráčů, Drop Zone

Sledování rereleáže infikovaných, zbraní a broušení Modern Warfare II, Sezóna 02 Reloaded Drops Drops Tři další režimy party z Volání povinnostiJe téměř dvou deseti a desetinále:

Zachyťte a držte zónu Drop a získejte body v tomto režimu chaotického týmu. Za každých 15 sekund, kdy je obsazena zóna drop, bude v okolí upuštěn balíček péče obsahující zabijáky. Díky tomu je otáčení do další zóny kapky vysokou prioritou, abyste mohli kopat a začít vydělávat tyto balíčky ASAP.

Všechno nebo nic

Každý operátor je vybaven pouze házením nožů a pistole bez munice. Získejte další výhody odstraněním nepřátel, počínaje vychytávačem, aby umožnily vyzvednutí munice.

Jeden v komoře

Naložte do zápasu pistole, jednou kulkou a třemi životy. Každý hráč bojuje za sebe a jediný výstřel do kterékoli části těla vydělá eliminaci a udělí útočníkovi ještě jednu kulku pro další boj. Snažte se nechat ujít.

Warzone Oslava třetího výročí, dárky zdarma

Oslavit tři roky , Všichni hráči obdrží bezplatné předměty v obchodě s hrami, které jsou tematické kolem map, ročních období a vzpomínek vytvořených od svého překvapivého spuštění 10. března 2020. Tyto odměny – celkem sedm – jsou všechny položky zdarma pro ty, kteří je nárokují a zahrnují plán zbraní, volací karty a další.

Zkontrolujte denně obchod ve hře a získejte své odměny po celou sezónu 02 Reloaded. Tady je mnoho dalších let Warzone!

Cesta Ronin Event Camo výzvy

Ať už jste skončili s cestou do Orionu nebo máte jen několik zbraní se zlatým kamufláží, existuje několik nových výzev Camo, které můžete dokončit cestou rozšíření události Ronin, které jsou k dispozici v obou Modern Warfare II a Warzone 2.0.

V rámci sezóny 02 ReloadEd se cesta Roninu přesune ze sedmi ctností Bushida k dalšímu klíčovému aspektu Roninu: schopnost být smrtící s jakoukoli danou zbraní. Každá kategorie zbraní bude mít k ní konkrétní výzvu, kterou si můžete prohlédnout a sledovat na kartě události ve hře.

. Dokončete všech deset výzev k získání dalšího nového camo za každou zbraň – ukloňující květy – a také zlaté kouzlo, které představuje vaše odhodlání sledovat cestu Ronina.

Zde jsou výzvy na prvním místě:

 • Assault Rifles: Získejte 125 headshotů (eliminace)
 • Battle Rifles: Získejte 75 headshotů
 • Submachine Guns: Získejte 100 headshotů
 • Lehké kulomety: Získejte 75 headshotů
 • Brokovnice: Získejte 50 headshotů
 • Pušky Marksman: Získejte 50 headshotů
 • Sniper Rifles: Získejte 50 headshotů
 • Pistole: Získejte 30 headshotů
 • Melee: Získejte 30 zabití zezadu
 • Launcher: Získejte 40 zabití

Přestože jsou úkoly jednoduché, stále existují i ​​některé věci, které vám pomohou postupovat plynuleji prostřednictvím problémů.

1. Dva ptáci, jeden kámen. Inteligentní operátoři uvidí paralely mezi těmito výzvami a stávajícími výzvami Camo. Pokud ještě musíte splnit požadavky na odemknutí Orion Camo, nebo jste jej nedostali na každou jednotlivou zbraň, zkuste tyto události vyrovnat výzvy Camo s výzvami pro polyatomické nebo jiné camos na jednotlivých zbraních.

2. Vždy noste launcher. Bez ohledu na to, zda existuje přidružená výzva nebo ne, je vždy moudré nést launcher. Použijte jej k odstranění nepřátelských leteckých pruhů, jako jsou UAV nebo VTOL Jets, což může pomoci vyrovnat zápas pro vás a Squad.

3. … Dokud není čas na nadměrné. Jakmile máte z cesty své pistole, zbraně melee a odpalovače, může být chytrý nápad použít nadměrnou část k zdvojnásobení těchto zbývajících kategorií primárních zbraní. Nejen, že vám to dává rozmanitější palebné síly, ale také vám to umožňuje pracovat až dvě výzvy Camo pomocí stejného načtení. V opačném případě si můžete nastavit spoustu alternativních načítání, aby se rychle přepnul mezi kategoriemi zbraní.

POZNÁMKA: V rámci sezóny 02 Reloaded Aktualizace bude odstraněna počáteční cesta Roninových výzev. Dokončete je před aktualizací, abyste získali všechny související odměny.

Funkční zbraň bez kuše zdarma bude k dispozici pro odemknutí prostřednictvím nové výzvy pro zbraně v sezóně 02 ReloadEd, což je následující: „Získejte 50 zabití dlouhých longshot s puškami Marksman.„Alternativně lze odemknout plán zbraně z kuše nákupem balíčku obchodu.

Nová zbraň: Tempus torrent

Sezóna 02 Reloaded přinese novou pušku Marksman ke stolu – Terrent Tempus. Tato zbraň nabízí působivé poškození a mechanismus rychlého narušení, díky čemuž je při nasazení na novou mapu multiplayeru Himmelmatt Expo nebo na ostrově Ashika na ostrově Ashika, což z ní činí skvělou volbu primární zbraně.

„Tento tvrdý DMR z výzbroje Tempus nabízí všestrannost platformy M4 a rychlost a dopad 7.62 kol. Pacientová ruka a horlivé oko povede k výstřelům na cíli a rychlé zabíjení.“

Se základní kapacitou 20 kol si můžete dovolit využít jeho rychlou rychlost ohně v teplu bitvy. Jeho zpětný ráz, i když předvídatelný, vyžaduje stabilní ruku s rychlým, ale znatelným kopem a doleva.

Stejně jako KV Broadside, vydaná dříve v sezóně 02, má Terrent Tempus jedinečnou vlastnost, že je novou zbraní na existující platformě z Modern Warfare II zahájení. To znamená, že většina příloh, které byly odemčeny pro platformu M4, lze použít na této zbrani, takže nezapomeňte vše odemknout z této platformy, abyste zajistili maximální všestrannost, když bude k dispozici Torrent Tempus.

Torrent Tempus je obvykle vyloučení dvou výstřelů, pokud nedokážete přistát hlavu nahoru středem. .

Jak odemknout: Zbraň výzva – Získejte 25 dvojitých zabití s ​​puškami Marksman – nebo prostřednictvím balíčku obchodu.

Shuriken Aktualizace

Shuriken, nový letální vybavení, který poskytuje další projektily výměnou za to, že se nezískají, je již k dispozici v sezóně 02 prostřednictvím oživovacích herních režimů na ostrově Ashika uvnitř Warzone 2.0.

Shuriken Lethal Equipment však nebude k dispozici k použití při vlastním vytížení až po sezóně 02.

Císař, vedoucí klanu Foot, Operátor: Shredder přichází v sezóně 02 Reloaded

“Krysa je moje.”.“ – Shredder

Muž, mýtus, darebák.

Debutovat prvním debutem v prvním Želvy Ninja Komiks V roce 1984 je Shredder notoricky známým vůdcem klanu Foot, který používá jeho brnění k posílení jeho odborných technik ninjutsu a bojových umění. Nyní přichází Volání povinnosti , připraven nakrájet a kostky jakéhokoli operátora, který stojí ve svém způsobu vítězství.

Kromě operátora Shredder je tento balíček přichází se třemi plány zbraní, vše založené na nových zbraních z sezóny 02 Battle Pass. Prvním z nich je brokovnice „oroku“, která vezme definici skartování na zcela novou úroveň na blízkém dosahu. Druhou zbraní na dálku je útočná puška „Saki“, rychlá na losování a připravená k zvládnutí jakýchkoli hrozeb v krátkém až středním rozsahu. A samozřejmě, Shredder se neobjeví do bitvy bez jeho „ocelových drápů“ – použijte tento zbraňový plán duálních kodachi mečů s drtivou prací nebo jakýmkoli operátorem, aby vaši protivníci ochutnali jeho čepele.

Mezi další položky svazku patří vinyl zbraně, kůže vozidla pro lehkou nádrž a kouzlo zbraně, které se můžete předvést, abyste prokázali loajalitu k klanu.

Další hlavní body svazku, včetně ST. Patrickův den slavnosti

Co jiného je pro sezónu 02 Reloaded? .

Tracer Pack: Padraigův balíček Pandemonium

Legenda má to, že v polovině března, jen několik dní, řeky Al Mazrah Flow Green. Někteří také říkají, že duhu lze vidět na vyprahlé zemi, s předpovědí legendy něčeho skutečně pocestovatelného – i když pouze pro jediný zápas – na druhé straně.

Ať už jsou tyto zvěsti pravdivé nebo ne, měli byste být připraveni vydat nějaké Shamrock & Awe během sezóny 02 znovu načtení s Tracer Pack: Padraigův balíček Pandemonium. Tento svazek má naladěnou „Shamrock“ LMG zbraňovou kola a „scian“ bojový nůž má tento svazek pro ty, kteří se chtějí dostat do slavnostního plánu „SCIAN“ bojový nože, s naladěním do festivace, naladěná „zelený a zlatý pro ty, kteří se chtějí dostat do slavnostní duch.

Tracer Pack: kostní chladič

Zlato nepatří jen na konci duhy.

Nové Tracer Pack: Bundle Chiller Bone Chiller, Příjezd v sezóně obsahuje ikonického ducha v nové kůži operátora „Gilded Reaper“. Jak název napovídá, tento oblečení Ghost s taktickou soupravou představující zlatou masku, něco, co by mohlo jen učinit ty ostatní maskované operátory, jako je König, trochu žárlí, až příště budou mít debriefing… nebo vaši spoluobčané, až příště infiltrujete do Ashika Ostrov, Al Mazrah nebo jakákoli mise pro více hráčů nebo speciální ops.

Kromě nové kůže je tento svazek dodáván se dvěma plány zbraní, přičemž jedna je útočná puška „Skull jističkou“ s úžasnou přílohou z Golden Skull Magazine. Druhý, „Shaker Bone Shaker“, je založen na nové pušce vydané s touto aktualizací a je naladěn, aby vytěžil maximum ze svých ofenzivních schopností.

K dispozici je také nový dokončovací tah, kouzlo, vinyl, nakládací obrazovka a znak, který tento balíček završuje.

Generace xrk

je šestimístná sbírka taktických zboží pro veterána. .

.

Bundle Season 02, Deepwater Bundle

.

Kapitán Price je hlavním headliner v Bundle Season RAID 02, K dispozici v obchodě, zahrnuje pokožku operátora „High Rise“ na základě jeho vzhledu v Modern Warfare II .

.

Nové v této sezóně, další speciální OPS hvězdy v tomto svazku nájezdu – a Bundle Season RAID 01 – může postoupit každou soupravu až do nejméně úrovně 4 v rámci speciálních operačních misí a nájezdů. Poznámka: Hráč může také přirozeně vydělávat speciální hvězdy OPS dokončením nájezdů a misí s týdenními hvězdami a také výdělek hvězdami prostřednictvím denních výzev.

bude mít 10 speciálních hvězd ops pro přidání do svých souprav zpětně. Navíc, připomínka těm, kteří nedostali šanci hrát RAID Episode 01, ani získat svazek Raid: Můžete získat kůži operátora pro GAZ pro dokončení epizody RAID 01, další pleť operátora pro něj v Bundle Season RAID 01, A získejte bonusovou kůži za dokončení epizody a za nákup svazku.

Kompletní epizoda RAID 02 a nákup Bundle Season RAID 02 Chcete -li také obdržet pokožku operátora „Ghillied Up“ za kapitán Price, kromě pokožky operátora „Bad Boonie“, kterou získáte za dokončení epizody.

Mezitím Ghost dostane pokožku operátora „Loch Ghost“ jako součást , Což také zahrnuje „hloubky“ útočný puška a „chapadlo“ SMG Blueprint.

Nová sociální funkce: fronty strany

Moderní válčení a Warzone 2.0

Front večírku umožňuje hráčům automaticky se připojit k kamarádově párty, jakmile budou dokončeni s aktivním zápasem. Stejně jako pozvání přátel na párty nebo kanál, můžete získat přístup k frontě večírku prostřednictvím sociální nabídky ve hře ve hře.

. Při frontě můžete použít hlasový a textový chat s těmi, kteří jsou v současné době v zápase, přičemž všichni hráči ve frontě se objevují v seznamu členů herního kanálu pro všechny hráče na uvedené párty.

. V těchto případech možná budete muset přepnout do herního režimu, který může pojmout novou velikost strany, nebo zjistit, jak se vrátit zpět do limitu velikosti večírku herního režimu.

 • . .
 • #Greenwall, sestavte. Call of Duty League Major III, pořádaný Optic Texas, začíná 9. března až 12. března. Omezené vstupenky jsou stále k dispozici, nebo si je můžete prohlédnout na oficiálním kanál a následovat ve hře.
 • Žádný lepší čas na upgrade. Himmelmatt Expo, nová epizoda RAID, hodnocená hra, výhody vlastnictví a další – GET .

Oslavte sezónu 02 s uměleckým dílem mangaka Call of Duty

Z ostrova Ashika a Dual Kodachis po našeho osobního oblíbeného operátora Hutch, který oblékl oblek s červeným pandam, je sezóna 02 silně inspirována kulturami kolem asijsko-tichomořského regionu.

V rámci oslavy sezóny 02 ReloadEd se Call of Duty spojila s několika mangaka – japonskými pro manga nebo komiks – aby vytvořila několik uměleckých díl inspirovaných událostmi, provozovateli, národními a zbraněmi sezóny.

Možná jste již viděli jeden (výše) dříve při spuštění sezóny 02, ale očekávejte, že ještě více klesne – ve vysokém rozlišení – příští týden ve speciálním blogu, který nakreslil tyto epické výtvory.

.

. Akce bude mít formát držáku s dvojitou eliminací, přičemž všech 12 týmů soutěží o stovky tisíc dolarů v hotovostních cenách a bodech CDL, které určí mistrovské setí .

Sledujte veškerou akci na oficiálním . Úplný seznam odměn za sledovanost naleznete na webových stránkách Call of Duty League zde.

Můžete se také přihlásit přes víkend mezi hodnocenými zápasy Modern Warfare II. A když jste tam, nezapomeňte se podívat na top 250 žebříčku, abyste zjistili, která hráči Call of Duty League uvádějí práci, a to jak v lize, tak proti celé komunitě hry.

Výhody vlastnictví v Warzone .0

Zadejte své datum narození

.
Omlouvám se, nesplňujete minimální požadavky

Video miniatura

. 2.0 – Na konci každého zápasu obdrží majitelé další XP nad jakýmkoli XP, který mohou všichni hráči vydělat. Kromě toho mají moderní majitelé Warfare II přístup k misím Crown Fraction v DMZ, aby odemkli ještě více odměn, včetně plánů zbraní a operátorových kůží. Navíc, jak již bylo zmíněno, ti, kteří vlastní bude mít přístup ke všem obsahu přicházejícím v rámci sezóny 02 Reloaded Update, včetně Atomgrad RAID Episode 02 a multiplayer hodnocené hry. . Zůstaňte mrazivý.

. Activision, Call of Duty, Call of Duty Warzone a Modern Warfare jsou ochranné známky společnosti Activision Publishing, Inc. Všechny ostatní ochranné známky a obchodní jména jsou majetkem jejich příslušných vlastníků. © 2023 Viacom International Inc. Všechna práva vyhrazena. . © 2023 Viacom Overseas Holdings.. . .. Nickelodeon a všechny související tituly, loga a postavy jsou ochranné známky společnosti Viacom International Inc. Pro více informací navštivte www..com ..com/callOfDuty, a následovat @Activision a Na Twitteru, Instagramu a Facebooku.

Hlavní hra ve společnosti Call of Duty®: Modern Warfare® II – Přehled

Přepracovaný systém pozice a divize, včetně většího důrazu na hodnocení dovedností a dalších odměn – to je to, co potřebujete vědět o nejnovějším vydání hodnocené hry, která bude vydána v sezóně 02 moderní Warfare® II a představila Treyarch Call of of the Call of of the Call of of the Call of Duty League ™.

Představujeme Battle Pass a Bundles for Call of Duty®: Modern Warfare® II a Call of Duty®: Warzone ™ 2.0 sezóna 02

.

Mise: Podrobnosti o mapě, taktice a tipech pro mapu multiplayeru 6v6 nastavené v rámci bojové mapy Observatory Zaya a Mapu Al Mazrah, což je dosud i kultovní prostředí Call of Duty®.

Modern Warfare 2 (MW2) Datum vydání sezóny 2 přicházející polovina února

.

.

Datum vydání sezóny 2 MW2

! Sezóna 2 MW2 bude vydána na . .

Další podrobnosti byly nyní také poskytnuty prostřednictvím rozsáhlého příspěvku na vývojáři. Kromě návratu hry a infikování a zahrnutí nové mapy mohou hráči také očekávat, že do režimů Battle Royale i pro více hráčů, jako jsou nové zbraně, zábavné události a jedinečná kosmetika, budou představeny řady nových funkcí, jako jsou nové zbraně a jedinečná kosmetika.

Tato první sezóna MW2 obdržela mnohem dřívější datum spuštění ve srovnání s titulem 2019. Dříve se inaugurační sezóna pro předchůdce žila v prosinci téhož roku. Jeho sledovací sezóna by pak byla zveřejněna 10. února 2020.

Některá významná místa, která byla během té doby představena, byly Rust, Atlas Superstore, Zhokov Boneyard a Bazaar. Během tohoto vydání byl také zahrnut nezapomenutelný infikovaný režim pozemní války.

Kolik ročních období bude mít MW2?

Není si jisté, kolik ročních období MW2 bude mít. Předchozí hra, Vanguard, však měla asi pět sezón končící v listopadu 2022 těsně před vydáním MW2.

Z toho je dobrý odhad, že MW2 bude mít zhruba Pět na šest roční období.

Pro MW2 je nadcházející vydání Season 2 sleduje podobnou strategii jako předchozí splátka, která přichází s novou malou mapou pro Warzone 2, nové mapy pro více hráčů, nové jedinečné zbraně, hodnocenou hrou a mnohem více.

Některé z těchto přírůstků pravděpodobně přijdou v první polovině sezóny, zatímco jiné pravděpodobně klesnou později. Pravděpodobně je také bezpečné předpokládat, že do sezóny dojde asi šest týdnů „opětovně“.

První objevená sezóna také dorazila na nájezdy – a bylo nám slíbeno, že v budoucích obdobích bude přidáno více nájezdů, takže můžeme téměř určitě bezpečně předpokládat, že některé z nich dostaneme také.

Sezóna 2 MW2 – FAQ

Kdy začíná sezóna 2 v MW2?

Sezóna 2 uvádí na trh 15. února 2023 v Modern Warfare 2.

Kolik ročních období bude mít MW2?

Není jasné, kolik ročních období bude mít MW2. Odhadujeme, že MW2 bude mít zhruba pět až šest sezón.

Call of Duty: Modern Warfare II - Xbox Series X & Xbox One

Videogamer.com je podporován čtenářem. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace / obrázky z Amazon Product Advertising API / Last Aktualizované na 2023-09-24

Call of Duty: Modern Warfare II - PlayStation 5

Videogamer.com je podporován čtenářem. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace / obrázky z Amazon Product Advertising API / Last Aktualizované na 2023-09-24