Call of Duty: Modern Warfare II – PlayStation 5: Target, Call of Duty®: Modern Warfare 2 Season 05 | Hra multiplayeru FPS 2023

Cod Modern Warfare II

Infinity Ward přináší fanoušky nejmodernější hraní, s zcela novou manipulací se zbraněmi, pokročilým systémem AI, novým střelcem a sadou dalších herních a grafických inovací, které povýší franšízu do nových výšin.

Call of Duty: Modern Warfare II – PlayStation 5

Call of Duty®: Modern Warfare® II je pokračováním Blockbuster Modern Warfare® z roku 2019. Představujeme návrat ikonického vedoucího týmu, kapitán John Price, nebojácný John “Soap” Mactavish, ostřílený seržant Kyle “Gaz” Garrick a samotný osamělý vlk, oblíbený fanoušek Simon “Ghost” Riley, hráči budou svědky toho, co dělá úkol Síla 141 Legendární skupina je dnes.

Od infiltrační taktiky s vysokým stanicím po vysoce utajované mise budou muset hráči využít nové zbraně, vozidla a špičkové vybavení, aby si vzali své nepřátele. Připravte se a vydejte se na pobřeží, když obléháte nepřátele pod vodou, poruší vysoce opevněnou nepřátelskou základnu, nekonejte podél kanálů a osvoboďte tolik potřebné spojence na černém místě skrytém v horách.

Infinity Ward ponoří fanoušky do srdce a nejmodernější hraní příští generace. Bojujte spolu s přáteli ve skutečně pohlcujícím zážitku s ohromně realistickým zvukem, osvětlením a grafikou, která produkuje nejpokročilejší Call of Duty v historii. Modern Warfare® II bude obsahovat přestavěný, pokročilý systém AI, vylepšené vykreslování a fotogramotskou technologii, nový střelec, který umožňuje větší přizpůsobení než kdykoli předtím, a sadu dalších herních a grafických inovací, které zvyšují franšízu do nových výšin. Budoucnost franšízy je naplněna inovacemi na planoucích stezkách a nastaví základ pro hraní nové generace.

Modern Warfare II bude obsahovat obrovské množství obsahu od 1. dne-Squad Up and Fight Boxe s TF141 v kampani pro jednoho hráče, která klubuje na glóbus, hrát osamělou gunu nebo shromáždění s vaším týmem v pohlcujícím boji pro více hráčů, doplněné novými lokalitami a způsoby Hrát a zažít vyvíjený speciální herní herní režim s taktickým kooperačním hraním.

Moderní Warfare II se navíc spojuje s novým zážitkem Warzone ™, který se tento rok uvolní, as tímto vývojem v Battle Royale s zcela novým herním prostorem a režimem Sandboxu. Očekávejte masivní kalendář bezplatného obsahu po spuštění s vyvíjejícími se hrami s novými mapami, režimy, sezónními událostmi, komunitními oslavami a dalšími.

Nové herní inovace. Zcela nové manipulace se zbraněmi. Advanced AI. Modern Warfare® II vám přináší globální kampaň, pohlcující bojové boje pro více hráčů a narativní speciální ops.

Modern Warfare II

Call of Duty®: Modern Warfare® II upustí hráče do bezprecedentního globálního konfliktu, který obsahuje návrat ikonických operátorů pracovní skupiny 141.

FUNKCE

Infinity Ward přináší fanoušky nejmodernější hraní, s zcela novou manipulací se zbraněmi, pokročilým systémem AI, novým střelcem a sadou dalších herních a grafických inovací, které povýší franšízu do nových výšin.

Spuštění obsahu

Moderní válka: II bude spuštěn s kampaní pro jednoho hráče na glóbus, pohlcujícím boji pro více hráčů a narativním, kooperativním speciálním OPS zážitkem. Modern Warfare II Spojuje se s novým zážitkem Warzone ™ as ním as tím evoluce v Battle Royale s zcela novým herním prostorem a režimem karantény. Očekávejte masivní kalendář bezplatného obsahu po spuštění s vyvíjejícími se hrami s novými mapami, režimy, sezónními událostmi, komunitními oslavami a dalšími.

Call of Duty®:
Modern Warfare® II

Call of Duty: Modern Warfare II, operátor se krčí v přípravě

 Call of Duty®: Modern Warfare® II je pokračováním Blockbuster Modern Warfare® z roku 2019. Představující návrat ikonického vedoucího týmu, kapitán John Price, nebojácný John “Soap” Mactavish, ostřílený seržant Kyle “Gaz” Garrick a samotný osamělý vlk, oblíbený fanoušek Simon “Ghost” Riley, hráči budou svědky úkolu, který dělá úkol Síla 141 Legendární skupina je dnes.

Přívěsy a hraní

Herní funkce

V Call of Duty: Modern Warfare II, operátor v noci svlékne po straně mrakodrapu

Kampaň na klusách globe

Od malé taktiky infiltrační taktiky s vysokým stanicím až po vysoce utajované mise nasadí hráči spolu s pracovní skupinou 141 v kampani pro jednoho hráče na glóbu.

Vrtulník se vynořuje nad hlavou, protože tým operátorů postupuje na pozici v Call of Duty: Modern Warfare II

Pohlcující boj pro více hráčů

Infinity Ward přináší zpět režimy her pro více hráčů a představení nových map a režimů. Modern Warfare II zasáhne půdu v ​​první den, připraven přivítat nováčky i veterány.

Dva operátoři probíhají pečlivě pustým pouštním úpatí v Call of Duty: Modern Warfare II

Vyvinuto speciální ops

Zažijte vyvíjený speciální herní režim OPS s taktickým kooperačním hraním.

Obrázek spáleného papíru z Call of Duty: Modern Warfare II

Podrobnosti o hře

Vítejte v nové éře Call of Duty. Call of Duty®: Modern Warfare® II upustí hráče do bezprecedentního globálního konfliktu, který obsahuje návrat ikonických operátorů pracovní skupiny 141. Od malého, vysokoškolského infiltračního taktického OPS až po vysoce utajované mise nasadí hráči spolu s přáteli ve skutečně pohlcujícím zážitku. Infinity Ward přináší fanoušky nejmodernější hraní, s zcela novou manipulací se zbraněmi, pokročilým systémem AI, novým střelcem a sadou dalších herních a grafických inovací, které povýší franšízu do nových výšin. Modern Warfare®: II bude spuštěn s kampaní pro jednoho hráče na glóbus.

Dodatečné informace

Hodnocení čekající

  • Může obsahovat obsah nevhodný pro děti. Navštivte ESRB.Org pro informace o hodnocení.