Carnivores: Dinosaur Hunt в Steam, 16 nejlepších her s dinosaury PC, které vám nutí cítit se prehistoricky – Gamerranx

16 nejlepších her dinosaurů PC, díky nimž se budete cítit prehistoricky

Nebo, pokud chcete „Kinder Mode“, existuje režim sandboxu, který vám umožní jen se potulovat jako dinosaur.

Купить Carnivores: Dinosaur Hunt

Контент для (1)

Открыть центр сообщества

Об эой игре

Carnivores: dinosaur lov – это симулятор охоты о лица, в котором ы к щ щ о с с щ ~ живущих – динозавров.

Эта игра является переработанной версией классической в ​​с с с с о rec с с с с с с с с с с .. , улучшенной графикой, продв He.
Испытайте необычный опыт охоты, ыы už и и преслеrání динозавров! Чтобы ыжыжить, важно знать манеры и повадки своей цели. Как и р реальной охоте, вам по п ы ы ы н т т т т т ч ч в к .. к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к. Иначе подходnování.
Во время своих охотниччих приключений ы посетето красивые, но опайй сониклье .. Ис už jenйте нетронутые пляжи, густые жжунглли, каменистые равнины и раскаленнннději. Преимущества местности могут ыыты. Ы можете притаиться у протоптнных троп или ыыслеживать. Важно знать направление ветра, поскольу некоторые динозавры мог staro. С помощю скрытного перемещения или зобравшш на вззес п д д дл д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д самых опасных из динозавров, живущих на планете.
Для удачной охоты щщательно планируйте и обдумывайте свою тактику, в už и и с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с ď. Будете ли ыы исползовать? А может, стоит зз с собой пистолет, на вский случай? Один из самых важных предетов, которые вам понадобятся, – это ваш портативный.I.S.T. – радар с gps, который может упростить. И игре есть другое снаряжение, которое ы можете ззз с с с п п ш ш ш п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п пи. спрей, который маскирует вапах.
Ы сможете встретить множество различных динозавров, кажж с у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у. с мозгом размером с горошин provedem до хитрых хищников с обостренным зрением и о оон provedení. Каждый динозавр в нашей игре имет реалистичный и продвинrání и к к к о в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в азномdé. Некоторые динозавры убегут, если увидят вас, другие же нападут, чче ае п у ​​у у у у у у у у у ~ с! Так что будьте осторожны и ыыж добычу с y умом, и ot ы с с с с с с с с с с с с с с с с ďы с с тобычей.

  • Охотьтесь на планете fmm UV -32 на самых опасных зззз динозавров!
  • Множество разных динозавров, от травоядных до плотоя kohortых.
  • Реалистичный ии – динозавры изрение, зз starostí и запах, кажжый о už и и п п и и м м м м м м м м м м м м м м м м м м м м м м м м.
  • Ис už дйте и охотьтесь в различных экосистемах планеты fmm UV-32.
  • Исполззуйте ка4уляж и спрей, маскирующий запах, чтобы.
  • Разноооо4разное оружие и снаряжение для охоты.
  • Интерактивная.
  • Таблица лидеров, включая.

16 nejlepších her dinosaurů PC, díky nimž se budete cítit prehistoricky

Dinosauři. Jsou to něco, co „vidíme“ v reálném životě … ale ve skutečnosti nevidíme v reálném životě. Protože, jak víte, vyhynou a zůstávají jen jejich kosti … pokud je najdeme. Ale ve videohrách? Jsou naživu a dobře, a pokud jste na dino-kokvi, dostali jsme nějaké PC hry, které poškrábají to dino-jisto.

#16 Exoprimálně

Platforma: PC PS4 Xbox One PS5 XSX | S
Datum vydání: 14. července 2023

Vítejte v budoucnosti, kde jeden z nejdůležitějších zdrojů energie na světě pochází z dinosaurů. Ne, opravdu, to je svět Exoprimálně že žijete.

Ale místo toho, abychom se zaměřili na bláznivý sci-fi pozemek hry, místo toho se zaměřme na zabíjení dinosaurů s mechovými obleky! To je to, co vy a další hráči ve hře uděláte. Naložíte se a vybavíte svůj mech zbraněmi a schopnostmi převzít hordy dinosaurů buď sami, nebo s posádkou.

Četné režimy vám umožní tango s těmito dinosy, takže si nenechte ujít šanci porazit prehistorický věk několika kulky z budoucnosti.

#15 Isle

Pokud jste někdy přemýšleli, jaké by to bylo hrát hru, kde jste opravdu dinosaurem, pak nemusíte hledat nic jiného než ostrov.

Protože v této hře jste dobře a skutečně dinosaurus, a v důsledku toho musíte jít a žít svůj život na ostrově takových tvorů, kteří se snaží přežít a vyvíjet se. Hra má ukázat prvotní stav světa, z něhož jsme se naštěstí vyvinuli. To však neznamená, že to nebude náročné! Protože to bude.

Nebo, pokud chcete „Kinder Mode“, existuje režim sandboxu, který vám umožní jen se potulovat jako dinosaur.

#14 LEGO: Jurassic World

Franšíza LEGO v průběhu let udělala mnoho různých žánrů, pokud jde o filmovou sérii, kterou upravili, a ano, to zahrnuje původní film Jurassic Park Film. A tak by to nemělo být tak překvapení, že byl také vytvořen Lego: Jurský svět, protože každý chce vidět Lego Dinos zřejmě.

Hra bude přirozeně zaujmout komediální přístup ke všemu, co se týče zastřešujícího příběhu, ale nebude vám vadit, že když jdete a shromažďujete všechny cihly a postavy, které můžete přehrát jako nějaké nové tváře.

Užijte si tedy tuto verzi filmu a podívejte se na veškerou zábavu, kterou vám hry LEGO mohou znovu přinést.

#13 Dino krize 1 a 2

Oh, myslíte si, že Jurassic Park je jedinou sérií, která zobrazuje dinosaury běžící na ostrově nebo v jiném prostředí? Ach jo z malé víry, videohry zobrazovaly takové věci spoustukrát. Například u klasických titulů PlayStation Crisis 1 & 2.

Dlouhý příběh krátký, jste součástí týmu dělníků, kteří jsou posláni na ostrov (začít) a zjistit pravdu o nebezpečném experimentu, který umožnil znovuzrození dinosaurů a poté na ostrově osvobodil.

Hry se odtud vyvíjejí, ale nebezpečí je stejné. Nikdy nevíte, kdy se dinosauři objeví, a proto budete muset být připraveni je vzít nebo uprchnout, až dorazí.

#12 Turok – lovec dinosaurů

Jedna z klasických her všech dob, Turok-Dinosaur Hunter (nebo známý jako Turok) vás staví jako časově cestující válečník, když se snaží vrátit práci jiného, ​​kdo chce ovládat celý čas a prostor!

Přirozeně je to špatné, a jako Turok budete cestovat časem a jít ovládat různé zbraně, abyste zastavili bytosti času a dále, aby se dostali do cesty vaší misi. A ano, to zahrnuje převzetí a sundávání dinosaurů.

Nejlepší na tom je, že Hunter Turok – Dinosaur byl nedávno remasterován, a to znamená, že můžete získat vizuálně ohromující verzi hry, kterou si můžete užít v moderní době.

#11 sekundy vyhynutí

Pokud o tom opravdu přemýšlíte, pouze nejsilnější (nebo nejhloupější) by se postavili na to, aby si čelili dinosaury. A druhé vyhynutí to objasňuje tím, že vytvoří titul, který je navržen tak, aby byl proveden ve skupinách, aby bylo možné vyjmout hrozbu dinosaurů.

Ale přirozeně to není tak snadné, jak to může znít. Ve skutečnosti to nejsou jen dinosauři … jsou to zmutované dinosaury! Ano, to je pravda, to jsou dinosy, kteří jsou mnohem silnější než dříve, a to znamená, že budete muset skutečně spolupracovat, abyste je mohli vyjmout.

A protože hra je stále v raném přístupu na Steam, můžete v budoucnu pomoci formovat hru pro úplné vydání!

#10 Minecraft Jurassic World DLC

Vzhledem k tomu, co je Minecraft … Opravdu by to nemělo být tak překvapení, že hra má DLC, který obsahuje Jurassic World.

A opravdu, v této hře budete moci stavět, řídit a řešit dinosaury ve verzi legendárního parku Minecraft, a to není všechno. Vaším cílem v tomto DLC bude nejen to zvládnout, ale vidět, jak dlouho to můžete vlastně udržet otevřené a dělat, co je v jejich silách, abyste získali vysoké skóre na vrchol všech ostatních.

S více než 60 dinosaury a hybridy, které můžete řešit, zjistíte, že tento DLC je upřímně poněkud robustní. Takže pokud tedy hledáte něco nového v Minecraftu … no … tady jdete!

#9 Simulátor Battle Animal Revolt Battle

Nezní to prostě jako nejpodivnější hra vůbec? Oh, slyšel jsi o horší? No, je to herní průmysl, tak proč ne?

Bez ohledu na to, co si myslíte o názvu, simulátor Animal Revolt Battle je opravdu nejpodivnější hra na tomto seznamu, která v něm má dinosaury. Protože v této hře si postavíte vlastní hybridní příšery, abyste bojovali s armádami vojáků a dokonce i jiných zvířat!

Můžete tedy vytvořit dinosaura, že historie bude ráda, že nikdy neexistovala, nebo ji spojit s jinými živočišnými částmi a vytvořit hybrid, který je skutečným terorem na bojišti. Na tomto záznamu je zapojena určitá strategie, ale tato hra je velmi o kreativitě, takže skočte a podívejte se, jaké dinosaurské monstrové můžete vyzkoušet a postavit.

#8 Dauntless

Dauntless je jedním z mnoha titulů, který se zaměřuje hlavně na masivní bitvy s mocnými tvory. Ve hře budete moci vytvořit vlastní postavu a poté je zlepšit svým vlastním způsobem, abyste bojovali s různými monstruovými, které jsou rozptýleny po celé zemi.

A co víc, jedná se o masivní hru pro více hráčů, takže budete moci spolupracovat s jinými hráči, aby tyto stvoření sundali, a také porazit masivní výzvy, které pomohou změnit samotný herní svět samotný. Zde tedy může mít dopad i jeden hráč.

A přesto, že jste většinou o boji proti monstrům velikosti dinosaurů, je velký svět prozkoumat v Dauntless, a v důsledku toho budete mít spoustu co dělat, bez ohledu na to, jak se rozhodnete trávit čas.

#7 Isle

Pokud skutečně chcete hrát jako dinosaurus, máte štěstí, protože ostrova je hororová hra na přežití.

Budete vloženi do pravěkého věku a vložíte do role … dinosaura. V této brutální době je jedinou možností přežít. Doslova, protože tam je spousta dalších dinosaurů prostřednictvím ostatních hráčů, kteří vás nebudou mít žádné problémy s lovem a snaží se tě zabít.

Čím déle však přežijete, tím více možností budete mít, pokud jde o to, jaký dinosaurus můžete být. Dokonce se stane samotným mocným t-rexem. Můžete také spolupracovat s hráči na vytváření stád/balíčků dinosaurů, abyste lépe přežili, nebo lépe lovit nepřátele.

Můžeš být skvělý dino? Jde o to zjistit ..

#6 Dino D-Day

… tuto hru nevyrábím, přísahám.

V den dino d-Day se dostanete do alternativní formy druhé světové války, kde se síly os zjevně zjistily … jak vzkřísit dinosaury. Jo, věř tomu. A je vaší prací buď vládnout Evropě jako jednomu z těchto „dino vojáků“, nebo hrát jako jedna z spojeneckých pravomocí, aby je pokusila je sundat.

Jedná se o hru zaměřenou na více hráčů, a proto vy a ostatní hráči budete mít strany, každý s vlastními výhodami a nevýhodami. Pokud hrajete na straně osy, budete si vybrat mezi 7 různými druhy dinosaurů, abyste dosáhli dominance na bojišti.

Tato hra je samotnou definicí ořechů, ale hej, není to taková věc, kterou chcete ve videohře?

#5 Prehistorické království

Simulátorové hry jsou snadno jednou z nejpopulárnějších tam a prehistorické království je jedno (mimo jiné), kde budete provozovat vlastní dinosaurský park. Ano, vytvořili simulátor, kde se snažíte spravovat dinosaury … jde to tak dobře, jak si myslíte. Ale hej! Nic, co stojí za to udělat, je snadné, správně?

A abych byl spravedlivý, „nebezpečí“ nejsou tak nesmírné jako pozdější titul, protože zde, co se snažíte udělat, je oživit spoustu zaniklých tvorů a zajistit, aby si mohli užít nová stanoviště, která oni jsou v. Budete pro ně muset skutečně postavit dobrý domov a pak jít a přivést samotné stvoření.

Čím více děláte, tím více tvorů budete mít přístup, a tak budete schopni rozšířit svůj dosah a jak dobrý je váš park.

#4 Archa: Přežití se vyvinulo

Pro trochu více zvratu žánru, nehledejte nic jiného než Archa: přežití se vyvinulo. Protože v této hře začnete jako muž nebo žena, která je ponechána na ostrově známá jako Archa. Je to vaše práce přežít a vše, co je v něm. Budete muset hledat zdroje, provádět výzkum, abyste stavěli věci a vytvořili neuvěřitelné předměty a zbraně, a samozřejmě si vytvořit úkryt, abyste během noci mohli dostatečně snadno odpočinout.

Takže … kde jsou dinosauři? Ve hře budete moci zkrotit přes 100 divokých tvorů a ano, to znamená dinosaury. Budete moci doslova jezdit dinosaury do bitvy a kolem ostrova bez péče na světě. Což jsem si jistý, že je pro mnoho z vás sen.

#3 Jurassic World Evolution 2

Jurassic World Evolution 2 je pokračování simulátoru řízení dinosaura. A ten, který se zjevně snaží bankovat na nedávné úspěchy žánru Reborn. A vzhledem k tomu, že přichází třetí film … můžete očekávat třetinu těchto her brzy ..

Bez ohledu na vázání budete muset převzít kontrolu nad svou vlastní verzí zábavního parku Jurassic World, postavit pro dinosaury ve vaší péči nejrůznější atrakce a kontejnmentové jednotky a zajistit, aby park zůstal ziskový, stabilní a , víte, nebýt kolem spousty dinosaurů!

O této hře je třeba říci, že šli hluboko do databáze dinosaurů, aby vám dali tunu dinosaurů, které můžete vložit do parku. Od známých, jako je T-Rex po druhy, které přísaháte, že se jmenují, ale ne.

Takže zjistěte, zda můžete park provozovat lépe než lidé ve filmu! By neměl být tak tvrdý, správně?

#2 Horizon Zero Dawn

Proč si jen pohrávat s běžnými dinosaury, když si můžete užít mechanické dinosaury. Ano, zázraky horizontu Zero Dawn nesmí být nijak podceňovány. V této hře hrajete jako Aloy, žena, která se snaží prokázat sebe sama a zachránit svůj svět … ten, který se právě náhodou naplnil masivními mechanickými dinosaury.

Takže jo, nebudete mít žádný problém s jejich sundáním ..

Naštěstí máte své vlastní speciální zbraně, které mohou pomoci učinit boje spravedlivější. A co víc, když tyto dinosy nebudete bojovat, budete moci procházet krásným světem, který jen prosí, aby byl prozkoumán.

Toto je snadno jedna z nejlepších her posledních několika let, a pokud jste to ještě nehráli, nyní je vaše šance.

#1 Série Monster Hunter

Proč jen dinosaury, když můžete dinosaury ve stylu monster? Ano, vím, že dinosauři jsou samy o sobě druhem monstra, ale cokoli a všechno může být fantastičtější, dobře?

Jde o to, že série Monster Hunter, zejména nedávné záznamy, jako je Monster Hunter World a Monster Hunter Rise, se stala cílem poskytnout vám některé z nejintenzivnějších bitev, jaké kdy budete mít s falešnými dinosaury.

Bez ohledu na to, jakou hru hrajete, budete mít před sebou hlubokou výzvu. Takže se budete chtít ujistit, že máte to, co je potřeba na tyto stvoření. Nebo ne, a zemřít, to je také možnost. Konec konců je to lovec monster.

Bonusové hry

Parkasaurus

Pokud jste chtěli provozovat dinosaurský park, ale chtěli jste to udělat způsobem, který byl roztomilý a zábavný a nebude se objevovat Ravenous Creatures, která se vás snaží jíst, pak musíte vyzkoušet Parkasaurus.

Protože v této velmi pečlivě spuštěné hře simulátoru budete muset postavit svůj vlastní park založený na konceptu dinosaurů a ukázat je lidem. Ale to je jen začátek, musíte se ujistit, že každá oblast zadržování může ubytovat dino, které chcete, a pak výzkumné technologie, které jim pomohou udržet je šťastné.

Čím lépe děláte v parku? Čím více dinosaurů budete mít přístup a čím větší park můžete postavit! Takže jděte se podívat, co můžete udělat a jaký druh parku můžete udělat.

Orion: Prelude

Orion: Prelude je další titul, který se pyšní na své bitvy pro více hráčů a jeho poutavý boj. V tomto titulu budete zařazeni do „filmových bojových zkušeností“, ať už to bude PvP, nebo to je samotný akt, který převzal svět, abyste viděli vše, co nabízí. A nabízí hodně.

Aby to dokázali, mají „dinosaurský hordu“, že budete muset bojovat a přežít, a jak doufejme, že všichni víte, je jen pár věcí horšího, než se musí vypořádat s masivní hordou dinosu.

K dispozici je více než 20 map pro více hráčů, nejrůznější bitevní režimy, které můžete udělat, vozidla, která můžete řídit, dinosaury, s nimiž můžete bojovat atd. Takže skočte a svěďte šílenství pro sebe.