CD Projekt: Velká část týmu Cyberpunk se přestěhovala na Witcher 4 po spuštění Phantom Liberty – IGN, The Witcher 4 vydání datum vydání | PCGamesn

Spekulace datum vydání Witcher 4

Pokud jde o další zmíněné projekty, Orion je úplným pokračováním Cyberpunk 2077, zatímco Hadar je zbrusu nová IP vyvíjená na CD Projekt Red. Obě tyto hry jsou stále roky pryč, protože se očekává, že se nejdříve vydá nejprve polaris nebo Sirius (melasová hra), v roce 2025 v roce 2025 v roce 2025 v roce 2025 v roce 2025 v roce 2025 v roce 2025 v roce 2025 v roce 2025.

CD Projekt: „Velká část“ týmu Cyberpunk, který se přestěhoval na Witcher 4 po spuštění Phantom Liberty

CD Projekt Red přesouvá „velkou část“ svého týmu Cyberpunk 2077 na The Witcher 4 (oficiálně známé jako Polaris), jakmile se v září spustí expanze Phantom Liberty.

Během posledního hovoru CD Projekt je prezident a generální ředitel Adam Kiciński uvedl, že společnost přesouvá stále více a více zdrojů na další hru zaklínače s velkým vývojem, který se stane, když je hlavní vývoj na Phantom Liberty Complete. V současné době pracují na Polaris „250ish“ vývojáři, zatímco ještě více pracuje na expanzi Cyberpunk 2077.

„Po uvolnění Phantom Liberty přeneseme velkou část týmu do Polaris,“ řekl Kiciński. „Někteří zbývající členové se pak zaměří na podporu dalších probíhajících projektů, jako jsou Orion nebo Hadar, ale mějte na paměti, že budeme také nějakou dobu podporovat Phantom Liberty.

CD Projekt Red Development Breakdown (Image Credit: CD Projekt Red)

„A napříč společností, ale včetně Phantom Liberty, jsme zároveň rozloučením s některými členy týmu. Je to postupný proces, který skončí v Q1 příští rok.”

Kiciński proto objasnil, že ne každý vývojář pracující na Phantom Liberty se okamžitě přesune na další hru zaklínače, i když jak ukazuje rozvoj vývoje CD Projekt Red, je pravděpodobné, že většina zaměstnanců vývojáře bude brzy pracovat na Polaris. Oficiální čísla však dorazí až do třetího čtvrtletí finanční aktualizace 28. listopadu, nicméně.

Pokud jde o další zmíněné projekty, Orion je úplným pokračováním Cyberpunk 2077, zatímco Hadar je zbrusu nová IP vyvíjená na CD Projekt Red. Obě tyto hry jsou stále roky pryč, protože se očekává, že se nejdříve vydá nejprve polaris nebo Sirius (melasová hra), v roce 2025 v roce 2025 v roce 2025 v roce 2025 v roce 2025 v roce 2025 v roce 2025 v roce 2025 v roce 2025.

Phantom Liberty uvádí na trh 26. září a uvidí spoustu nového obsahu příběhu přidaného k Cyberpunk 2077 spolu s několika změnami hraní hry. Vozidlový boj, Cyberpunk: Edgerunners inspirovaná kyberpsychosisóza a chytrý přikývnutí na čaroděj přichází také, i když za cenu zvyšování požadavků na PC hry.

Ryan Dinsdale je reportér IGN na volné noze. Celý den bude mluvit o čarodějnici.

Spekulace datum vydání Witcher 4

Codenamed Polaris, The Witcher 4, je v současné době vyvíjen CD Projekt Red vedle Canis Majora a Sirius, dvě spin -off hry zasazené do stejného vesmíru.

Publikováno: 14. září 2023

Chcete vědět o datu vydání Witcher 4? CD Projekt Red zpočátku potvrdil existenci nové hry v sérii Witcher prostřednictvím tiskové zprávy v březnu 2022 a aktualizaci titulu v říjnu 2022, ale od té doby jsme neslyšeli moc o nadcházejícím dobrodružství Kdo je hratelný protagonista stále záhadou.

To znamená, že dělat Vězte, že nadcházející hra na otevřeném světě je první splátkou v nové trilogii, i když zůstává nejasné, zda bude následovat postavy a události předchozích her. I když je bezpečné předpokládat, že tento nový vstup do série nebude nazýván The Witcher 4, budeme tomu nazvat prozatím pro nedostatek oficiálního termínu.

Datum vydání Witcher 4: The Witcher

Spekulace datum vydání Witcher 4

Naším nejlepším odhadem je, že budeme muset počkat do konce roku 2025 nejdříve. V době psaní však není potvrzeno datum vydání Witcher 4. Vzhledem k tomu, jak dlouho trvalo uvolnění Cyberpunk 2077, a že v současné době čekáme na Cyberpunk 2077 DLC, mohli bychom čekat dlouho.

K dispozici je také remake Witcher, samostatný projekt vytvořený teorií Fool pod dohledem CD Projekt Red. Od té doby však bylo potvrzeno, že dorazí modernizovaná verze Geraltova prvního dobrodružství po Zaklínač 4 a být postaven v motoru Unreal 5. Bude také vydán po současném Cyberpunk 2077 DLC, oznámený během herní ceny 2022.

The Witcher 4 Unreal Engine 5

Tisková zpráva CD Projekt Red oznámila, že nová hra The Witcher použije Místo proprietární redEngine studia – což je to, co se dosud používá pro všechny minulé hry.

Toto je součást „víceletého strategického partnerství s Epic Games“, které zahrnuje pomáhat Epic „Přizpůsobit motor pro zkušenosti s otevřeným světem, počínaje vývojem další hry ve franšíze Witcher.“

Udělejte z toho, co chcete. Od té doby jsme však dostali potvrzení, že The Witcher 4 nebude exkluzivním obchodem s epickými hrami.

The Witcher 4 News

Kromě potvrzení medailonu v upoutávce má být ve skutečnosti jako rys, jako kývnutí na školu Lynxu, před tímto oznámením bylo jen zprávu o obchodní strategii z roku 2021. Studio na Twitteru odhalilo své plány na zahájení „Parallel Triple-A Development“ v roce 2022 se zaměřením na jejich „dvě základní franšízy“-The Witcher a Cyberpunk.

Ve zprávě SVP rozvoje podnikání Michał Nowakowski vysvětluje: „Počkáme, až se budeme mít mnohem blíže k uvedení naší hry, než začneme ukazovat věci, jako jsou přívěsy, dema nebo do hloubky o mechanice“.

Dříve CD Projekt Red odhalila, že plánují integrovat „online zkušenosti“ do další hry Witcher. Společný generální ředitel Adam Kiciński je však jasné, že se zaměření studia na vytváření „jednorázového, příběhového triple-a rpgs“ nemění a že online technologie, kterou v současné době vyvíjí, bude „hladce integrována“.

Polaris

Nejblíže k potvrzenému názvu je v současné době jeho interní kódové jméno: Polaris, oznámený v aktualizaci CDPR v říjnu 2022. Pokud je to něco jako The Witcher 3: Wild Hunt, má potenciál být jednou z nejlepších PC her, ale nedostaneme se před sebou.

Spolu s tímto projektem můžeme očekávat dva další tituly zasazené do vesmíru Witcher. Jedná se však spíše o spin-off tituly než následné hry v nové trilogii. Prvním je Codename nazvaný Canis majris, zatímco druhý se označuje „Sirius“.

Canis Majoris a Sirius jsou Codenames představující dva nadcházející tituly v sérii Witcher. CD Projekt Red odkazuje na Canis Majoris jako „plnohodnotnou hru z čarodějnice“, která byla odhalena jako remake první hry s čarodějnicí.

I když o Siriusu víme jen málo, CD Projekt Red potvrdil, že to vyvíjí povodeň melasy. Je to studio za hrou Roguelike Survival the Flame in the Flood and Co-op Game Drake Hollow. Takže bychom hádali, že přežití by mohlo být potenciálně cílem hry v Siriusu, ale to je jen spekulace. Bez ohledu na to, CD Projekt Red tvrdí, že Sirius „se bude lišit od našich minulých inscenací a nabízí hraní pro více hráčů nad zážitkem pro jednoho hráče včetně kampaně s úkoly a příběhem,“ což určitě vzbudí zájem mnoha dlouhodobých fanoušků čarodějů.

Neexistují mnohem víc novinek Witcher 4, ale zaměřme se na pozitivy. Navzdory tomu, co nám bylo řečeno ještě před vydáním hry, jsme možná neviděli konec protagonisty Witcher 3, Geralt. “Nezabíjíme svět a odchází od něj,” řekl Iwinski během technologického dema z roku 2013, “ale určitě chceme tuto hru učinit finále velkým způsobem.„Tantalize, dodal:„ Mohli bychom dokonce zahrnout Geralta do pozdějších her, potenciálně.„Vítězství White Wolf je vítězstvím v naší knize.

To je vše, co víme o datu vydání Witcher 4. Když počkáte, můžete si kromě The Witcher 3 prohlédnout další skvělé hry RPG, abyste získali oprav dobrodružství.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. . Ceny správné v době zveřejnění.