Celý seznam automobilů a kol pro Cyberpunk 2077, vozidla Cyberpunk 2077 – každé umístění automobilu a kol | PCGamesn

Cyberpunk 2077 vozidla – každé umístění vozidla a kol

Kredit v ulici: 40

Celý seznam automobilů a kol pro Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 Úplný seznam vozidel, automobily a motorky, které si můžete koupit, vydělávat jako odměny nebo získat zdarma za místa, kde je najdete, vzhled, cena a pouliční vyznání vyžaduje, úspěch Autojock.

Můžete postavit vlastní základnu vozidla získáním nového Auta a kola, nákup od fixarů nebo Vydělávejte je jako odměny pro dokončení úloh.

Pokud již máte vozidlo, Můžete to kdykoli svolat (mimo boj), když jste poblíž silnice.

V dané situaci můžete změnit vozidla, která chcete svolat v závislosti na vašich potřebách.

Motocykly jsou mnohem užitečnější V praxi jak v dopravních zácpách, tak v otevřených prostorech.

Pokud existují situace, kdy během mise potřebujete vozidlo, vždy jej najdete poblíž (vozidlo související s misí.

Vozidla v Cyberpunk 2077 jsou v podstatě nezničitelná, Zatímco je řídíte, zatímco oni stojíte, můžete je zničit, nejjednodušší způsob je s granáty.

Pokud nemáte své vlastní vozidlo nebo jste na místě, kde si ho nemůžete vzpomenout, Všechna vozidla v Cyberpunk 2077 jsou pro vás k dispozici. Můžete se dostat do kohokoli, můžete ukrást kohokoli bez následků. Ukradená jednotlivá auta nezůstávají tam, kde je zaparkujete.

Vozidla, která si můžete koupit v Cyberpunk 2077

Existuje 26 vozidel, která si můžete koupit v některých okresech Night City tím, že platíte s Eddies (ve hře měny). Chcete -li koupit vozidlo, musíte být v konkrétním okrese, obdržet zprávu od fixátoru, mít požadované množství pouličního kreditu a najít fyzicky zaparkované vozidlo.

Úspěch Autojock – Kupte si všechna vozidla dostupná ke koupi.

Thorton Galena G240 (2031)

Cena: 13 000

Thorton Galena G240 (2031) - Cyberpunk 2077

Thorton Galena G240 (2031)

Bývali to lidé pouze žádoucí chléb a cirkusy. Do 21. století však byly do seznamu přidány automobily. Bez auta se nemůžete dostat do práce, kapce dětí ve školce nebo úniku spontánní války s trávníkem. Thorton Galena poprvé zasáhl silnice v roce 2031 po vládním podnětu k odčerpání dostupných aut a poskytnutí Američanům po recesi. Vzhledem k tomu, že Thorton v té době neměl moc eperience produkující malá auta, společnost koupila motory pro Galenu z indických Mahir Motors. Bohužel, spolupráce nebyla považována za úspěch, přičemž Galena přinesla nezanedbatelný výkon a ještě méně pozoruhodný prodej. Přesto je to řídí – a to je nejdůležitější věc.

Archer Quartz EC-L R275 (2041)

Cena: 29 000

Kredit v ulici: 12

Archer Quartz EC -L R275 (2041) - Cyberpunk 2077

Archer Quartz EC-L R275 (2041)

Poté, co Archer propustil Hella, společnost narazila na potíže. Populární rodinné auto se ukázalo jako tak spolehlivé a cenově dostupné, že rychle nasytil trh. Aby se zabránilo selfannibalizaci, byl Archer nucen diverzifikovat své portfolio rozšířením do sektoru sportovních vozů. Ovoce jejich úsilí se nakonec objevilo v roce 2041 s křemenem. Tento dvousedadlo s odolným motorem byl označen za přístupnou cenu, ale jemná elegance a robusnost jeho designu byla populární mezi více než jen městskou střední třídou. Křemen je, jak se ukázalo, vhodný k vydržení drsného pouštního klimatu. Výsledkem je, že se stal hlavním vozidlem pro velkou část nomádské populace. Každý město, kteří se odvážili mezistátní pozemní transport, může pravděpodobně svědčit, že silueta křemene na obzoru kouzlí rychle se přibližující potíže.

Thorton Colby C240T

Cena: 39 000

Kredit v ulici: 20

Thorton Colby C240T - Cyberpunk 2077

Thorton Colby C240T

Perfektní příklad typického automobilu středního silnice. Jeho spolehlivý výkon na městských ulicích i na mezistátní dálnice je důvodem, proč se Colby stal oblíbeným kočovníkům i městským kurýrním službám. První model se odvalil z montážní linky v Chicagu v roce 2045 s jeho spolehlivostí a jednoduchou konstrukcí vydláždit cestu k okamžitému a obrovskému komerčnímu úspěchu. Do roku 2060 bylo vyrobeno více než pět milionů jednotek. Nějak se na silnici nějak používá ještě více.

Mizutani Shion Mz2 (2060)

Cena: 75 000

Kredit v ulici: 30

Mizutani Shion Mz2 (2060) - Cyberpunk 2077

Mizutani Shion Mz2 (2060)

Mizutani Shion je sportovní kupé par excellence – fakt nejvíce uznává z rychlého pohledu na jeho zjednodušené, ale agresivní obrysy. Jeho pětiválcový motor nabízí působivou rychlost a rychlé zrychlení-vše za rozumnou cenu. Když kombinujete styl, rychlost a dostupnost do jednoho elegantního balíčku, není divu, že Shion je běžný pohled na NC krajinu. Zejména po hodinách, pod světly, když se nelegální pouliční závody roztrhnou městem.

Yaiba Kusanagi CT-3X

Cena: 22 000

Kredit v ulici: 12

Yaiba Kusanagi CT -3X - Cyberpunk 2077

Yaiba Kusanagi CT-3X

Yaiba Kusanagi CT-3X je nejrychlejší a není překvapením, nejdražší motocykl, původně postavený ve spolupráci s Arasaka Corporation. Jeho elegantní aerodynamický rám skrývá bezbožně výkonný motor. V ideálním případě by měl být každý, kdo jezdí na jednom na koni, štípat se reflexními posilovači, aby se zabránilo létání do semaforu při rychlém otočení. Kusanagi je oblíbený mezi gangry, zejména tygerové drápy.

Makigai Maimai P126

Cena: 14 000

Kredit na ulici: 1

Makigai Maimai P126 - Cyberpunk 2077

Makigai Maimai P126

Perfektní auto pro každého s těsným rozpočtem. Makigai Maimai je nejlevnější hromadně promocené auto dostupné v Night City. Všechna rozhodnutí o designu byla učiněna s ohledem na jeden cíl: snížit náklady! Velikost? Co nejmenší, a zároveň stále přizpůsobit dva (štíhlé) lidi a (nanejvýš) jednu nákupní tašku. Motor? Pravděpodobně ukradena ze sekačky na trávu. Materiály? Plast tak odolný jako jednorázová vidlička. Hodnocení bezpečnosti? Škrábání, aby se udržel stav ulice. Vše svázáno do snadno dostupného balíčku. A říkají, že korporace už nehledají na nejlepší zájmy spotřebitelů.

Quadra Turbo-R 740

Cena: 129 000

Kredit v ulici: 30

Quadra Turbo -R 740 - Cyberpunk 2077

Quadra Turbo-R 740

Na začátku 21. století byla americká města zaplavena japonskými sportovními vozy: spolehlivé, rychlé, cenově dostupné. Vydání turbo-R Quadra-R však dokázalo, že pokles amerického automobilového průmyslu byl velmi přehnaný. Turbo-r se okamžitě stal klasikou svého typu, sen na čtyřech kolech. Ukradl srdce milovníků aut všude svým výkonným motorem, responzivní manipulací a badass vibrace. Ale tam byla nevýhoda: turbo-r jel jako divoký hřebec, připravený k vybuchnutí nekvalifikovaných řidičů přímo ze sedla. Pouze skutečný Carjock by mohl své potenciál zrušit. Amatérští adrenalinští feťáci obvykle ukončili ztrátu kontroly a bolí sebe samého i jejich lesklé, nové Quadra.

Arch Nazaré Racer

Cena: 138 000

Kredit v ulici: 40

Arch Nazaré Racer - Cyberpunk 2077

Arch Nazaré Racer

Řev jedné z těchto krás dává všechny ty korporace uvíznuté v jejich pomalém, brnění těžkého limuzíny. Co když místo těch nekonečných čtvrtletních zpráv nebo – BARF – Corporate Responstrations Retreats, prostě skočili na jednoho z těchto zlých chlapců, dostali ten motor běh a odjeli do západu slunce? Povzdech. Protože oblouk nazaré není jen kolo. Je to způsob života.

Rayfield Aerondight “Guinevere”

Cena: 225 000

Kredit v ulici: 50

Rayfield Aerondight Guinevere - Cyberpunk 2077

Rayfield Aerondight Guinevere

Pro mnohé je název Rayfield synonymem pro bohatství – a z dobrého důvodu. Cena Rayfield Aendright přesahuje HDP mnoha ostrovních národů. A je to Worthing, který si všimne tohoto britského ultra-luxusního, ultra-výhodného mistrovského díla stojí za to každé enny. Motor rodokmenu pod kapotou staví toto auto na stejnou postavu s profesionálními závodními vozidly a interiér se cítí jako 5hvězdičkový penthouse apart. Ale pokud to nestačí na to, aby vás nadchlo, Aendright nemá jediné okno. S pomocí krystalodu se okolí vozidla zobrazuje v reálném čase uvnitř kabiny, což zajišťuje úplné soukromí řidiče a ohromující zážitek.

Quadra Type-66 640 TS

Cena: 58 000

Kredit v ulici: 20

Quadra Type -66 640 TS - Cyberpunk 2077

Quadra Type-66 640 TS

Quadra typ-66 je rychlejší než netopýr z pekla. Rozbití novinek? Stěží. Původně vydaná v roce 2055 byla Quadra rychle adoptována Edgerunners a nelegálními pouličními závodníky. Pro NCPD znamená Quadra, která trhá ulice.

Thorton Colby CX410 Butte

Cena: 43 000

Kredit v ulici: 21

Thorton Colby CX410 Butte - Cyberpunk 2077

Thorton Colby CX410 Butte

Jak se butte liší od základní Colby? Nejdůležitější rozdíl: Standardní kufr byl nahrazen pickupem. Je nalezena popularita mezi majiteli malých podniků, kteří ji používají k přepravě zásob a mezi pouličními zločinci, kteří shledávají používání postele kamionu a plachty.

Thorton Mackinaw MTL1

Cena: 128 000

Kredit v ulici: 30

Thorton Mackinaw MTL1 - Cyberpunk 2077

Thorton Mackinaw MTL1

Thorton Mackinaw MTL1 je základní, univerzální vozidlo. Solidní, ale ne neohrabaný – levný, ale ne hovno. Je dokonale vhodný pro městské silnice, kde je používají malí i velcí obchodníci, stejně jako na pouštním terénu obklopujícím město. Jeho skromný motor vás nepohne k žádné bláznivé rychlosti, ale buďme skuteční – nekoupíte si vyzvednutí pro závody.

Mahir Supron FS3

Cena: 16 000

Kredit na ulici: 1

Mahir Supron FS3 - Cyberpunk 2077

Mahir Supron FS3

Každý chce Rayfield nebo Herreru, ale ne si to může dovolit. Je to s ohledem na ty zákazníky – ty s velkými potřebami a omezenými prostředky -, že byl postaven Mahir Supron FS3. Jeho největší prodejní bod? Pokud jste z jeho vzhledu, zvuku nebo pocitu nehádli – je to levné jako borscht. Mahir Supron byl postaven z levného plastu, textilu a zbožného myšlení. Často se rozpadá, ale na druhé straně je snadné opravit. Je to velká velikost naznačuje, že to může nést těžkou zátěž, ale je lepší se dostat příliš „odnesený“ – anemický motor pod kapotou by se vás mohl jen vzdát.

Thorton Galena “Gecko”

Cena: 21 000

Kredit na ulici: 1

Thorton Galena Gecko - Cyberpunk 2077

Thorton Galena Gecko

Galenin standardní model by nepřežil den v poušti; Ale s nainstalovanými správnými úpravami trhu s náhradními díly vypadá to doma. Galena zpomalená nomádem, láskyplně označovaná jako gekon, je vybavena technologií Cryshaldome, různými bojovými příslušenstvími Militech a chytře vyladěným motorem. Lidé v pustině se smáli při pohledu na Galenu, ale nikdo se teď nesmál.

Thorton Colby “Little Mule”

Cena: 49 000

Kredit v ulici: 12

Thorton Colby Little Mule - Cyberpunk 2077

Thorton Colby Little Mule

Nomads, jak název napovídá, na jednom místě netrpí příliš dlouho. Jsou neustále v pohybu a to znamená přinést s nimi ty věci. Není divu, že se varianta kamionu v Colby stala tak populární. Little Mule – To je to, čemu říkají tento model Thorton Colby. Ale mimo název, ale také vyměňují standardní motory pro silnější, přidávají do těla lehké brnění a nainstalují v kabině systém projekcí prostředí založený na technologii krystaldomů.

Mizutani Shion “Coyote”

Cena: 115 000

Kredit v ulici: 20

Mizutani Shion Coyote - Cyberpunk 2077

Mizutani Shion Coyote

Když se na to podíváte, mysleli byste si, že Mizutani Shion byl městský vůz, postavený pro tenké křižovatky a nevhodný pro pouštní pustinu. A měli byste pravdu – standardní vydání by se rozdrtilo na mrtvý zastavení při prvním Rocky Knoll. Ale s vylepšením, posílením a vylepšeným odpružením se Shion prořízne drsným terénem jako lazer nože přes máslo.

Quadra Type-66 “Javelina”

Cena: 73 000

Kredit v ulici: 30

Quadra Type -66 Javelina - Cyberpunk 2077

Quadra Type-66 Javelina

Přestože byl Quadra Type-66 navržen s ohledem na ulice města, stále je můžete najít na plavbě po pouštních odpadech. Tyto upravené modely, nazývané oštěpy, jsou vybaveny lehkým brněním a odborně vyladěnými motory. A díky technologii Cryshaldome může řidič zůstat neviditelný a přitom udržovat úplný, nerušený pohled na jejich okolí.

Brennan Apollo

Cena: 94 000

Kredit v ulici: 30

Brennan Apollo - Cyberpunk 2077

Brennan Apollo nemá nejelegantnější design, ani nemá nejúčinnější kovový povrch nebo nejhorší přístrojový desky Guages. Ale koho to zajímá? Pouze uvíznutá města se o takový druh Fripperyho a Apollo pro ně nebyl vytvořen-bylo to vyrobeno pro poušť. Její nadměrná palivová nádrž jí umožňuje dokončit velké vzdálenosti bez doplňování tankování, zatímco její pevná budování a zavěšení mohou snadno odolat hrbolatému a skalnatému terénu – nemluvě o silném motoru, který předběhne jakýkoli raffen shiv konvoj.

Villefort Cortes V5000 Valor

Cena: 37 000

Kredit v ulici: 12

Villefort Cortes V5000 Valor - Cyberpunk 2077

Villefort Cortes V5000 Valor

Pravděpodobně nejcennější ze všech vozidel, která se mají vynořit z továren Villefort. Cortes sportuje jednoduchý, ale elegantní design, který přitahoval Corpos, politiky i zločince. Je postaven na stejném rámečku jako Alvarado, ale pracuje pouze na dvou nápravách, což je náchylnější k plnému rozpadu. Jeho působivý motor dává Cortesovi rychlý odtlačení z linky a jeho zesílené tělo (vytvořené ve spolupráci s Militech) poskytuje další ochranu v nepředvídatelných a nebezpečných ulicích Night City.

Chevillon Thrax 388 Jefferson

Cena: 17 000

Kredit na ulici: 1

Chevillon Thrax 388 Jefferson - Cyberpunk 2077

Chevillon Thrax 388 Jefferson

Automobil výběru mezi třídou středního manažera, Chevillon Thrax je elegantní, respektuje příkazy, a co je nejdůležitější-je to bezpečné. Je to zakryté top-to-dno v brnění, které mu umožňuje plavit se skrz důlní exploze, zatímco jeho neprůstřelná okna odkloní vysoké ráže kulky. Nevýhody? Navzdory mocnému motoru s kapacitou k dosažení závratných rychlostí se Thrax pomalu zrychluje kvůli jeho neuvěřitelné váze. Ale lepší dosáhnout cíle pozdě než nikdy. Nemluvě o jednom kuse.

Delegát Alvarado V4F 570

Cena: 62 000

Kredit v ulici: 20

Alvarado V4F 570 Delegát - Cyberpunk 2077

Delegát Alvarado V4F 570

Nejezdíte ve Villefort Alvarado, plavíte se v jednom. Tato loď se může pochlubit motorem hodným úctě ulice. Navzdory svým obrovským rozměrům však Alvarado dobře zpracovává kvůli dvojitým nápravám vpředu. Bohužel je tento inovativní design stále poměrně nespolehlivý a vyžaduje časté, někdy drahé, údržbu. Pro mnoho v noci ve městě slouží Alvarado jako ideální zobrazení honosného luxusu. Široká sedadla na čalouněná synchronizací také činí plavbu po ulicích města.

Rayfield Caliburn

Cena: 157 000

Kredit v ulici: 40

Rayfield Caliburn - Cyberpunk 2077

Bohatí mohou být vrtošiví. Důstojný design vlajkového vozidla Rayfielda, Aerondight, se netýká každého. Někteří preferují stejnou úroveň luxusu, ale s drsnějším světlem. Rayfield vyvinul Caliburn s ohledem na tyto klienty. Naplněná sportovnější duší a vytvořená s motorem a aerodynamickým tělem na dýchání ohně. A kdykoli chce řidič sestoupit z jejich adrenalinu vysoko, je třeba jen pustit z volantu, aby nechal palubní navigační počítač převzít ovládání.

Columbus V340-F Freight

Cena: 19 000

Kredit na ulici: 1

Columbus V340 -F Freight - Cyberpunk 2077

Columbus V340-F Freight

Je nemožné si představit ulice Night City bez Columbusu. Tento minivan je nejlevnější a nejnovější model, který se rozběhne montážní linky Villefort. Mnoho přepravních služeb s nízkým až položkem je používá pro své dodávky. Columbus je jednoduchý, funkční a jeho skromný motor si jistě, protože peklo nebude vaše srdce závodit, ale můžete na to vsadit, aby se práce dokončila.

Chevillon Emperor 620 Ragnar

Cena: 32 000

Kredit v ulici: 12

Chevillon Emperor 620 Ragnar - Cyberpunk 2077

Chevillon Emperor 620 Ragnar

Herrera Outlaw GTS

Cena: 62 000

Kredit v ulici: 30

Herrera Outlaw GTS - Cyberpunk 2077

Herrera Outlaw GTS

V posledním století se toho hodně změnilo, ale španělská pověst pro automobilovou dokonalost ne. Příklad: Herrera Outlaw. Tato luxusní limuzína je jednou z nejexkluzivnějších a vyhledávanějších na trhu. Hladce kombinuje nejnovější technologii s klasickým, sofistikovaným designem. Outlaw je auto s duší-snad proto, že je to jeden z mála modelů, které jsou stále ručně vyráběny s odbornými znalostmi prvotřídních inženýrů. Tento druh exkluzivity a kvality samozřejmě nepřichází levně. Herrera’s Outlaw je jedním z nejdražších vozů na ulici na trhu.

Quadra Type-66 Avenger

Cena: 55 000

Kredit v ulici: 20

Quadra Type -66 Avenger - Cyberpunk 2077

Quadra Type-66 Avenger

Standardní Quadra Type-66 je samo o sobě výkonné auto, ale Avenger? Teď je to další zvíře. Řev jeho motoru způsobuje, že se chvějí okna a kolena Carjocks. Ve srovnání se svým základním modelem má Avenger lepší manipulaci a top-end rychlost. Sakra, dokonce to vypadá lépe.

Cyberpunk 2077 vozidla – každé umístění vozidla a kol

Cyberpunk-2077-vozidla

Vozidla Cyberpunk 2077 Nabídněte řadu stylových způsobů, jak se dostat o mapu Night City. Některé lze získat prostřednictvím úspěšných koncertů, jiné lze zakoupit – a samozřejmě je tu vždy krádež.

S tolika vozidly v Cyberpunk 2077 na nákup, s fixary nabízejícími různá auta v každé z okresů Cyberpunk 2077 budete potřebovat statný zůstatek banky, abyste je všechny dostali. Čím více kreditu na ulici vyděláte ve hře RPG, tím lepší vozidla si můžete koupit – a čím heftier cenovka. Ale jízda kolem v lepších autech dá lepší kredit na ulici hned zpátky. Tady je Každé auto a motorka dostupná v Cyberpunk 2077, a držet se toho, že si jeden získejte pro sebe.

Cyberpunk-2077-exekutivní

Všechna vozidla Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 Cars

Auta v Cyberpunk 2077 všechny spadají do různých kategorií nejen pro typ vozidla, ale také to, jak moc vás vrátí zpět. Níže můžete vidět cenu za každé auto, ať už ji můžete získat z výzvy a kde ji najdete.

 • V je počáteční auto
 • Vyžaduje úroveň 12 na ulici 12
 • Dává 200 odměny za kredit na ulici
 • Dává 100 odměny na pouliční kredit
 • Vyžaduje úroveň 12 na ulici 12
 • Dává 200 odměny za kredit na ulici
 • Vyžaduje úroveň úvěru na ulici 30
 • Dává 500 odměny za kredit na ulici
 • Dává 100 odměny na pouliční kredit
 • Dává 100 odměny na pouliční kredit
 • Vyžaduje úroveň úvěru na ulici 30
 • Dává 500 odměny za kredit na ulici
 • Vyžaduje úroveň kreditu ulice 20
 • Dává odměnu za kredit na ulici 300
 • Odměna za dokončení vedlejší práce „Queen of the Highway“
 • Odměna za dokončení vedlejší práce „Chippin“. Kroky lze nalézt v našem průvodci, jak získat pistoli Johnnyho Silverhand.
 • Vyžaduje úroveň úvěru na ulici 30
 • Dává 500 odměny za kredit na ulici
 • Odměna za dokončení koncertu „sex na kolech“
 • Vyžaduje úroveň kreditu ulice 20
 • Dává odměnu za kredit na ulici 300
 • Odměna za šetření Sampsona během vedlejšího zaměstnání „Beast in Me“
 • Pokud necháte Sampsona zemřít, můžete jej místo toho koupit
 • Vyžaduje úroveň kreditu ulice 20
 • Dává odměnu za kredit na ulici 300
 • Vyžaduje úroveň úvěru na ulici 30
 • Dává 500 odměny za kredit na ulici
 • Vyžaduje úroveň 50 na ulici 50
 • Dává 5 000 odměny za kredit na ulici
 • Vyžaduje úroveň kreditu na ulici 40
 • Dává odměnu za kredit na ulici 3 000
 • Uhasiňte střep uvnitř přepravního kontejneru, kde bojujete s Nashem (během hlavního zaměstnání „Ghost Town“ a odjeďte s autem, abyste jej přidali do vaší sbírky
 • Vyžaduje úroveň kreditu ulice 20
 • Dává odměnu za kredit na ulici 300
 • Vyžaduje úroveň 12 na ulici 12
 • Dává 200 odměny za kredit na ulici
 • O pár kroků od pouštního filmu nastavte rychlé umístění pouštního filmu a potom odjeďte s autem a přidejte jej do vaší sbírky
 • Vyžaduje úroveň 12 na ulici 12
 • Dává 200 odměny za kredit na ulici
 • Dává 100 odměny na pouliční kredit
 • Dokončete vedlejší úlohu ‘Tyto boty jsou vyrobeny pro Walkin“
 • Tato vedlejší práce je exkluzivní s cestou Nomad Life Path
 • Dává 100 odměny na pouliční kredit
 • Vyžaduje úroveň úvěru na ulici 30
 • Dává 500 odměny za kredit na ulici
 • Dokončete vedlejší práci „Beast in Me“ a ujistěte se, že jdete po Sampsonu místo dokončení závodu.
 • Vyžaduje úroveň kreditu ulice 20
 • Dává odměnu za kredit na ulici 300
 • Porazte César během vedlejšího zaměstnání „Beat on the Brat“ a rozhodněte se buď udržet pouze své auto, nebo auto i peníze
 • Vyžaduje úroveň 12 na ulici 12
 • Dává 200 odměny za kredit na ulici
 • Odměna za dokončení vedlejšího zaměstnání „neztraťte svou mysl“
 • Dává 100 odměny na pouliční kredit

Seznam všech vozidel Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 kola

 • Vyžaduje úroveň kreditu na ulici 40
 • Dává odměnu za kredit na ulici 3 000
 • Odměna za dokončení vedlejší práce „Highwayman“
 • Odměna za dokončení vedlejší práce „Heroes“
 • Toto kolo je upraveno, pokud jste Jackie poskytli radu pro upgrade jeho kola během hlavní práce „Pickup“. To vyžaduje dostatek technických schopností (viz náš průvodce CyberPunk 2077 Builds Průvodce pro více na tomto atributu)
 • Vyžaduje úroveň úvěru na ulici 30
 • Dává 500 odměny za kredit na ulici
 • Odměna za dokončení hlavního zaměstnání „Život během války“
 • Vyžaduje úroveň 12 na ulici 12
 • Dává 200 odměny za kredit na ulici

Jak změnit vozidla v Cyberpunk 2077

Změna vozidel v Cyberpunk 2077 je docela jednoduchá, ale pro změnu vozidla, na které zavoláte, musíte přistupovat k garáži a vybrat požadované vozidlo. Nyní můžete toto vozidlo zavolat kdykoli (stiskněte V na PC) a svolat jej na vaši stranu.

Nyní víte, jak získat nejlepší kola v Night City, ujistěte se, že vypadáte, že se podíváte na shodu tím, že co nejlépe využijete přizpůsobení znakových znaků Cyberpunk 2077. Chcete také správnou osobu, která jezdí na brokovnici, takže se podívejte na to, která z postav hry jsou dosud k dispozici mezi různými romány Cyberpunk 2077, které tvoří váš příběh – a končící.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.