Cesta Hearthstone Journey to Un’Goro Hunter Card odhalit: Tol’vir Warden | PCGamesn, Připravte se na cestu do Un’Goro! Hearthstone

Vydání Hearthstone Un’Goro

Rychle, uchopte svůj brk – narazili jsme na jednu z rezidentní fauny Un’Goro, verdant longneck. I když se to může zdát jako jednoduchý, neškodný býložravec na první pohled, tato stvoření mají schopnost přizpůsobit se hrozbám v jejich prostředí. Napište tuto další část dolů!

Cesta Hearthstone Journey to Un’Goro Hunter Card Reveation: Tol’vir Warden

V případě, že jste to ještě neslyšeli, Hearthstone zamířil k kráteru naplněného Dino pro jeho další expanzi, Journey to Un’Goro. Mechanicky to znamená celá hromada nových karet pro experimentování a boj o kontrolu desky s. Máme vlastní odhalit, tol’vir Warden, a můžete to objevit níže.

Bez dalšího A-Do, tady je sám chlapec:

Video výše můžete sledovat, kde se může diskutovat o tom, kde by se Warden Tol’vir mohl hodit do paluby Hearthstone, ale zde je rychlý rozběh některých zvláště efektivních komba:

 • Toulavá kočka
  • Určitě nejzřetelnější, být Hunterovým současným nejlepším jedním dropkem.
  • Pravděpodobně staví Warden Tol’vir na vrchol křivky aggro-beast.
  • Tol’vir Warden může také chytit klasické aggro karty jako Timber Wolf, Hansive Sergeant, Argent Squire a Firey Bat.
  • Un’goro je zatím jediná neutrální jedna kapka.
  • Mohla by pomoci napájení elementárního balíčku lovců pozdních her.
  • Jasně záleží na tom, že existují více dobrých neutrálních nebo loveckých elementálů.
  • Trochu šílenější volby, ale zástupce pomalejšího stylu hry.
  • Kresbní karty jsou výkonné a řazení Zerus je jedno nákladní karta s nejvyšším možným dopadem na pozdní hru.
  • Runic Egg vám může pomoci proměnit jeden kapky na jiné karty, ale potřeboval by podporu. Paní směsi je větší tělo a pomůže vám zůstat naživu.

  Určitě to má rozmanité možnosti, i když v oddělení surové energie chybí. Výzvou je najít použití pro dvě další karty na další tah, buď tím, že bude mít slušný čtyř nápostice, který je spáruje, nebo hraní Tol’vir Warden mimo křivku samotného. Pokud je považována za sedm nákladů 3/5, které vytvářejí čtyři 1/1 (v případě AlleyCat) – to je velmi odlišná karta, ale také ne vždy, jak bude hrát.

  Dejte nám vědět v komentářích, jak budete používat Warden Tol’vir, když se na začátku dubna vydává cesta k vydání Un’Goro na začátku dubna.

  Ben Barrett, bývalý editor PCGN News, Ben’s Warhammer Know-it-All, Doom znalce a všestranný krásný chlap.

  Vydání Hearthstone Un’Goro

  Připravte se na cestu do Un'Goro!

  V příštím rozšíření Hearthstone čeká starověká džungle plná prvotního zázraku, objevených tajemství a elementární energie.

  Na cestě do Un’goro vás rostlina jí

  Připraveni se připojit k Elise Starseeker a jejím juniorským průzkumníkům na expedici na nezmapované území kráteru Un’goro? Váš sestup do těchto divokých zemí bude vzrušujícím dobrodružstvím – uděláte úžasné objevy, když se stanete jedním z prvních, která odhalí tajemství dlouho zapomenutá pod tlustými džunglími mlhami. Prehistoričtí obyvatelé UN’Goro se nemusí laskavě vzít na vaši zvědavost, ale nikdy nevíte, kdo by se zdálo, že by se zdálo, že nabízí pomoc ve vaší době potřeby.

  Přizpůsobení se vašemu okolí

  Sbalte svůj deník a důvěryhodný brk, protože je tu více obyvatel Un’Goro než setkání s okem-135 nových přisluhovačů, kouzel a více na vás čeká v nejnovější expanzi Hearthstone.

  SHAMAN__UNG_025_ENUS_VOLCANO.PNG

  Pyros_en_ung_0274_ek_600x304.png

  Nic není prvotní než samotné prvky a Un’Goroovy starověké energie zmocňují rezidentní elementy s vitalitou a zuřivostí, která nikde jinde neviděla. Některé ze známých tváří Hearthstone získají Elemental Typ přisluhovače, spojování řad Murlocs, Dragons, Pirates a Beasts pro vzrušující nové synergie.

  ElementalTag_enus_alakirthewindlord_ek_600x87.png

  Rychle, uchopte svůj brk – narazili jsme na jednu z rezidentní fauny Un’Goro, verdant longneck. I když se to může zdát jako jednoduchý, neškodný býložravec na první pohled, tato stvoření mají schopnost přizpůsobit se hrozbám v jejich prostředí. Napište tuto další část dolů!

  Druid__ung_100_enus_verdantlongNeck.png

  Nové Přizpůsobit Klíčové slovo umožňuje přisluhovači, aby byl naplněn elementární silou a poskytoval mu nové vlastnosti. Podobně jako The Discover Mechanic vám bude představen tři možnosti, když přehráváte kartu s Adapt. Můžete si vybrat jednu z těchto tří možností, jak okamžitě budovat svůj minion. Existuje deset celkových adaptací, z nichž si můžete vybrat, takže budete mít spoustu možností, jak reagovat na hrozby předložené soupeřem.

  obraz Neutral__ung_999t3_enus_flamingclawsthumb.pngobraz

  obraz obraz obraz

  Zatímco jsme v Un’Goro, nezapomeňme a zdokumentujeme vše, co můžeme. Od nejžhavější sopky po nejpevnější, nejvýhodnější dehtové jámy, je tu spousta nových a vzrušujících věcí, které můžete objevit. Udělejme z toho osobní snahu vidět je všechny!

  Hledání Karty jsou vzrušujícím novým typem karty přicházející do Hearthstone. Karty hledání jsou legendární, takže můžete mít pouze jeden na palubě a vždy se objeví ve vaší úvodní ruce. Každý úkol bude mít na něm uvedené předpoklady – měli byste je dokončit, dostanete neuvěřitelné odměny! Úkoly se objeví na vašem hrdinském portrétu, jakmile je hrajete. Podívejte se na kněz quest “Probudit tvůrce“A karta byla udělena z jejího dokončení: Amara, strážce naděje!

  Questamara_awaken_en_ung_940.png

  Vytáhněte vinné révy a nahlédněte přes své spyglass na nádherně zarostlé herní desce Un’Goro!

  UNGORO_HS_BOARD_EK_1200X672.JPG

  Pre-nákup cesty do Un’goro

  enus_prepurchaseung_logo_hs_lightbox_lw_1240x748.png

  Na nebezpečném treku pomáhá být připraven na cokoli! Od zítra, můžete Pre-nákup 50 Journey to Un’Goro Card Packs za 49 $.99 USD a získat zpět fosilní kartu. Navíc na vás budou čekat v základním táboře. Výpočty Elise byste tam měli dorazit začátkem dubna, právě včas na oficiální vydání expanze.

  Probuď mě před tím, než u un’goro

  Než se vydáte na výpravu. Dinosaurus repelent? Šek. Der-be-gone? Šek. Zařízení kompatibilní s Hearthstonem, na kterém se můžete hrát (Windows, Mac, iOS a Android) . . . šek. Vypadá to, že jste téměř připraveni vyrazit!

  Elise Starseeker a její kapela Brave, průzkumníci velikosti pintu budou katalogizovat své zjištění Ungoro.com. Vzhledem k tomu, že jste byli přihlášeni, abyste se připojili k Elise na tuto expedici, budete moci ovlivnit, kam průzkumníci jdou a co hledají, takže se nezapomeňte pravidelně kontrolovat a poskytnout svůj odborný názor na cestu.

  Pokud vidíte něco zvláštního, nezapomeňte zdokumentovat svá zjištění s hashtagem #Ungoro. Skutečný dobrodruh sdílí svá zjištění se světem! Buďte na rozhledně – odhalíme Un’Goroova tajemství (a přisluhovače a kouzla) na oficiálním Hearthstone Facebook a Cvrlikání.

  Doufáme, že se vám tento první pohled na cestu do Un’goro líbil. Další odhalení karty začne 17. března. Připravte se na procházku po divoké straně – rok Mammoth a Journey to Un’Goro oficiálně spuštěn začátkem dubna!

  “Un’goro: The Journey”

  Hearthstone Wiki

  Un’goro: Cesta„Je název rapu podle herního režiséra Ben Brode, vydaný 1. března 2017.

  Obsah

  Dějiny [ ]

  S oznámením Cesta do Un’goro V únoru 2017 si hráči rychle všimli, že přívěsu expanze postrádala píseň, jak se stala tradiční z předchozích vydání. Ve skutečnosti, Un’goro byl první Hearthstone Vydání obsahu, které nikdy nezahrnuje píseň do svého filmového přívěsu; zatímco ty pro Prokletí naxxramů a Šeptání starých bohů byly mluveny spíše než zpívané, stejně jako všechny ostatní přívěsy až do té doby, kdy představovaly silnou hudební podobu, včetně rýmovacích slov. Naopak, zatímco Cesta do Un’goro Trailer měl v pozadí unášející hudební skóre, slova nebyla rýmována ani mluvena včas na skóre.

  Nedostatek písně v přívěsu vedl k vláknu vytvořenému hráčům na Reddit s názvem „Petice, aby Ben Brode zpíval píseň, protože jsme tentokrát nedostali hudební trailer.„Vlákno získalo více než 5 000 upvotes během prvních 24 hodin po vydání přívěsu. [1]

  Hned příští den Brode vydal „Un’Goro: The Journey“, video s rapováním, na svém osobním kanálu YouTube. [2] [3] V rapu Brode vysvětluje své rozhodnutí reagovat na příspěvek Reddit; popisuje různé hrozby, které čekají v Un’Goro; a povzbuzuje hráče, aby prozkoumali paluby založené na elementárních a nových kartách.

  Během několika hodin se příspěvek RAP Reddit se stal nejvíce upvotovaným příspěvkem na /r /Hearthstone, [4] [5] a brzy v té době číslo jedna na všech Reddit. [6] RAP rychle viděl řadu remixů od členů komunity a nastavil Brodeův hlas k hudbě od hip hopu a Synthpopu po internetový jev „Jsme číslo jedna“ a dokonce i Tech Metal, stejně jako překrývání rapu Brode nad originálem Cinematic.

  Recenze expertů GameSpot

  Video []

  Poznámky []

  • Brode složil, provedl a zaznamenal rap sám bez pomoci od ostatních členů týmu, [7], který mu vzal asi 90 minut na psaní. [8]

  Texty []

  “Ey tam, neboj se, jmenuji se Ben Brode, četl jsem vlákno na Redditu a říkalo se, že bych měl zpívat ódu, protože naše filmová neměla nic, co by vám narazilo na hlavu k ničemu, co by zpívala, dobře, dobře, dobře, dobře Nevím, že si nemyslím, že to bylo špatně, ale stejně jsem šel domů a napsal, že tato píseň un’goro kráter se blíží dříve, než později Elise nebude čekat, jak skauti jsou zaměřeni na nenávist, tato země je nebezpečná, jak je nebezpečná, jak je nebezpečná jak Mohu tomu vysvětlit tento lemme jen říci, že to není známé tím, že je bezbolestný! Ani rostliny vám nedají polovinu šance vyzvednout nesprávnou květinu? Jejda, tam jsou ruce a to není všechny elementály, které se volají a pokud je vložíte dovnitř? Vyčláš se ballin ‘! Vidím, že se na to díváte, nebojte se toho, pokud je váš oblíbený magma rager! jo jo jo juniorský průzkumníci se vydávají na les mappin ‘to pro nás, dívat se ven! dinosaurs asi! Všichni křičí, když míříme do sboru! Cesta do Un’goro! (Jak jsi mě přesvědčil, abych to udělal?) Cesta do Un’goro! (Cokoli) Kdybych měl jen jednu žádost o jednu věc, kterou byste udělali na mém příkaz upřímně. Hrajte, když je zabouchneš, ale buďte opatrní při hraní, protože odměny jsou obrovské, ale pouze pokud má váš balíček určitý pohled na věc, kterou se snažíte udělat, pokud se to postavíte špatně Získejte své pátrání, ale to je v pořádku, tato sada má mnohem víc, co je správné: má tu spoustu dinosaurů! Ale tohle není vaše normální dinos něco, co je popraskaná energie z kolem kráteru, což je způsobuje, že se přizpůsobí, že chcete planoucí drápy jedovaté maws zahalující mlhy nebo osvětlení pěsti nezáleží, brzy budete v zemi, která bude dinosauři rozštěpeni „Nováčci v městě Cesta do Un’goro! (Dobře, to byla chyba) cesta do Un’goro! (To vypnu, než se vypálím. )

  Reference [ ]

  1. ↑ Ben Brode na Twitteru. (2017-02-28).
  2. ↑ Hearthstone herní režisér jeskyně do komunity; rapy o nové expanzi. (2017-03-01).
  3. ↑ Ben Brode na Twitteru. (2017-03-01).
  4. ↑ Powerchicken na Twitteru. (2017-03-01).
  5. ↑ Nejlepší příspěvky /r /Hearthstone. Citováno dne 2017-03-09.
  6. ↑/r/topofreddit. Citováno dne 2017-03-02.
  7. ↑ Ben Brode na Twitteru. (2017-03-01).
  8. ↑ Ben Brode na Twitteru. (2017-03-03).

  Viz také []