Civilizace 7 Spekulace datum vydání | PCGamesn, Civilizace 7 Datum vydání Spekulace, úniky, hraní a další | Ginx Esports TV

Civilization 7 Datum vydání Spekulace, úniky, hraní a další

Naším nejlepším odhadem je, že datum vydání Civilization 7 bude 2024. Toto datum založíme několik faktorů. Je to nejdříve, co jsme věděli o vydání nové hry z Firaxis; U předchozích her Civ však jsme viděli upozornění na oznámení jen několik měsíců před eventuálním vydáním.

Spekulace datum vydání civilizace 7

Nyní, když víme, že to přichází, můžeme začít spekulovat o datu vydání Civilization 7 a dalších nových funkcích, které by mohly přicházet do série.

Dva lidé stojící na nose obří kamenné sochy při pohledu na několik památek čekali na datum vydání Civ 7

Publikováno: 21. září 2023

Kdy je civilizace 7 ven? Již více než 20 let, civilizační série ohromila hráče PC se svou složitou strategií a nutí hráče, aby přemýšleli o tom, že více než jen dobývají své sousedy. Někdy nejlepší vítězství je diplomaticky důvtipným, zatímco tajně budováním masivních kulturních zázraků, doufat.

Nyní, když jsme měli potvrzení z Firaxis, že civilizace 7 je oficiálně ve vývoji, shromažďujeme co nejvíce informací o další splátce série strategických her. I když jsou to stále časné dny a ještě jsme na to neviděli přívěs, můžeme alespoň přijít na to, kdy byste měli očekávat, že to budete hrát.

Datum vydání Civ 7: Jak vypadá mapa Civ 6 právě teď, s nadějí, že Civ 7

Spekulace datum vydání civilizace 7

Naším nejlepším odhadem je, že datum vydání Civilization 7 bude 2024. Toto datum založíme několik faktorů. Je to nejdříve, co jsme věděli o vydání nové hry z Firaxis; U předchozích her Civ však jsme viděli upozornění na oznámení jen několik měsíců před eventuálním vydáním.

Dosud nedošlo k oficiálnímu potvrzení datum vydání CIV 7 z her Firaxis nebo 2K, a vzhledem k tomu, že jsme ještě neslyšeli peep o přívěsu, je nepravděpodobné, že hra bude vydána letos.

Spekulace hraní civilizace 7

Neočekáváme, že by Firaxis příliš houpala loď v tomto oddělení. Koneckonců, perspektivní přechod od tradičního pohledu CIV 4 na mapu světa na hexagonální prostory CIV 5 rozdělil několik fanoušků. Již však máme seznam přání Civilization 7 pro všechno, co bychom rádi vývojáři zahrnuli, například chytřejší AI pro napjaté diplomatické vztahy.

To je všechno, co víme o civilizaci 7. Zatímco všichni čekáme na další informace o nejnovější hře Firaxis Civ, zkuste některé z nejlepších velkých strategických her, abyste získali tuto opravu Civ, nebo možná i pohled na některé alternativní tahové strategické hry, které nemusí mít co do činění s globálním nebo univerzální dobytí.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Civilization 7 Datum vydání Spekulace, úniky, hraní a další

Wessel Minnie

EA FC24 Průvodce

Všechno, co víme o civilizaci 7 (vii), včetně úniků, spekulací o datu vydání, co očekávat, pokud jde o hratelnost a další.

Civilization 7 Datum vydání Spekulace, úniky, hraní a další

Můžete věřit, že Sid Meier’s Civilization 6, tahová 4x strategická hra vyvinutá Firaxis, je již šest let stará? Místo toho, aby na pozadí házeli večírek s PEPPA PIG.

Zvědavý? Jistě, že jsi. Tento článek tedy vysvětluje vše, co víme doposud o civilizaci 7, včetně pohledu na jeho potenciální okno data vydání, úniky, zprávy a to, co můžeme očekávat od jeho hry.

Aktualizace 22. září 2023 - Další vstup do franšízy civilizace byl oficiálně vyhlášen!

Nejnovější civilizace 7 novinek a úniků

Najděte nejnovější zprávy a úniky civilizace 7 v této části, které neustále aktualizujeme pro vaše pohodlí.

22. září 2023: Zkontroloval jakoukoli novou civilizaci 7 novinek nebo informací

Zkontrolovali jsme, ale nemohli jsme najít žádné nové zprávy civilizace 7, které by se mohly podělit s dychtivými fanoušky. Zůstaňte naladěni, protože budeme pokračovat v hledání.

5. dubna 2023: Dual of the Devs Ceaser vs Ludwig v Civ 6, zatímco čekáte.
8. března 2023: Podívejte se na civilizaci YouTuber Jumbopixel 7 Fuised List Wishlist.
18. února 2023: Nová civilizační hra potvrdila

Jak uvádí IGN, Firaxis ‘Heather Hazen oznámil nový vstup do franšízy civilizace:

Jsem nadšený, že mám tuto příležitost pokračovat ve studiu s oboustrannou dědictvím, počínaje oznámením, že Firaxis se vyvíjí při další iteraci legendární civilizační franšízy.

8. února 2023: Zkontroloval jakoukoli novou civilizaci 7 novinek nebo informací

Zkontrolovali jsme, ale nemohli jsme najít žádné nové zprávy civilizace 7, které by se mohly podělit s dychtivými fanoušky. Zůstaňte naladěni, protože budeme pokračovat v hledání.

11. ledna 2023 – možná letos?

Doufáme, že v roce 2023 můžeme vidět nějaké oficiální zprávy o civilizaci 7.

8. prosince: Sledujte ceny Game Awards 2022 Live!

Civilizace 7 je velmi nepravděpodobné, že by se na The Game Awards 2022 objevila, ale možná, možná, Firaxis nás překvapí.

Nalaďte se v The Watch The Game Awards 2022 prostřednictvím Stream YouTube vložený níže. Zahajuje 8. prosince v 19:30 ET / 16:30 PT a 9. prosince v 00:30 GMT.

10. listopadu 2022 Aktualizace: Neočekávejte, že civilizace 7 bude brzy vydána.

Vypadá to, že civilizace 7 nemusí uvolnit brzy, protože pro civilizaci 6 má více, s pevným únikem směřujícím k vůdci s mnohem více obsahem.

Zdůrazněni vůdci z průsmyku Civ 6 Leader jsou Abraham Lincoln pro Ameriku, Ramses III pro Egypt, Nvinga de Nongo pro Kongo a Elizabeth z Ruska. Přečtěte si více o průchodu Leader Pass Civ 6 v našem nedávném článku.

Spekulace datum vydání civilizace 7

Civilizace 7 VII Datum vydání Hraní netěsnosti News Firaxis

V době psaní neexistuje žádné oficiální potvrzené datum vydání pro civilizaci 7, ale v tomto článku najdete všechny (pokud nějaké) informace, které vývojář sdílel, a také spekulace z Ginx, kdy jsme to mohli vidět zahájení.

Při pohledu na to z historického hlediska hlavních záznamů vidíme, že vydání civilizace 7 se dostává do bodu „Potažení“.

Název hry Datum vydání
Civilizace Září 1991
Civilizace 2 Únor 1996
Civilizace 3 Říjen 2001
Civilizace 4 Červen 2006
Civilizace 5 Listopad 2010
Civilizace 6 Říjen 2016

Jak vidíte, mezi vydáními hlavních civilizačních titulů existuje zhruba pěti až šestiletá mezera. Je to už šest let, co byl vydán poslední položka, civilizace 6.

Protože nevíme, kdy bude civilizace 7 (VII) oficiálně vyjít, naše hostující je, že hra se uvolní několik let, pravděpodobně někdy v roce 2024. Je také důležité si uvědomit, že velmi pravděpodobně nebudeme slyšet žádné zprávy o hře až po vydání Marvel’s Midnight Suns 2. prosince 2022.

Zprávy nebo oznámení civilizace 7?

Civilizace 7 VII Datum vydání Hraní netěsnosti News Firaxis

Dosud nedošlo k oficiálnímu oznámení o civilizaci 7 a žádné důvěryhodné úniky.

Víme však, že vývojářská Firaxis má něco vaření a pravděpodobně to není XCOM 3.

V listopadu 2021 Firaxis vydala některé pracovní aplikace, včetně jednoho pro vyprávění, což vede k práci na jejich další strategické hře AAA. Důvod, proč si myslíme, že je to civilizace 7 a ne XCOM 3 je jednoduchý; Role narativního vedoucího vyžaduje „Znalost a vášeň pro světovou historii“, která ukazuje prstem přímo u civilizačního titulu.

I když je pravděpodobné, že hra byla ve vývoji nejméně rok, fanoušci civilizace nebyli zcela nepodvázeni.

Vývojář vydal dvě úplné rozšíření pro civilizaci 6 a nový Frontier Pass, takže obsah neustále teče.

Civilization 7 Hraní a spekulace

Civilizace 7 VII Datum vydání Hraní netěsnosti News Firaxis

Je jisté, že civilizace 7 bude název strategie 4x založený na tahu, protože všechny předchozí záznamy do franšízy. Hráči budou opět schopni dobýt svět, jeden krok po druhém, a očekáváme nové vůdce a některé přepracované systémy v civilizaci 7.

Zatímco zatím nebyla vydána žádná oficiální hranice Civilization 7, YouTuber Jumbopixel, který se zaměřuje především na strategické hry 4x, vydal několik videí, které jsme považovali za zajímavé, jedno o možném datu vydání hry je dříve, než se očekávalo, a jeden se dívá na představení Firaxis na konferenci o vývojáři hry 2022 a budoucnost franšízy.

Civilizace 7 DATUM DATUM DATUM DATUM.

Firaxis na GDC 2022 Future of Civilization franšíza?

Usilujeme o aktualizaci tohoto článku, jakmile budou k dispozici oficiální informace o civilizaci 7 nebo pokud dojde k solidním únikům, takže zůstaňte naladěni.

Wessel Minnie

Napsal Wessel Minnie

Wessel je bývalým členem Bravado Gaming, nejlepší jihoafrické organizace eSports a bývalým editorem společnosti Glitched.online. Najdete také na HLTV diskutovat o všem CS: Go eSports. Když nepíše ani úpravy, Wessel není tak pacientně čeká na uvolnění Counter-Strike 2, přemýšlel o nejlepších sestavách Diablo 4 pro každou třídu nebo se pustil do zemí mezi Elden Ring po předchozí čas. Miluje ARPGS a jakýkoli titul Soulsborne, na který může dostat své rukavice.

Civilizace 7 je již ve vývoji, říká Firaxis

Civilization 6 Title Art ukazující Eiffelovu věž a Kolosseum, s portréty slavných světových vůdců výše

Owen s. Dobrý je dlouholetým veteránem psaní videoher, známý pro jeho pokrytí sportovních a závodních her.

Další civilizace se vyvíjí ve společnosti Firaxis Games, mateřská společnost studia, Take-Two Interactive, potvrzena v pátek v prohlášení. Přestože nebylo nabídnuto žádné datum spuštění nebo okna, zprávy přicházejí šest let po spuštění Civilizace 6, kritický a komerční úspěch na pěti platformách.

Hry Take-Two a 2K oznámily vývoj v tiskové zprávě také propagující Heather Hazen na Firaxis’s Studio Head, a zároveň oznámily odchod dlouholetého vývojáře Jake Solomon. Dříve byl Hazen hlavní provozní ředitel Firaxis Games.

“Jsem nadšený, že mám tuto příležitost pokračovat ve studiu, počínaje oznámením, že Firaxis se vyvíjí při další iteraci legendární civilizační franšízy,” uvedl Hazen v prohlášení.

Hazen pokračoval: „Mám štěstí, že pracuji s některými z nejlepších vývojářů v našem odvětví a máme v plánu vzít Civilizace franšíza do vzrušujících nových výšin pro naše miliony hráčů po celém světě. Kromě toho budeme i nadále podporovat Marvel’s Midnight Suns s obsahem po spuštění a prozkoumejte nové kreativní projekty pro naše týmy.“

Firaxis Marvel’s Midnight Suns Podle generálního ředitele TenWo Strauss Zelnick bylo spuštěno v prosinci k pozitivním recenzím.

Civilizační franšíza, kterou začala Sid Meier v MicroProse před více než 30 lety, naposledy spuštěna Civilizace 6 Na podzim roku 2016. Hra byla podporována dvěma hlavními expanzemi (Vzestup a pád a Shromažďování bouře) a další obsah ke stažení po spuštění, z nichž poslední vydala v listopadu. Civilizace 6 dosud prodal více než 65 milionů kopií, řekl Take-Two.

Prohlášení Take-Two uvedlo, že Ed Beach bude pokračovat jako kreativní ředitel pro další civilizaci. Pláž režírovaná Civilizace 6 a byl designérem v roce 2010 Civilizace 5.