Civilizace VI: Shromažďování Storm – Inků průvodce božstvem, civilizace 6: Inků (Shromáždění Storm) – Pachacuti, popis národa, tipy |

.

Civilization VI: Shromažďování Storm – Inků průvodce božstvem

Civilization VI 6 Epic Games Store Únik zdarma

Pachacuti vedl incanskou říši na vrchol své moci a vlivu. . v Civilizace VI: Shromažďování bouře, Jednoduše mu říkám „mocný horský muž z andských zemí.”Myslím, jen se podívej na ty svaly! .

V každém případě považuji INCA za „A-Tier“ Civ stejně jako Mali, Maori a Francie vedené Eleanor z Aquitaine (nebo Franleanor). A to je z dobrého důvodu. Civilizace Incan je výrobní a populační powerhouse. Podívejte se na schopnosti CIV ve videu níže:

Mit’a (Civ schopnost) – Občané mohou pracovat na horských dlaždicích; Horské dlaždice poskytují výrobu +2 a +1 jídlo pro každou sousední terasovou farmu

Qhapaq ñan

(jedinečné zlepšení) – Farmy, které lze postavit na poušti, pláních nebo kopcích travních porostů; Poskytuje +1 jídlo na sousední horskou dlaždici; +2 Produkce na sousední akvadukt; +1 Produkce, pokud sousedíte s sladkou vodou (bez akvaduktu)

Synergie. .

Pro tento přehrávání jsem vybral následující nastavení:

 • Obtížnost božstva
 • Pangea – velká
 • Čtyři nepřátelské civisy
 • Starověká éra výchozí bod

To je špatný začátek: Podívejte se, přirozený zázrak! Super, správně? .

Abychom pochopili, jak nejlépe využít Inků, musíme se nejprve seznámit s jejich výhodou podrobně uvedenými výše uvedenými výhodami. Potřebujete hory – hodně a spousta hor. Potřebujete také kopce – spousta a spousta kopců. Jo, a chcete ty kopce obklopené nebo sousedící s horami. .

. Bez kopců nestavíte ty terasové farmy. .

Další špatný začátek: Máte kopce a hory, ale ty farmy terasy potřebujete co nejdříve, a to se nestane, když máte džungle.

. Povodně z řek nebudou obtěžovat vaše vylepšení na kopcích a povodeň vojáků AI se plazí, než vás dostanou.

Jak můžete vidět na těchto dvou obrázcích výše, to jsou špatné starty. . ? Také nechcete být obklopeni džunglemi Hilltop (alespoň pro vaše počáteční město). Je to proto, že budete potřebovat bronz pracovat na odstranění dlaždic džungle a nemůžeme tak dlouho čekat, až začneme stavět naše terasové farmy.

.

Úvodní pohyby

Nyní, když máme ideální startovací místo, můžeme konečně začít s hraním her. Že zlatý důl bude z dlouhodobého hlediska velmi užitečný, protože Inků zaostává. Pachacutiho města by mohla být vyrobena ze zlata, ale není to Mansa Musa.

Normální kopcové dlaždice vedle hor znamená, že bychom mohli začít plopping po našich terasových farmách. . Růst populace znamená více občanů, aby se rovnoměrně distribuovali nebo na konkrétní cíl. To znamená více produkce, vědy nebo zlata a víry, když máte potřebné budovy nebo politiky.

. Abych usnadnil procházení pozemků, začal jsem také vytvářet další tunely qhapaq ñan. . .

Civilizace 6 Shromažďování Storm IncA Boity Guide Pachacuti Yield Terrace Farm

Qusqu/Cuzco bude mít bezkonkurenční růst a sopečné erupce nám poskytnou lepší výnosy z našich farem.

Báječné!

Pamatujte, že lekce v populaci + výroba? Pokud jde o obtížnost božstva, Pachacutiho bonusy v Civilizace VI: Shromažďování bouře můžete téměř zrušit výhody AI, protože můžete snadno dohnat. ? Můžete nechat své říši pomalu natáhnout po mapě. .

. Vaším hlavním cílem je zkoumat inženýrství a postavit Machu Picchu. Majestátní citadela a bašta postavil sám Pachacuti. Jeho bonusy pro sousedství pro komerční uzly, divadelní čtverce a průmyslové zóny v Všechna města při hraní jako Inků se staňte nezbytným.

Kromě Machu Picchu by další zázraky, které byste mohli zvážit, by byly popadnutí Pyramidy (stavitel zdarma, další stavitelská akce), závěsné zahrady (15 % růst ve všech městech) a Petra (jídlo, zlato a produkce pro pouštní dlaždice v tom městě), ale pouze pokud jste se usadili vedle pouště.

Pomohl by také pomoci Potala Palace (extra diplomatická politická slot), zakázané město (extra zástupný politický slot) a Big Ben (slot navíc 50 procent vaší pokladny). .

Civilization 6 Shromažďování bouře inka božstvo průvodce Pachacuti Machu Picchu Wonder

To je jediný divu, že byste se měli obávat, že se nedostanete.

Guvernéři a náboženství

Váš výběr guvernéra je nedílnou součástí toho, jak se vaše hra vydává. Pro hlavní město Qusqu (nebo Cuzco) byl Magnus můj nejlepší kandidát. .

Liang, který má propagaci, která může zmírnit poškození z katastrof, může být užitečné, pokud jste vedle rozzlobené sopky. . Možná také budete chtít Pingala pro vědecký bonus. Jen poznámka – neobtěžoval jsem se kulturou nebo vírou.

.

 • Náboženská komunita – svatyně a chrámy poskytují +1 bydlení

Další možnosti, které jsem si nevybral nebo už byl přijat:

 • Pracovní etika – výroba +1 procent pro každého následovníka
 • Wat – +3 Faith, + 2 Science

.

Civilization 6 Shromažďování bouře inků příručka božstva Pachacuti Vysoký výnos výroby

. Udělejte z něj lepší místo. .

!

. Pachacuti je swole fella a můžete snadno ohýbat svaly .

Qin Shi Huang Di hrál pasivně pasivně. Udělal jsem svůj tah díky Warak’aq. Tato jedinečná jednotka nahrazuje potyčka (což je příští upgrade skautů). Můžete efektivně získat dva útoky na dálku a snadno decimujte nepřátelské jednotky. ).

Civilizace 6 Shromažďování Storm IncA Božstva průvodce Pachacuti China War

Čína ještě neměla zdi. . .

S Čínou vyřazeno z rovnice jsem se zaměřil na východ na východ. . Jeho velká hůl může být také chůzí, protože já .

Brzy by to byly Spojené státy Andy.

. . . .

.

.

Celkově nabízejí Pachacuti a Inků přímou cestu k vítězství přímočaré, ale terénní cestou závislé na terénu. Než jsem vytáhl Darius a Kleopatru, rezignoval jsem ze hry, abych zkontroloval grafy.

. .

.

Je to všechno o tom, že se „široký“ rozšiřuje do bohatých, odměňujících teritorií a „vysoký“ tím, že má větší a více zalidněná města. . .

Civilizace VI: Shromažďování bouře. Zbývá jediná otázka, jak dlouho vydrží tyto bohatství. .

 • označen s
 • Civilizace VI

. Dozvíte se více o plánování ekonomiky Incan Empire. Zjistíte informace o upgradech této civilizace: Terrace Farms a Qhapaq NAN.

Tento národ je k dispozici až po zakoupení a nainstalujte Velká DLC do .

Inků je ekonomická síla i na začátku hry. Je to první civilizace ve hře, která je v horách velmi účinná. Rychlý rozvoj této civilizace závisí na počtu hor umístěných v blízkosti měst Inků. Téměř všechny bonusy tohoto národa jsou založeny na horských polích. .

. Díky tomu můžete rychle zvýšit populaci svých měst. . Obsahují také produkční bonus pro každý sousední akvadukt nebo zdroj sladké vody. . Dokonce i během pozdní fáze hry zůstanou dobře umístěné terasové farmy užitečnými poli.

. . . Některé okresy obdrží pěkný bonus za sousedství s horským polem. . Algoritmus generování map byl upgradován v balíčku rozšiřování a nyní často vytváří horské pásmy nebo jednorázová pole s horami. Měli byste postavit nový zázrak světa – Machu Picchu. . .

Dalším speciálním upgradem je QHAPAQ NAN, který by mohl být nazýván antickým „tunelem“. Stavitelé mohou tuto upgrade umístit na horská pole – umožňuje cestování těmito polí. . . .

Warak’aq je vylepšená verze Skirmisher které mohou zaútočit dvakrát na jednom tahu! .

souhrn

Incan Empire je mocný ekonomický národ, pokud může být urovnán v oblasti plné spousty hor. . Může být použit k prozkoumání nových částí mapy nebo k útoku na nepřítele z jiné strany. Nezapomeňte využít všech svých kopcových polí a stavět tam terasové farmy. Silná a velká města se stanou základem pro další typy vítězství, jako je věda nebo vojenské vítězství.

Pachacuti (Civ6)

. Získá jedinečné zlepšení QHAPAQ ñan s zahraničním obchodem.

Leader Agenda – SAPA INCA

. .

Unikátní

.”

Pachacuti (1410 nl – 1471 nebo 1472 nl), narozen , byl devátý . . Vede Incas .

Pachacuti staví terasové farmy a Qhapaq ñan, aby rostla rozlehlá horská města.

Obsah

Intro [ ]

. . .

8. února 2018

24. října 2016

Ve hře [ ]

Sapa Inca. Pokusí se usadit poblíž hor, kdykoli je to možné, a nelíbí další vůdce, kteří se usadí poblíž hor.

Jeho vůdčí schopnost je . .

Podrobný přístup []

Civilizační domov Inků je horský terén. Jejich občané mohou tyto dlaždice pracovat a získat další výnosy. . Pachacuti jako vůdce Inků jim umožňuje konstruovat Qhapaq ñan. Toto zlepšení umožňuje Inci procházet horami mnohem dříve než jiné civilizace. Pachacuti také dává jejich horským městům větší příjmy z obchodu.

Řádky []

Pachacuti je vyjádřen Augusto Casafranca Cortez. Mluví Quechua.

Citace (Quechua)
Uznáváte, že Inků jsou mistry výšin. . Chaskinkim INKAKUNA Urqukunaq Kamachiqninmi Chayta. .
Inků jsou mistry hor. . . INKAQA Urqukunaq Kamachiqnimi. . .
Nyní je čas na válku. . Kunanqa Maqanakuy Pacham Kachkan, Sinchikunap Saruyninta Uyariy! !
Nechť je mezi námi válka! Budu zápasit vaše pozemky a vládnu vaše předměty se silou. ! .
Poražený ? Vládl jsem s pečlivostí a milosrdenstvím – uvidíte, že to také děláte. ? Kusillam, AllisunQullam Kamachirqanki. .
. Přijímám váš pozdrav a službu, kterou můžete poskytnout Inků. Pachakutiq Inka Yupankip šimpanzní kachkanki. .
Citace z civilista Wiracocha, zářit na lidech Inků, osvětlete své služebníky, kterých jsi měl sheparded. . Toto je linie z posvátné hymny „Modlitba ke slunci“, kterou složil samotný Pachacuti na obřad Situa kolem 1440–1450. . [1]

Získejte tyto dary vlny a tyrkysové alpaky. .

Vaše delegace a její dary jsou vítány. Ctíš mě svou laskavostí.

.

. ?

Hráč přijímá prohlášení o přátelství: .

Hráč odmítá prohlášení o přátelství: .

Obchodní dohoda přijatá: Ano, Inků vám to udělí.

.

! Zeptejte se, jaké přátele vás musíte chránit, protože nemáte sílu chránit se.

Zdůraznit hráč: . .

Pozvánka do kapitálu: . .

Pozvánka do města: .

. . Většina záznamů INCA byla ústní a došlo k významné ztrátě kulturní historie s rozpadem a kolapsem INCA říše v 16. století. .

. . . .

. . Potenciálním subjektům byla nabídnuta příležitost pokojně začlenit do říše a užívat si výhod sociální organizace a materiálního bohatství. . Pokud odmítli předehry, byli vojensky utlumeni.

Během pachacutiho vlády byl Cusco rozšířen jako královské hlavní město, které se hodí k císaři. . Samotný Pachacuti je připsán na složení řady hymnů IncA Pantheonu, které později zaznamenali španělští spisovatelé během koloniálního období. Možná také založil dovolenou Inti Raymi a oslavil začátek nového roku v Andách. Pachacuti byl plodný stavitel. Režíroval výstavbu masivního královského majetku na Machu Picchu, stejně jako zavlažovací projekty, terasové farmy a systémy silnic a hostelů cestujících.

. Budoucí SAPA INCA nebyla schopna opustit nesporné posloupnosti a dále pláštět Pachacutiho pověst.

Během svého života Pachacuti zavedl základní vzorec pravidla Inků: silná, ale kompetentní ústřední autorita, vysoce organizovaná populace a použití systému práce MIT’a na podporu veřejných prací. Byl však také ochoten vytlačit velké množství lidí s nižší třídou, aby mohl sloužit jeho přáním pro říši, a Inků byli ochotni se zapojit do války, aby rozšířili své podíly. .

Trivia []

 • Pachacutiho obrazovka diplomacie ukazuje vesnici a terasovou farmu před horskými hory.
 • .
 • Pachacuti je viděn nosit halberd se zlatou hlavou.