Civilization VI: New Frontier Pass, Civilization 6 S Leader Pass je oficiální, přidává 18 vůdců nad 6 DLC |

Civilization 6 S Leader Pass je oficiální, přidává 18 vůdců přes 6 dlcs

Přidá dvě nové civilizace a vůdce, jeden nový herní režim*, nové městské státy, zdroje a přírodní zázraky.

CIV 6 New DLC

Přehled

Pokračujte ve své snaze vybudovat svou největší říši s civilizací VI – New Frontier Pass, představovat osm nových civilizací a devět nových vůdců a řadu nových herních obsahů, včetně šesti nových herních režimů. Civilizace VI je povinna hrát doplněk obsah a některé rysy nového hraničního průchodu vyžadují buď Shromáždění bouře nebo vzestupné a podzimní expanze do práce. Nový Frontier Pass doručuje šest balíčků DLC na bimonténě od května 2020 do března 2021:

Pack 1: Maya & Gran Colombia Pack

Přidá dvě nové civilizace a vůdce, jeden nový herní režim*, nové městské státy, zdroje a přírodní zázraky.

Pack 2: Pack Etiopia

Přidává jednu novou civilizaci a vůdce, jeden nový herní režim **, jeden nový okres a dvě nové budovy.

Pack 3: Byzantium & Gaul Pack

Přidá dvě nové civilizace a vůdce, jeden nový herní režim **, Nový zázraky a jednu novou mapu.

Balíček 4: Babylon Pack

Přidává jednu novou civilizaci a vůdce, jeden nový herní režim, nové městské státy a mnoho nových skvělých lidí.

Pack 5: Vietnam & Kublai Khan Pack

Přidá jednu novou civilizaci a dva nové vůdce ***, jeden nový herní režim, nový okres a dvě nové budovy.

Balíček 6: Portugalsko

Přidává jednu novou civilizaci a vůdce, jeden nový herní režim, Nový zázraky a jednu novou mapu.

Exkluzivní bonus:
Teddy Roosevelt a Catherine de Medici Persona Pack

Teddy Roosevelt Persona PackPack Catherine de Medici Persona

Dva z vůdců civilizace VI jsou transformováni s novým vzhledem a novými schopnostmi, když vedete Ameriku a Francii! „Hrubý jezdec Teddy“ vyniká v udržování míru na svém domácím kontinentu a „velkolepost Catherine“ může použít luxus k přemožení světa kulturou a cestovním ruchem. Každý balíček Persona obsahuje zbrusu nový pohled na oblíbeného vůdce s novým modelem a pozadím vůdce, nové hraní bonusů a aktualizovanou agendou, která odráží změny osobnosti vůdce. Balíčky Persona jsou k dispozici výhradně majitelům nového Frontier Pass a budou doručeny s druhým doplňkovým balením.

*Nový herní režim vyžaduje přehrát expanzi Shromáždění bouří.

** Nový herní režim vyžaduje buď vzestup a pád nebo shromažďování bouřkových rozšíření.

*** Jeden ze dvou nových vůdců vyžaduje hraní expanze vzestupu a pádu.

Herní režimy mohou zahrnovat další obsah, jako jsou nové jednotky, budovy nebo vylepšení, a mohou být zapnuty nebo vypnuty během nastavení hry, aby se v pravidlech hry použily významné a dramatické změny.

Leader Pass Civilization 6 je oficiální, přidává 18 vůdců nad 6 dlcs

Firaxis 2K a vývojáře formálně oznámila dříve, jak unikne Pass Leader Pass pro Civilization 6, přidává 18 vůdců k oblíbené strategii 4x v průběhu šesti vydání DLC.

12 z 18 vůdců vystupovaných v DLC je pro civilizaci 6, zatímco šest je označeno jako „nové Take“ na stávající vůdce. Každý z nich se říká, že nabízí „překvapivé nové nebo aktualizované schopnosti“ spolu s „vynalézavými agendami, které změní způsob, jakým hrajete“.

Nejprve jsou Abraham Lincoln (zastupující Spojené státy), Queen Nzinga Mbande (Kongo) a Sultan Saladin (Arábie), všichni přicházejí v rámci diplomacie zaměřené na velké vyjednávání o vyjednávání 21. listopadu. 2K musí poskytnout data zahájení pro Leader Pass ‘Pět zbývajících vydání DLC, ale vše je splatné do konce března 2023.

Prsty zkřížily, vypadají jako tato hra.

Očekávejte, že druhý DLC – The Great Commanders Pack – představí Tokugawa (Japonsko), Nader Shah (Persia) a Suleiman The Magnificent (Osman Empire), zatímco balení Three, vládce Číny, dodává yongle, qin Shi Huang The Unifier, a Wu Zetian. Stojí za zmínku zde některé další ustanovení DLC: Nader Shah je k dispozici pouze hráčům, kteří vlastní scénář Persia a Makedon, a Suleiman The Magnificent závisí na vlastnictví expanze Shromáždění Civilization 6.

Pack Four – s názvem vládce Sahara Pack – představuje Ramses (Egypt), Ptolemaic Kleopatra (Egypt) a King Sundiata Keita (Mali) a zaměření přepíná na velké stavitele pro Pack Five, s vystoupeními Theodora (Byzantiny), Sejong), Sejong), Sejong), Sejong), Sejong), Sejong (Korea) a Ludwig II (Německo). Zde existují opět další požadavky DLC: King Sundiata Keita je vázán na shromažďování Storm, Theodora vyžaduje nový Frontier Pass a Byzantium & Gaul Pack a hráči budou potřebovat rozšíření Rise & Fall, aby využili Sejong.

Zaokrouhlením The Leader Pass ‘Six DLC vydání, pravděpodobně v březnu příštího roku, je vládcem Anglie Pack, představující Elizabeth I (Anglie), Varangian Harald Hardrada (Norsko) a Victoria – Age of Steam (Anglie).

Zatím není slovo o cenách pro Civilization 6 Leader Pass, ale bude k dispozici na PC (přes Steam a The Epic Games Store), Mac a iOS. 2K říká, že to bude také zahrnuto jako součást balíčku civilizace 6 pro nové a stávající hráče.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!