Co bude mob hlasovat kandidát Tuff Golem v Minecraft?, Minecraft Tuff Golem Mob Guide | PCGamesn

Minecraft Tuff Golem Mob Guide

Bohužel, rysy, které byly odhaleny o Tuff Golem, nestačily na to, aby vzbudily většinu fanoušků – snad proto, že to byl jediný ze tří, který ve skutečnosti nic užitečného nenabízí, samo o sobě. V přírodě více než cokoli jiného, ​​tato malá socha by ožila a pohybovala se kolem vaší základny. Tuff Golem byl vysoce přizpůsobitelný, s barvou své malé tuniky, kterou bylo možné určit jeho řemeslným receptem, ale to nestačilo k získání hlasů. Také by se to potulovalo kolem vaší základny, vyzvedla předměty a pohybovalo je (možná tento Mob měl být nazýván rascalem), ale udělal jen velmi málo jiného.

Co bude mob hlasovat kandidát Tuff Golem v Minecraft?

Mojang konečně odhalil Tuff Golem, třetí nový dav Minecraft, který bude soutěžit při letošním hlasování o davu během jejich živé akce. Dříve odhalili Sniffer a Rascal, který si hráči mohou vybrat během hlasovacího okna.

Kterýkoli kandidát získá největší množství hlasů, bude do hry přidán s další aktualizací.

Hlasujte dav odhalit: A co socha, která ožívá? Tuff Golem by mohl být vaším davem volby! Redsto.NE/TUFF-GOLEM-TW

Hlasování začíná 14. října!

Podobně jako u jiných odhalení Mob, i Tuff Golem byl také představen Mojang prostřednictvím zábavného animovaného videa, kde o tom mluvili Tiny Agnes a Tiny Jeb. O třetím kandidátovi, který byl nedávno odhalen.

Vše, co byste měli vědět o novém kandidátovi Mob Mob, Tuff Golem

Kde najít dav?

Jak název napovídá, Tuff Golems se pravděpodobně nikde na světě nevytváří a budou muset být vytvořeni ručně hráči pomocí Tuff Blocks. Komunita si stěžuje, že materiál nemá žádné použití. Naštěstí se budou moci použít k tomu, aby se tento dav, pokud se přidá do hry.

Nic však nelze říci, protože Mojang neodhalil nic o tom, jak je získat nebo vytvořit.

Vzhled a chování Tuffa Golema

Tuff Golems bude šedý barvu, podobně jako to, jak vypadají tuffové bloky. Spolu s tím budou mít vzadu a před sebou na zádech. Tyto davy občas zamrznou a pohybují se kolem. Kdykoli je mobilní, budou moci vyzvednout předměty zvednutím červeného hadříku a pohybujícím se kolem.

Jsou to docela pasivní a přátelské povahy, protože budou relativně menší, zejména ve srovnání s jinými golemy ve hře. Ačkoli toto konkrétní chování opravdu nepomůže hráčům nijak, může to být skvělý jedinečný dav mít kolem základny.

Nové funkce, které by dav mohl přidat

Zatím mohou hráči předvést položku pouze umístěním do rámu. Tiny Agnes a Tiny Jeb značně mluvili o položkách umístěných jako showpiece. Existuje šance, že by funkce, která by je mohla promítnout, by mohla být přidána, pokud se Tuff Golem dostane do hry. Toto je však jen spekulace a nic nelze říci jistě.

Tuff Golem dá mnoho hráčů nostalgie, protože měď Golem byl v předchozím hlasování o davu, kde prohrál s Allay. Nový Golem by proto mohl být také oblíbeným kandidátem v letošním iteraci.

Hráči mohou hlasovat pro svůj oblíbený dav buď prostřednictvím speciálního serveru v edici Bedrock, prostřednictvím oficiálního herního spouštěče, nebo přechodem na oficiální web. Průzkumy veřejného mínění začnou ve 12:00 EDT 14. října a skončí za 24 hodin.

Minecraft Tuff Golem Mob Guide

Minecraft Tuff Golem Mob Hlasování: Tuff Golem zvedne Ender Pearl vedle Tiny Agnes a Tiny Jens

The Minecraft Tuff Golem Bohužel nebyl předurčen k přidání do hry Sandbox a prohrál s podivně pojmenovaným Sniffer v roce 2022 Minecraft Live Mob Hlasování. Každoroční hlasování o davu je snadno jednou z nejvíce očekávaných funkcí živého vysílání Minecraft, spolu s oznámením další velké aktualizace Minecraft. Tři davy jdou na hlasování a dva jsou zapomenuty, bohužel nikdy nevidět denní světlo – o kterém je tuf golem nyní jeden.

Během živého proudu 2022 byl odhalen další dav Minecraft, velbloud a některé další funkce, které můžeme očekávat od 1.20 Aktualizace Minecraft v roce 2023. Ale zatímco během Minecraft Live 2022 došlo k několika fantastických oznámeních, tufmový golem nebyl jedním z nich, naposledy vyšel v hlasování. Tady je důvod.

Thumbnail YouTube

Detaily Minecraft Tuff Golem

Bohužel, rysy, které byly odhaleny o Tuff Golem, nestačily na to, aby vzbudily většinu fanoušků – snad proto, že to byl jediný ze tří, který ve skutečnosti nic užitečného nenabízí, samo o sobě. V přírodě více než cokoli jiného, ​​tato malá socha by ožila a pohybovala se kolem vaší základny. Tuff Golem byl vysoce přizpůsobitelný, s barvou své malé tuniky, kterou bylo možné určit jeho řemeslným receptem, ale to nestačilo k získání hlasů. Také by se to potulovalo kolem vaší základny, vyzvedla předměty a pohybovalo je (možná tento Mob měl být nazýván rascalem), ale udělal jen velmi málo jiného.

Eventuální vítěz, Sniffer, přináší do hry o přežití nového zemědělského mechanika a nový závod, zatímco darebák – i když to také nedosáhne – by dal hráčům okouzlující položku, když jeskyn. Je tedy téměř pochopitelné, že tato socha – i když je roztomilá – nenabízela dost zážitku hráče. Pak je tu Allay, The Minecraft Live 2021 Mob Hlasování hlasování. Další dav, který se pohybuje kolem, předměty v ruce, pouze s účelem.

Takže i když můžeme snít jen o této roztomilé malé soše, stále existuje spousta milých davů Minecraft, které se splňují nebo bojují, jako je strážce nebo žhavá chobotnice. Oba lze nalézt v hluboké tmě, v krásném, ale smrtícím podzemním biome, ve kterém jsou umístěny starověká města, a spousta vzrušujících kořistí.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Tuff Golem

Jak řešit

Tuff Golem v Minecraft

Tuff Golem je přátelský dav, který nedokázal získat dostatek hlasů při hlasování hráčů na Minecraft Live 2022 a prohrál s Sniffer nebo Sniffer.

Tuff Golem má dva režimy: režim sochy a aktivní režim. V režimu sochy stojí tufmový golem na jednom místě a slouží jako druh stánku – drží ve svých rukou předmět, který hráč vyzvedne nebo dává ho.

V aktivním režimu chodí Tuff Golem pomalu a vydává vtipné zvuky. Pokud nemá ve svých rukou objekt, může ho vyzvednout a nosit. Po režimu „chůze“ se tufmový golem vrátí na místo, kde ho hráč nainstaluje a vypne.

Tuff golem může vytvořit hráč. Pokud se do receptu na řemeslné vlny přidá vlna, bude mít Golem plášť.

Vývojáři porovnávají mechaniku chování tufů golem s mechanikou tichého.

  • Verze Minecraft: 11/10.5.1/1.22/1.21/1.20/1.19.1/1.19

Datum zveřejnění: 10/30/2022
Upravit datum: 11/05/2022

Jak řešit tufmový golem

Bohužel neexistuje žádný recept, jak vyrábět tuff golem v Minecraft. Ale můžete vidět, kde najdete Tuff Golem v Minecraft.

Jak řešit tuf Golem в Minecraft

Nelze vytvořit

Bohužel, Tuff Golem nelze vytvořit v inventáři nebo na pracovním stole v Minecraft.