Co hraje Valheim pomocí vulkanu? | ShackNews, pokud byste hráli Valheim pomocí Vulkan API? | Shotkul skalního papíru

Můžete také vidět vyskakovací okno v Steam, když se snažíte hru spustit (ať už jste udělali výše uvedené). .

?

.

17. března 2021 17:15

Pokud jste od vydání hráli Valheim, pak už pravděpodobně víte, co můžete očekávat, když jdete na spuštění hry. Po aktualizaci na konci února však mnoho uživatelů začalo vidět novou možnost vyskočit při zahájení hry, což je možnost, která nechala trochu zmatené. Pokud se snažíte hrát Valheim a nejste si jisti, co znamená možnost „hrát Valheim pomocí Vulkan“, můžeme pomoci pomoci.

Co znamená „hrát Valheim pomocí Vulkanu“?

. Tato skupina zahrnuje několik předních průmyslových společností jako Apple, AMD, Epic Games, Intel, Google, Valve a Nvidia. Jako přímá alternativa k Microsoft DirectX 11 a DirectX 12 se nedávno stala populárnějším ve videohrách.

co hraje Valheim ve Vulkanu

Samozřejmě, jako každá alternativa, existují profesionály k používání Vulkanu, protože nabízí nižší režii a slibuje efektivnější API než obě verze DirectX. .

? Podívejte se na našeho průvodce, jak postavit loď.

Pokud hrajete Valheim a už jste to tak neučinili, měli byste vulkanu zkusit absolutně vyzkoušet. Pro mě osobně to zvýšilo výkon ve hře a způsobilo, že to v každé oblasti běží hladší. Malé hroty v FPS, které by se mohly objevit během intenzivních bitev, byly méně a méně časté. Takže, pokud jste někdo, kdo se snaží udržet solidní FPS ve hře, možná budete chtít vybrat tuto možnost „hrát Valheim ve Vulkanu“.

. Můžete si také prohlédnout naše další průvodce Valheim pro ještě užitečnější informace, které vám pomohou řešit divočiny, které na vás čekají.

. Užívá si vše od rozsáhlých RPG až po malé, kousnutí indie drahokamy a vše mezi tím.

VALHEIM VULKAN: Měl byste hrát Valheim pomocí API Vulkan API?

Screenshot Valheim přehrávače oblečeného v plném bronzovém brnění, ovládající bronzový atgeir - a logo Vulkan bylo vloženo přes čepel Atgeir

Chcete vědět, jestli byste měli při hraní Valheimu používat Vulkan? Navzdory všem úžasným věcem o tomto drahokamu přežití Valheim trochu trpěl, pokud jde o výkon a optimalizaci. Je to pochopitelné pro hru včasného přístupu, která právě obdržela svou první hlavní aktualizaci. Ale proto byli někteří fanoušci nadšeni, když viděli Valheim povolit VULKAN API v jeho 0..8 Aktualizace.

Tato příručka Projde vás tím, co je Vulkan, jak to povolit a zda byste měli hrát Valheim pomocí Vulkana od nynějška.

Snímek okna PARE PRO VLASTNOSTI PRO VALHEIM, se zvýrazněním vstupního pole možností spuštění

  • Valheim Vulkan API: Co je Vulkan?
  • Měli byste hrát Valheim pomocí Vulkana?

. Ale pokud se to neobjeví, můžete postupovat podle výše uvedených kroků, abyste hru přinutili používat Vulkan.

Měli byste hrát Valheim pomocí Vulkana?

Valheim Developers Iron Gate ve svém oznámení o integraci Vulkan uvedla, že „může opravit některé náhodné havárie související s ovladači GPU“. Pokud jste tedy jedním z hráčů, kteří narazili na takové havárie, pak je to váš důvod, proč od nynějška používat Vulkan.

Pro všechny ostatní: stojí za to se pokusit zjistit, zda hra běží lépe s Vulkanem nebo bez ní. V žádném případě neexistuje žádná záruka, protože počítače a hry jsou oba složité věci.

Mnoho lidí již mluví o účincích Vulkanu na Valheim na jejich stroje ve vlákně na subredditu Valheim. Někteří hráči říkají, že změna více než zdvojnásobila svou průměrnou snímkovou sazbu. Jiní hovoří o haváriích nebo dokonce s nižšími snímkovými frekvencemi než obvykle. A ještě více říkají, že opravdu neviděli rozdíl.

.

A to je vše, co je třeba vědět o používání Vulkana s Valheimem. Pokud hledáte nějaké další znalosti ve hře, pak se nezapomeňte podívat na naše průvodce na nejlepší dostupné zbraně a brnění Valheim, nebo se poraďte s našim průvodcem pro začátečníky a triky.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Kávová skvrna publikování
  • Iron Gate AB následovat
  • Valheim následovat

!

.

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Ollie je šerifem Guidestown na RPS a od doby, kdy se připojil k týmu v roce 2018, napsal pro web přes 1 000 průvodců. .