Co je nitro drift ve Fortnite? »TalkSport, co je to nitro drift ve Fortnite?

Nitro Drift je nejlepší nové auto ve Fortnite – zde je návod, jak ho řídit jako profesionál

Co je Fortnite?

Co je nitro drift ve Fortnite?

Fortnite nitro drift

Fortnite Kapitola 4 Sezóna 2 debutovala kromě mýtických zbraní s názvem Nitro Drifts. Je to zásadní, protože určité potíže ve hře vyžadují, abyste použili nitro drifty. V tomto příspěvku bude pokryto vše, co potřebujete vědět o driftu Fortnite.

Nitro Drifter je velmi stejně distribuován kolem jihovýchodní oblasti mapy, i když se jednalo o umístění, která měla největší změnu s začátkem aktuální sezóny. Pokud si hráči chtějí být jisti, že najdou unášeče, mohou jít na několik konkrétních míst.

Co je nitro drift ve Fortnite?

Nitro Drift je zbrusu nové čtyřmístné vozidlo ve Fortnite, které má nejlepší unášení jakéhokoli automobilu ve hře. I když má stále tradiční tlačítko Boost, nahrazuje jej tlačítkem unášející. Po malém zpoždění vám uvolnění tlačítka driftu poskytne nitro posílení.

Kolem Mega City je místo, kde primárně uvidíte vozidla Nitro Drift. Kromě toho je můžete najít blízko zapařené jaro, šílenství a několik na Slappy Shores.

Místa jsou označena níže:

Pojďme diskutovat o týdenních potížích. Musíte se unášet ve vozidle nitro driftu a vyhladit 25 položek, abyste dokončili týdenní výzvu. Když začnete nitro drift ve Fortnite, musíte se řídit pokyny pro řízení řízení, které se zobrazují na levé straně obrazovky, abyste driftovali.

Nejprve zrychlte směrem ke směru vašeho cíle, poté otočte auto, zatímco tento příkaz podržte a nasměrujte záda nitro driftu na cíl. Využitím příkazu driftu použijte zadní část vozidla ke zničení vašeho cíle.

Exkluzivnější eSports a herní obsah, sledujte prosím TalESport ve zprávách Google.

FAQ

Co je Fortnite?

Fortnite je online videohra zdarma vyvinutá společnostmi Epic Games. Je to hra Battle Royale, kde až 100 hráčů bojuje o poslední osobu nebo tým stojící na neustále zoufalém ostrově.

Na jakých platformách je k dispozici Fortnite?

Fortnite je k dispozici na PC, Mac, Xbox, PlayStation, Nintendo Switch, iOS a Android.

Je Fortnite zdarma?

Ano, Fortnite je zdarma. Pro hráče však jsou k dispozici nákupy ve hře na nákup kosmetických předmětů, bitevních průchodů a dalších položek.

Co je to Fortnite Battle Pass?

Battle Pass je sezónní systém progrese, který hráčům umožňuje vydělávat odměny dokončením výzev a vyrovnáváním. Nákup a poskytuje přístup k exkluzivním odměnám po celou dobu sezóny to stojí V-Bucks (měna ve hře Fortnite) a poskytuje přístup k exkluzivním odměnám.

Mohu hrát Fortnite se svými přáteli?

Ano, Fortnite má režimy sólo i týmu. Můžete si hrát s přáteli v duosech nebo skupinách nebo se připojit k náhodným hráčům v týmových režimech.

Co je V-Bucks?

V-bucks jsou měnou ve hře Fortnite, kterou lze použít k nákupu kosmetických předmětů, bitevních průchodů a dalších položek. V-bucks lze získat dokončením výzev nebo zakoupených se skutečnými penězi.

Je Fortnite Cross-platform?

Ano, Fortnite podporuje hraní platforem mezi různými platformami, umožňuje hráčům na PC, Mac, Xbox, PlayStation, Nintendo Switch, iOS a Android hrát společně.

Jaký je tvůrčí režim Fortnite?

Fortnite Creative je režim ve stylu karantény, kde si hráči mohou stavět a přizpůsobit svůj vlastní ostrov, vyzvat přátele, aby prozkoumali a hráli mini-hry, které vytvořili.

Nitro drift je nejlepším novým vozem v „Fortnite“ – zde je návod, jak ho řídit jako profesionál

Nitro drift v „Fortnite“ je nové auto, které je schopné dosáhnout směšných rychlostí a posunout se kolem křivek. Tady je vše, co potřebujete vědět.

Mar. 16 2023, publikováno 5:17 str.m. ET

Fortnite nitro drift

Spuštění sezóny 2 kapitoly 2 v Fortnite Přinesl na mapě hry rozsáhlé změny a představil hrst nových míst k prozkoumání a přitom se snažil získat vítězství Royale. Ale kromě nové mapy, jeden z nejvýznamnějších doplňků Fortnite je nitro drift-super rychlé sportovní vůz, který vyniká při překročení zatáčky a vyhýbání se konkurenci.

Článek pokračuje pod reklamou

Pokud se snažíte přijít na to, jak používat nitro drift Fortnite nebo kde je najdete, tady je vše, co potřebujete vědět o populární sadě kol. Stojí za to, abyste se dozvěděli o vozidle, protože je vázán na jednu z nových výzev v Fortnite, A jsme si jisti, že to bude v budoucnu vyžadováno více.

Co je nitro drift v ‘Fortnite’?

Nitro Drift je nové čtyřmístné auto v Fortnite který se chová jinak než většina ostatních vozidel. I když to stále můžete řídit jako typický sedan, vzdává se standardního tlačítka Boost a vymění ho pro tlačítko Drift. Toto výchozí nastavení na L1 na PlayStation a jeho stisknutím vám umožní svinout se sklouznout kolem rohů bez ztráty rychlosti.

Článek pokračuje pod reklamou

Nitro drift ve Fortnite Mega City

Nejlepší ze všeho je, že uvolnění tlačítka driftu po několika sekundách vám poskytne nitro posílení – takže se ujistěte, že své auto namíříte přímo dopředu. Mějte na paměti, že to vyžaduje spoustu paliva a budete ho moci vytáhnout jen několikrát, než vyčerpáte nádrž.

Článek pokračuje pod reklamou

Drifting v nitro driftu je vázán na časný úkol, který vás žádá o zničení objektů při driftu. To se snadno provede stisknutím tlačítka driftu a vedením auta do malých předmětů, jako jsou požární hydranty, ploty a sloupky lampy.

Kde najít nitro drift v ‘Fortnite’.

Jako jeden z nejnovějších členů Fortnite rodina, hráči se touží dostat za volant nitro driftu. To znamená, že při hledání supercar budete mít tuhou konkurenci. Nitro drift lze pravidelně nalézt v Mega City – i když s desítkami dalších hráčů, kteří upadnou do nového POI, byste byli nejlépe připraveni na boj.

Článek pokračuje pod reklamou

Mega City ve Fortnite

Pokud byste se raději neboli na cestu do sedadla řidiče, zvažte odhlášení čerpacích stanic a dalších umělých struktur kolem Slappy Shores nebo zapařených pramenů. Možná budete mít také štěstí, když jednoduše putují zpevněné ulice mezi těmito místy, protože je známo, že se náhodně vynoří podél silnic (nebo tam ponecháni jinými hráči).

Nebudete mít moc štěstí, že na podzim a zimní biomy najdete nitro drifty, takže se držte hustě osídlených oblastí poblíž spodní poloviny mapy. Může to trvat několik minut, ale zůstaňte naživu dostatečně dlouho a jste povinni narazit na jednu.