Co je to meta ve Warzone právě teď? Alternativy, testy, učebny a recenze, Warzone Season 6 Guns and Weapons List | Načtení

Seznam zbraní a zbraní Warzone Season 6

S datem vydání Call of Duty MW3 ne příliš daleko, očekávejte, že tyto zbraně potenciálně otřásnou meta Warzone před spoustou nových zbraní, které se přidají do bazénu. Někteří z nich se mohou dokonce dostat do našich nejlepších Warzone Guns a Best Warzone Loads Guides.

Co je to meta ve Warzone právě teď?

V sezóně 6 Warzone je meta ovládána hrstkou velmi populárních zbraní. Nejoblíbenější zbraně založené na míře výběru právě teď jsou KAR98K, Švýcarský K31, OTS9, studená válka AK-47 a EM2 podle hodnocení WZ.

De Plus, jaká je nejlepší zbraň ve Warzone 2021?


Nejlepší zbraně ve Warzone Season 6

 • XM4. Statistiky zbraní.
 • Švýcarský K31. Statistiky zbraní. …
 • PPSH-41-Nejlepší SMG ve Warzone Season 6. Statistiky zbraní. …
 • Skokan volský. Statistiky zbraní. …
 • Grau 5.56. Statistiky zbraní. ADS Čas: 221ms. …
 • MG 82 – Nejlepší LMG ve Warzone Season 6. Statistiky zbraní. ADS Čas: 346 ms. …
 • MAC-10. Statistiky zbraní. reklama. …
 • Fara 83. Statistiky zbraní. ADS Čas: 296 ms. …

Ainsi, co je nejlepší načítání Warzone právě teď?
Nejlepší načítání Warzone

 • MG 82 & TEC-9.
 • QBZ-83 & PPSH-41.
 • EM2 & TEC-9.
 • Švýcarský K31 & MW MP5.
 • CR-56 AMAX & PPSH-41.
 • KAR98K & MILANO.
 • XM4 & Bullfrog.
 • Pelington 706 & Bullfrog.

Jaké zbraně používají profesionály ve Warzone?


Primární zbraň: AX-50

 • Flash Guard (čenich)
 • Singuard Arms Pro (Barrel)
 • Rozsah tepelného odstřelovače (optic)
 • Singuard Arms Marksman (Stock)
 • 7 kulatých mags (munice)

Je ISO dobrý ve Warzone 2021?

ISO je a Moderní válečná smg z blízkého dosahu To je docela podceňováno. Za správných okolností a se správnými přílohy to může naprosto skartovat z zblízka ve formě nejlepšího načítání ISO Warzone ISO. SMG byly během životnosti Warzone docela životaschopné.

Kolik zbraní je v MW 2021?

Multiplayer moderní války spuštěn s 39 zbraní—29 Primární zbraně a 10 sekundárních zbraní.

Jaké načítání používají profesionály ve Warzone?

Pros používá mnoho různých zbraní ve Warzone, ale hlavně Assault Rifle and Submachine Gun Combo je načítání výběru.

Je kg stále dobrý warzone 2021?

Kilo 141 stále zůstává jednou z nejspolehlivějších útočných pušek Ve Warzone Season 4. … Zatímco Kilo 141 nemusí být nejlepší AR ve hře, stále to zůstává skvělou volbou pro ty, kteří si užívají bezútěšné hry a poškození velkého rozsahu.

Jaká je nejoblíbenější zbraň ve Warzone?


Warzone nejoblíbenější zbraně podle poměru výběru

 • Krig 6 (17.82%)
 • KAR98K (8.66%)
 • Bullfrog (7.44%)
 • Švýcarský K31 (6.30%)
 • MAC-10 (6.18%)
 • OTS 9 (4.70%)
 • Stoner 63 (4.63%)
 • Grau 5.56 (3.83%)

Co používají profesionály ve Warzone?

Používá a PKM lehký kulomet, s variantou MP5 DuCat pro spuštění jako sekundární zbraň. Zjevně to znamená, že používá přehnaný v Perk 2, stejně jako dvojnásobný čas a AMPED. Nese také granát C4 a Flash.

Jaké zbraně používají hráči pro tresku?

MP5 SMG je jedna z preferovaných zbraní, které se použijí v konkurenční Call of Duty.

Jaká je nejoblíbenější zbraň ve Warzone?


Warzone nejoblíbenější zbraně podle poměru výběru

 • Krig 6 (17.82%)
 • KAR98K (8.66%)
 • Bullfrog (7.44%)
 • Švýcarský K31 (6.30%)
 • MAC-10 (6.18%)
 • OTS 9 (4.70%)
 • Stoner 63 (4.63%)
 • Grau 5.56 (3.83%)

Je ISO, které stojí za použití ve Warzone?

The ISO je slabý, když Přichází ke všem klíčovým vlastnostem, které vytvářejí dobrou zbraň Warzone. Velikost časopisu je malá a zdá se, že má hodně poškození po dlouhém doletu.

Je ISO dobrý v moderní válce?

ISO není extrémně univerzální, ale není to ani nesmírnice. Jako SMG to stále má velkou mobilitu, když je připraven na dosah, A má dostatek možností přizpůsobení, aby mohla konkurovat podobným MP7, P90 a FENNEC.

Co je ISO TTK?

S relativně vysokou mírou ohně byl lehký ISO dosud oblíbený u hráčů. Nicméně, pokud jde o Průměrná doba zabíjení (TTK), stejně jako AN-94-Nebude se může pochlubit skvělými čísly. Základní úroveň ISO je vlastně kloub nejpomalejší SMG, který zabil plně obrněné nepřátele ve Warzone.

Kolik zbraní je v moderní válce?

Maximální úroveň zbraně v moderní válce je technicky 100, Ale přestanete vydělávat odměny na úrovni 70. Jakmile tedy dosáhnete úrovně 70, odemknete vše, co pro tuto zbraň existuje, a zbytek úrovní bude pouze pro vychvalování práv.

Kolik zbraní je ve Warzone?

Existují 35 primárních zbraní a 10 sekundárních zbraní V Call of Duty: Warzone, každý s vlastním jedinečným pocitem. Tento průvodce zbraněmi vám poskytne vše, co potřebujete vědět o každé zbrani a o čem je její zaměření.

Kolik AR je v MW?

Existují Osm útoků Celkem pušky: Kilo 141, AK-47, FAL, FN SCAR 17S, FR 5.56, Oden, M13 a M4A1. Za ně budete muset udělat následující pro každou zbraň.

Jaké zbraně pro hráči používají v moderní válce?

MP5 a M4A1 jsou zdaleka nejlepší zbraň k použití a jsou schváleni profesionálními hráči. Nová zbraň sezóny 1 Ram-7 je rozhodně řez nad některými dalšími útočnými puškami, přestože není tak dobrý jako M4. Za správných okolností jsou MP7 a 725 stejně smrtící.

Jaké zbraně používají profesionály v moderní válce?

S první iterací konkurenčního pravidla, která již byla zveřejněna pro nadcházející moderní konkurenční sezónu, všechny profesionály testovaly různé kombinace připoutání pro tři zbraně, které v současné době tvoří Meta – M4A1 Assault Rifle, MP5 SMG a MP7 SMG.

Je kg ve Warzone stále životaschopný?

Základní verze Kilo 141 je docela pevná zbraň ve Warzone, která padá jen plachý M4A1 ve Warzone, pokud jde o DPS, ale překonává stále populární Warzone Grau. Je to vysoká míra požáru znamená, že Kilo 141 má jeden z Nejlepší statistiky času ve své třídě.

Stojí kilo stále vyplatit použít?

Kilo 141 je upřednostňován pro svou neuvěřitelnou přesnost a potenciál poškození v dosahu. Zbraň dominovala meta před Warzone Season 1 a dokonce se vrátila v sezóně 4, jakmile zahájila svou fázi zaměřenou na AR, ale zůstává to životaschopnou možností pro ty, kteří se rádi zabývají středním a na dlouhou vzdáleností.

Získal kilo?

Software Raven krátce odhalil Nerfs k drakovi dechu R9-0 a Kilo 141, spolu s Buffy do rozsahů zbraní BOCW Gun. … Nyní kreativní režisér Raven Software Amos Hodge stručně objasnil, že nejvíce zneužívané zbraně hry mají, Ve skutečnosti byl nerfinován.

Přispět: 12 – Utilisateurs: 17

Si vous avez d’Autres remarques, écrivez-nous dans la section des commentaires et n’oubliez pas de partager l’l !

Seznam zbraní a zbraní Warzone Season 6

Zjistěte, co potřebujete vědět, pokud jde o zbraně a zbraně Warzone Season 6, které můžete použít, jakmile nová aktualizace poklesne na PS5, PS4, Xbox a PC.

Zbraně Warzone Season 6: Je vidět voják

Publikováno: 21. září 2023

Jaké jsou Call of Duty Warzone Season 6 Guns? Před spuštěním moderní Warfare 3 letos obsahu pro bitvu Royale zabalí věci strašidelným dvouměsíčními dvěma měsíci obsahu. Od strašidelných událostí po nové zbraně, které vás vystraší na Al Mazrah nebo Vondel, Call of Duty Warzone Season 6 Zbraně stojí za to jít, protože je budete moci použít, jakmile bude vydána moderní válka 3.

S datem vydání Call of Duty MW3 ne příliš daleko, očekávejte, že tyto zbraně potenciálně otřásnou meta Warzone před spoustou nových zbraní, které se přidají do bazénu. Někteří z nich se mohou dokonce dostat do našich nejlepších Warzone Guns a Best Warzone Loads Guides.

Call of Duty Warzone Season 6 Guns and Weapons Seznam

Čtyři zbraně a zbraně Warzone Season 6 jsou:

Warzone Season 6 Guns: The TR-76 Geist je vidět

TR-76 Geist-Assault Rifle

Geist TR-76 je útočná puška s pevným poškozením a slušnou silou za ní. Zatímco mírný všestranný, je to skvělá zbraň, která se odemkne spolehlivou sadou statistik, zpětného rázu a poškození výstupu. Bude k dispozici v Battle Pass pro sezónu 6.

Zbraně Warzone Season 6: ISO 9mm lze vidět

ISO 9mm – SMG

ISO 9mm SMG je k dispozici v Battle Pass při zahájení sezóny 6, SMG s rychlým zapsáním s překvapivě stabilním vzorem zpětného rázu. Je většinou postaven pro rychlé, blízké zatížení, takže to neběží s odstřelovací puškou, pokud to není vaše záložní zbraň.

Zbraně Warzone Season 6: Dual Kamas lze vidět

Dual Kamas – Melee zbraň

Duální kamasy jsou ostré čepele postavené pro načítání zaměřené na melee. Zbraně budou k dispozici se spuštěním sezóny 6 v Battle Pass.

Zbraně Warzone Season 6: Modec Doom Chainsaw

Doom Chainsaw – Melee zbraň

Modelní pila z Doom bude k dispozici jako součást aktualizace v polovině sezóny pro sezónu 6. Bude k dispozici pouze ve svazku. Má stejný profil poškození jako Pickaxe a nebude mít žádné zvládnutí progrese, takže je to v podstatě varianta Pickaxe. Neexistuje žádný jiný způsob, jak to vydělat.

To pokrývá vše, co potřebujete vědět o zbraních a zbraních Call of Duty Warzone Season 6. Ještě více o nové sezóně Battle Royale, včetně nových map, na kterých můžete tyto zbraně použít, podívejte se na našeho průvodce všemi, abyste věděli o datu vydání Warzone 6. sezóny Call of Duty v září v září.

Více z načtení

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Aktuální meta Warzone pro sezónu 6

Aktuální warzone meta

Patch Warzone Season 6 otevřel spoustu prostoru, aby se zbraně dařilo, zejména proto, že dominance Krig 6 byla v předchozí sezóně ukončena.

S přidáváním nových zbraní studené války a dokonce i některými plány zbraní Vanguard.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší zbraně se neustále mění, protože hráči najdou nové optimální přílohy a načítání pro určité zbraně. S tím bylo řečeno, tady je současná meta Warzone v sezóně 6.

Článek pokračuje po reklamě

Warzone Nakatomi Plaza

Současná meta je samozřejmě založena na tom, jak silné a populární jsou některé zbraně, což znamená, že některé zbraně, které jsou stále životaschopné.

Jak již bylo řečeno, rozhodli jsme se vám přinést tři z nejlepších zbraní, které v současné době dominují.

Článek pokračuje po reklamě

Aktuální warzone meta

Aktuální útočná puška Warzone Meta-AK-47 (studená válka)

Studená válka AK-47

Studená válka AK-47 byla vždy silnou volbou AR, ale ve Warzone Season 6 se tato zbraň vstoupila na talíř, zejména s ohledem na Nerfs Krig 6 v minulé sezóně.

 • Přečtěte si více:Jak získat ultra Skin Ghost of War ve Warzone & Cold War

Ačkoli je EM2 také dobrý výkřik, AK-47 je skutečný poškozený stroj, s velmi snadno ovládatelným zpětným zpěvem. Nemusí to mít dlouhodobý potenciál jako kilo, ale může se roztavit, pokud zasáhnete své výstřely.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Zde je nejlepší načítání pro AK-47, pokud se rozhodnete jej vložit do svého arzenálu.

Článek pokračuje po reklamě

 • Čenich: Gru supresor
 • Hlaveň: 20 ″ Spetsnaz RPK Barrel
 • Optický: Axiální zbraně 3x
 • UnderBarrel: Spetsnaz Grip
 • Časopis: 45 Rnd

Aktuální Warzone Meta SMG – Bullfrog

Bullfrog ve studené válce ve Warzone

Bullfrog je skvělou možností SMG v sezóně 6 a v současné době je meta díky své naprosté výstupu na blízkém dosahu. Jednou z nejlepších věcí na Bullfrog je jeho velikost časopisu, což je neuvěřitelných 50 kol bez prodlouženého přílohy časopisu.

 • Přečtěte si více:Jak odemknout Lapa ve Warzone & Cold War Season 6

To je skvělé, protože se uvolňuje zastávky pro další přílohy, aby to bylo ještě smrtelnější. Stejně jako rychlá rychlost palby, která ovládá z dosahu, je tato zbraň všestranná, protože také funguje dobře na středních rozsazích, takže můžete tuto práci dokončit.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Podívejte se na přílohy, které používáme k vytěsnosti z bullfrog.

 • Čenich: Gru supresor
 • Hlaveň: 7.4 ″ pracovní skupina
 • Laser: Tiger Team Spotlight
 • Skladem: KGB Skelet Stock
 • UnderBarrel: Bruiser Grip

Aktuální Warzone Meta Sniper – Swiss K31

Švýcarský K31 ve Warzone

Podobně jako Kar98K, švýcarský K31 byl meta v kategorii odstřelovače od jejího vydání. Důvodem je hlavně kvůli své velké mobilitě pro odstřelovače.

 • Přečtěte si více:Chytrý nápady Sensor Sensor Sensor Sensor Sensor Nerf by mohl zničit meta duchů

Ačkoli poškození delších rozsahů není tak velké jako něco jako ZRG, je to jeden z nejlepších ostřelovačů ve hře pro rychlé rozsah a rychle vytažení nepřátel, které jsou v těsné blízkosti středního rozsahu.

Článek pokračuje po reklamě

 • Čenich: Gru supresor
 • Hlaveň: 24.9 ″ Combat Recon
 • Laser: SWAT 5MW Laser
 • UnderBarrel: Bruiser Grip
 • Zadní přilnavost: Seprent Grip

Tady to máte, to jsou všechny současné meta zbraně Warzone v sezóně 6. Pro více informací se ujistěte, že se podíváte na našeho průvodce, jak dokončit výzvy pro strašidelné události.

Článek pokračuje po reklamě

Kredity obrázků: Raven Software / Activision