Co jsou řady Overwatch | HP® Tech Take, Reddit – ponořte se do všeho

Jak se řady Overwatch 2 ve srovnání s Overwatch 1 z hlediska úrovně dovedností

Kromě točení vysoce sledovaných Overwatch Liga, tato hra Blizzard má komplexní systém hodnocení, který hráči potřebují vědět, zda chtějí postupovat v konkurenčním okruhu. Systém hodnocení se skládá z hodnocení dovedností (SR) a konkurenčního hodnocení

Co jsou řady Overwatch?

Vydáno v roce 2016, je týmový multiplayer střelec, který si vytvořil svůj předpoklad na hrách jako vytvořit dosud nejkomplexnější hru svého typu.

Kromě točení vysoce sledovaných Overwatch Liga, tato hra Blizzard má komplexní systém hodnocení, který hráči potřebují vědět, zda chtějí postupovat v konkurenčním okruhu.

Existuje mnoho nehmotných a nekvantifikovatelných faktorů, které nesouvisejí se SR, ale to vám pomůže zvýšit v konkurenčních řadách. S ohledem na to je to, co potřebujete vědět o SR i konkurenčních řadách, abyste pochopili, jak co nejlépe využít svůj čas Overwatch konkurenční hra.

Co je Overwatch SR Rank?

SR, nebo hodnocení dovedností, je primární metrikou, která určuje vaše konkurenční hodnocení. Určuje, jak daleko a jak rychle můžete postupovat. Overwatch SR hodnost za účelem zlepšení vašeho Overwatch Konkurenční hodnost, ale ty se vzájemně nevylučují.

SR je skryté hodnocení, které je určeno každé konkurenční sezóně. Zatímco každá sezóna trvá přibližně 2 měsíce, je možné změnit váš SR v tomto časovém období. Mějte však na paměti, že Blizzard neresetuje SR řazení mezi ročními obdobími.

Kdy je moje SR a konkurenční sada?

Blizzard nejprve určí váš SR poté, co hrajete své umístění na začátku konkurenční sezóny. Celkem existuje 10 zápasů o umístění a jakmile je dokončíte, budete seřazeni do konkurenční pozice na základě vašeho SR.

Tyto konkurenceschopné řady sahají od bronzu po velmistra a řady SR se pohybují od 1 do 5 000.

Poté, co byli umístěni v konkurenční hodnosti, mohou hráči získat a ztratit SR na základě osobního výkonu a jejich vítězství a ztráty pruhů, když hrají po celou sezónu.

Vítězné hry obecně zvýší váš SR spolu s mírou, za kterou se SR vydělává, a ztráta zápasů sníží jak SR, tak sazbu, kterou akumulujete SR.

Existuje však řada dalších faktorů, které přesně určují, kolik SR je získáno nebo ztraceno.

Jak je SR určen?

Protože SR je skrytá metrika a Blizzard nedal přísné vzorce o tom, jak je SR určen, bylo do značné míry na základně hráče, aby určila, jak to funguje. Scott Mercer, hlavní návrhář her Overwatch, poskytl nějaký přehled o tom, jak se vypočítává SR.

Mercer mluvil s Kotaku, řekl, že pokud jde o SR, „pokud má hráč více vítězství nebo ztráty v řadě, kde tuto mezeru demonstruje ve vnímané vs. skutečné dovednosti, jak je to vhodné, dále urychlíme úpravu.”

Mercer také rychle poznamenal, že Blizzard chce “. Minimalizovat počet zápasů, které jsou vytvořeny s hráči, jejichž hodnocení dovedností neodpovídá jejich skutečné úrovni hry.„Pokračoval:„ To má za následek zlepšení spravedlnosti a kvality zápasů pro všechny.“

Co to všechno znamená?

Z praktického hlediska to znamená, že cílem SR je vytvořit zážitek, kde jsou všichni hráči v zápase na podobné úrovni hry. Zatímco Overwatch Tým neodhalil konkrétně, jak se vypočítá SR, Overwatch Hráč Lance McDiffett, který je obchodní zpravodajský inženýr v Amazonu, použil vědu o datech k nalezení četných faktorů, které se používají v algoritmu SR.

 • Síla vašeho týmu versus nepřátelský tým
 • Vaše hra na jednotlivého hrdiny (umožnit experimentování s různými hrdiny)
 • Váš výkon v zápase
 • Váš záznam vítězství/ztráty

Jak zlepšit své Overwatch SR řady

Zatímco Blizzard nekomentoval konkrétně o tom, jak zlepšit své Overwatch SR hodnost, protože to není veřejně dostupná metrika, nejlepším způsobem, jak vylepšit svůj SR, je hrát jen konkurenceschopnější zápasy.

Ale stoupá skrz Overwatch Konkurenční řady jsou snadněji řečeno, než uděláno. Vaše nejlepší sázka je spojit se skupinou oddaných hráčů, kteří mají podobné hodnocení SR, abyste mohli lépe koordinovat a zlepšovat jako jednotku.

Skupiny najdete na Servery Discord, Overwatch Hledáte skupinu subreddit nebo použití hledání skupinového systému uvnitř Overwatch sám. Pokud tak učiníte, pomůže vám zlepšit všechny faktory potřebné ke zvednutí hodnocení SR a následně vám pomůže vstoupit do Overwatch .

Budete se také muset zaměřit na své individuální dovednosti. To je něco, co Overwatch SR řady jsou speciálně postaveny ke sledování. Můžete začít tím, že zvládnete konkrétní postavu – známou jako „hrdina“ – a poté v průběhu času růst do této role.

Například, pokud byste chtěli být hlavní nádrž, měli byste začít tím, že zvládnete Reinhardta, a pak se přesunout k učení jiných tanků, jako jsou Orisa a Zarya. Je důležité je hrát jako více hrdinů v roli tanku nebo jakékoli role.

.

Jaké jsou Overwatch Konkurenční řady?

Overwatch konkurenční systém hodnocení. Jsou určeny na základě zvonové křivky žebříčku SR všech hráčů a spadají do následujícího rozsahu:

 • Bronz – 0 až 1 500 SR
 • Stříbro – 1 500 až 1 999 SR
 • Zlato – 2 000 až 2 499 SR
 • Platina – 2 500 až 2 999 SR
 • Diamond – 3 000 až 3 499 SR
 • Masters – 3 500 až 3 999 SR
 • Grandmaster – 4 000 až 5 000 SR

Jak vidíte, střední počet řad SR je mezi žebříčky stříbra a platiny. To se odráží na příspěvku fóra Overwatch Overwatch Konkurenční řady:

 • Bronz – 8%
 • Stříbro – 21%
 • Zlato – 32%
 • Platina – 25%
 • Diamond – 10%
 • Masters – 3%
 • Grandmaster – 1%

Kde nejvíce Hráči se hodí?

V nejvyšší koncentraci spadá 32% hráčů do žebříčku zlata, zatímco 78% hráčů umístí stříbro, zlato a platinu.

Více než 60% hráčů se však pohybuje mezi bronzovým, stříbrem a zlatem, což je místo, kde je herní zážitek nejvíce podobný. To znamená, že většina hráčů má při hraní relativně podobný zážitek Overwatch. Hra se nesmírně liší při vyšších úrovních hry, přičemž pouze 14% hráčů dosáhne diamantového hodnosti a výše.

Overwatch komponovat žebříčky na různých úrovních hry

Overwatch Hra je radikálně odlišná hra na různých úrovních konkurenční hry. V této části tyto rozdíly prozkoumáme, takže máte představu o tom, jaké je každý.

Bronz a stříbro

Na úrovni bronzu a stříbra si hráči obvykle vybírají svého oblíbeného hrdiny s malou myšlenkou na koordinaci a týmovou práci. Také zřídka vidíte, jak hráči používají své mikrofony, aby spolu mluvili, a jak SR, tak skutečné dovednosti ve hře bývají nižší, alespoň na začátku každé sezóny.

Protože se jedná o nejužitečnější úroveň hry OverwatchJe třeba očekávat konkurenční režim. .

Většina hráčů se nakonec přesune na úroveň zlata a většina z nich zde zůstává. Tato úroveň hry je kombinací ambiciózních hráčů, kteří se chtějí postavit, a těch, kteří se jen snaží bavit. Tato tendence pouze pro zábavu u hráčů zlatých může být frustrující pro ty, kteří se snaží postupovat za zlato.

Ve zlatě zjistíte, že mnoho lidí hraje své „síť“, což znamená, že se zaměřují konkrétně na jednoho hrdinu, aby získali mistrovství a nezměnili role, i když to situace vyžaduje. To může vést k nějaké zkrácené hře, která opravdu neodráží Overwatch konkurenční zkušenosti.

Platina

Jakmile se přesunete za zlato a do hodnocení platiny, hráči si jsou vědoměji vědomi složení týmu a je mnohem pravděpodobnější, že své mikrofony používají ke komunikaci a koordinaci týmových akcí.

Strategie je zde klíčová, protože všichni hráči platiny jsou v top 40% Overwatch hráči a jsou zaměřeni na vážnou hru.

Můžete očekávat strategii a koordinaci na základě konkrétních map, typů her a konečných schopností. Hráči zde navíc začali získávat obrovské mechanické dovednosti. Jako takový byste neměli očekávat, že hráči budou chybět výstřely dovedností, zneužití konečných schopností nebo chybějících klíčových primárních nebo sekundárních požárních výstřelů.

diamant

Jakmile se dostanete na Diamond, hra bude skutečně konkurenceschopná. Je to proto, že ti v tomto žebříčku patří mezi 15 nejlepších hráčů a většina lidí, kteří jsou na této úrovni hry Overwatch Jako jejich hlavní herní zásuvka. Můžete to dokonce nazvat jejich vášeň.

Lidé v této fázi hry budou přesně vědět, jak využívat konečné schopnosti, jak nejlépe koordinovat jako tým a jak být flexibilní, pokud jde o situace nebo různé týmové kompozice.

Na úrovni diamantu se hráči také naučí povědomí o povědomí o mapě a strategii mapy a vědí, co je meta z hlediska toho, co by hrdinové měli používat v jakých bodech na každé mapě.

Masters

Na úrovni hry Masters je místo, kde se semi-pros potkávají, ale neměli byste očekávat, že narazíte na nikoho příliš slavného v Overwatch scéna. Téměř všichni hráči si zde vybrali hlavní roli – podpora, tank, léčitel atd. – a mimo to nebude flexibilní.

Overwatch Hráči. Kromě toho budou mít všichni ve fázi Masters ve hře úplné technické mistrovství, takže se nebudete muset starat o to, že někdo chybí dovednost, zmizel klíčovou hru nebo přesně nevěděl, co dělat v daném okamžiku.

velmistr

Konečně, úroveň velmistra obsahuje pouze krém plodiny. Zde můžete narazit na některé ze svých oblíbených Overwatch . Toto je úroveň hry, kterou můžete očekávat, když se díváte Overwatch Živé zápasy. Je nepravděpodobné, že mnoho hráčů dosáhne této úrovně, ale určitě je to něco, na co se usilovat.

Jak zlepšit své Overwatch Konkurenční hodnost

I když se budete muset soustředit na nalezení velkého týmu, který bude vstát Overwatch řady, to není jediný faktor, na kterém záleží. Overwatch Overwatch.

To zahrnuje učení různých strategií pro různé mapy, včetně toho, který hrdina je nejlepší pro určité role na jednotlivých kontrolních bodech.

Opravdu se budete muset naučit, jak hrát s týmem, abyste se posílili v Overwatch Konkurenční řady. To znamená, že byste měli používat svůj mikrofon v zápasech a také se naučit, aby se vaše akce telegrafují svým soupeřům.

Budete se chtít ujistit, že se v průběhu času zlepšuje také smysl a vědomí hry a vědomí, protože to není něco, co může SR konkrétně měřit. Nakonec budete chtít zlepšit svou mechaniku, jako je přesnost, načasování s vašimi konečnými schopnostmi a vaše taktické využití sekundárních schopností.

V závislosti na tom, jak hrajete, pochopte, jak Práce řady může být zásadní pro vaše potěšení ze hry. Pokud se však soustředíte pouze na hodnocení a příliš tvrdě se tlačíte, můžete skončit naopak a vzít od svého potěšení a celkového zážitku.

Koneckonců, je to jen hra, a pokud se nebavíte, možná budete chtít vyzkoušet něco jiného.

Pokud jste v tom opravdu, abyste to vyhráli a chcete dát čas potřebný k zlepšení, můžete použít tuto příručku, která vám pomůže vstoupit do Overwatch konkurenční řady, což by mohlo znamenat, že tým nejvyšší úrovně přijde klepání. Je důležité vědět, jak funguje systém hodnocení a jak můžete nejlépe využít tyto znalosti k optimalizaci vašich zkušeností ve hře.

o autorovi

Daniel Horowitz je přispívající spisovatel pro HP® Tech Take. Daniel je autor se sídlem v New Yorku a napsal pro publikace, jako je USA Today, Digital Trends, Uchladitelný časopis a mnoho dalších mediálních médií.

?

Takže jsem přemýšlel, co by to bylo o ekvivalentních řadách, pokud jde o dovednost ve srovnání s Overwatch 1. Víme, že řady jsou z hlediska procent stejné, ale to znamená, že s množstvím nových hráčů celková úroveň dovedností klesla.

Přinejmenším podle mých zkušeností je GM5 mnohem jednodušší než OW1 4K, možná kolem úrovně dovedností 3800 kB. Vím, že v GM5 je spousta diamantových hráčů v sezóně 1/2, ale mám pocit, že je to v OART kvůli rozpadu hodnosti, ne každý má čas na to, aby své alty umístili každou sezónu, a také proto, že se lidé zlepšují přechod z diamantu na 3800 ~ V 1 nebo 2 sezónách je velmi možné. Pokud jde o vyšší řady, cítím něco jako

IDK možná lidé nesouhlasí, ale to je přibližně moje zkušenost. Pokud jde o důkazy, víme, že T500 se pravděpodobně z OW1 těžší stal, přičemž úroveň dovedností stoup. A T500 Cutoff byl někde kolem 4250 v pozdějších sezónách OW1, pokud jsem nebyl nutný.

Nebudu se dotknout nižších řad, protože tam nemám mnoho experimentů, ale pár her, které jsem hrál, se cítí o něco jednodušší než ow1 nebo to samé.

Ale idk ive seens mnoho názorů od GM5 je diamant po lidi, kteří říkají, že není žádná inflace a nakonec je to jiná hra, takže jeho všechny spekulace stejně.

Sezóna 1

Sezóna 1 byla první sezóna konkurenční hry.

Obsah

 • 2 hodnocení dovedností

Formát [ ]

 • Kontrolní mapy:
  • Dva týmy hrají v nejlepším z pěti formátu, spíše než v nejlepších třech.
  • První tři zápasy budou používat všechny tři sub-oblasti této mapy a poslední dva budou používat náhodné různé dva ve třech sub-areách.
  • Skóre bude aktualizováno a oznámeno po hře.
  • Každý tým je na začátku dán 10 minut v časové bance.
  • Útočný tým získá bod, kdy je zachycen kontrolní bod.
  • . Čas při útoku na banku týmu Time pak odečte čas, který útočník již v poslední hře použil.
  • Pokud první útočný tým nedokáže zachytit kontrolní bod, zápas končí, jakmile druhý útočný tým zachytí tento kontrolní bod a druhý útočný tým vyhraje zápas.
  • Pokud druhý útočný tým nedokáže zachytit jakýkoli kontrolní bod, o kterém již první útočící tým podařilo zachytit, zápas končí a první útočný tým vyhraje zápas.
  • Pokud jeden tým dojde čas na časovou banku, hra, kterou jsou na útočícím týmu, skončí okamžitě.
  • Po dvou hrách, pokud jsou skóre svázána, oba týmy tyto dvě hry znovu opakují, ale jen zbývající čas na časové bance.
   • Pokud je čas kratší než dvě minuty, bude to zvýšeno na dvě minuty, ale to se stane pouze jednou pro každý tým.
   • Pokud po dvou hrách dojde alespoň jeden tým, dojde k tomu, že zápas skončí a tým s vyšším skóre vyhraje zápas. Pokud jsou oba týmy svázané, dojde k náhlé smrti.
   • .
   • Bude zde Mirror Match: Oba týmy hrají dvě hry a po jedné hře změní stranu. Konečné skóre bude oznámeno po hře.
   • Pokud první útočný tým nepřinesl užitečné zatížení na konečný kontrolní stanoviště, ve druhé hře bude na zemi osvětlená žlutá značka, což znamená nejvzdálenější bod užitečného zatížení prvního útočícího týmu. Pokud druhý útočný tým posune své užitečné zatížení přes značku, jsou vítězem; Jinak druhý tým vyhraje.
   • Pokud oba týmy dosáhnou konečného kontrolního bodu, dojde k náhlé smrti.
   • .
   • Bude zde zrcadlový zápas: Oba týmy hrají dvě hry a po jedné hře změní strany.
   • Pokud první útočný tým nezachytil kontrolní bod a druhým útočníkem je úspěch, který jej zachytil, zápas skončí okamžitě a druhý útočící tým je vítězem; Jinak dochází k náhlé smrti.
   • Pokud první útočný tým nepřinesl užitečné zatížení na konečný kontrolní stanoviště, ve druhé hře bude na zemi osvětlená žlutá značka, což znamená nejvzdálenější bod užitečného zatížení prvního útočícího týmu. Pokud druhý útočný tým posune své užitečné zatížení přes značku, zápas končí okamžitě a jsou vítězem; Jinak druhý tým vyhraje.
   • Pokud oba týmy dosáhnou konečného kontrolního bodu, dojde k náhlé smrti.

   Hodnocení dovedností []

   .

   Hodnocení dovedností je číslo mezi 1 a 100, což naznačuje, jak kvalifikovaný je hráč (s vyšším počtem je nejkvalifikovanější). Hodnocení dovedností bude původně určeno hraním 10 umístění. Poté se hodnocení dovedností zvýší nebo sníží při každé vítězství nebo ztrátě. Kolik hráč získává nebo ztrácí závisí na dvou faktorech: vlastní výkon hráče a dovednost ostatních hráčů v zápase. Například vítězství proti silnějšímu týmu poskytne hráči větší podporu v hodnocení dovedností než vyhrát proti týmu stejné úrovně.

   500 hráčů sezóny má vedle svého hodnocení dovedností speciální ikonu zlata. Každý hráč, který dosáhne stavu 500, bude informován při jeho dosažení, spolu s jejich hodnocením v top 500. Vydělávají také speciální kosmetickou odměnu (konkurenční animovaný sprej a ikony speciálních hráčů).