Co jsou semena Minecraft? Semena Minecraft, nejlepší semena Minecraft pro 2023 | Digitální trendy

Nejlepší semena Minecraft pro 2023

– Při vytváření nového semene nezapomeňte se ujistit, že „generují struktury“.

Co jsou semena Minecraft?

Pokaždé, když vytvoříte nový svět v Minecraftu, bude jí přiřazena náhodná jedinečná hodnota, známá jako semeno. Toto semeno je něco jako čárový kód pro záchranu Minecraft a umožňuje hráčům Minecraft sdílet skvělé světy, které našli s ostatními lidmi. Jakékoli změny provedené na světě provedené hráčem se však neukazují v nově vytvořeném semeni.

Ne vždy se vynoříte na stejném místě pro každé semeno, někdy se vynoříte na náhodných místech stejného světa. Když pro Minecraft vyjde nová hlavní záplata, každé semeno se obvykle nějakým způsobem změní, a tak semeno vyrobené ve verzi 1.1 z Minecraft, nemusí být stejný jako ve verzi 1.2.

Poznámky:
– ID semene je citlivé na případ, takže vždy jej přesně zkopírujte.

-Chcete-li zjistit ID semene během hry, zadejte /semeno na chatovací lištu a stiskněte klávesu Enter.

– Při vytváření nového semene nezapomeňte se ujistit, že „generují struktury“.

– Pouštní chrámy, chrámy džungle a pouštní vesnice se vynoří pouze ve verzi 1 Minecraft.2 a vyšší.

– Oceánské památky se vytvoří pouze ve verzi 1 Minecraft.8 a více.

– Minecraft verze 1.3 až 1.5 bude pravděpodobně mít vždy stejná semena.

Tvorba semen Minecraft

Chcete -li vytvořit vlastní semeno v Minecraft, zadejte výběr světa Singleplayer v hlavní nabídce hry a poté stiskněte možnost „Vytvořit nový svět“.

Na této obrazovce stiskněte tlačítko „Více možností světa…“ a tam budete moci zadat své vlastní semeno Minecraft pro svět.

Nejlepší semena Minecraft pro 2023

Jesse Lennox

Když se vynoříte do a Minecraft svět, používá číslo semen ke generování … no, všechno. Toto semeno je základní kód, který staví svět a rozhoduje o vašem bodě tření. Skvělá část je, že pokud najdete svět, který se vám opravdu líbí, můžete kopírovat, uložit a sdílet semeno. Výsledkem je rostoucí sbírka velmi užitečných nebo zajímavých semen, která jsou ideální pro hráče, kteří chtějí prozkoumat něco nového – ale ne úplně náhodně -. Níže jsou některé z našich oblíbených!

 • All-Biome World
 • Vodní vesnice a Taiga
 • Vesnice ostrovního ostrova Survival
 • Pouštní smaragdový chrám
 • Pouštní vesnice na houbovém ostrově
 • Krásné údolí Plains
 • Woodland Mansion
 • Fortnite mapa
 • Pevnostní dobrodružství
 • Režim přežití na moři
 • Arktická říše
 • Adventure chrámu džungle
 • Pobřežní jeskyně a vesnice
 • Svěží jeskyně
 • Icy Crater Show 11 dalších položek

Poznámka: Tato semena jsou navržena tak, aby pracovala s Minecraft Java Edition. Neexistuje žádná záruka, že budou pracovat s jinými verzemi hry. Můžete však někdy Přepněte na verzi podloží pomocí semen až do 2147483649 a poté odečtení nebo přidání 4294967296 do semen Java vyšší než 2147483649. Semena vyšší než 4294967296 a negativní semena nebudou fungovat v podloží. Víme; Je to divné, a proto je nejlepší použít verzi Java, kdykoli je to možné pro tento trik.

All-Biome World

Semeno: 1083719637794

Toto neuvěřitelně dokonalé semeno vás vynoří na houbovém ostrově obklopeném kontinenty, které zahrnují každý jednotlivý biom. Pokud se vám opravdu líbí dát nějaký čas do světa a prozkoumat vše, co může nabídnout nebo najít ten správný biom pro váš současný projekt, je to jeden z nejlepších možných počátečních bodů. Zahrnuje také většinu (ale ne úplně všechny) struktury pro další průzkum.

 • Nejlepší hry Xbox Series X pro 2023
 • Nejlepší hry na Xbox Game Pass právě teď (září 2023)
 • Nejlepší nabídky Xbox Live Gold za leden 2023

Vodní vesnice a Taiga

Seed: -8880302588844065321

Toto praktické semeno vás vynoří přímo u vesnice, která je částečně ponořena do vody, zábava jak pro průzkum, tak pro hraní rolí, v závislosti na tom, co máte na mysli (zde není kovář, ale ne všechno může být perfektní). Sedí také vedle sekce široké taiga – severní les plný smrkových stromů a občas také plný vlků. Toto je dobré semeno pro více příležitostných průzkumů pro hráče, kteří chtějí vyzkoušet něco jedinečného, ​​co se podívá na hodně cestování nebo nebezpečí.

Vesnice ostrovního ostrova Survival

Semeno: 2218715947278290213

Ostrov s některými vesnicemi

Pro hráče, kteří potřebují o něco méně zastrašující začátek Minecraft Zkušenost, načtení na tento zvládnutelnější ostrov je skvělý způsob, jak to udělat. Nemusíte se starat o celý svět, abyste prozkoumali, dokud nebudete připraveni, a čtyři vesnice na ostrově se ujistěte, že za zásoby nikdy neztrácíte zásoby.

Pouštní smaragdový chrám

Semeno: -139003

Pokud se chcete dostat přímo do akce a být vybaven, jakmile to bude možné, toto semeno vás vynoří poblíž smaragdového chrámu, který bude naplněn vším, co potřebujete k vytvoření zásob, od brnění po diamanty. Je to skvělá volba, pokud nechcete ztrácet příliš mnoho času před zahájením ambiciózního projektu.

Pouštní vesnice na houbovém ostrově

Semeno: 5654047780178337342

Toto šťastné semeno sportuje houbu a ostrov Mesa s vesnicí v centru. Když se na ostrovy vynoří houby biomy, nevytvářejí nepřátelské davy, což je mnohem bezpečnější pro zkoumání a budování zdrojů. Pokud máte pocit, že cestujete za ostrovem, je tu také oceánský pomník!

Krásné údolí Plains

Semeno: 4725084288293652062

Něco mnoho Minecraft Hráči hledají ve světě šikovný, úroveň a otevřený prostor pro vytváření více oslnivých výtvorů. Toto semeno vyvolává hráče do Plains Valley, které vypadá krásně a je ideálním výchozím místem pro ambiciózní architekty. V okolí je také značný les pro zásoby, což usnadňuje začínající začít.

Woodland Mansion

Semeno: 960570313

Pokud máte rádi lesní sídla, podívejte se na toto semeno, které se vynoří přímo poblíž vesnice a zralé pro zkoumání. K dispozici je také pouštní vesnice na východ a na mořích se spoustou lodníků, stejně jako podvodní chrám, který je třeba najít. Je to dobrý výběr pro ty, kteří chtějí začít s spoustou, ale také to nevadí dát čas na svět později.

Fortnite mapa

Semeno: 50774022433

Fortniteová mapa vyrobená v Minecraftu

Pokud se nemůžete rozhodnout, které ze dvou nejoblíbenějších her tam venku hrajete, proč si dokonce vybrat? Toto semeno znovu vytvoří hit Fortnite mapujte v nové blokované formě, kterou můžete prozkoumat, s několika novými tajemstvími k nalezení.

Pevnostní dobrodružství

Semeno: 2700163110

Pokud hledáte úkol, toto semeno zahrnuje opravdu zábavnou vesnici Ravine, která má malý problém: ve středu vesnice je pevnost a věž Pillager. Je to perfektní nastavení pro skákání do odměňujícího nájezdu, s bonusem s vysokým potenciálem hraní rolí.

Režim přežití na moři

Semeno: 3010064798083778592

Pokud hledáte konkrétní výzvu, budete milovat toto semeno. To vás vynoří uvězněno v podvodní lodi v teplém oceánu, takže musíte okamžitě jednat, abyste přežili. Pak musíte uklidit všechno od špíny, abyste postavili zahradu na vašem novém domově pro lodní lodi, aby vytvořili postel. Budete potřebovat štěstí, ale určitě to bude dobrodružství – a vynikající lék, pokud se cítíte trochu znuděně s více obvyklými třeními.

Arktická říše

Semeno: -7865816549737130316

Pokud se cítíte jako malý led, toto semeno přežití může být perfektní volbou pro vaši příští relaci. Není to úplně nemožné – vynoříte se na malém ostrově obklopeném pozemky ledu, s přístupem k dostatečnému přežití, pokud máte dovednosti. Pokud jste připraveni to udělat z ostrova včas, najdete v tomto arktickém světě hodně prozkoumat!

Adventure chrámu džungle

Semeno: 2029492581

Pokud se cítíte jako dobrodružství džungle, toto semeno vás vloží do říše vedle chrámu džungle i základnu pro okamžitou akci. Důl pod chrámem také poskytne zaručené pavoučí tření! Je to skvělý výběr pro získání hodně kořistí brzy, zvláště pokud máte rádi výzvu džungle-y. Pak budete dobře vybaveni, abyste se dostali na počestné a zamířili do vzdálených hor na trochu prozkoumání.

Pobřežní jeskyně a vesnice

Semeno: -7783854906403730143

Semeno Minecraft pro pobřeží

Ve 3.18 Aktualizace, Minecraft Dostal několik člověka pro své jeskyně a útesy a toto semeno je perfektní způsob, jak to prozkoumat právě. To vás vrhá hned vedle vesnice s výhledem na úzké moře, s jinou vesnicí na druhé straně. Tato oblast je zralá pro zkoumání a budování, zejména pokud chcete jít na město Overlook City nebo podobné velké plány.

Svěží jeskyně

Semeno: 8486672581758651406

Semeno Minecraft pro svěží jeskyně

Svěží je jeskyně další aktualizace Minecraft obdrženo ve 3.18, a jsou to jedním z našich oblíbených, poskytují nový zábavný důvod prozkoumat jeskyně a odměnit vás něčím velmi odlišným od stejné staré těžební rutiny. Toto semeno usnadňuje prozkoumání svěžích jeskyní, naplněných bobulemi a roztomilými axolotls.

Ledový kráter

Semeno: 6165282310908476326

Minecraft Icy Seed

Pokud se vám líbí myšlenka zasněžené krajiny na budování ledové říše, toto semeno vás postaví vedle zimního kráteru v horách. Tento zasněžený biom je skvělý pro nalezení ledu, ale je to nejvhodnější pro ty, kteří se zajímají o budování vlastní pevnosti samoty s několika vynikajícími výhledy.

Doporučení editorů

 • Nejlepší herní počítače pro 2023: Dell, původ, Lenovo a další
 • Nejlepší hry Nintendo Switch pro 2023
 • Všechny nadcházející hry Nintendo Switch: 2023, 2024 a dále
 • Nejlepší lodní zbraně a díly ve Starfieldu
 • Nejlepší herní nabídky PS5: slevy na nejlepší hry z roku 2023

Jesse Lennox

Jesse Lennox miluje psaní, hry a stěžoval si, že nemá čas na psaní a hraní her. Zná jména více…

Nejlepší nadcházející hry PS5: 2023, 2024 a dále

Spider-Man útočí na nepřátele v Marvel's Spider-Man 2

PlayStation 5 je již nějakou dobu venku a jeho recepce byla většinou pozitivní. Zahrnuje spoustu zlepšení kvality života oproti jeho předchůdci, PlayStation 4, jako je rychlejší doba načítání, pohon pevného stavu (SSD) místo běžné jednotky pevného disku (HDD) a vylepšený ovladač ve formě nového dualsense. Konzola je však jen tak dobrá jako hry, které jsou na ní dostupné, a naštěstí jste na tuto frontu pokryli také PS5.

Zatímco stroj již má hodnou knihovnu skvělých her PS5, je tu ještě více, na co se na co těšit, s některými uvolnění. Ve světě videoher není neobvyklé být si vědom her, které jsou stále několik let z vydání. Je také normální, že nová hra, která má být odhalena a spuštěna během několika měsíců. V tomto komplexním seznamu projdeme hlavní verze PS5 naplánovaných na 2023 a spekulovat o budoucích hrách.

Nejlepší lodě ve Starfieldu

Kosmická loď na planetě ve Starfieldu

Trvá to jen pár minut hraní Starfield, než sedíte na pilotním sedadle své vlastní hvězdné lodi, hranice. Stejně vzrušující, jak je mít svou vlastní loď, která můžete cestovat po hvězdách, být výchozí loď znamená, že v budoucích lodích je mnohem větší potenciál. I když byste mohli být kreativní a navrhnout svou vlastní loď od nuly, ve hře je spousta lodí, které si můžete koupit za kredity, nebo vydělávat jako odměny za dokončení konkrétních úkolů. Protože ne každý se chystá do systému budování lodí, tyto předem vytvořené lodě jsou mimořádně užitečné upgrady nad vaší základní hranicí, ale sledování a zjištění, které z nich jsou nejlepší, je vysoká objednávka. Zde jsou nejlepší lodě, které si můžete koupit nebo vydělávat ve Starfieldu a jak je získat.
Renegade III

Pokud chcete loď, která vydrží spoustu zneužívání buď pro těžký boj nebo přežívající nájezdy, je Renegade III asi tak dobrá, jak se dostane. Primárním losováním této lodi bude bezpochyby jeho nákladní kapacita, která patří mezi nejlepší, co jsme ve hře našli ve hře 4 367. Díky tomu je perfektní volbou pro všechny vaše kosmické kamiery nebo stavitele základny, kteří nikdy nechtějí dojít materiály na cestách. Má kapacitu trupu 1 488 a může 500 paliva, ale není určena k velkému boji kvůli chybějícím raketám. Tuto loď si můžete zakoupit za 450 000 kreditů.
Shieldbreaker

Nejlepší mody Starfield

Propagační umění pro Bethesda's Starfield

Hry Bethesda byly vždy rájem moderu. Část důvodu, proč lidé hráli své starší hry jako Skyrim a Fallout 4 roky po vydání je úžasná podpora mod, která nadále vdechuje život do těchto již masivních RPGS. Starfield je dosud největší a nejambicióznější hra ve studiu, a ještě předtím, než byl spuštěn, byl nabízen jako stavěný s ohledem na modury. Pořád se vyrábějí nové a kreativní mody, takže držení kroku s rychle se vyvíjejícími mody je výzvou. Prošli jsme to nejlepší mody, které jsou v současné době k dispozici, abychom vám poskytli skvělé místo pro začátek.

Jakmile se vytvoří více modů, aktualizujeme tento seznam s nejzajímavějšími a nejužitečnějšími dostupnými.
Starfield Upscaler

Upgradujte svůj životní stylDigitální trendy pomáhají čtenářům udržovat si karty na rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrými úvodníky a jedinečným taneckým zálibem.

 • Portland
 • New York
 • Chicago
 • Detroit
 • Los Angeles
 • Toronto
 • Kariéra
 • Inzerujte s námi
 • Pracuj s námi
 • Rozmanitost a začlenění
 • Podmínky použití
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • Neprodávejte ani nesdílejte mé informace
 • Spravujte preference cookie
 • Tisková místnost
 • Sitemap