?, Co se umístí společně v konkurenceschopném?

Neexistují žádná hodnocená omezení ve straně 5 . Jakékoli řady Valorantu mohou hrát společně na párty 5, i když jeden nebo více členů je železo a jiný člen je nesmrtelný. !

Co řady mohou hrát společně ve Valorant?

!

To má udržovat spravedlivé dohazování pro všechny zapojené do hry Valorant, ale nechává nás přemýšlet, ve Valorant, co řady mohou hrát společně?

Co si mohou hrát mezi sebou valorantem?

První otázkou je, že můžete hrát s jakoukoli hodností ve Valorant? Krátká odpověď je ano, ale ne v jmenovitých hrách. .thespike.GG/News/Ascendant-Rank-in-Valant/3149) a více, jak byste chtěli, ale nehodnocené hry.

To znamená, že jako vzestup můžete potlačit nepřátele v Deathmatch po celou dobu, pokud fronty se železem, ale je pravděpodobné, že železný hráč nebude mít skvělý čas. .

To, co Valorantovy řady mohou hrát společně v hodnocených hrách?

Hodnotit disparitu ve Valorantu.

Hráči železa a bronzové mohou hrát s kýmkoli ve stříbře, zatímco hráči Hardstuck ve stříbře si mohou hrát s kýmkoli ve zlatě. To znamená, že stříbrné hráči mají nejvíce rozprostření napříč řadami, jsou schopni hrát se čtyřmi různými řadami, jsou železo, bronz, stříbro a zlato. .

Po platině je to však zajímavější. Je to proto, že v platinové, diamantové, vzestupu, nesmrtelné a zářivé si můžete hrát s kýmkoli, kdo je přesně o jednu úroveň vyšší než vaše současná hodnost.

To znamená, že hráč Platinum 3 může hrát s jakoukoli hodností až do Diamond 3, nebo hráč v Ascendant 2 může front s někým v Immortal 2, ale ne nesmrtelný 3.

!

5-stack premade skupiny

Existuje však jedna velká výjimka z výše uvedených pravidel. Máte-li pět stack hráčů různých řad, můžete stále hrát Valorant. To přichází za cenu 25% ratingu (RR), což znamená, že při vyhraním získáte méně RR a ztratíte méně RR, když prohrajete, ve srovnání s „normální“ zápasem, který uplatňuje výše uvedená pravidla pořadí. To znamená, že teoreticky může stříbrný hráč hrát s Ascendantem, pokud mají tým 5 hráčů. To je skvělá volba, když máte skupinu pěti přátel!

Co se umístí společně v konkurenceschopném?

Napsáno

V konkurenčním režimu Valorant můžete hrát s přáteli na základě aktuálních pravidel omezení hodnosti. !

Publikováno dne 5. září 2023

Jaké řady mohou hrát společně v konkurenceschopnosti valorantu?

?

Existují různá omezení v závislosti na počtu hráčů v lobby. .

První věc, kterou musíme zmínit Strana 4 se nemůže dostat do hodnocené hry s 1 náhodným zbývajícím sólovými fronty. Je to proto, že zbývající hráč sólových front se setkal s relativně špatnou zážitkem. Riot Games se nestará, i když má vysoce hodnocení v rámci valorantových řad nebo pokud jsou zářivé!

S tím vyřešeným zbývají 2 možnosti, aby se večírek dostali do konkurenční fronty: strana maximálně 3 a strana 5. Podívejme se tedy, jaké řady Valorant mohou pro obě tyto možnosti hrát společně!

Valorantové řady, které mohou hrát společně na večírku 3

Zde je to, co může Valorant Hodné hrát společně, pokud existují maximálně 3 členy vaší skupiny:

Řady
Stříbro na nejvyšší
stříbrný Zlato na nejvyšší
Zlato Platina na nejvyšší
Platina, diamant, vzestup, nesmrtelný, zářivý

Bylo řečeno, Hráči stříbra a zlata mohou být členy vaší skupiny, pokud sedíte v jedné z těchto řad. Pokud jste však například bronz, Zlatí hráči jsou vyloučeni. Přesto, pokud jste platina nebo vyšší, Omezení říká, že vaši spoluhráči musí být o 1 plnou úroveň vyšší ze všech řad Valorantu.

To znamená, že hráč Platinum 2 může frontu s hráčem Diamond 2, . nicméně, Ascendent 3 hráč nemůže front s diamantem 2 nebo nižší přehrávač, I když se mohli dostat do konkurenční fronty s nesmrtelným 3 hráčem na nejvyšší úrovni.

? Konkurenční hraná hra je docela složitá, pokud jde o disparitu, ale počkejte, až uslyšíte asi 5 stacků.

Vstoupit do konkurenční fronty a získat nějaké hodnocení hodnocení (RR). To znamená, že . Takže v podstatě systém hodnocení Valorantu není zohledněn!

, Riot Games stanovil určitá omezení v závislosti na tom, jak daleko jsou valorantové řady uvnitř konkurenční fronty. První nevýhodou je, že Od doby, kdy Valorantovo nalezení rovné shody s vaší párty, můžete očekávat prodlouženou dobu fronty.

, Druhou nevýhodou na večírku 5 hráčů je zisky z nižšího hodnocení. !

Zde jsou snížení hodnocení Rank (RR) pro všechny řady Valorant na večírku 5 hráčů:

Snížení hodnocení hodnocení
Jeden nebo více hráčů mimo hranice hodnocení, pod Ascendentem 3
25% snížení RR
Zářivý s jiným hráčem pod Radiant 90% snížení RR

Valorant Rank Disparty 5 Stacks

Tato pravidla disparity zjevně nenavrhujte, abyste takto hráli konkurenční režim ve Valorant, ale může to být super zábava, zejména pokud členové vaší skupiny jsou zábavní lidé.