Co znamená nejlepší ve věži ve hrách Destiny 2 S Guardian? Dot eSports, jak získat Destiny 2 Best in Tower Buff | PCGamesn

Jak získat osud 2 nejlepší ve věži buff

Pokud jste se naložili Destiny 2Hlavním rozbočovačem, možná jste si všimli, že vaše postava má na ně novou záři. Tato záře je základem nedávných her Guardian a je napodobená, když hráč zvýší jejich strážce. Vaše menu také zobrazí to nejlepší ve věži Buff, což ukazuje, že máte prozatím některá vychvalovací práva.

Co znamená „nejlepší ve věži“ ve hrách Destiny 2 Guardian?

Musím tvrdě pracovat, abych to získal. a ještě těžší to udržet.

Snímek obrazovky přes Bungie

Destiny 2‘Guardian Games 2023 přináší další vydání soutěže třídy-VS třídy, dává Titanům, Warlocks a lovcům několik odměn za účast na slavnostech, včetně nejlepších ve věži Buff. Ceny přicházejí v různých podobách, včetně kapek z věkových rekreačních a konkurenčních seznamů skladeb a nového uzlu nadvlády ve věži.

Pokud jste se naložili Destiny 2Hlavním rozbočovačem, možná jste si všimli, že vaše postava má na ně novou záři. Tato záře je základem nedávných her Guardian a je napodobená, když hráč zvýší jejich strážce. Vaše menu také zobrazí to nejlepší ve věži Buff, což ukazuje, že máte prozatím některá vychvalovací práva.

Pokud vás zajímá, proč jste najednou zářící a co jste udělali, abyste si zasloužili takový majestátní osud, má to co do činění s vaší účastí na Guardian Games. Tady je to, co potřebujete vědět.

Proč mám to nejlepší ve věži buff Destiny 2‘Guardian Games 2023?

To nejlepší ve věži buff znamená, že máte prozatím nejvyšší skóre Guardian Games of. Tento efekt se tradičně vztahoval na seznam skladeb konkurenčních her Guardian Games, ale není jasné, zda příchod nadvlády na něj má nějaký účinek.

Chcete-li sledovat své skóre, můžete se vydat na kartu Quests ve svém režisérovi a hledat dva úkoly související s hrami Guardian: Shoot to Score (související s konkurenčním seznamem skladeb Guardian) a soupeří o nadřazenost, která učí hráče lana nového seznamu skladeb s omezeným časem nadřazenosti. Úkoly vám poskytnou představu o tom, jak dobře se vám daří proti zbytku komunity. Můžete se také pokusit zlepšit své skóre tím, že znovu skočíte do konkurenčního seznamu skladeb Guardian Games, takže mějte oči oloupané na úkoly, abyste věděli, zda potřebujete jiný běh.

Nezapomeňte rozsvítit medailony kolem věže, abyste získali nějaké odměny, včetně přepracovaného titulu SMG a řetězce zarovnané skautské pušky Taraxippos, představená letos.

Skóre pro to nejlepší ve věži buff resetuje každý týden na základě loňských her Guardian, takže si užijte svou nadvládu, zatímco to trvá – a doufejte, že nikdo s vyšším skóre, než jste načtení do tohoto případu věže, protože to vezme pryč vaše lesklá nová fit.

Tento článek byl napsán na základě vydání Guardian Games 2023, které odstartovalo v květnu. Tento článek budeme aktualizovat pro následující roky.

PEDRO IS DOT ESPORTS ‘Lead Destiny Writer. Od roku 2019 je spisovatelem na volné noze a Legend to má, můžete ho svolat pingací R-301 nebo ho vyzývat, aby provedl nájezd v Destiny 2 (i když pravděpodobně má horší štěstí než tým D2 dohromady). Když nestřílí Dregs, můžete vidět, jak vychovává mrtvé v Diablo IV, získání třetího parku v DMZ nebo selhání tajné loupeže v výplatě 3. Najděte jeho ramblingy na svém Twitteru @gpeddroperes.

Jak získat osud 2 nejlepší ve věži buff

Zde je návod, jak prokázat svou hodnotu v The Guardian Games a ukázat všem, že jste nejlepší pes s Destiny 2 Best in Tower Buff.

Všichni tři futiristické soliders zvyšují zbraně a začnou střílet

Publikováno: 3. května 2023

Chcete vědět, jak získat nejlépe Destiny 2 ve věži? Možná jste nedávno viděli strážce putující po věži s jasnou aurou, která je obklopuje. Tato aura je známá jako nejlepší ve věži buff, a pokud s ní někoho vidíte, znamená to, že jsou v současné době na vrcholu žebříčku pro konkrétní aktivitu.

Pokud chcete vědět, jak si zajistit vychvalovací práva pro sebe ve hře zdarma, je to docela jednoduché. Jak víme, Guardian Games odstartovaly v květnu; Přátelská soutěž mezi třemi třídami strážců, aby zjistila, kdo může vyzvednout nejvíce medailonů v naději, že bude korunován vítězi. Je to jako olympiáda, ale pro Destiny 2. V rámci těchto her existuje další čestný odznak, který můžete vydělat, nejlepší ve věži Buff, a tady je to, jak to můžete získat.

Před barevným pódiem stojí žena, která nosí pastelové barevné šaty

Co je nejlepší ve věži buff v Destiny 2?

Nejlepší ve věži Buff, aktivní během her, se uděluje těm hráčům, kteří v současné době mají nejvyšší skóre Guardian Games ze všech ve věži. Buff nepožehnej Guardianovi jakýmkoli hmatatelným posílením, ale je tu, aby všem ukázal, že se dívají.

Pokud tedy chcete vydělat to nejlepší ve věži Buff pro sebe, nejlépe se tam dostanete a začnete vydělávat medailony pro svůj tým. Buff však může být prchavý, protože vždy je někdo připraven vás srazit z nejlepšího místa, takže buďte připraveni kdykoli skočit zpět do her Guardian.

Jaké jsou natáčení na skóre a soupeří o mise s nadvládou?

Existují dva způsoby, jak sledovat svůj pokrok během The Guardian Games. Pokud se vydáte do sekce Quests of the Director, můžete se měřit proti zbytku komunity. Zejména existuje dvě mise Guardian Games, které věnují pozornost – natáčení na skóre a soupeří o nadvládu.

Shoot to Score Quest je vázán na konkurenční seznam skladeb Destiny 2, zatímco soupeř o nadvládu je spojen s seznamu skladeb nadřazenosti. Být nejvyšším výdělkem v jedné z těchto dvou misí ve vaší současné instanci Tower bude znamenat, že máte to nejlepší ve věži Buff.

Nyní víte, jak získat Destiny 2 Best in Tower Buff, je čas se tam dostat a začít brousit pro medailony. Uvědomte si, že skóre se resetuje každý týden, takže pokud se tento týden nezjistíte, připravte se na žebříčku příštího týdne. Nejlepší šanci na výhru a vydělávání medailonů, podívejte se na nejlepší sestavy Destiny 2, každý nový lighfall exotický a nejlepší zbraně Destiny 2 PvP, aby vám poskytli výhodu nad konkurencí.

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.