COD: Warzone 2 a MW2 Season 3 Znovu načíst čas a podrobnosti o začátku aktualizace – GameSpot, Cod: MW2 a Warzone Season 3 Reloaded – Nové zbraně a jak je odemknout – GameSpot

Cod: MW2 a Warzone Season 3 Reloaded – Nové zbraně a jak je odemknout

Střelba bude také získat variantu 3v3 Faceoff, která se hraje v 3v3 a umožňuje hráčům používat vlastní vlastní načítání na mapách malých střel.

COD: Warzone 2 a MW2 Season 3 Znovu načíst čas a podrobnosti o začátku aktualizace

Zde je vše, co přichází na Warzone 2 a MW2 s aktualizací sezóny 3.

Od s.E. DOSTER 10. května 2023 v 7:48 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Nedávný blogový příspěvek Activision odhalil, že Call of Duty: Modern Warfare 2 a Warzone 2 by obdrželi aktualizaci sezóny 3 10. května, která zahrnuje novou mapu pro více hráčů, konkurenční hodnocení ve Warzone a nové rysy Battle Royale. Zde je vše, co potřebujete vědět o aktualizaci v polovině sezóny, včetně doby začátku.

Call of Duty Season 3 Reloaded Start Times

Activision oznámila, že sezóna 3 Reloaded Aktualizace bude spuštěna dnes, 10. května. Je naplánováno na začátek v 9:00 PT / 12 PM ET.

Kliknutím k nimž je nevolán

  • Začátek v:
  • Končí na:
  • Automatické přehrávání
  • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Cod: Modern Warfare II & Warzone 2.0 | Sezóna 03 – Alejandro vs. Přívěs Valeria

Nové zbraně a událost

Obnovená sezóna 3 bude zahrnovat dvě nové zbraně k odemknutí. Obléhání FTAC je plně automatická pistole stroje a GS Magna je plně auto .Pistole 50 ráže se schopností jít Akimbo.

Házecí hvězda Lethal Throwing zařízení bylo odloženo ze sezóny 2 a vybavení bude konečně k dispozici v sezóně 3 znovu načteno a bude k dispozici pro odemknutí s výlučnou herní výzvou.

Stejně jako sezóna 2 Reloaded, bude aktualizace sezóny 3 v polovině sezóny zahrnovat zbrusu nový Camo Challenge. Hráči budou moci odemknout dva nové Camos a speciální kouzlo zbraní, které ukazuje, že tuto akci dokončili.

Warzone 2

Více funkcí pro Battle Royale

Sezóna 3 Reloaded přidá několik známých funkcí z Warzone 1, včetně nasaditelné stanice a vstupní soupravy Gulag. Nasaditelná nákupní stanice Pojďme hráči kupovat nové vybavení pohodlněji, aniž byste museli lovit nejbližší nákupní stanici na mapě. Vstupní souprava Gulag je jako token z Warzone 1, který hráči dostanou další šanci v Gulagu za opětovné vstup do zápasu po druhé eliminaci.

Aktualizace také přidává lootabilní balíčky Perk. Hráči mohou najít přednastavené balíčky v dodavatelských boxech a na stanicích. Budou to stejné výchozí balíčky Perk, které jsou v současné době nalezeny v Modern Warfare 2.

Warzone se umístila na hraní

Konkurenční režim hry Warzone 2 bude spuštěn v Beta Beta pro sezónu 3 Reloaded. Podobně jako ve hře pro více hráčů Modern Warfare 2 se jedná o konkurenční nastavení, progresivní hodnotný systém, systém dovedností a sezónní odměny, které musíte vydělávat. Další podrobnosti o tomto konkurenčním režimu budou odhaleny před velkou aktualizací.

DMZ

Koschei komplex bude novým místem pro DMZ, což je podzemní komplex bunkrů, které si musí objevit pro sebe. Blog škádlí, že do této nové oblasti existuje několik vstupů. .

Stejně jako Battle Royale, DMZ také získává nasaditelné nákupní stanice, aby usnadnilo nákup položek během zápasu.

Modern Warfare 2

Pro multiplayer je Alboran Hatchery novou standardní mapou 6v6, která je popisována jako umístění nastavené v řadě skladů poblíž větrných turbín.

Alboran Hatchery Multiplayer Mapa

Jak bylo dříve oznámeno, infikovaný GW je režim naplánovaný na druhou polovinu sezóny. Toto bude infikovaný režim pro více hráčů Call of Duty, který se hraje na větších pozemských válečných mapách.

Střelba bude také získat variantu 3v3 Faceoff, která se hraje v 3v3 a umožňuje hráčům používat vlastní vlastní načítání na mapách malých střel.

Hráči mohou také očekávat zbrusu novou epizodu RAID, která pokračuje po vyprávění o post-spuštění moderního válečného válečného.

Kevin Durant a další balíčky operátora dorazí

Jak již dříve škádlila, Kevin Durant z NBA bude k dispozici jako hratelný operátor. Bundle jeho operátora zahrnuje dvě plány zbraní, které odkazují na jeho ikonické přezdívky: The Reap tento útočný plán pušky a Blueprint Easy Money Sniper zbraně.

Existují také další balíčky, včetně jednoho, který umožňuje hráčům být obří krysa a jeden, který přidává klasický zvuk z moderní Warfare 2 z roku 2009.

Sezóna 3 původně přidala nový bitevní průsmyk, nové mapy, zbraně a událost lovu trofejí. Toto bude poslední šance hráčů na dokončení a získání odměn na lov trofejí, protože událost vyprší spuštěním sezóny 3 Reloaded.

Cod: MW2 a Warzone Season 3 Reloaded – Nové zbraně a jak je odemknout

Zde je způsob, jak odemknete nové obléhání FTAC, GS Magna a Thacing Star Lethal Equipment.

Od s.E. Doster 10. května 2023 ve 12:21 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Sezóna 3 Reloaded je živá v Call of Duty: Modern Warfare 2 a Warzone 2, přinášejí novou mapu pro více hráčů, další herní režimy, novou epizodu RAID a další. Tato aktualizace v polovině sezóny také přidává Dvě nové pistole a vrhací hvězdné smrtící vybavení. Zde vás provedeme všemi způsoby, jak odemknout tyto nové zbraně.

Jak odemknout obléhání FTAC

FTAC obléhání Siegedm

Obléhání FTAC a další zbraně sezóny 3 lze zdarma odemknout s výzvou ve hře pro multiplayer, Warzone 2 nebo DMZ. .

Warzone 2 a MP Unlock Challenge

Výzva: Získejte 50 zabití operátora hipfire boční pamaty pomocí pistolí.

V zásadě si vyberte pistoli podle vašeho výběru a jděte na zabití, aniž byste se zaměřili na památky. Toho by mohlo být provedeno rychle v malých seznamech skladeb multiplayeru nebo režimu tvrdého kódu. Pokud se o to pokoušíte v bitvě Royale, budete chtít Vyberte si ostrově Ashika Island Resurgence s trojicemi nebo jednotkami, které si dávají dostatek příležitostí k zabití. Jako vždy, AI zabíjení se nepočítají Směrem k odemknutí zbraní.

Jak odemknout GS magna

GS Magna Sidearm

GS magna je popsána jako plně automatická verze .50 GS, která používá přesně stejnou kazetu a většinu stejných připoutání jako poloautomatická .. Schopnost mít sílu varianta plného auta samozřejmě přichází s cenou správy neuvěřitelně vysokého zpětného rázu.

Warzone 2 a MP Unlock Challenge

Výzva: Získejte 30 zabití operátora headshot pomocí .50 GS.

Pro tuto výzvu budete konkrétně potřebovat standardní poloautomatickou .50 GS, které bylo k dispozici pro odemknutí ve hře při spuštění. Tato výzva je docela jednoduchá, takže se zaměřte jen na hlavu. Pokud se o to pokoušíte v bitvě Royale, budete chtít Vyberte si ostrově Ashika Island Resurgence s trojicemi nebo jednotkami, které si dávají dostatek příležitostí k zabití. Jako vždy, AI zabíjení se nepočítají Směrem k odemknutí zbraní.

Jak odemknout házející hvězdu

Házející hvězda je sezóna 3 ReloadEd Nové smrtící vybavení, které je popisováno jako rychlejší smrtí.

Warzone 2 a MP Unlock Challenge

Výzva: Získejte 50 zabití pomocí vrhacího nože.

Tato výzva je přímá. Stačí vybavit vrhací nůž smrtící vybavení pro vlastní načítání a získejte zabití nože v multiplayerech nebo bitevních royale zápasech. Vyberte si ostrově Ashika Island Resurgence . Jako vždy, AI zabíjení se nepočítají Směrem k odemknutí zbraní.

Jak odemknout zbraně sezóny 3 v DMZ

Výzva: Extrahujte zbraň z DMZ.

Obléhání FTAC, GS magna a házení hvězdy lze také odemknout úspěšnou extrakcí DMZ. Pokud má přítel již některou z těchto nových zbraní, nechte je nastavit zbraň na vlastní načítání a pozvěte je, aby si s vámi hráli. Mohou upustit zbraň a/nebo házet hvězdu, abyste si mohli vyzvednout na začátku zápasu, a pak musíte jen úspěšně exfil se zbraní. Možná dokonce budete mít štěstí a prasknout nepřátelského hráče, který má jednu z nových položek. Tato metoda odemknutí DMZ funguje pro jakoukoli zbraň ve hře.

Kromě toho Activision říká, že dvě pistole budou také k dispozici ke koupi jako plány zbraní v obchodě, ale tyto svazky nebyly v obchodě ve hře s uvedením sezóny 3 Reloaded. Ty se pravděpodobně objeví později.

Sezóna 3 Reloaded také zahrnuje novou akci Camo Challenge a zde je návod, jak odemknout všechny nové odměny. .

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]