Coën | Čarodějník wiki | Fandom, The Witcher Lambert a Coen herci mluví o sezóně 2 | Rozhlasové časy

The Witcher (S): Seznamte se s novými lovcem monster, které se připojí k Henrymu Cavill v druhé sezóně

Henry Cavill už není jediným čarodějcem na (sekání) bloku.

Coën

Coën (d. Březen 1268) byl čaroděj z The School of the Griffin, [1] původně pocházející z Povissu a aktivní během 13. století.

Jeho rysy jsou popisovány jako neobvyklé pro čarodějka, protože si zachoval jizvy z raných dětských nemocí, jako je kuřecí neštovice, které pokrývá vousy, zatímco většina čarodějů byla imunizována před uzavřením takových nemocí. To by naznačovalo, že by se onemocněl nakazil neobvykle brzy v životě, nebo že jeho trénink zaklínače začal později než většina ostatních. [2]

Obsah

Životopis []

Kaer Morhen []

V roce 1265 strávil Coën svou první zimu na pevnosti Wolf School Kaer Morhen, když byl Ciri v Keese. Trénoval ji ve způsobech boje meče s Geraltem, Lambertem a Eskelem. Jednoho dne během svého tréninku Ciri vstoupila do tranzu a předvídala smrt Geralta i Coëna. Po chvíli Geralt vyzval k čarodějnici Triss Merigold, která se představila společnosti Coën. Po celou dobu svého působení na Keep, i když ne trénoval a nehrál si s Ciri, pomáhal starat se o stáje a koně. [2]

Recenze expertů GameSpot

12. prosince 2022

15. října 2019

Smrt []

V roce 1268 se Coën zúčastnil druhé severní války a zemřel v bitvě o Brennu (jako předvídačka Ciri). V bitvě ho bodl s pitchfork nebo dvoubodovým guiasarme [3] v bitvě a jeho aorta se rozdělila, ale pokračoval v životě, dokud ho letka přivedla do Milo Vanderbeck, poločas a polní chirurg, který byl lépe známý Podle jeho přezdívky „Rusty.”

Následující je považováno pouze za hranovou hru a může být v rozporu s díly Andrzeje Sapkowského.

Shani si ve skutečnosti vzpomněl, že zemřel na jejím operačním stole. Zdálo se, že zahradník byl také přítomen v době jeho smrti. [4] Gardener slíbil Coënovi, aby dal svůj meč čarodějkovi, aby ho držel. Po letech Gardener nemohl najít jednoho, vzdal se svých nadějí na meči a nakonec ho ztratil během pokerové hry.

Konec obsahu kanonu hry.

Poznámky []

  • v Zaklínač, zahradník na St. Nemocnice Lebioda se týká příběhu o stříbrném meči, který patří do Coënu. Shani také vyplňuje některé podrobnosti o něm, když se jí Geralt zeptá na meč.

The Witcher (S): Seznamte se s novými lovcem monster, které se připojí k Henrymu Cavill v druhé sezóně

Geralt of Rivia’s Brothers in Erms, hraní Paul Bullion a Yasen Atour, vytvoří velký rozstřik v sezóně čarodějnice dva.

The Witcher (Netflix)

Publikováno: Středa 15. prosince 2021 v 11:00

Henry Cavill už není jediným čarodějcem na (sekání) bloku.

Ano, poté, co se v první sezóně soustředil na Geralta (s rychlým portrétem od zakrodaného zakrořeného zvažovaného Remumus), druhá sezóna hitů Netflix série The Witcher nás představí s ostatními super-poháněnými lovci monstrum, kteří stále touží po kontinentu.

Mezi těmito čarodějci patří staří přátelé, soupeři, mentoři a (možná) odpůrci – a před debutem nové sezóny jsme dohnali dva z nových rekrutů zaklínače, aka sezóna dvě hvězdy Paul Bullion a Yasen Atour, aka Lambert a Coen.

“Přicházíme jako noví čarodějové a máme vlastní vlastnosti,” řekl Atour Radiotimes.com.

“Díky Bohu za Henryho, protože se mu podařilo určitým způsobem vzít pod své křídlo.”. Začali jsme trénovat brzy a měli jsme nádherný senzační tým, který nám pomohl stavět naše postavy a způsob, jakým se pohybují, a způsob, jakým bojují.

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

“Ale byl to opravdu Henry.”. Pamatuji si, že jsem byl na scéně s Henrym a kladl jsem ho na stovky otázek. Víš, Henry je tímto způsobem geek, v tomto ohledu, protože ví všechno, člověče. Je to neuvěřitelné.“

“Lambert je kolega z ústřední postavy, Geralt, a on trénoval na stejných školách zaklínače,” řekl Bullion. “Takže měl všechny stejné zkušenosti a trénink jako Geralt.”. Je to kolega Monster Hunter a cestuje kolem a sbírá mince výměnou za zabíjení monster.”

Spíš takhle

“Coen je čaroděj, který není jako ostatní, protože se měl těžko snažit projít procesem mutace,” dodal Atour. “Výsledkem je, že trpí fyzicky, jak budete moci vidět z show, ale získal mnohem více empatie.

“Je to zábavný chlap.”. Je to zábavná postava a ve skutečnosti hraje spoustu zábavy. Jo, to je koen ve zkratce: velmi loajální a nebere se příliš vážně.“

I když nejsou uvedeny jako „hlavní“ postavy v seriálu, Lambert a Coen hrají velkou roli, objevují se ve více epizodách, než většina postav s vyšším výskytem (s výjimkou vedení Henryho Cavilla, Freya Allan a Anya Chalotra, samozřejmě) spolu s dalšími čarodějnicemi jako starší Vůdce Vesemir (Kim Bodnia) a Geraltův starý přítel Eskel (Basil Eidenbenz).

A samozřejmě, pro fanoušky The Witcher nejsou žádné postavy opravdu malé. Lambert a Coen byli známí čtenářům knih a hráčů CD projekt Red Videogames Andrzej Sapkowski a po celá léta, a jejich převzetí znamená, že tyto očekávání probíhají podle těchto očekávání.

“Pravděpodobně to bylo poprvé, co jsem hrál postavu, která má takovou historii a uznání,” řekl Bullion. “Myslím, že to bylo ještě důležitější, jen se jen soustředit a pokusit se trochu narušit hluk.”.“

“Musel jsi se podívat na hru – nejsem bláznivý hráč, ale musel jsem se podívat na hru a vzít z knih, co jsem mohl,” řekl Atour.

“Ale fanoušci, byli pro mě největší pomocí.”. To byl největší zdroj informací. Existuje spousta informací, od fanoušků. Berete to, co si myslíte, že bude fungovat, a vyzkoušíte to.“

Zaklínač

“V [prvním románu z čarodějnice] krve elfů je zcela jasné, jaké Lambert je, a to informovalo mnoho mých rozhodnutí,” dodal Bullion.

“A pak jsem si ve hrách daboval.”. Je to skvělá hra, zejména The Witcher 3. Skvělé pro učení, zejména tradice obklopující různá zvířata a monstra. Ale také jsem také řekl, že jsem tady, abych provedl interpretaci postavy, ne předstírání.“

Samozřejmě, že došlo k dalšímu zosobňování, Atour a další noví čarodějové museli zohlednit – představení Henryho Cavilla. Protože kolik z Geralta bylo jen, dobře, Geralt, a kolik by se mělo brát jako výchozí?

“Bylo to těžké.”. Přesně, jak jsi řekl, přicházíme jako noví čarodějové a máme své vlastní vlastnosti, “řekl Atour. “A pak sledujete OG zaklínače, Henry, Geralt, hraje tuto roli určitým způsobem.”. A máte rádi: „Musí být můj hlas určitým způsobem? Musím se pohybovat určitým způsobem?““

Tato individualita se rozšiřuje také na bojové styly-ve školení „Zaklínačské školy“, Bullion poznamenává, že všichni vyvinuli variace stejného stylu boje proti širokosvěta-i když vzhledem k tomu, že tyto akční scény s rychlou individualitou pocházejí z charakterizace.

“Nejde o to, jak jít dovnitř a dělat kopii uhlíku, protože, jak víte, Geralt je Geralt,” řekl Bullion. “Lambert je také čaroděj a on zažil stejný výcvik.”. Zažil podobné scénáře jako Geralt.

Zaklínač

“Ale jeho způsoby, jak se s nimi jednat, jsou velmi odlišné.”. Lambert je velmi pichlavý, druh krátkodobé postavy. Jedna věc, o které jsem si byl velmi jasná, šla do toho, bylo zakořenit ho ve velkém smyslu nejistoty. Takže způsob, jakým by na věci reagoval, byl od Geralta úplně odlišný.“

Překvapivě, jedna věc, která zjevně pomohla přibitím těchto složitých odstínů představení, byla také největší překážkou show – zpoždění při natáčení nucené pandemií Coronavirus, která dala hercům více času na přemýšlení o svých postavách, rozvíjejí své osobnosti a (když se všichni vrátili ) Bond on Set.

“Tuto dobu jsme použili, abychom se opravdu klouzali a ponořili se do našich postav a byli schopni vzít to, co Henry udělal s Geraltem, a používat to jako nadace,” řekl Atour. “A pak můžeme začít implementovat své vlastní vlastnosti a proč.

“Covid byl v jistém smyslu požehnáním a kletbou, protože to bylo, že to bylo, dalo nám to mnohem více času, než jsme skutečně začali střílet.”. Já a Paul jsme použili ten čas, protože já a Paul jsme byli téměř dvojím akt v show.

“Cítím se, jako by se to krmilo do scén, protože bychom se spojili.”. Bydlel jsem sám. Můj čas na scéně byl obvykle jedinou lidskou interakcí, kterou bych měl. Řekl bych tedy, že to rozhodně přimělo cítit se blízko lidem v mých scénách.“

Zaklínač

“Myslím, že to bylo nějak odráželo to, co se ve skutečnosti děje,” dohodl se bullion. “Víš, byli jsme uprostřed pandemie.”. Museli jsme zavřít set na nejlepší část sedmi měsíců, zatímco Netflix našel cestu s neuvěřitelnými bezpečnostními opatřeními a dokázali jsme se vrátit do práce.

“Všichni jsme se cítili, jako bychom všichni prožívali totéž, a mohli bychom si navzájem pomoci a pokusit se dosáhnout této věci, která měla natočit obrovskou fantasy sezónu v oku bouře.”.“

Fanoušci uvidí výsledek tohoto úsilí ve druhé sezóně, dva roky po debutovaném prvním běhu epizod – a není přehnané říci, že společnost Witcher Society and History je klíčovým prknem nové série, alespoň ve středních epizodách.

“Jak sezóna postupuje, začnete hlouběji do emocionálního stavu postav; jejich spouštěče; A uvidíte trochu historie, o čem [Witcher Fortress] Kaer Morhen je, a postavy pochopíte mnohem více na osobní úrovni, “řekl Bullion.

“Je to taková obrovská série, že jí musíte dát čas na rozvoj.”. A to je to, co je vzrušující na druhé sezóně. Provedli průzkum nebo úvod, co je svět čarodějnických v první sezóně, a nyní se pohybujeme do druhé sezóny, musíme jít hlouběji do všeho. A to je místo, kde začínají všechny zábavné, odvážné věci. Určitě uvidíte, jak se věci rozvíjejí, jak se osm epizod pokračuje.“

“Myslím, že ta sezóna jedna vás představila do světa čarodějů a čaroděj jako entity, jako svět,” souhlasil Atour. “Ale víš, sezóna dva jsou svým způsobem bonkers, protože je tu tolik akcií.”. Existuje tolik epických bojových scén.

Zaklínač

“Ale v této sezoně je v podstatě více, co je v jádru, o rodině ao tom, co by člověk šel chránit své blízké.”.“

A dále dopředu, budoucnost také vypadá jasně. Zaklínač je již obnoven na třetí sezónu, a přestože není jasné, jak moc se Geraltovi spoluobčané objeví v příběhu (v knihách a hrách, které se objevují pouze v klíčových segmentech), oba herci se chtějí vrátit.

“Víš, není to žádné tajemství, miluji sérii a miluji projekt,” řekl Bullion. “Jsme z toho velmi nadšeni.”. Pokud mám to štěstí, že jsem součástí rozsáhlých plánů, které mají, pak, hej, podívejme se, podívejme se, jak série dva klesá dolů.“

“Poslouchej, proč bych ne.”? – je vaše odpověď, “zasmál se Atour. “Víš co myslím? Bylo to absolutní potěšení a čest být součástí show této velikosti. Existují rozhovory. Nemohu do toho jít příliš hluboko, ale myslím: sledujte tento prostor.“

Konverzace? Rozsáhlé plány? Mohlo by to být něco, co tito dva neřeknou? Koneckonců, máme na cestě jeden spin-off z čarodějnice, anime filmu, dětskou animaci a další z rozšířené IP franšízy. Mohl by být na kartách také samostatný spin-off?

Zaklínač

Bullion hraje Coy – „Říkají Geralt White Wolf, takže předpokládám, že by mohli dělat spinoffa červeného vlčího?”Směje se a odkazuje na Lambertovu ohnivou hřívu – ale Atour odhaluje, že jejich plány nejsou vtip.”.

“Vlastně jsme dali nějaké věci dohromady, já a Paule,” řekl Radiotimes.com. “A nikdy to nevíš.”. Nikdy nevíš. V potrubí by mohlo být něco.

“Je zábavné, jak byl Paul,” Red Wolf.”Vlastně máme léčbu, víš? Paulův záludný. Vlastně máme léčbu na show.

“Všechno záleží na tom, jak klesnou ve druhé sezóně.”. A pokud existuje hlad a žízeň, abychom viděli více z těchto dvou lidí, pak máme mnoho možností a mnoho tras, které můžeme jít dolů.“

Sledujte tedy tento prostor a sledujte Lamberta a Coena na pozadí druhé sezóny čarodějnice – pokud vše půjde dobře, můžete vidět mnohem více z nich ..

Zobraná sezóna dva proudy na Netflixu od pátku 17. prosince. Další informace naleznete v naší vyhrazené stránce fantasy nebo našeho plného televizního průvodce.

Letošní rozhlasové číslo Times Christmas Double Issue je nyní v prodeji a představuje dva týdny televizních, filmových a rádiových seznamů, recenze, funkce a rozhovory s hvězdami.