Constellation Tower of Fantasy Bootes: Jak vyřešit, věž Fantasy Bootes Constellation Chart Guide – Information – Constellation Links | Tower of Fantasy | Gamer Guides®

Věž fantazie

Napsal Kiera Mills

Constellation Tower of Fantasy Bootes: Jak vyřešit

Constellation Tower of Fantasy Bootes: Jak vyřešit

Napsal Kiera Mills

Zveřejněno 19. srpna 2022 17:24

Existuje 11 dalekohledů Věž fantazie s jedinečnými souhvězdími hádankami. Tato věž fantazie souhvězdí hádanky poskytují 2 681 exp a černé jádro po dokončení. Chcete -li najít umístění souhvězdí bot a zjistit, jak vyřešit jeho hádanku, přečtěte si zde.

  • Pokud potřebujete pomoc s ostatními souhvězdími, podívejte se na našeho průvodce po věži Constellation Draco Draco Constellation.

Souhvězdí Tower of Fantasy Bootes: Místo

Umístění souhvězdí Tower of Fantasy Bootes

Dalekohled je přímo severně od zříceniny C-03, což je také rychlý bod travel. Tato oblast je přístupná, jakmile cestujete na ostrov Cetus v Navia jako součást Questline od druhé kapitoly.

Jakmile dokončíte hlavní úkoly v útulku a Banges, Navia se stane prošli. Dalekohled také přehlíží přístav Ravager u pobřeží.

Constellation Tower of Fantasy Bootes: Body zájmu

Tower of Fantasy, poblíž souhvězdí bootes

Podél útesu je přímo vlevo hrudník hesla přímo z dalekohledu fialové kvality a podél podél útesu.

Constellation Tower of Fantasy Bootes: Puzzle

Jak vyřešit souhvězdí Tower of Fantasy Bootes

Chcete -li vyřešit hádanku, propojte modré hvězdy s oranžovými hvězdami a vytvořte výše uvedený vzor. Kliknutím z jedné hvězdy na druhou vytvoří řádek, což znamená, že pokud potřebujete začít od jiného bodu, budete muset ustoupit. Pokud si přejete vrátit linku, jednoduše klikněte na tlačítko „Resetovat“ na pravé straně obrazovky.

  • Pokud potřebujete pomoc s ostatními souhvězdími, podívejte se na náš průvodce po souhvězdí Tower of Fantasy Lepus.

Průvodce grafem Constellation Tower of Fantasy Bootes

Podle

Ve společnosti Tower of Fantasy existuje spousta vedlejších aktivit, přičemž hráči jsou schopni jít na úkoly pro mini herní dalekohledy poseté kolem otevřeného světa. Jedním z nich je dalekohled Constellation Bootes. Zde vás provedeme všemi, co potřebujete vědět o odkazu Tower of Fantasy Bootes Constellation, který obsahuje, jak jej dokončit a najít.

Tower of Fantasy Bootes Constellation Link Umístění

Zde je návod, jak najít umístění Telescope Tower of Fantasy Bootes

Zde je způsob, jak najít umístění věže fantasy bootes Telescope.

Umístění odkazu na souhvězdí Tower of Fantasy Bootes se nachází poblíž ostrova Cetus, na jednom z nejsevernějších pobřeží Narvie. Je mírně severně od zříceniny C -03 s souřadnicemi umístění -717.3, -974.6. Existuje několik způsobů, jak se sem můžete snadno dostat. Například můžete front pro zřícenina C-03 na kartě obsahu, teleportujte tam a ukončení. Alternativně můžete teleportovat na ostrov Cetus, pokud jste to odemkli ve svém hlavním příběhu a poté skočit dolů. K dispozici je také ostrov pro roztržení Raincaller Space Rift, na který můžete teleportovat, pokud jste to také odemkli.

Průvodce věží fantasy bootes constellation

Zde je návod, jak dokončit věž fantasy bot bootes Constellation Puzzle

Zde je, jak dokončit věž fantasy bot bootes constellation puzzle.

Nyní jste našli umístění bootes Constellation Link Telescope, nyní musíte vyřešit hádanku. Inbstrukce pro řešení hádanky jsou následující:

  • START vpravo dole se připojí k hvězdě těsně nad ní.
  • Levý dolní start se připojuje k větší oranžové hvězdě s pravým horním rohem.
  • Dvě modré hvězdy na EH top se spojují.
  • Horní hvězda se připojuje k oranžové hvězdě nahoře.
  • Střední modrá hvězda se pak připojí k největšímu oranžovému startu ve spodním středu.

Pro informaci o těchto pokynech naleznete v naší kompletní věži fantasy bootes constellation link obrázek výše.

Toto je kdysi afghánsky volně založeno na souhvězdí souhvězdí v reálném životě, přičemž hvězdný graf poněkud odráží skutečnou souhvězdí. Můžete to také použít jako pokyny, pokud jste stále zaseknutí.

Jak najít a dokončit bootes Constellation Telescope Puzzle ve věži fantazie

Všichni rádi chodíme a zkoumáme otevřené světy. Je to zážitek, který většina z nás považuje za relaxační a příjemné. Tower of Fantasy má krásný otevřený svět, plný sběratelských předmětů a zajímavých památek, které mohou hráči prozkoumat. Pokud jste procházeli regionem námořnictva, možná jste narazili do dalekohledu se skrytou hádankou uvnitř. V tomto rychlém průvodci vysvětlíme, jak najít a dokončit věž Fantasy’s Bootes Constellation Telescope Puzzle, jedno ze tří hádanek dalekohledu v Navia.

Kde najít a jak dokončit puzzle Bootes Constellation Telescope

Všechny dalekohledy jsou skryty v námořnictvo, v severozápadní oblasti Aesperia. Souhvězdí boty je skryto na malém útesu, vedle oceánu. Přesné umístění na obrázku výše můžete vidět. Dalekohled se nachází přímo před ikonou postavy. Ať už pocházíte jakýkoli směr, všimnete si chatrče na vrcholu útesu. Dalekohled je za touto budovou, vlevo.

Chcete -li vyřešit věž Fantasy’s Bootes Constellation Telescope Puzzle, vše, co musíte udělat, je připojit tečky k vytvoření souhvězdí uvedených na obrázku výše uvedené. Zde je, jak jej dokončit ve třech krocích:

  1. Přetáhněte čáru z oranžové tečky v pravém dolním rohu do modré tečky pod ní. (Pokud jste na PC, resetujte po každém kroku.)
  2. Udělejte další čáru z velké oranžové tečky dole doleva směrem k malé modré tečce.
  3. Přetáhněte další řádek ze stejné oranžové tečky na dvě severní modré tečky a ukončete ji na oranžové tečce nahoře.

O autorovi

ADRIAN OPREA

Adrian Oprea je se sídlem v Londýně ve Velké Británii. Jako profesionální hráč RPG pro jednoho hráče byl Adrian často stigmatizován. Rozhodl se nalít svou frustraci do psaní průvodců!