Crafting | Cyberpunk 2077 Wiki, Cyberpunk 2077 Průvodce crafting | PCGamesn

Cyberpunk 2077 Crafting Guide

Chcete v malém tajemství? Systém řemesel v Cyberpunk 2077 lze využít poměrně silně, což má za následek potenciálně neomezené komponenty, což zase znamená také nekonečné peníze! Existuje několik způsobů, jak hrát systém, ale tady je pravděpodobně nejjednodušší:

Crafting | Cyberpunk 2077 Wiki

Crafting in Cyberpunk 2077 je herní mechanik, který umožňuje hráči stavět různé položky a vybavení pomocí různých materiálů. V Cyberpunk 2077, kromě hledání zbraní, vybavení a oblečení v otevřeném světě, hra také obsahuje rozmanitý tvorba, který vám umožňuje vytvářet nové předměty nebo používat materiály ke zlepšení statistik vlastněných předmětů. Patří mezi ně zbraně, brnění/oblečení, uzdravení spotřebního materiálu, granáty, upgrady kybernetického zboží a mnoho dalších. Tato stránka zahrnuje seznam různých položek, které mohou být vytvořeny, a relevantní informace pro crafting mechanik.

Řemeslná práce jako dovednost

Vaše schopnost řemesla je určována řemeslným dovedností, která se zase řídí atributem technických schopností. Tím, že vytvoříte více položek, se vaše dovednost řemeslného zlepší, což povede k lepší úrovni statistik a položek pro položky, které řešíte. Zatímco systém řemeslného systému je od začátku snadno skočil, získáte přístup k řemeslnému zpracování během prologu – v pořadí, abyste co nejlépe využili z tvorby a maximalizovali účinnost vytvořených zbraní, spotřebního materiálu a vybavení, budete muset Investujte body do dovednostního stromu dovedností.

Tvorba na upgrade

Nejste omezeni na jednoduše vytvoření nových předmětů v Cyberpunk 2077. Plážený panel vám také umožňuje upgradovat vaše položky. Upgradování položky, kterou již máte ve svém inventáři, vám umožní zlepšit její úroveň, což zvyšuje její statistiky. Jak se stanete více zdatnými v tvorbě-a investice do výhod specifických pro řemeslné výroby-může se na tom, že se vlastněné položky mohou stát životaschopnou, dlouhodobou alternativou k vytváření nových položek od nuly.

Ingredience a plány

Vytváření nových položek se odehrává na řemeslném panelu v nabídce charakteru – není nutný žádný řemeslný stůl. Chcete -li vytvořit konkrétní položky, budete potřebovat správné ingredience, a ty lze nalézt prostřednictvím kořisti, zakoupených od prodejců nebo získaných rozbitím vlastněných předmětů v batohu.

Stejně jako zbraně, ingredience přicházejí v různých úrovních vzácnosti. Hráči budou moci vypracovat legendární a ikonické zbraně v Cyberpunk 2077, ale budou muset najít správnou úroveň řemeslných ingrediencí, aby tak učinili. Kvalita vašich ingrediencí, jejich vzácnost, přímo se živí statistikami a charakteristikami vašeho vytvořeného vybavení.

To, co budete také potřebovat, abyste mohli řešit, jsou plány. Od spotřebního materiálu a granátů po vzácné zbraně a brnění nebudete moci vyrábět bez potřebných plánů. Stejně jako ingredience lze nalézt v otevřeném světě jako kořist nebo zakoupené od prodejců – i když někteří budou také uděleni, jakmile investujete dále dolů do stromu dovednosti řemeslné dovednosti.

Cyberpunk 2077 Crafting Guide

Chcete vědět, jak systém řemeslného systému funguje v Cyberpunk 2077? Ačkoli hra vám dává krátký úvod k tomuto mechanikovi, je snadné lesknout se na tvorbu jako nedůležité během prvního jednání hry. Naučit se používat systém Crafting je klíčem k upgradu vašeho vybavení a zbraní, konkrétněji ikonických zbraní Cyberpunk 2077, které vyžadují řadu vzácných materiálů.

Během svého hraní najdete řadu oblečení, vybavení a zbraní, které se změní na řemeslné materiály. Pro upgrady můžete nejen použít tyto materiály, ale také můžete vytvořit zbrusu nové položky. Nejlepší na tom je, že můžete přestat vytvořit položku téměř v jakémkoli bodě hry (pokud nejste uprostřed boje). V Cyberpunk 2077 nejsou žádné řemeslné stoly, musíte se vydat pouze na panel Crafting v nabídce znaků.

Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je to, že vaše sestavení Cyberpunk 2077 a řada výhod hraje velkou roli v systému řemeslného systému. Se správnými výhodami vybavených můžete efektivněji rozbít materiály, abyste z vašich vyřazených položek vytěžili maximum.

Cyberpunk 2077 Crafting

Odemknete schopnost vyrábět předměty během prologu hry, ale zatím nebude příliš mnoho na vytvoření. Vylepšit své odborné způsobilosti přidělením bodů do atributu technických schopností můžete zlepšit. Je také důležité investovat určité množství bodů dovedností do stromu dovedností. Pokud chcete otevřít více řemeslných výhod, musíte se v dovednostech zmocněnější pomocí řemeslného na světě, což vám umožní odemknout více možností, jak budete pokračovat v postupu ve hře.

Existuje několik způsobů, jak získat materiály potřebné k výrobě předmětů a upgradů. Nejjednodušším způsobem je vyzvednout předměty ze země, jako v doslovném odpadku. Popelníky, karty, dokonce i rtěnka lze použít jako materiál šrotu, perfektní položky pro tvorbu obecných předmětů. Najdete také náhodné materiály poseté po celém světě, i když to není tak efektivní jako rozbíjení vlastních předmětů. Nakonec si můžete jednoduše zakoupit přesné materiály, které potřebujete od prodejců, i když to z dlouhodobého hlediska může být docela drahé.

Jaká výhoda k nákupu a proč

Přestože nejsou daleko od nejoblíbenějších výhod, doporučujeme si vyzvednout následující upgrady co nejdříve:

  • Mechanik (pasivní): Při demontáži získejte více komponent
  • Scrapper (pasivní): Nezdravové položky se automaticky rozebírají

Získání těchto dvou pasivních výhod na začátku hry vám umožní začít vydělávat na tvorbě komponent brzy. Po vyřazení velkých skupin nepřátel se váš inventář rychle dostane do kapacity, která vás přinutí upustit některé položky nebo ještě lépe, místo toho je demontujte.

Jakmile dosáhnete dostatečně vysoké úrovně, budete moci řešit lepší předměty, pokud si tyto výhody vyzvednete:

  • True Craftsman (pasivní): Umožňuje vám vytvořit vzácné předměty
  • Mnohová opice (pasivní): Umožňuje vám vyrábět epické předměty
  • Edgerunner Artisan (pasivní): Umožňuje vám vytvořit legendární předměty

Vytváření nových položek

Plány jsou nezbytné pro tvorbu – bez plánů budete moci pouze upgradovat vaše položky na nízké úrovni, jako je munice. Vytváření jakékoli položky vyžaduje plán a tyto plány najdete stejným způsobem, jakým byste našli materiály: zakoupené od prodejců a nalezeny jako kořist. Je třeba mít na paměti, že je k dispozici řada exkluzivních plánů, ale budete muset investovat body do řemeslného stromu dovedností, abyste je odemkli.

Zde je vše, co můžete vytvořit pomocí craftingového systému:

Jste motivováni k vytvoření vlastních zbraní, spíše než je kopírujte od nepřátel s upgradem statistiky. V závislosti na vaší úrovni dovedností řemeslného dovedností získá vaše zbraň na míru ve srovnání s zbraní vyrobenou v továrně. Za řezbou Perk Tree jsou neuvěřitelně silné zbraně zamčené, takže se rozhodnete pro tuto cestu z dlouhodobého hlediska odměnit.

Máte způsoby, jak vytvořit legendární a ikonické zbraně, ale budete muset shromáždit správnou úroveň řemeslných materiálů, abyste tak učinili. Podobně jako zbraně v Cyberpunk 2077, všechny materiály obsahují svou vlastní úroveň vzácnosti, takže budete muset najít vysoce kvalitní materiály, abyste vytvořili vysoce kvalitní zbraň.

Jak získat nekonečné craftingové komponenty

Chcete v malém tajemství? Systém řemesel v Cyberpunk 2077 lze využít poměrně silně, což má za následek potenciálně neomezené komponenty, což zase znamená také nekonečné peníze! Existuje několik způsobů, jak hrát systém, ale tady je pravděpodobně nejjednodušší:

  • Vložte do mechanického pocitu a tři body do workshopu.
  • Hledejte místo, které má spoustu prodejních automatů, a kupte si tolik položek, které stojí 10 eurodollarů, jak můžete. 10 položek Eurodollars vám dává komponenty, zatímco 5 eurodollarů ne.
  • Demontujte položky automatu, které jste si právě koupili, přejdete do svého batohu. To vám dá spoustu běžných a neobvyklých komponent, se kterými se můžete řešit.
  • Přejděte na řemeslnou obrazovku. Zde najděte nejdražší položku, se kterou můžete vytvořit prostě Společné a neobvyklé komponenty a vytvořit co nejvíce, jak jen můžete, prodejte je všechny na nejbližší prodejci.

Je to časově náročné? Velmi. Udělá to práci? Absolutně!

Upgradování položek

I když je snadné najít zbraně na zemi a používat je během vašeho herního hraní, upgrade vlastních spolehlivých zbraní může být lepší alternativou. Když upgradujete položku v Cyberpunk 2077, zlepšíte její úroveň, která zvyšuje statistiky položky. Když zvýšíte svou schopnost řemesla, množství přidaných statistik k položce se zvyšuje pokaždé, když se rozhodnete projít procesem upgradu. To vám umožní udržovat zbraně, ke kterým jste dospěli, namísto toho, abyste je museli prokopat pro jiné zbraně s mírně vyššími statistikami.

A to jsou všechny informace, které potřebujete při tvorbě položek a upgradů. Nezapomeňte se podívat na naše hackerské a rychlé průvodce Cyberpunk 2077, dvě dovednosti, které mohou vyhovovat hráčům, kteří se staví založenou na zpravodajství.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.