Crusader Kings III: Wards & Wardens DLC Event Pack brzy – Gametyrant, Crusader Kings 3 DLC Guide | PCGamesn

Crusader Kings 3 DLC Průvodce

«Жизнь – это приключение для настоящего рыцаря. Напишите свою эпическую.»

Crusader Kings III: Wards & Wardens DLC Event Pack brzy klesnutí

Nejnovější iterace DLC pro Crusader Kings III (CK3) od renomovaného vývojáře Grand Strategy Paradox Interactive brzy dorazí. Paradox DLC byl vždy neuvěřitelně zasažen nebo zmeškaný, ale zatím CK3, DLC jako Prohlídky a turnaje setkal se s dobrými recenzemi, takže zde doufáme, že nadcházející balíček událostí DLC Wards & Wardens bude stejně úspěšný.

Co tedy můžeme očekávat Wards & Wardens? Jak můžete z názvu říct, nadcházející DLC je o změně toho, jak hráči zažívají a vzdělávají děti a oddělení na svém soudu. Jedním z přírůstků standout je zaměření na vzdělávání, což hráčům umožňuje utvářet schopnosti a osobnosti mladých dvořanů. Nové interaktivní vzdělávací akce umožní hráčům předat jak formální znalosti, tak cenné lekce života na jejich oddělení a zajistit, aby příští generace byla dobře připravena na jejich klíčové role. Navíc, i po skončení jejich počátečního vedení má dospělé postavy příležitost pokračovat ve vzdělávání navštěvováním univerzity.

S Wards & Wardens, Vliv ostatních na královské a ušlechtilé děti je zvětšen. Každé rozhodnutí učiněné poradci, rytíři a dokonce i mokrými sestrami, zajímavá nová pozice, může výrazně ovlivnit vývoj mladých dědiců. Zejména dětské vládci musí navigovat zrádné vody vlivu a přesvědčování a chránit před bezohlednými vladaři, kteří mohou podkopat jejich autoritu.

Koncept rukojmí navíc představuje do hry zajímavý prvek strategie. Ušlechtilé děti mohou být zaslány na zahraniční soudy jako záruky loajality nebo míru, čímž oslabují odpor nepřátelských říší.

Crusader Kings III je nyní k dispozici na PC přes Steam a nový DLC Wards & Wardens bude k dispozici 22. srpna 2023.

Crusader Kings 3 DLC Průvodce

Takže chcete vědět o Nejlepší CK3 DLC? Crusader Kings 3 je kriticky uznávaným nástupcem Crusader Kings 2, velké strategické hry, která katapultovala tento mezerní podžánr strategických her do hlavního proudu. Téměř deset let hráči po celém světě potěšili vraždu a sváděli cestu přes středověkou Evropu, a pokud si přečtete naši recenzi Crusader Kings 3, uvidíte, že nejnovější iterace je stejně velká.

Jedním z důvodů, proč byl CK2 tak dobrý, je to, že má hodně podpory DLC. A máme na mysli mnoho – Stačí se podívat na to, kolik je CK2 DLC. Všechny velké strategické hry, které vydaly od té doby, se řídily podobnými modely expanze po vydání, i když možná pouze EU4 vydala tolik balíčků, kolik má CK2. Bez ohledu na to, CK3 DLC bude věc, a pokud je to věc, musí mít průvodce.

Crusader Kings 3 DLC

Zde je aktuální seznam známých DLC CK3:

  • Crusader Kings 3: Flavor Pack Northern Lords
  • Crusader Kings 3: Royal Court
  • Crusader Kings 3: Fate of Iberia Flavour Pack

Vikingská dlouhá loď plachtí podél oceánu v CK £

Crusader Kings 3: Severní pánové

Část rozšíření Pass To byl první oficiální DLC vydaný pro Crusader Kings III. Je to menší „balíček chuti“, takže nezavádí žádné nové funkce, ale zavádí řadu vyprávění a kosmetického obsahu pro postavy norské kultury.

To sahá od nových speciálních norských jednotek mužů, až po jedinečné norské dynastické dědictví, kulturní inovace, dokonce i lidské oběti. K dispozici je také spousta nových 3D modelů, jako jsou dlouhé lodě a jednotky. Obsah založený na událostech může zahrnovat věci jako „Adventurer Realms“, kde postavy mohou opustit své současné podíly, aby vedly hostitele v cizích zemích, aby založily nové království.

Stojí to za to?

Pokud máte rádi norské postavy a zejména datum začátku 867, pak jistě, ale jinak je tu pro vás malá else. Koupit zde.

Crusader Kings 3: Royal Court

Crusader Kings III: Datum vydání Royal Court je 8. února 2022.

Royal Court je oznámeno na PDXCON remixované, první hlavní rozšíření pro Crusader Kings III. Představí do hry novou oblast s názvem The Throne Room. Toto je vizuální reprezentace vašeho soudu, která oživuje fantazii středověké moci jako nikdy předtím.

Je k dispozici pouze postavám, které drží hodnost krále nebo císaře, ale přichází ve čtyřech volných kulturních příchutích a lze jej přizpůsobit až do bodu. Mezi další rysy expanze patří:

  • Držte soud – Nová rozhodovací událost, ve které komunikujete s vassaly a dvořany (nebo svým vlastním lži), když přicházejí hledat královský úsudek.
  • Majestátnost – Nová metrika založená na předvádění vašeho bohatství, aby zapůsobila na soupeře a přilákala hosty.
  • Inspirovaní lidé – Talentovaní umělci, řemeslníci a myslitelé mohou pracovat na nových projektech a přidávat poklady a artefakty k vašemu soudu.
  • Nová kultivační mechanika – Kultury ve hře se nyní mohou kombinovat a vytvářet „hybridní“ kultury, nebo se můžete rozdělit od své počáteční identity a „odchylovat“ a vytvořit novou subkulturu.

Kombinují se s některými volnými změnami přicházejícími prostřednictvím doprovodné náplasti, jako je kultivační mechanika sedící na vrcholu úplného (bezplatného) přepracování této funkce a artefakty kombinujícími se s návratem osobních zásob z CK2.

Crusader Kings 3 Fate of Iberia Flavour Pack

Také součástí průchodu expanze, v tuto chvíli není o tomto balíčku nic známo, ale můžete se podívat na expanzi Northern Lords, abyste se hádali, pokud by mohl přidat rozsah obsahu, který by mohl přidat.

Přijde to někdy po královském soudu, ale jak je uvedeno výše. To však bude pravděpodobně brzy na Mid 2022, v závislosti na tom, jak rychle se vydává rozšíření Royal Court a specifika nového balení.

Událost v Crusader Kings 3 Jedna z nejlepších strategických her na PC

Crusader Kings 3 Expansion Pass

Stejně jako všechny výše uvedené expanze, počáteční průchod CK3 přichází s bezplatným kosmetickým balíčkem „Fashion of Abbasid Court“, který byl spuštěn ve stejnou dobu jako základní hra. Představuje některé další módní předměty pro postavy v severoafrickém a středním východu.

Není k dispozici na nákup samostatně, ale dostanete to okamžitě, pokud si koupíte buď expanzní průkaz, nebo „Royal Edition“ Crusader Kings III.

Aktualizujeme tuto příručku, protože je oznámeno více zpráv CK3 DLC. DLC je vše v pořádku a dobře, ale polovina zábavy při hraní PC her je okamžitý přístup k obsahu MOD; Podívejte se na naše tipy pro nejlepší mody CK3 dostupné ke stažení, od vylepšení kvality života po inovativní generální opravy kampaně.

Joe Robinson Strategy Games Aricionado Joe byl dříve editorem Wargamer a napsal pro RPS. Užívá si všechny hry Paradox, zejména Hearts of Iron 4, Total War: Warhammer, Halo a dlouhé procházky na pláži.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

CK3 DLC

П подписках подписатьс

Скрыто

Дата. 2023

«В CRUSADER KINGS III: Wards & Wardens вам предстоит воспитывать юных аристvo.»

Дата ыыпуска: 11 мая. 2023

«Жизнь – это приключение для настоящего рыцаря. Напишите свою эпическую.»

Дата. 2022

«Будьте осторожны, правитель. Ззвешивайте шаги и не забывайте, чо друззя. Теперь отношения стали особено важны. В Crusader Kings III: Přátelé a nepřátelé увиидите, как бувальо оживают люди из.»