CS: Go Aktualizační změny dopadení, globální resetování resetování pro všechny hráče, nová aktualizace dohazování CSGO právě přeokalibrovala vaši hodnost.

Nová aktualizace dohazování CSGO právě přepracovala vaši hodnost

V celém CS: Go Community více debat a diskuse vypukly mezi hráči, všichni diskutovali o resetu a jejich nových řadách.

CS: Go Aktualizace změn dopadení, globální resetování Rank pro všechny hráče

Konečně stříbrné surfaři mají šanci postoupit dopředu.

Aditya Singh Rawat
Aktualizováno dne: 02. srpna 2022, 01:41

Aktualizace CS: GO, která vydala 1. srpna, zavedla několik změn v konkurenčním algoritmu dohazování.

To mělo za následek resetování globálního hodnosti pro všechny CS: GO Players a všichni hráči jsou povinni vyhrát jeden zápas pro svou novou „dovednost“.

Kromě aktualizace do bývalého systému dohazování bylo také provedeno množství změn na CS: Go Map ‘Ember’.

Valve zavedla obrovskou změnu pro dohazování v CS: jděte s nejnovější aktualizací, která se objevila 1. Sv. Změny byly natolik významné, aby zaručily resetování globálního hodnosti pro všechny hráče.

Podle oficiálních poznámek o záplatách bylo provedeno více změn v konkurenčním algoritmu dohazování, kvůli kterému byly „skupiny dovedností“ resetovány, aby se podrobily rekalibraci pro lepší přesnost.

To v podstatě znamená, že po aktualizaci CS: GO hráči nebyli schopni zobrazit své příslušné pozice, dokud nevyhráli konkurenční zápas, na kterém jim byla odhalena jejich nová „skupina dovedností“.

“Většina z vás si všimne změny vaší skupiny dovedností, ale někteří z vás možná zjistí, že jste už byli na správném místě,” Uvedl nejnovější CS: Go Blog s názvem Aktualizace Matchmaking.

CS: GO podléhá resetování globálního pořadí pro všechny hráče po změnách v systému dohazování

Není to každý den, kdy se řady všech hráčů CS: Go jsou resetovány dohromady po celém světě kvůli aktualizaci hry. No, ve skutečnosti se to stalo včera, když Valve tlačil několik změn ve vysoce diskutabilním a kontroverzním systému dohazování, který byl dříve používán.

Vývojáři implementovali určité změny v konkurenčním algoritmu dohazování, aby se zlepšila jeho účinnost při porovnávání uživatelů stejné úrovně dovedností, čímž byly spravedlivější podmínky a pomáhaly při lepším rozlišení dobrých hráčů.

Po aktualizaci si hráči nemohli zobrazit své řady a museli vyhrát jeden zápas, aby odhalili svou novou „dovednost“. To pomohlo s celkovou kalibrací potřebnou pro nový algoritmus dohazování.

V celém CS: Go Community více debat a diskuse vypukly mezi hráči, všichni diskutovali o resetu a jejich nových řadách.

Kromě toho bylo součástí aktualizace také několik dalších změn, včetně několika přírůstků do CS: Go Map Ember. Kompletní poznámky k opravně lze přistupovat kliknutím zde.

Nová aktualizace dohazování CSGO právě přepracovala vaši hodnost

Counter-Strike: Global Ofensive konečně získává významnou aktualizaci svého systému dohazování a hodnocení. Rekalibrace hodnosti přistála v CSGO a ovlivní to všechny aktivní hráče.

Hráči, kteří hrají konkurenční tituly, se často budou chovat o tom, že systém dohazování je skutečným důvodem, že nemohou vylézt na žebřík. Ve většině hlavních online her je skutečným důvodem buď toxický postoj nebo nedostatek dovedností. CSGO je vzácnou výjimkou z tohoto pravidla a ve skutečnosti existuje důkaz, jak to zálohovat.

Hodnocení společnosti CSGO bylo již několik let měřeno, což ovlivnilo různé regiony různými způsoby. V Severní Americe je více než 50% hráčské základny napěchováno do stříbrného žebříčku. To znamená, že hráči mohou nainstalovat CSGO poprvé, přizpůsobit se hráčům v nejnižších řadách a setkat se s jednosměrnými kouřeními, pop záblesky a dalšími pokročilými technikami, aniž by se skutečně kvalifikoval jako Smurfing.

Problém je tak špatný, že i hráči nejvyšší úrovně jsou hodnoceni jako průměrné. Bývalý CSGO PRO a současný hvězdný streamer Michael „Shroud“ Grzesiek byl nedávno zařazen jako Gold Nova 4, což je hodnost, která by měla být teoreticky přidělena nejprůměrným hráčům. Odvážná akce je potřeba už dlouho a Valve to konečně bere vážně s celkovým resetem pořadí.

Která pozice hraje nejvíce CSGO

Mnoho hráčů obdrží nové žebříčky, i když hráči budou muset vyhrát zápas, než zjistí, kde přistávají. Fanoušci již ve svých řadách diskutovali o obrovských směnách, přičemž hráči odcházeli ze zlaté Nova až do Global v jedné hře.

Podívejte se, co MM řadí každý region před aktualizací Valve

Graf pro NA ukazuje některé problémy, které došlo k dohazování v regionu před rekalibrací.

Včera Valve vydal novou aktualizaci pro CS: GO. Zde musel vývojář hry resetovat všechny řady pro každý CS: GO Player, aby rekalibroval systém hodnocení.

Reakce na novou rekalibraci hodnocení CS: GO

Ale proč bylo nutné, aby to ventil udělal? Při pohledu na distribuce hodnosti dohazování každého regionu zjevně existovaly některé nešťastné tendence, které pro herní zážitek poškozuly. Severní Amerika je dobrým příkladem, jak Leetify zdůrazňuje v řadě tweetů, kde je zřejmé, že mnoho hráčů v této oblasti bylo zaseknuto ve Silver 2.

Další částí světa, která byla nevyvážená, je oceánský region. Zde graf ukazuje, že do kategorie stříbra bylo umístěno příliš mnoho hráčů, zatímco bylo téměř nemožné nad Master Guardian Elite.

V evropském regionu se zobrazuje mnohem vyváženější křivka, kde většina hráčů je hodnocena Gold Nova Master a Master Guardian 1.

Více o řadách si můžete přečíst a seznámit, jak můžete vyšplhat ještě rychleji přímo.