Cursed Treasure Treasure – Bradavice Legacy Guide – IGN, jak najít Bradavice Legacy S Cursed Tomb Treasure | Rozhlasové časy

Jak najít Bradavice Legacy S Cursed hrobka Treasure

Jakmile jste otevřeli hruď, budete mít záhadný fragment mapy, který vám řekne, kam jít dál. Ukazuje vám to starodávnou ruinu nějakého druhu. To je Hrobka z Treachery.

Prokleté poklad hrobky

Svět

Pokud zkoumáte jižní . Toto panství je součástí , a na rozdíl od jakéhokoli jiného lovu pokladů ve hře je připojen k vedlejšímu úkolu a Starověký magický hotspot.

Zde najdete průvodce krok za krokem pro dokončení pokladu prokletého hrobky, včetně odměn, které získáte za dokončení úkolu.

Prokleté poklad hrobky

Bradavice Legacy 225202354424.png

Startér Quest se nachází jihozápadně od Hamlet v oblasti Manor Cape, na jižní části Vysočiny. Než budete pokračovat v pátrání, stiskněte West Manor Cape Floo Flame těsně pod útesy jihozápadně od panství.

. Použijte invendio nebo confringo k rozsvícení misky pod sochou – to otevře tajný vchod do suterénu panství, kde můžete zahájit úkol, prokleté hrobkové poklad.

Bradavice Legacy 225202354519.png

Jakmile pod zemí, připravte se na boj proti dvěma nechvalně známým nepřátelům; Ailsa Travers a Lord of the Manor. AILSA zaměstnává stejný pohyb jako váš typický Ashwinder, . Zabijte ji a vynoří to lorda panství; Stejně jako u jiných Infeius to budete muset zapálit kouzlem založeným na požáru nebo blízkým výbušným hlavem, než bude moci poškodit.

Po jejich porážce použijte Alomora na hrudi a vyzvedněte fragment mapy.

Kde je prokletý poklad hrobky

Bradavice Legacy 225202361302.png

Umístění, kde najdete poklad, se nazývá Hrobka z Treachery, Nachází se na severozápadním rohu oblasti Poidsear Coast. Vstup do hrobky je za soudem Merlin, za vodopádem.

Uvnitř hrobky najdete zamčené dveře, které vyžadují odemknutí tři můry; Můžete je vést ke dveřím pomocí Lumos.

Bradavice Legacy 225202362340.png

 • První dva jsou v místnosti vpravo, s jedním zachyceným za pavoukem.
 • Poslední z nich je na zvýšené platformě a budete muset zvednout nedalekou krabici pomocí Wingardium Leviosa a Leviosa, abyste se tam dostali.

. Naštěstí najdete několik výbušných sudů v okolí, aby se nepřátelé objevili lehké práce.

Jakmile vyčistíte místnost, otevřete fragment mapy a uvidíte správné rozložení puzzle na podlaze – můžete každý kus otočit pomocí Flipendo.

Bradavice Legacy 225202365133.png

 • Dokončení hádanky odhalí prokleté truhla hrobky, obsahující Oblečení hledače pokladů .

Jak najít Bradavice Legacy’s Cursed Tomb Treasure

V Bradavicích strávíte hodně času hledáním pokladu – a Bradavice Legacy Cursed Tomb Treasure je jedním z nejtěžších kusů k nalezení. Tento hon na poklady bude muset být dokončen, pokud jste po celé sadě outfitu hledače pokladu.

Chcete -li zahájit svůj prokletý lov hrobů, musíte nejprve dokončit hlavní příběhovou misi: Helm of Urtkot. Po dokončení najdete záhadný fragment mapy. To bude vyžadovat, abyste bojovali proti nákladu nepřátel a postavy šéfa. Byl jsi varován.

Až budete mít záhadný fragment mapy, budete moci jít a najít jeho poklad. Stojí za zmínku, že se budete muset naučit Flipendo a Alohomora Level 3, abyste mohli dokončit tento úkol.

Chcete -li zvýšit své kouzlo Alohomora, musíte najít sochy demiguise rozptýlených po mapě.

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Přečtěte si další podrobnosti o tom, jak najít prokletý poklad hrobky v Bradavickém dědictví a jak používat záhadný fragment mapy.

Jak najít Bradavice Legacy Cursed Tomb Treasure

Chcete -li najít prokletý poklad hrobky ve dědictví Bradař, musíte nejprve najít a vyzvednout Záhadný fragment mapy.

. Vydejte se nahoru po útesech na severovýchod od Floo Flames a jděte dolů po schodech do ruin starého panství. Můžete také zapálit sochu na kopci vedle panství, která má být přepravena uvnitř suterénu z ruiny panství.

. . Silný temný čaroděj Alisa Travers na vás čeká v místnosti těsně před hrudníkem, takže je pravděpodobně nejlepší se s ní vypořádat. Je to jedna z 21 neslavných nepřátel hry, která vám umožní zabít dva ptáky jedním kamenem, jak to bylo.

Jakmile jste otevřeli hruď, budete mít záhadný fragment mapy, který vám řekne, kam jít dál. Ukazuje vám to starodávnou ruinu nějakého druhu. Hrobka z Treachery.

Měli byste najít hrobku zrady v dalekém severozápadním bodě oblasti Poidsear Coast (přímo pod ní, kde se říká „pobřežní jeskyně“ na obrazovce mapy). Proleďte vodopádem a těsně za stojícími kameny (jak je znázorněno v fragmentu mapy) a najdete hrobku, kterou hledáte (plus plamen Floo).

Spíš takhle

Nyní jste to našli, zamířte do hrobky zrady. . Nyní si všimnete uzamčeného . Musíte osvobodit všechny tři motýly a vést je ke dveřím s Lumosem. Postupujte podle těchto kroků:

 • Zamířte doprava od dveří a najděte dva motýly:
  • Motýl jeden: Bez pavučiny pomocí ohnivého kouzla a použijte Lumos, aby vedl k zamčeným dveřím
  • Butterfly dva: Měli byste to najít na vrcholu objektu ve stejné místnosti jako první. Použijte Lumos k tomu, abyste ji vedli k zamčeným dveřím

  . Jednoduše odhoďte Flipendo na správné tři talíře – mapa ukazuje, jak by to mělo vypadat – v jakémkoli pořadí, aby se objevila prokletý hrobková truhla.

  Otevřete tuto hruď a dokončete úkol a vydělejte si skvělý oděv 180 XP a hledače pokladů.

  Přečtěte si více o dědictví Bradavic:

  • Bradavice Legacy Rostliny – Co dělají?
  • Bradavice Legacy Level Cap – Jak utratit body talentů
  • Bradavice Legacy Best Gear – nejsilnější oblečení
  • Bradavice Legacy Gold – zbohatnout!
  • Bradavice Legacy Elder Wand – můžete to získat?
  • Obsazení Bradavic Legacy – Simon Pegg a další
  • Bradavice Legacy DLC – co bude dál?
  • Bradavice Legacy New Game Plus – to existuje?

  ? Navštivte náš rozvrh vydání videoher nebo otočte naše rozbočovače pro více herních a technologických zpráv.

  ? Podívejte se na náš průvodce televizním nebo průvodcem streamováním.

  . Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte podcast Radio Times.