Cyberpunk 2077 Gangy a frakce nočního města | CYBERPUNK 2077 Průvodce databáze, Cyberpunk 2077 Gangy, korporace a frakce

Cyberpunk 2077 Gangy, korporace a frakce

Konkrétní džungle – pro zvířata to není jen domýšlivá metafora. Z jejich hormonálních pumpujících, implantátů vyvolávajících zvíře k jejich lásce k pouličnímu boji jsou zvířata posedlá divokou stránkou lidské přirozenosti.

Cyberpunk 2077: Gangy Night City

Cyberpunk 2077 Gangy a frakce

Night City in Cyberpunk 2077 není jen krásná turistická destinace, je to také bojiště. Město je domovem nespočetných gangů a frakcí, které neustále bojují nad trávníkem, pašovanou. v podstatě cokoli, co mají jako vzít z kapsy někoho jiného a vkládat jejich.

Každý gang v noci je jedinečný, s čímkoli od sdíleného dědictví až po extrémní úpravu těla sjednocuje je.

V průběhu cesty V v Cyberpunk 2077 je rozhodování o tom, jak strategicky využívat gangy ve městě.

Co jste ochotni udělat, abyste získali to, co potřebujete? Kdo jste ochotni pomoci? Pronájem? Kdo jsi ochoten zabít? Všechny tyto volby vám budou představeny v Cyberpunk 2077.

Zde je průvodce pro všechny gangy, s nimiž se můžete setkat napříč okresy Night City, včetně okrajů Badlands:

Cyberpunk 2077 Gangy, korporace a frakce

Korporace, gangy a frakce v Cyberpunk 2077, Tyger Claws, Mox, 6. ulici, Valentinos, Maelstrom, Voodoo Boys, Animals, Wraiths a další.

Gangy v Cyberpunk 2077

Umístění gangů v Cyberpunk 2077 - Cyberpunk 2077

Umístění gangů v Cyberpunk 2077

Tyger drápy

Night City je tavicí hrnec kultur a etnik, i když když přijde jeho asijský demografický, je čínský a japonský vliv nezaměnitelný – stejně jako tygerové drápy.

Jako gang jsou tygerové drápy dobře organizované, efektivní a důvtipné-ale také nepředvídatelné. Jejich obchodní rozhodnutí jsou čistě racionální, ale pokud jde o jejich nepřátele nebo neloajální člen gangu, jejich metody mohou být šokující.

Tyger drápy působí hlavně z Japantown, Little China, Kabuki a Charter Hill. Jejich hlavním zdrojem příjmů jsou noční kluby, kasina a braindance bary. Noční občané se rádi dobře baví – žádný jiný gang neví, jak vydělávat na tom lépe než tygery.

Mox

Nejmladší zavedený gang v noci. Jeho začátky se datují zpět do roku 2067, kdy vražda sexuálního pracovníka vyvolala nepokoje, které trvaly dny. Gang vytvořený z protestujících přitahoval mnoho dalších do svých řad po celá léta poté.

Mox je pestrá posádka současných a bývalých sexuálních pracovníků, punk, šílenců a všech druhů vyvržence.

Hlavním ředitelstvím gangu je Lizzie’s Bar, Braindance Club, který slouží jako hlavní zdroj příjmů Mox.

Estetika gangu je charakterizována agresivním kýčkou, hlasitými barvami, plastu a latexem.

6. ulice Gang

Po 4. firemní válce bylo ponecháno velké množství kariérních vojáků bez zaměstnání nebo vyhlídek – nejvíce podnikavé z nich vytvořily 6. ulici gang. Nejen, že se mohou pochlubit veterány mezi svými řadami, ale také důstojníky bývalých policií, bývalých agentů podnikových bezpečnosti a „civilisty“, kteří absolvovali havárii v bojovém tréninku-všichni a každý, kdo chce do tohoto města přinést pořádek.

Konec ospravedlňuje prostředky a prostředky obvykle zahrnují loupeže, vydírání, obchod s pažemi a krádež auta. Jejich hlavní trávník je v Arroyo, ale garáže a provozní základny 6. ulice najdete také v jiných částech města.

Valentinos

Hlasité vesty, honosný zlatý kybernerál, těžké šperky, tetování Santa Muerte a Ježíše Malaverde – měli byste se těžko omylem omyt Valentina, když jste viděli jeden. Jejich expresivní styl, inspirovaný Chicano kulturou, je vypadají jako něco přímo z mexického barrio. Ale pokud se podíváte blíže, uvidíte, že se někdo může připojit k gangu, bez ohledu na jejich pozadí nebo etnicitu.

Valentinos jsou přísně teritoriální, působí v Heywood. Jsou svázány s místní komunitou téměř rodinnými poutami přátelství. Valentinos provozují zcela legální podniky, jako jsou restaurace, noční kluby a automobilové obchody, ale všechny jsou fronty pro jejich další, špinavější biz praní peněz, pašování ukradených vozidel nebo zbraní, obchodování s lidmi a gangová válka.Přátelství Valentinos je k nezaplacení – a bude vás následovat do hrobu. Takže možná budete chtít myslet dvakrát, než s nimi jezdíte.

Vír

Gang, který ovládá okresy Watson a Northside Industrial District (NID). Můžete je snadno rozpoznat jejich zastrašujícími obličejovými deskami a nepřátelskými optickými implantáty, což nejen naznačuje jejich přidružení k gangům, ale také fetišizaci kybernetickéhowaru a kybernetického modifikace.

Při pohledu na Maelstrom si můžete pomyslet: „Teď jsou to někteří hella odvážní průkopníci transhumanismu.„Kdyby testovali pouze limity lidského těla na sobě, měli byste pravdu. Bohužel také rádi provádějí „experimenty“ na těch nešťastných, aby překročili jejich cestu. Maelstrom je známý pro své výjimečně brutální a veřejné popravy gangů – kombinujte to s nelegální produkcí Braindance a manickým stylem boje a máte gang s pověstí jako kapela šílenství na pokraji kyberpsychózy. Pravda je, že není nic šíleného o tom, jak maelstrom funguje – na konci dne je to všechno o biz. A čím více zvěsti jsou o nich, tím lépe.

Voodoo Boys

Tajemný gang netrunners se sídlem v Pacifica. Vodoo Boys dodržují nezávislost okresu a působí jako vůdci převážně haitské komunity oblasti v této oblasti. O gangu cirkulují zlověstné zvěsti – ti, kteří o nich nejvíce vědí, jsou netrunners z Night City (přinejmenším mohou rozpoznat virus chlapců Voodoo, když zasáhne jejich systém) a agenti Netwatch, kteří se je po celá léta snaží eliminovat – samozřejmě neúspěšně.

Zvířata

Na rozdíl od jiných nočních městských gangů nemají zvířata definované území. Najdete je téměř kdekoli, ale. Víš, není to jako by lidé hledali, aby je hledali. Zvířata nejsou centralizovaným gangem, jsou rozdělena do menších skupin vedených nezávislými „alfy“ muži nebo ženami.

Konkrétní džungle – pro zvířata to není jen domýšlivá metafora. Z jejich hormonálních pumpujících, implantátů vyvolávajících zvíře k jejich lásce k pouličnímu boji jsou zvířata posedlá divokou stránkou lidské přirozenosti.

Jejich fyzická síla a odbornost v různých bojových uměních (a jejich naprosté velikosti) činí zvířata ideální bezpečnostní stráže a vyhazovače pro kluby a bary. Kromě toho jsou zvířata známá svými nelegálními rvačkami, únosem přepravy a závislostí na šťávě, jejich vlastní domácí hormonální koktejl.

Aldecaldos

Jeden z nejstarších nomádských národů založený Juanem Aldecaldem, který bojoval s nemilosrdnou válkou na konci 90. let proti gangům vládnoucí LA. Vytvořil „sousedské hodinky“, které v době, kdy opustilo město, očíslovalo pět tisíc lidí a byl známý svým důrazem na rodinné hodnoty, v jehož jménu Juan zahájil povstání proti neúčinné policii a zkorumpovaným médiím.

Aldecaldos v současné době se skládá z několika desítek rodin rozložených po Americe, které jsou neustále na cestách.

Wraiths

První a nové kódy Nomad zpracovávají různé důvody, proč byste mohli být vyloučeni ze své rodiny, včetně „Sdílet s ostatními ve vašem klanu“ nebo „Neudržujte pro sebe, co může pomoci jinému ve vašem klanu.„Čtení těchto dokumentů dnes je těžké bojovat proti pocitu, že byli napsáni v různých, šťastnějších dobách. V dnešní době jsou kočovníci častěji vyloučeni ze svých rodin za vraždu nebo znásilnění spoluobčanského člena rodiny, obchodování s lidmi, otravu zásobování vodou nebo zradou klanu. A máme slovo pro ty kočovníky: Raffen Shiv.

Poté, co byla vyloučena, většina Raffens si stále udržuje svůj kočovný životní styl. Vytvářejí větší skupiny na silnici, ale nikdo by nevolal těmto skupinám rodinu – dokonce ani v žertu. Raffen Shiv Prowl the Badlands, přepadení netušících cestujících, conpoys concoys nebo dokonce – a se zvláštním potěšením – dalšími kočovnými tábory.

Gang Raffen Shiv se dokonce vytvořil mimo brány Night City: The Wraiths. Jsou dobře organizovaní, efektivní a ochotni dělat cokoli. Koneckonců, stejně jako všichni raffens, nezůstali nic ke ztrátě.

Scavengers

Mohli byste jim říkat Graverobbers, kdyby to nebylo pro to, že nikdy nečekají, až se tělo dostane na hřbitov, ani aby to bylo vlastně mrtvé. Scavengers se specializují na získávání vysoce kvalitních implantátů. jakýmkoli způsobem nutným. Pokud máte techniku, která je stejně drahá jako středně velká sídla v severním dubu, žádáte o potíže. Proto se chcete ujistit, že tyto implantáty se mohou starat o užitečné v temné, deštivé uličce, nebo že pro vás přijde tým traumatu místo stinného chlapa s černou taškou a silným východoevropským přízvukem.

Korporace v Cyberpunk 2077

Ve druhé polovině 21. století jsou korporace mezinárodní finanční monstra – megakorporace. Mají své vlastní politické cíle, dokonce i vedou více či méně otevřené konflikty proti konkurenci. Není přehnané říkat, že korporace jsou tím, co formuje realitu a život obyčejného člověka. Jen se rozhlédněte kolem. Každý objekt ve vaší domácnosti vyšel z výrobní linky v továrně patřící do jedné z megacorps. Další dodává elektřinu do vašeho domova, takže můžete sledovat televizní zprávy na kanálu mediálního konglomerátu, který má zase korporace jako většina svých akcionářů. Všechno, co pijete, dokonce i do jisté míry vzduch, který dýcháte – to všechno pochází z globálních obav. I když o tom blaženě nevíte, korporace stále ovlivňují každý aspekt vašeho života. Jsou na dosah ruky. Ah – ty prsty jsou chrom? Jaký výrobce? Přesně.

Arasaka Corporation

Arasaka Corporation je nejdéle provozovanou Megacorp na světě. Jeho původ se datuje zpět do poloviny 20. století, kdy mladý Saburo Arasaka zdědil rodící společnost svého otce a přeměnil ji na globální vůdce v oblasti bezpečnosti. Společnost Arasaka Corporation je dnes známá jako gigant pro vyřizování zbraní, který měl ruce ve vojenských konfliktech na všech kontinentech. Vzhledem k nejnovějším pokrokům v technologii a zdánlivě neomezenému kapitálu společnosti je Arasaka připravena dosáhnout svých politických cílů v masivním měřítku. Arasakaovi vojáci a agenti jsou známí nejen svým vynikajícím výcvikem, ale také pro jejich vytrvalou loajalitu k firemním hodnotám a generálnímu řediteli Saburo Arasaka, který navzdory svému postupujícímu věku nadále řídí společnost železnou pěst. Dokonce i diskuse o plánu posloupnosti musí být udržovány šeptání, protože se nikdo neodváží zpochybňovat autoritu největší světové zbraně říše. Téměř nikdo.

Militech

Militech International Armaments je jednou z největších a nejmocnějších korporací na světě. Známé hlavně v NUSA pro podporu federální vlády, poskytují režimu lidskou sílu i zbraně, včetně zbraní a specializovaného vojenského vybavení. V některých politických kruzích je smlouva Militech pro NUSA kontroverzní: Militech byl obviněn z pokusu o vytvoření monopolu, zatímco jasná souvislosti mezi bývalým generálním ředitelem Militech a současným prezidentem NUSA Rosalind Myers a radou společnosti pouze zhoršily firemní a diplomatickou napětí.

Militech také působí v soukromém sektoru a poskytuje bezpečnost i defenzivní a útočné bojové služby. Společnost nabízí klientům nejnovější vybavení, kvalifikované personál a vyškolené a dobře vybavené agenty, aby tuto práci dokončili. Kromě toho Megacorp také vyvíjí a produkuje své vlastní střelné zbraně, drony, implantáty, dokonce i vozidla vhodná pro půdu, vzduch a mořský boj.

Kang Tao

Kang Tao je čínská společnost a jedna z největších výrobců zbraní na světě. Po celá léta se Kang Tao stále více stal hodným konkurentem Arasaka zavedením některých z nejvíce krvácejících technologií, jakou kdy trh zaznamenal. Megacorp důsledně překonává klientské vyjadřování kvalitních zbraní a vybavení, které vyhovuje vojenským i polovojenským potřebám. Ale zejména, Kang Tao je široce uznáván pro svou specializaci na vývoj, patentování a výrobu inteligentních zbraní a zbraní. Na tomto specializovaném trhu jsou bez rovnosti.

Biotechnica

Biotechnica je korporace specializující se na genetické inženýrství a biotechnický, farmaceutický a mikrobiologický výzkum. To bylo v laboratořích Biotechnica, že přední světoví odborníci poprvé vytvořili průlomový objev, který přinesl svět zpět z pokraje palivové krize. Objev? Chooh2, palivo založené na syntetickém alkoholu získaném z geneticky modifikované pšenice. Tento patent učinil korporaci hlavním hráčem na trhu. Do dnešního dne si Biotechnica zachovává exkluzivní práva na produkt – a úplnou kontrolu nad trhem s palivem. Její další hlavní oblasti podnikání je výroba potravin: Velké společnosti, jako jsou všechny potraviny, spadají také pod deštník Biotechnica.

Petrochem

„Naše planeta se pohybuje vpřed – díky Petrochemu“ – tento komerční slogan je jen napůl přehnaný. Díky partnerství s Bioengineering Corporation Biotechnica převádí Petrochem geneticky modifikovanou pšenici pěstovanou na Biotechnica miliony akrů zemědělské půdy do biopaliva budoucnosti – Chooh2. Kromě toho má také omezená práva na pěstování vlastního upraveného obilí. To znamená, že se nikdo nemůže zcela vyhnout Petrochemu – i když jejich vliv a zdroje by neměly být nadhodnoceny, jejich konkurenti si jsou plně vědomi hospodářské a politické moci Petrochem. Pokud by megakorporace dokázala monopolizovat výrobu paliva v zemi, Petrochem by na všechno zavolal výstřely. To je důvod, proč Corp nekryt o své zabezpečení, najmout nejlepší odvětví Countetel Specialists a vždy umístěn na vysoké pohotovosti – útok by mohl pocházet odkudkoli a kdykoli kdykoli.

Revere Courier Services

Revere Courier Services je přepravní společnost, která působí na všech kontinentech a poskytuje dopravní služby komerčním i jednotlivým klientům. Jejich flotila se skládá z obrněných nákladních vozidel, nákladních vozidel a letadel schopných nést vysoce hodnotné náklady. Slib RCS však uvádí, že veškerý náklad je posvátný, ať už je to jeho luxusní limuzína určená pro panství v africkém miliardáři nebo balíček péče o měsíční a banánové máslo nese babička z Vista del Rey na Valentýna na Valentýna na Valentýna poslala na Valentýn na Valentýn. Zatímco limuzína by byla přepravována na masivní nákladní loď a krabici zaživovacích doručení. RCS samozřejmě nemůže poskytnout plnou záruku, protože přepravní průmysl je hlavním cílem pirátství a krádeže. V takových případech však společnost nabízí plnou náhradu za odcizené zboží. Některá z největších lodních lodí RCS jsou chráněna outsourcingovým zabezpečením (často žoldáky), jejichž přítomnost je často dostatečně odrazující pro budoucí agresory. Vitální služba nabízená společností RCS jsou přenosy fyzických dat pro data, která je příliš vzácná na nahrání do sítě. Počet kurýrů dat mezi nejzkušenějšími odborníky a poškození nebo ztráta odeslání se téměř nikdy nevyskytuje.

Kendachi

Kořeny společnosti Kendachi Corporation (nebo spíše Kenshiri-Adachi) Harken zpět do 16. století, kdy se japonská rodina Kenshiri etablovala jako kovářský klan. Společnost nastoupila na svou konečnou podobu v 21. století po sloučení se společností Adachi. V dnešní době je Kendachi známá svými spolehlivými monoweapony vyrobenými v továrnách na nízké oběžné dráze Země. Ve skutečnosti se tyto produkty staly synonymem pro značku; Tyto čepele musí být naprosto děsivé v rukou kvalifikované sólové ruce. Současný generální ředitel Tessho Yokoi je známý pro svůj horlivý obchodní smysl, hlubokou znalost Kenda a krátké pojistky. O příležitostech je známo, že se jedná se svými nepřáteli sám – samozřejmě s použitím nepostradatelných monoweaponů své vlastní společnosti samozřejmě. Bylo by těžké najít lepší potvrzení.

Cytech

Cytech je technologická a biotechnologická společnost specializující se na inplantáty a kybernetické protézy. Cytech je známý svými vysoce kvalitními produkty, všechna patentovaná řešení se vyvinula interně v laboratořích korporace.

Netwatch

Netwatch byl založen jako evropská společnost s čistou bezpečnosti, ale její úspěch ji rychle přeměnil v mezinárodní agenturu sponzorovanou společností. „Čistá policie“ se specializuje na zajištění datových pevností, sledování nelicencovaného AIS, neutralizující hacky, odstranění softwarových hrozeb a zadržení problematických netrunnerů. Netwatch také udržuje Blackwall, bariéru ledu, která hlídá proti Rogue, post-Krash AIS. Firemní propaganda ráda zobrazuje agenty Netwatch jako obránce lidstva, bez nichž by síť dlouhodobě došlo k zhroucení. Pravda je, že není tak těžké stát se „veřejným nepřítelem“ v očích Netwatch – jděte hlava, zvedněte se a přečtěte si bezpečnostní protokoly zaslané každému uživateli na síti. Ve chvíli, kdy přejdete přes linku, někteří dychtiví nováčci v nejbližší divizi Netwatch budou mít na vás soubor v žádném okamžiku.

Night Corporation

Pokud existuje jedna věc, kterou je Night Corp známa, je to tajemství – nikdo opravdu neví, jak moc společnost stojí za to, jaký je její hlavní zdroj příjmů, ani kolik lidí zaměstnává.

Společnost je součástí dědictví Richarda Night, vizionářský průmyslník, který položil podloží Night City. Byla založena nočním vdovou Miriam, která použila peníze, které její zesnulý manžel zanechal, aby je postavil od základů a strukturoval je kolem nočních ideálů a principů . Po mnoho let byla Miriam generálním ředitelem společnosti Night Corp před převzetím kormidla mnohem méně kompetentní postavy, které nakonec prohrály závod s Arasaka a Militech – oba nakonec přišli mít nejvíce moc v nočním městě. Nyní jsou za tím dny slávy Night Corp dlouho. Po letech progresivní degenerace se vliv Night Corp zmizel na téměř neexistující. Přesto, mimo správu vlastního kapitálu, noční nástupci si udržovali významné slovo ve věcech týkajících se veřejné správy a prosociálních příčin. Veřejné silniční práce, stavební a konzervativní instituce pro veřejné zboží, revitalizace systému Maglev – jedná se pouze o hrst projektů financovaných Night Corp.

Mezi známé příjemce patří více známých příjemců NCPD a Maxtac, které jsou stále částečně financovány z smršťujících pokladny Night Corp. Zdá se, že stále existují ti, kteří ve společnosti poměrně záhadné struktury společnosti neztratili víru ve vizi zakladatele města. I když je zlevněna firemními slogany a vedená především politickými zájmy, nelze zachránit roli Night Corp v historii svobodného města. Ve skutečnosti s ohledem na to někteří obyvatelé vyjádřili, že si přejí The Day Night Corp se vrací na pozici skutečné moci.