Cyberpunk 2077 Mod vám umožňuje Romance Judy jako Male V, pomocí dataminovaných hlasových linek | PCGamesn, CD ProJekt objasňuje Cyberpunk 2077 Judy Romance After Modders Unrearth nepoužité mužské hlasové linie |

CD Projekt objasňuje Cyberpunk 2077 Judy Romance After Modders Unrearth Neused Male V Voice Lines

„Judy byla vždy jen ženským romantickým partnerem a to byla umělecká vize od začátku, ze hry nebyla vyříznuta žádná mužská romantická možnost.”

Mod Cyberpunk 2077 vám umožňuje romantiku Judy jako mužské V, pomocí dataminovaných hlasových linií

Možnosti romantiky Cyberpunk 2077: Judy Alvarez

Pokud jste hráli Cyberpunk 2077 jako Male V a hledali lásku, možná jste byli zklamáni, když zjistíte, že nemůžete romantiku Judy. Je výslovně napsána jako gay a je otevřená pouze romantice, když hrajete jako žena. Příběh je tento záměr dostatečně jasný, ale moderníci našli nějaké hlasové linie mužského hráče pro Judy Romance skrytou v kódu hry.

Mody jsou nyní tam, což vám umožňuje vidět Judy Romance jako mužskou postavu, pomocí těchto hlasových linií. Je to trochu trapné, protože sexuální scéna se nehraje úplně správně a v dialogu stále existují odkazy na V jsou žena. Takže pokud byla romantika vždy určena pro ženské V, proč existuje mužský dialog?

“Pro náš lokalizační tým to bylo prostě pohodlnější a snazší a snazší z pohledu produkce, abychom zaznamenali všechny řádky oběma hlasy, takže jsme se mohli vyhnout omylu, které by vyžadovalo budoucí nahrávky,” říká CD Projekt Rep říká Eurogamerovi. “To se stalo se téměř vším, aby bylo na bezpečné straně, i když se může lišit mezi různými jazyky.”.“

“Judy byla vždy jen ženským románským partnerem a to byla umělecká vize od začátku, ze hry nebyla vyříznuta žádná možnost romantiky mužů.”.“

Můžete vidět upravené scény a získat nějaké pokyny, jak je získat práci, níže. (Samozřejmě, že je to NSFW, ale nyní existuje slušná šance, že teď pracujete z domova.)

Thumbnail YouTube

Máme průvodce po romantice Cyberpunk 2077, pokud potřebujete úplné rozpis oficiálních možností.

Dustin Bailey Dustin je vše o retro hrách a dobrodružných hrách, stejně jako oddaného Final Fantasy XIV. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

CD Projekt objasňuje Cyberpunk 2077 Judy Romance After Modders Unrearth Neused Male V Voice Lines

CD Projekt objasnil Judy Romance Cyberpunk 2077 poté, co hráči našli ve hře nevyužité mužské hlasové linie.

Mohou být před námi spoilery. Také NSFW!

Minulý týden Modders objevil Male V je schopen romance Judy ve verzi hry PC prostřednictvím jednoduché změny kódu vloženou prostřednictvím příkazu konzoly.

To znamená, že to znamená Judy Romance Scéna s typem mužského v těle s mužským hlasem. Nemodifikovaný, Judy může být román pouze jako typ ženského těla a ženský hlasový typ V.

Pozdější scény s Judy, které jsou možné až po dokončení romantické scény.

Video NSFW níže od YouTuber Fredrickflower vysvětluje, jak používat mody k hraní Judy Romance jako Male V a zahrnuje nevyužitý dialog:

Při hraní romantiky Judy jako samce V existují určité nesrovnalosti. I když můžete vidět typ mužského těla v sexuální scéně, V ruční klipy občas objekty. Později, na scéně zahrnující Carol a Judy, Carol říká Judy a Male V: „Nechte vás dívky.”

Někteří fanoušci nazývali tento „řezaný obsah“, ale mluvení s Eurogamerem, zástupce CD Projekt popřel tomu tak, že trvá na tom, že mužské hlasové linie byly zaznamenány pouze „takže bychom se mohli vyhnout chybějícím omylem něco omylu, což by vyžadovalo budoucí nahrávky“.

„Pro náš lokalizační tým to bylo prostě pohodlnější a snazší a snazší z pohledu produkce, abychom zaznamenali všechny řádky oběma hlasy, takže bychom se mohli vyhnout omylu, co by vyžadovalo budoucí nahrávky,“ vysvětlil zástupce CDP.

„To se stalo se skoro všechno, jen aby bylo na bezpečné straně, i když se může lišit mezi různými jazyky.

„Judy byla vždy jen ženským romantickým partnerem a to byla umělecká vize od začátku, ze hry nebyla vyříznuta žádná mužská romantická možnost.”

Cyberpunk 2077 zahrnuje čtyři romantické NPC, každý s jiným podmínkou typu V. Panam vyžaduje, aby V, měl typ mužského těla, ale můžete mít jakýkoli hlas. Řeka vyžaduje typ těla a jakýkoli hlas. Jak již bylo zmíněno, Judy potřebuje jak typ ženského těla, tak ženský hlas. A Kerry potřebuje jak typ těla mužů, tak mužský hlas.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Blockbuster následovat
  • Cyberpunk 2077 Sledujte
  • PC Sledujte
  • PS4 následovat
  • PS5 následovat
  • Xbox One následujte
  • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata vidět další 2

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Wesley má rád zprávy, rozhovory a další zprávy. Také má rád Street Fighter víc, než ho kdokoli může přimět, aby o tom zavřel.