Cyberpunk 2077: Všechny možnosti romantiky | Steelseries, Cyberpunk 2077 Romances – Kdo můžete romantika? | PCGamesn

Cyberpunk 2077 Romance – Kdo můžete romantika

Pokud máte zájem dostat se do vztahu s Kerry, musíte nejprve dokončit tyto předpoklady:

Cyberpunk 2077: Všechny možnosti romantiky

V Cyberpunk 2077 můžete vstoupit do vztahů s různými postavami. Zde je průvodce pro všechny, na které můžete randit ve hře.

Cyberpunk 2077 může být hlavně o přebytku, chamtivosti a hedonismu v dystopické společnosti Night City, ale v srdci toho všeho je stále prostor pro romantiku. Během hry budete mít ještě spoustu času na nalezení lásky. Může být překvapením, že můžete skutečně vstoupit na vztahy s některými postavami, s nimiž trávíte čas po celou hru. Stejně jako u série CD Projekt Red’s the Witcher se můžete také stát intimním s vybranou postavou.

Ale kde dokonce začínáte, pokud jde o romantiku? Máme průvodce vše, co potřebujete vědět o zamilování, Cyberpunk styl. Ať už jste v dobrodružném Nomadu Panam Palmer nebo jste připraveni na to, aby byl oficiálním s Rocker Kerry, máme záda, pokud jde o nalezení toho zvláštního někoho ve hře.

Jaké postavy můžete romantika v Cyberpunk 2077?

I když existuje několik postav, s nimiž můžete skončit, pokud jde o krátké intimní setkání, existují pouze čtyři hlavní romantické cesty. Mezi tyto postavy patří Judy Alvarez, Panam Palmer, River Ward a Kerry Eurodyne. Každá postava přichází s vlastním souborem předpokladů, než zadáte vztah mít s nimi vlastní intimní scénu. Během hry se objeví všechny čtyři postavy jako hlavní hráči v příběhu nebo vedlejších úkolech, takže si je nemůžete nechat ujít. .

Judy Alvarez

Judy visí v Moxes

Zdroj: CD Projekt Red

Váš V musí mít ženský typ těla a hlas Romance Judy.

Judy Alvarez je postava, kterou potkáte, zatímco na questline stáhnou loupež ve věži Arasaka. Je to jedna z přátel Evelyn Parkerové a technika odborníka Braindance. Může být zpočátku trochu obtížná, ale brzy se otevře velkým způsobem.

Pokud máte zájem dostat se do vztahu s Judy, musíte nejprve dokončit tyto předpoklady:

 • Odmítněte Maikoův plán nebo platbu během vedlejšího úkolu „Ryby“.
 • Jděte se potápět s Judy a pak strávte noc v bočním úkolu “Pyramid Song”.
 • Zvolte, abyste políbili Judy, když se tato možnost otevře v bočním úkolu “Pyramid Song”.
 • Promluvte si s Judy ráno po svém intimním setkání a řekněte jí, že jste na začátku vztahu během bočního úkolu “Pyramid Song”.

Panam Palmer

Panam čeká na vrcholu svého motocyklu na V v Badlands

*Zdroj: CD Projekt Red

Váš V musí mít typ maskulinního těla a hlas romance Panam.

Panam je názorná, silná nomádská žena, kterou potkáte během úkolů utracených v Badlands. .

 • Flirtujte s Panamem, jakmile to může během úkolu „Jezdci na bouři“.
 • Neříkej nikomu Panamův plán během postranního úkolu „s malou pomocí mých přátel“.
 • Neříkej Panamovi, že jí pomáháš za peníze během postranního úkolu „s malou pomocí mých přátel“.
 • Synchronizujte s Panamem během bočního hledání „Queen of the Highway“.

Říční oddělení

Řeka se dívá na V, připraven na lásku k rozkvětu

Váš V musí mít ženský typ těla a hlas k řece Romance.

Řeka je dobrý, čestný policajt na straně spravedlnosti v nočním městě. Je zvenčí tvrdý, ale zevnitř citlivý se silným pouto se svým bratrem. Chce dělat dobro od lidí, kteří přísahají, aby chránili a sloužili.

Pokud máte zájem dostat se do vztahu s řekou, musíte nejprve dokončit tyto předpoklady:

 • Uložte Randy během bočního úkolu “Hunt”.
 • Dejte řeku vědět, že vás zajímáte romanticky během postranního úkolu „Lov“.
 • Využijte šanci políbit řeku, když je schopen během bočního úkolu „Po řece“.
 • Dejte řeku vědět, že chcete být ve vztahu s ním ve SIE quest “.”

Kerry Eurodyne

Kerry sdílí poignantní pohled na noční město s V

Zdroj: CD Projekt Red

Váš V musí mít typ mužského těla a hlas k romantice Kerry.

Kerry hrál spolu s Johnny Silverhand v kapele Samurai. Je to něco jako legenda v noci a žije životem rockové hvězdy. I když bude mít vždycky něco pro Johnnyho, má v srdci také nějaký prostor pro V, pokud hrajete své karty správně.

Pokud máte zájem dostat se do vztahu s Kerry, musíte nejprve dokončit tyto předpoklady:

 • Flirtujte s Kerrym co nejdříve a tak často, jak můžete během bočního hledání „nápoje lodí“.
 • Dejte Kerrymu vědět, že se o něj zajímáte romanticky během bočního quest “lodních pití”.

To je o tom, že najde romantiku v Night City, s výjimkou několika jednorázových. Který vztah si nakonec vyberete?

Přečtěte si více

 • Požadavky na počítač Cyberpunk 2077 PC
 • Nejlepší dárky pro fanoušky Cyberpunk 2077
 • Kdo vytvořil Cyberpunk žánr?

Připraveni si povídat o všech věcech Cyberpunk 2077? Připojte se k oficiálním serveru Steelseries Discord pro spoustu řeči o Night City.

Cyberpunk 2077 Romance – Kdo můžete romantika?

Existuje řada Možnosti romantiky v Cyberpunk 2077, Takže i když se s Johnnym Silverhand nedokáže dostat dolů a špinavý, stále existuje spousta postav. Noční město je plné rozšířených krás, a pokud chcete některou z této akce první osoby, můžete někoho romantika-pokud je vaše touha opětovná.

Ať už je vaším cílem usadit se s vaším dokonalým partnerem, nebo se chystáte spojit s co nejvíce lidí, CD Projekt Red vám umožní běžet divoce, bez potřeby modů Cyberpunk 2077. Zde je každá možnost romantiky dostupná ve hře RPG a její požadavky, stejně jako jakýkoli dopad, který by mohl mít na příběh.

Cyberpunk 2077 Romances

Cyberpunk 2077 obsahuje dlouhodobé možnosti vztahu s jejich vlastními plotlines-Witcher 3-Style- tak opatrně šlapejte, protože jakákoli romantika by mohla změnit průběh vaší hry.

S více než pouhými nabízenými heterosexuálními příležitostmi si můžete myslet, že nejste ve svých volbách příliš omezeni, ale dokonce i postavy AI musí dát souhlas. Stejně jako u všech romantických setkání ve hře budete vědět, kdy se chystáte uzavřít dohodu, když se objeví dialogová možnost s ocasnými rty, ale pouze pokud zaškrtnete krabice NPC.

Chcete-li opravdu co nejlépe využít akci na obrazovce, můžete vždy zapnout nebo vypnout nahotu Cyberpunk 2077 nahota.

Cyberpunk 2077 Možnosti romantiky: Panam Palmer

Cyberpunk 2077 Panam Romance

 • Požadavky: Masculine V tělo, jakýkoli hlas

Panam Palmer, Mercenary Nomad, může být pro muže V, pokud vynaložíte úsilí. Během druhého činu, Johnny navrhne, abyste se vydali do klubu posmrtného života. Majitel klubu, Rogue, vás kontaktuje s Panamem. Tím se odemkne kočovný questline, kde budete mít příležitost úzce spolupracovat s Panamem na řadě misí.

Souhlasíte s tím, že pomůže Panam jít po Nash místo toho, aby se nejprve vypořádal s Hellmanem, poté jí pošlete záda po životě během válečného hledání tím, že se zajímá o její problémy. Po nějaké době přijměte Panamovu žádost o pomoc zachránit Saula. Jakmile jste našli Saula a utekli z Wraiths, nakonec budete mít šanci na stranu s Panamem v konverzaci. Když Saul půjde spát, Panam se s vámi bude pohodlně na pohovce, ale zatím nic nezahajuje – vyberte si střední možnost („rozhodnete se“), když se zeptá, co jste měli na mysli.

Po dokončení dalších dvou hlavních úkolů vám Panam znovu zavolá s žádostí o pomoc. Po těchto úkolech se vydáte na vlakové nádraží, kde vám Panam položí otázky v horní části věže. Od této chvíle byste měli být schopni dosáhnout pokroku k Panamu, aniž by vás otřela. Poslední úkol, Queen of the Highway, vidí vás a Panam, který vezme zbrusu nový tank Nomad pro rotaci. Možnost dialogu označená pronásledovanými rty vám umožní pustit se do romantiky s Panamem, která by se mohla proměnit v něco vážného.

Možnosti romantiky Cyberpunk 2077: Judy Alvarez

 • Požadavky: Ženské tělo, ženský hlas

K romantice odborníka na Braindance, Judy Alvarezová, budete muset být žena V. Během druhého aktu obdržíte automatickou milostnou úkol najít Evelyn Parker. Judy je blízká Evelyn, takže je důležité ji udržet ve smyčce tím, že jí telefonuje, když nastane příležitost. Po automatické lásce budete mít příležitost kontaktovat Judy v příštích několika misích, včetně prostoru mezi, katastrofou a dvojím životem. Neustále ji informujte, ale buďte opatrní, aby ji neobtěžovala.

Tady je místo, kde se věci začnou intenzivní – pokud zde zkazíte některou z možností, vaše šance na romantiku Judy skončila. Během úkolu Pisces musíte odmítnout pomoci Maikovi, nebo přinejmenším snížit její platbu. .

Na konci Pyramid Song Quest budete mít šanci na romantiku. Přijměte Judyovu pozvání a poté nabídněte spolu strávit noc. Nemusíte však strávit jen noc s Judy, protože máte možnost zahájit s ní dlouhodobý vztah. Pokud to chcete sledovat, ujistěte se, že políbí Judy do koupelny a promluvte si s ní na molu venku. Když se vás zeptá, jak jste se cítili o včerejší noci, odpovězte jí slovy: „Začátek něčeho úžasného.“

Cyberpunk 2077 Možnosti romantiky: Kerry Eurodyne

Cyberpunk 2077 Kerry Romance

 • Požadavky: Masculine V tělo, mužský hlas

Chcete -li romantika hlavního kytarista Samurai, Kerry Eurodyne, budete muset být mužský V. Existují příležitosti k flirtování a líbání Kerry před úkolem lodních pití, ale není nutné ho romantizovat. Během nápojů lodí požádá Kerry o pomoc, aby se dostala do jachty, což vám dává možnost políbit ho. Po této scéně skončíte na pláži s Kerry. Od tohoto okamžiku dále musíte Kerry říci, že s ním chcete být ve vztahu.

Cyberpunk 2077 Možnosti romantiky: River Ward

Cyberpunk 2077 River Romance

 • Požadavky: Ženské tělo, jakýkoli hlas

Pokud chcete romantika bývalého důstojníka NCPD, River Ward, je tato možnost k dispozici pouze pro ženské V. Jakmile se setkáte s řekou, jsem bojoval proti právu, nový úkol s názvem The Hunt otevře příležitost pro romantiku. Klíčem k kymácející řece je získat nejlepší výsledek v tomto úkolu, to znamená zajistit, abyste nažili Randy naživu. Pokud po sledování braindance uděláte nesprávný odhad, může to vést k tomu, že řeka i Randy umírá.

Poté, co zachráníte Randyho, budete muset buď přesvědčit řeku, že pomsta není nejlepší volbou, nebo mu pomozte pokračovat v jeho pronásledování. Pokud jste si vybrali možnost „Count Me Out“, nebudete mít šanci ho romantizovat. Další úkol, který sleduje řeku, je jednoduchá mise, která končí konverzací na vrcholu vodní věže. Od této chvíle je to všechno hladké plachtění, jednoduše Kiss River, když jste si vybrali, a můžete si věci dále vzít tím, že mu řeknete: „Cítím se kolem tebe dobře.“

Možnosti romantiky Cyberpunk 2077: Meredith Stout

Cyberpunk 2077 Meredith Stout Romance

 • Požadavky: Jakýkoli typ těla nebo hlas

Romancing Meredith Stout není snadný úkol a nemůžete s ní vstoupit do vztahu, ale existují kroky, které můžete podniknout k ovlivnění nemilosrdných corpo ve váš prospěch. Meredith potřebuje nějakou pomoc při řešení gangu Maelstrom během vyzvednutí. Pokud mluvíte s Meredith před jednáním s Maelstromem, dá vám svůj kreditní čip. Po hledání katastrofy, Meredith bude podat zprávu, že řekne: „Militech se odehrál, jak jsem doufal“, otevřel možnost znovu s ní spolupracovat. Odpovězte na její žádost o její inkoust a ona vás pozve do motelu No-Tell. Hotovo.

Cyberpunk 2077 Výsledky romantiky

Vztahy s Panam, Judy, River nebo Kerry mohou ovlivnit způsob, jakým se hraje vaše hra, a můžete dokonce zkusit a romantiku dva současně. Kvůli jejich preferencím můžete současně romantika Kerry a Panam nebo řeka a Judy. Nakonec si však musíte vybrat, na které se zavázalo, což určuje, který z různých konce Cyberpunk 2077 se odehrává.

Další romance Cyberpunk 2077

V příběhu Cyberpunk 2077 je hrstka dalších román. V The Never Fade Away Quest zažijete krátkou romantiku s Alt Cunningham prostřednictvím Johnnyho vzpomínek. Johnny také iniciuje další dvě setkání, s Rogue Amendiares a Ruby Collins, zatímco ovládá tělo V. A konečně, pokud nejste skvělí s lidmi, můžete se jen uchýlit k najímání Joytoys – sexuálních pracovníků Night City – v různých bodech hry.

Jsou to všechny možnosti romantiky Cyberpunk 2077, které jsme dosud našli. Máme více podrobností o těchto a dalších postavách Cyberpunk 2077, pokud vás zajímá, kdo jiný se setkáte v Night City, a podívejte se na náš průvodce zbraněmi Cyberpunk 2077, pokud chcete ovládat něco jiného než sir John Pallustiff.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.