Cyno/Lore | Genshin Impact Wiki | Fandom, Cyno Quick Guide – KQM

Cyno Quick Guide

Ačkoli Cynovy dovednosti cooldown mimo burst je 7.5s, obsazení jeho dovednosti následované jeho výbuchem sníží jeho dovednosti cooldown o 4.5s. To umožňuje Cynovi předběžné částice s ekv.

Cyno/Lore

Generál Mahamatra z Akademiya, vůdce všech Matras. Má jedinečný smysl pro humor, který nikdy nezanechává hluboký dojem.

—Description z oficiálních webových stránek [1]

Obsah

 • 1 osobnost
 • 2 vzhled
  • 2.1 manga
  • 4.1 Detaily znaku
  • 4.2 Příběh postavy 1
  • 4.3 Příběh postavy 2
  • 4.4 Příběh postavy 3
  • 4.5 Příběh postavy 4
  • 4.6 Příběh postavy 5
  • 4.7 Cyno’s Genius Invokation TCG Deck Box
  • 4.8 Vize
  • 7.1 Archon Quests
  • 7.2 příběhové úkoly
   • 7.2.1 události Hangout
   • 8.1 Příběhy postavy
   • 8.2 hlasové hlasové znaky
   • 8.3 pošty
   • 10.1 manga
   • 11.1 Etymologie
   • 12.1 Název postavy: Judikátor tajemství

   Osobnost

   Generál Mahamatra odpovědný za dohled nad vědci Akademiya. Říká se, že když se dostane do práce, je generál Mahamatra ještě dostačtější než „Velká vayuvyastra“, kterou vytvořil Kshahrewaru.

   —Vytributy znaků a textu profilu ve hře

   Cyno je Curt, Stoic a obecně bez emocí bez emocí s nemilosností a začarovaným přístupem k jeho povinnosti matry, díky kterému je zastrašující a nepřijatelný. Nestará se o mezera nebo společenské shromáždění a je známý v celém Sumeru za svou nemilosrdnou účinnost při dodržování zákona.

   Navzdory svému mladému věku drží Cyno pozici generála Mahamatra v Akademiya a bere jeho postavení vážně. Cyno je nesmírně oddaný dodržovat pravidla Akademiya a potrestat jakékoli přestupky, do té míry, že i mudrci Akademiya (zdánlivě jeho nadřízené) jsou ostraženi. Notoricky bude Cyno vytrvale pronásledovat jakékoli jednotlivce, kteří se snaží uprchnout z jeho úsudku, a to i přes poušť – vlastnost, která v kombinaci s jeho statečností jako lovec a válečník úniku z Cyno téměř nemožné. Z tohoto důvodu je jméno Cyno neslavné v Sumeru a mnoho vědců se obává vyhlídky na to, že se s ním někdy setká, navzdory skutečnosti, že řeší pouze případy významného zájmu.

   Zejména Cyno idolizuje „spravedlnost“ především; Ačkoli se to převážně projevuje ve snaze o podezřelé zločince, Cyno také chrání zločince před jakýmkoli nebezpečím, které vzniká během jejich pokusů o útěk, dokud nebudou podle jeho názoru řádně posuzovány Akademiya. Ačkoli ho Akademiyovi učenci často považovali za překážku nebo hrozbu pro jejich výzkum (stížnosti, na které je Cyno lhostejný), Cyno považuje svou roli za roli chrániče, což brání uchazečům o znalosti, aby byli vedeni na scestí a stávají se tím, že se stávají na na scedu sebe a svět. Jeho požehnání s elektrickou vizí však naznačuje, že jeho pohled na spravedlnost je blíže touze zachovat zákon, který má jako věčný, spíše než se zajímat o spravedlnost samo o sobě samo o sobě.

   Navzdory své závažnosti v akademických a pracovních záležitostech je Cyno poměrně uvolněná mimo povinnosti Akademiya, což je vášnivým fanouškem Genius Invokation TCG. Ukazuje obavy o Collei, často ji navštěvuje, když má čas zajistit, aby se jí daří dobře, a také s přátelstvím s Tighnari, Alhaithamem a Kavehem. Navzdory svým záměrům uklidnit lidi, udržuje ve většině situací svůj tvrdý postoj bez emocí, dokonce mimo práci. Cyno si vědom toho, že jeho pověst generála Mahamatra často zastrašuje lidi kolem sebe (dokonce i jeho spoluobčané), vypráví vtipy jako způsob, jak lidem pomoci odpočinout si kolem něj, i když jeho vtipy jsou obecně nešťastné a jeho dlouhé pokusy je vysvětlit ještě více vysvětlit je vysvětlit.

   Cyno se také přiznává k laskavosti pro poušť, ze které přivolává, ocitl se tam nejvíce v klidu a často se tam chodil na noční procházky, aby si pomohl relaxovat.

   Recenze expertů GameSpot

   13. října 2020

   Vzhled

   Cyno používá střední mužský model. Má opálenou kůži, červenooranžové oči a středně dlouhé šedé vlasy.

   Manga

   Cyno je znázorněno na sobě velké černé pláště, včetně kapuce s tím, co vypadá jako uši šakala. Zdá se, že se jeho mys inspiruje ze severní Afriky a ukazuje určité podobnosti s velkými čepičkami nošenými v Sahary, aby se zabránilo teplu a zůstalo chráněno během písečných bouří.

   Oficiální úvod

   Mnoho vědců v Akademiya se obává, že generál Mahamatra bude zasahovat do jejich výzkumu. Zdá se však, že se obávají nic. Většina z nich nepřináší výsledky hodné jeho návštěvy.

   – Odpověď poskytnutá strážcem Forest Tighnari, když se Collei zeptal na generála Mahamatra.

   Je -li výzkumný pracovník Akademiya povinen mít formální setkání s generálem Mahamanou, Cyno, obvykle to není dobře.

   Obecně osobní návštěva Cyno znamená, že tito vědci jsou pachateli závažných akademických trestných činů: plagiátorství, úplatkářství, akademické podvody, falešná prohlášení, zneužití finančních prostředků, škodlivé konkurence, přivlastnění disertací někoho jiného a další. Jediné, co tito vědci zbývají, je následovat generál Mahamatra a čelit disciplinárnímu jednání.

   Tito vědci však svou větu tak snadno nepřijmou.

   Většina z nich se snaží podplatit generála Mahamatra s Morou. Tito „bohatí lidé“ budou pak potrestáni ještě vážněji. Mezitím se někteří rozhodnou použít sílu v iracionálním akt přepětí. Po zaplacení ceny za jejich vzdor jsou vystaveny tvrdšímu trestu.

   Jiní, na konci jejich rozumu, dokonce předstírají šílenství, požadují ztrátu paměti nebo prosba o šílenství v zoufalém pokusu uniknout trestu.

   Generál Mahamatra Cyno má však při jednání s těmito lidmi neochvějnou trpělivost. Podle jeho vlastních slov:

   „Jako matra je jednou z mých povinností pomáhat lidem„ pamatovat “chyby, které udělali.”

   Příběhy postav

   Podrobnosti o postavě

   Jako vůdce celé Matry je generál Mahamatra Cyno dobře známý všem v Akademiya.

   Jeho povinnosti je zatknout ty, kteří porušují pravidla a předpisy Akademiya, ukončit nelegální studie a podporovat disciplínu Akademiya. Vědci však mají pocit, že tento generál Mahamatra nedělá nic jiného než podkopán akademický pokrok a zakazuje vědecký výzkum. Někteří dokonce tvrdí, že „odřízl cestu ke znalostem“ a lze jej považovat za hroznou hrozbu pro každého výzkumného pracovníka, který dychtí hledat znalosti.

   Postupem času se vědci zmenšili od Cyno v tichosti, kdykoli ho tolik uvidí, že s ním nechtějí mít nic společného.

   Ale generál Mahamatra je těmito věcmi stěží obtěžován.

   Pokud tento přehnaný obraz veřejnosti může opravdu odradit některé vědce, nebude to v žádném případě nepříjemnosti pro jeho práci.

   Navíc podle slov toho jeho přítele,

   „Výzkum provedený většinou vědců není nikde natolik významný, aby vyústil v rozhovor s matrou.”

   Příběh postavy 1

   Přátelství lv. 2

   Moudrost může vědcům přinést osvícení, ale může také vést k naprosté aroganci.

   V historii Akademiya mnoho vědců použilo svou „moudrost“ k spáchání zločinů.

   Například za účelem testování limitu inflace tělesné inflace Specters přijal jeden výzkumník amurta nelegální katalyzátor a vytvořil mega velikost, která později během experimentu explodovala a vyrovnal celé výzkumné centrum. Poté existoval výzkumný pracovník ze Spantamada, který se zaměřil na otestovat schopnost strážce zřícenina kultivovat pole, ale ztratil kontrolu nad modifikovaným strojem, což mělo za následek zřícenina mnoha zemědělských půdy a zranění hrobu pro několik zemědělců. Rovněž se konalo mnoho trestních případů týkajících se akademického podvodu a zneužívání inteligence za osobní zisk.

   Tito vědci, kteří se dodržují zákonem a představují nebezpečí ostatním, budou všichni pronásledováni a souzeni mara vedenou Cyno.

   Když stojí před matrou, tito vědci téměř vždy ušetří žádné úsilí, aby se ospravedlnili. Jejich důvody zahrnovaly, ale nejsou omezeny na najednou snížení finančních prostředků, Akademiyiův protekcionismus vůči jiným vědcům, přičemž výsledky jejich práce jsou ukradeny. Někteří mohou dokonce obvinit matru, že jim zabrání v dokončení jejich výzkumu z žárlivosti jejich talentů.

   Cynoova reakce na takovou sofistiku je vždy mlčet a tlačit vpřed v potlačení všech těchto drsných zločinců a jejich posílání k soudu.

   Ti, kteří porušují pravidla, mohou vždy přijít s milionem výmluv. Čeká však pouze jeden konec.

   Příběh charakteru 2

   Přátelství lv. 3

   Jméno generála Mahamatra cestovalo daleko za zdi Akademiya.

   Podle lesního pozorovatele v lese Avidya jednou zachytil pohled na tento generál Mahamatra tiše cestující lesy uprostřed noci. Osoba žijící na okraji Apam Woods si stále jasně pamatuje, jak je teenager z bílé vlasy požádal o misku s vodou, než se pustí hluboko do lesa s pouhým putovním balíčkem na zádech. Adventurers odpočívající v Sobek Oasis tvrdí, že Cyno dali pokyny, i když oblast, ke které míří, byla plná monster. Dokonce ani nejúžasnější žoldáci a hromadění pokladů ve velkém červeném písku se neodvažují ztěžovat generál Mahamatra, když se tuto lekci dobře naučili z příkladu žoldnéřské skupiny, která byla zničena v poušti pro úkryt hledaných vědců.

   Avšak pro ty zločince, kteří upadli do rukou Cyno, jejich úcta k generál Mahamatra obvykle pochází z jiného aspektu jeho charakteru.

   Když úniku z Akademiya, zločinci mají tendenci uprchnout do extrémní paniky a někdy se mohou zabloudit na nebezpečná místa. Přesto, místo toho, aby jim nechali trpět následky, Cyno přijde na jejich záchranu bez váhání, jen aby je mohl přivést zpět do Akademiya, aby čelil svému řádnému trestu.

   Jednou se zločinec, který překročil velký červený písek s Cyno, se ho zeptal na to, aby to všechno udělal. Cyno odpověděl,

   „Může vás soudit pouze zákon a moje role je, abych tě přivedl k čelení váhy.”

   Poté, co byl propuštěn z vězení, výzkumný pracovník, který byl absolventem Vahamany, obrátil své dobrodružství vracející se do Akademiya na román s názvem „The Goon“, který zůstává bestsellerem v Akademiya. Výzkumník dokonce pozval Vahamana, aby přednesl přednášku, během kterého se v knize dostali do podrobností o zobrazení „spravedlnosti“.

   Pokud se však zeptáte Cyno, řekl by, že některé části knihy byly silně přehnané. Po pravdě řečeno, nesetkali se s žádnými příšerami vytvořenými potomky krále Deshreta, ani se zabloudili do živého labyrintu na dně pouště nebo přežili písečnou bouři v záhybkách humongous sandworm.

   Nicméně Cyno ocenil upřímnost, s níž autor popsal své vlastní zločiny, a chtěl by jim připomenout, aby takové zločiny už nikdy nedopustili.

   Příběh postavy 3

   Přátelství lv. 4

   V Akademiya může pouhá zmínka o Matrově kanceláři přimět srdce jakéhokoli výzkumného pracovníka zabavit.

   Kromě renomovaných „zlých skutků“ Matry je, co je ještě více narušuje, je to, jak strašidelný a suchý smích lze slyšet z kanceláře, kdykoli Cyno vstoupí dovnitř.

   Vědci pevně věří, že to musí být způsob Matry, aby vyjádřil spokojenost samolibého.

   Ale jen matra vědí, že smích je reakcí na jedinečný smysl pro Cyno pro humor.

   „Jednou jsem pracoval na případu, kdy byl zúčastněný výzkumný pracovník pod velkým tlakem, protože jeho článek byl ve fázi přezkumu několikrát odmítnut. Nakonec to prorazil úspěšným podplácením členů jeho revizního výboru. Údaje v tomto článku však nebyly tak špatné, že to ani dlouho trvalo, než bylo vystaveno jako akademický podvod. Když jsem šel zatknout tohoto výzkumného pracovníka, zeptal se mě „co jsem udělal špatně?’. “

   Po pauze pokračoval Cyno,

   „Odpověděl jsem,“ tvůj papír.’“

   Když jsem tam viděl Matru, zdálo se, že se Cyno obává, že se vtip nedostali, takže to vysvětlil vážným výrazem,

   „Víte, zajímavá část tohoto příběhu spočívá v tom, jak, když se mě zeptal, co udělal špatně, očekával, že řeknu, že jeho chyba leží s podplánováním výboru kvůli akademickému tlaku, přesto jsem mu řekl, že jeho jeho jeho Chyba se ve svém příspěvku nedosáhla správných závěrů. Chytrá část o tomto vtipu je, že jsem změnil předmět, o kterém se diskutovalo. “

   Poté, co dokončil vysvětlení, Matra si všichni vyměnili vzhled, než vypustil několik suchých, uškrcených smíchů ve shodě.

   Nepříjemný smích propůjčil podivný pocit lidského tepla pak do často pochmurné a slavnostní kanceláře Matra.

   Aby se však zabránilo tomu, aby se takové nepříjemné situace znovu stala, Matra se postupně stala konsensem, že poté, co Cyno skončí s vyprávěním vtipu, musí každý v místnosti v odpovědi vynutit smích nebo dva, aby to nezačal vysvětlovat.

   Na druhou stranu bude každý matra, která se pokouší napodobovat Cynoův styl.

   Koneckonců, jeden Cyno stačí pro celou divizi.

   Příběh postavy 4

   Přátelství lv. 5

   Cyno vždy věřil, že Matra nejsou nepřáteli těch, kteří hledají znalosti.

   Cyrus, učenec, který už učil Cyno, mu jednou řekl, že bez zákonů Akademiya se „moudrost“ brzy změní na „Calamity.”

   Tyto plovoucí kousky „moudrosti“ mimo kontrolu jsou jako návnada na moři nevědomosti a lákají nevinné hledače znalostí do propasti.

   Budou vědci příliš arogantní a bezohlední, až do té míry, že se mohou dokonce pokusit manipulovat se životem a smrtí kvůli nedostatku úcty k lidskému životu. Nakonec způsobí nenapravitelné poškození světa.

   Mudrci neustále představují nová pravidla a předpisy, aby zajistili, že uchazeči o znalosti Akademiya nebudou kvůli takové návnadě zaváděni a na scestí.

   Matra, která loví ty, kteří porušují zákon a soudí je podle stejných zákonů, jsou ve skutečnosti „strážci“ všech, kteří hledají znalosti v Akademiya.

   V očích vědců jsou však jen banda „demolisherů“, kteří neustále, násilně odřízli své cesty k poznání.

   „Hloupé humanoidní houby,“ „pane. Tohle není to, “” Papírové skartování “. To jsou všechny přezdívky, s nimiž přišli pro matru.

   Mezi nimi je nejznámější „Akademiya’s Sumpter Beasts“, jméno vytvořené výzkumníkem Haravatat.

   Když poprvé slyšeli o této přezdívce, většina Matry byla spíše rozzuřená a počítá s tím, že vědci považovali za příliš málo na svou tvrdou práci.

   Naopak, Cyno poznamenal, že ho vlastně trochu oblíbil.

   „My Matra jsou skutečně bestie, která chodí po halách Akademiya, nesoucí pravidla a předpisy na našich zádech.”

   „Při výkonu našich práv musí každý z nás vždy mít na paměti.”

   Po chvíli přemýšlel o této záležitosti dodal tento generál Mahamatra,

   „Navíc bychom mohli být spíš jako bestie pro svraty, abychom se vyhnuli zbytečným argumentům a soustředili se na, ehm, dostat se do našeho požadovaného cíle.”

   Příběh postavy 5

   Přátelství lv. 6

   Když byla Akademiya poprvé založena, její vědci ovládali svou neomezenou představivost a inovaci naplno s hojnými zdroji dostupnými na jejich BECK a volání.

   Měli přetvoření terénu, ovládali počasí, znovu vytvořili starověké relikvie. Ale když znalost Země již nemohla uspokojit jejich neukojitelnou zvědavost, někteří vědci se zaměřili na hvězdnou oblohu, zatímco někteří jiní se pokusili manipulovat se životem a smrtí.

   Tyto druhy znalostí však nebyly věci, na které by se měli nebo by se mohli dotknout.

   Aby se zabránilo, aby vědci byli zničeni svými vlastními znalostmi, mudrci rozložili šest kardinálních hříchů.

   Usoudili, že všechny zločiny na tomto světě pocházejí z těchto šesti hříchů.

   Prvním je narušit evoluci člověka;

   Druhým je manipulovat se životem a smrtí;

   Třetí je ponořit se za vesmír;

   Čtvrtý je prozkoumat původ slov;

   Pátý je ctí bohy bez oddanosti;

   Šestý je pokusit se o zakázané a strach.

   Od té doby mudrci zavádějí nová pravidla a předpisy podle těchto šesti smrtelných hříchů při pozměňování a revizi starých. Matra vynucuje zákony a vědci vykonávají také své role.

   Tímto způsobem vše v Akademiya funguje žádoucím způsobem a Akademiya a jeho vědci od té doby pochodují vpřed s prosperující jasností moudrosti.

   Jak čas uplynul, zdá se, že šest starověkých hříchů bylo na většinu zapomenuto a ambiciózní lidé byli od té doby v pohybu.

   Avšak pro Cyno, současný generál Mahamatra, se to, co by měl udělat.

   Podle šesti starodávných smrtících hříchů bude spravedlivě soudit všechny poruchy.

   Ani mudrci nebudou osvobozeni.

   Cyno’s Genius Invokation TCG Deck Box

   Přátelství lv. 4

   Tato paluba, která obsahuje Cyno’s Genius Invokation TCG balíček, je jeho oblíbeným fyzickým držením.

   Exteriér této palubní krabice je zabalen více vrstvami vysoce kvalitní kůže a každý šev byl pečlivě zpracován. Dokud lano připevněné na kůži zůstane pevně svázané, bude celé palubní krabice zcela utěsněno a ani kapka vody se nemůže dostat skrz. Interiér je polstrován hedvábím, které může minimalizovat ohýbání rohů karet. Podle majitele obchodu bylo použité hedvábné hedvábí dováženo z liyue a vyrobeno z nejvyšší kvalitní hedvábné květy. Tato palubní box dokonce přichází s tvrdým koženým popruhem, takže kupující může snadno připojit krabici k jakékoli části jejich těla. Povrch paluby je dokonce vyryto s emlem Genius Invokation TCG a názvem toho, kdo jej koupil.

   Cyno vložil do této krabice svou nejsilnější palubu. Věří, že dokud se s touto balíčkem dostane k souboji, nebude nic jiného než neporazitelný.

   Další věcí, kterou musíte udělat, je najít pár hráčů, kteří jsou ochotni hrát proti němu.

   Hmm. By byl tento pozorovatel lesů v tuto chvíli k dispozici?

   Vidění

   Přátelství lv. 6

   Pokud jde o to, jak Cyno získala svou vizi, lze v Akademiya nalezen mnoho verzí příběhu.

   Někteří říkají, že byl kdysi poučen, aby zatkl výzkumného pracovníka, který studoval metody vytváření padělaných vizí. Výzkumník dříve koupil bezprostřední vizi pro výzkum, která se pak stala Cynovou vizí. Někteří věří, že Cyno je vlastně potonem krále Deshreta. Říká se, že vyrostl v chrámu nacházejícím se ve velkém červeném písku a byl vychován bezejmenným knězem Hermanubis, který kultivoval Cynovu vůli a sílu dříve, když byl připraven, udělil mu vizi a požadoval, aby překročil poušť po celou dobu sám dorazí k Akademiya a uzákonil Hermanubisovu vůli. Podle některých konspiračních teorií je samozřejmě Cyno vize úzce spojena s určitými zakázanými technologiemi skrytými v Akademiya. Jinak, jak by mohl tento člen pouštní ilk vydělat místo v Akademiya?

   Nikdo se neodváží zkontrolovat autentičnost příběhů s Cyno osobně a sám Cyno nemůže být obtěžován plýtvat energií na tyto směšné zvěsti.

   Pravda je, že způsob, jakým získal svou vizi, byl poměrně jednoduchý.

   Byl to den předtím, než se chystal stát novým generálem Mahamatra. Jako obvykle, po dokončení své práce jako matra šel Cyno do knihovny, aby si přečetl knihy týkající se pravidel a předpisů Akademiya. Stále si může dobře pamatovat, že kniha, kterou ten den četl, hovořila hlavně o šesti kardinálních hříchech, o kterých se mudrci rozhodli, což považovali za původ všech zločinů, a tak sloužila jako základ pro všechna moderní pravidla a předpisy Akademiya. Zatímco četl kapitolu o hříchu prozrazujících tajemství bez náznaku strachu, nedokázal pochopit některé kousky obsahu zobrazeného v knize, takže zavřel oči a přemýšlel. Ve chvíli, kdy otevřel oči, první věc, kterou viděl, byla vize, položená pěkně na stránce.

   Cyno se podíval na vizi a upadl do rozjímání. Nejprve potvrdil, že neexistuje žádné existující pravidlo, které by někomu zakázalo, aby mu bylo uděleno vizi. Pak prošel několika akademickými případy se zapojenými vizemi a zajistil, že tato vize není nějaká škodlivá past. Poté, co se stal generálem Mahamatra a jak by tato vize mohla v těchto budoucích pokusech pomoci přemýšlet o výzvách, se kterými se může setkat. Po pečlivém zvážení výhod a nevýhod Cyno konečně přijal tento dar od bohů vážně.

   Do té doby už ranní světlo svítilo okny. Cyno opustil knihovnu s vizí a jeho dosud nekonfiniovaný čtení v ruce, než se vydal na místo, kde měl být slavnostně otevřen jako generál Mahamatra.

   Kdyby všechno šlo dobře, za půl hodiny by se stal novým generálem Akademiya Mahamatra.

   Měl být pověřen posvátnou pravomoc soudit ty, kteří se dopustili, a tato vize by zajistila, že toto posvátné privilegium lze uplatnit tak, jak je zamýšleno.

   Vizitka

   Cyno: Ticho
   Položka Cyno: Ticho Získat:
   Odměna za dosažení úrovně přátelství 10 s Cyno Popis:
   Kdykoli Cyno upadne do hlubokého ticha, musí zvažovat nějaký vážný úsudek. Nebo možná prostě zvažuje něco zábavného.

   Souhvězdí

   Lupus aureus
   Lupus aureus Kapitola příběhu:
   Lupus aureus Význam:
   Zlatý vlk

   Úkoly a události

   Archon quests

   • Kapitola III
    • Akt III: Sny, prázdnota, podvod
     • Čtyři na loggerheads
     • Chybějící chovatelé vesnic
     • Plač z nemocnice Eleazar
     • Tajemství spalující pouště
     • Přes předběžnou noc
     • Jako u Boží strany
     • Jnagarbha den
     • Kde leží loď vědomí(cutscene)
     • Přípitek k vítězství

     Cyno Quick Guide

     Cyno je 5* postava elektrolearmu, která naplňuje jeho útoky s Electro, aby způsobilo konzistentní poškození po celou dobu jeho prasknutí režimu.

     Probíhá rozsáhlejší testování. Všimněte si, že uvedené informace se mohou změnit, pokud a kdy jsou provedeny nové objevy.

     Připojte se k našemu neshodě a podívejte se na proces teorie.

     Obsah

     Infographic

     Nový obsah

     Obsah Popis
     Nahida (charakter) Dlouhá doba dovedností Nahidy jí umožňuje pěkně zasunout do týmů Cyno, přinášejí buffy a aplikaci Off-Field Dendro po celou dobu jeho pole. Další podrobnosti naleznete v sekci týmů.

     Přehled znaků

     Priorita talentů

     Úroveň 90 se vysoce doporučuje maximalizovat Cynoovu reakci DMG.

     Prasknutí ≥ dovednost

     Normální útoky na vyrovnání Cyno se nedoporučuje.

     Talenty

     Normální útok | Invoker’s Spear

     Normální útok
     Provádí až 4 po sobě jdoucí údery kopí.

     Nabitý útok
     Spotřebuje určité množství výdrže, aby se vrhla dopředu a způsobovala poškození soupeřů podél cesty.

     Ponoření útoku
     Vrhá se ze středního vzduchu, aby udeřil na zem níže, poškodil soupeře podél cesty a zabýval Aoe DMG po dopadu.

     Cynoovy normální útočné talenty nepřispívají k jeho poškození při výbuchu, a proto je nemusí být vyrovnána.

     Elementární dovednost | Secret Rite: Chasmic Soulfarer

     Provádí rychlý tah a přináší elektro DMG pro soupeře podél cesty.

     Když je Cyno pod státem Pactsworn Pathclearer spuštěný Sacred Rite: Wolf’s Swiftness, místo toho uvolní márnice, který se zabývá hromovým elektroním dmg Aoe a prodlužuje trvání Pathsworn Pathclearer.

     Ačkoli Cynovy dovednosti cooldown mimo burst je 7.5s, obsazení jeho dovednosti následované jeho výbuchem sníží jeho dovednosti cooldown o 4.5s. To umožňuje Cynovi předběžné částice s ekv.

     Elemental Burst | Posvátný obřad: Wolf’s Swiftness

     Vyzývá božského ducha, aby ho oživil a proměnil v Pactsworn Pathclearer.

     • Normální, nabité a vrhací útoky Cyno budou převedeny na elektro DMG, které nelze přepsat.
     • Zvýší se Cyno elementární mistrovství a odpor vůči přerušení a získá imunitu vůči elektro-nabitému DMG.

     Tento efekt bude zrušen, když Cyno opustí pole a trvá maximálně 18s.

     Cynoův elementární výbuch je jeho hlavním zdrojem poškození a poskytuje škály talentů oddělené od jeho normálních útočných talentů.

     Ascension 1 pasivní | Featherfall Soudgment

     Když je Cyno ve státě Pactsworn Pathclearer aktivovaný Sacred Rite: Wolf’s Swiftness, Cyno vstoupí do postoje Endseer v intervalech. Pokud aktivuje tajný obřad: Chasmic Soulfarer, zatímco je ovlivněn tímto postojem, aktivuje soudce a zvýší DMG tohoto tajného rituálu: Chasmic Soulfarer o 35%, a vystřelí 3 duchové šrouby, které se zabývají 100% Cyno’s Atk jako elektrické elektrárny DMG.
     DMG Duststalker Bolt DMG je považován za elementární dovednost DMG.

     Během trvání jeho výbuchu vstoupí Cyno do postoje Endseer v intervalech. Hráči mohou tento postoj identifikovat vizuály ve hře, kde se objeví fialové oko, když je jeho výbuch aktivní. Pokud se jeho elementární dovednost použije, zatímco je aktivní postoj Endseer, vystřelí 3 šrouby Duskstalker spolu s dovedností.

     Ascension 4 pasivní | Autorita nad devíti luky

     Hodnoty DMG Cyno budou zvýšeny na základě jeho elementárního mistrovství takto:

     • Normální útok Pactsworn Pathclearer DMG se zvýší o 150% jeho elementárního mistrovství.
     • Duststalker Bolt DMG z jeho úsudku pasivního talentu se zvýšil o 250% jeho elementárního mistrovství.

     Cynoovy útoky po dobu trvání jeho výbuchu a šroubů Duskstalker dostávají EM snižující DMG.

     Souhvězdí

     Souhvězdí 1 | Vyhláška: Nezastávající vigilie

     Po použití posvátného rite: Wolfova rychlost se Cynoův normální útok SPD zvýší o 20% pro 10s. Pokud se během tajného rituálu spustí účinek jeho pasivního talentového úsudku peří: Chasmic Soulfarer, bude trvání tohoto zvýšení obnoveno.
     Musíte odemknout pasivní talent „úsudek peří.“

     Poskytuje větší svobodu pro provádění komba s ATK SPD a umožňuje větší optimalizaci pro poškození.

     Souhvězdí 2 | Obřad: Homecoming of Spirits

     Když Cynovy normální útoky zasáhnou soupeře, jeho bonus Electro DMG se zvýší o 10% pro 4S. Tento efekt může být spuštěn jednou za každých 0.1s. Max 5 hromádek.

     Významná podpora osobního poškození Cyno, což mu umožnilo hromadit až 50% bonus za elektro DMG.

     Souhvězdí 3 | Precipt: Lawful Enforcer

     Zvyšuje úroveň posvátného obřadu: Wolf’s Swiftness o 3.
     Maximální úroveň upgradu je 15.

     Zvyšuje úroveň talentu Cynova elementárního výbuchu a mírně zvyšuje jeho osobní poškození.

     Souhvězdí 4 | Askeze: Zakazující stráž

     Když je Cyno ve stavu Pactsworn Pathclearer, který vyvolává posvátný rituál: Wolf’s Swiftness, poté, co spustí elektro-nabitý, supravodný, přetížený, zrychlil, zhoršuje, hyperbloom nebo reakci elektrického víru, obnoví 3 elementární energii pro všechny členy blízké strany (s výjimkou sebe.)
     K tomuto efektu může dojít 5krát v rámci jednoho použití posvátného obřadu: Wolf’s Swiftness.

     Zanedbatelná souhvězdí; Může však mírně snížit energetické požadavky členů strany.

     Souhvězdí 5 | Pohřební obřad: Průběh hvězdného světla

     Zvyšuje úroveň tajného obřadu: Chasmic Soulfarer o 3.
     Maximální úroveň upgradu je 15.

     Zvyšuje úroveň talentu Cynovy elementární dovednosti a mírně zvyšuje jeho osobní poškození.

     Souhvězdí 6 | Raiment: Just Scales

     Po použití posvátného rituálu: Wolfova rychlost nebo spuštění účinku pasivního talentu „Featherfall Soudgment“, získá Cyno 4 hromádky efektu „Den šakala“. Když zasáhne soupeře normálními útoky, konzumuje 1 hromádku „Day of the Jacal“, aby vystřelil jeden prachový šroub.
     „Den šakala“ trvá 8s. Max 8 hromádek. Bude zrušeno, jakmile Pactsworn Pathclearer skončí.
     Maximálně 1 šroub prachů lze tímto způsobem uvolnit každý 0.4s.
     Nejprve musíte odemknout pasivní talent „Rozsudek peří.“

     Může poskytnout přibližně 12-16 dalších prachových šroubů po celou dobu jeho výbuchu v závislosti na době pole, což výrazně zvyšuje osobní poškození Cyno.

     Komba

     N# = odpovídající počet po sobě jdoucích normálních útoků
     E = elementární dovednost
     Q = Elemental Burst

     K určení optimálních komba a jejich rozdílů v relativním poškození je třeba provést další počítače.

     Níže jsou uvedeny příklady komba, u nichž bylo v současné době shledáno, že jsou životaschopné:

     Kombo Používání
     EQ N2E N4E N4E N5E N4E N4E Stabilní endseer proc combo, pokud běží 4ks hromové zuřivosti
     EQ N3E N5E N5 N2E N5 N2E Stabilní endseer proc combo, pokud běží jiné sady

     Sestavy

     Požadavky ER

     Požadavky na ER Cyno závisí na tom, zda běží 4kc TF nebo ne, protože mu to umožňuje častěji používat jeho dovednost.

     S 4kc TF

     Situace Požadavek na ER (kombo 4ks TF)
     Sólo Electro 180%+
     Double Electro (Gen s nízkými částicemi) 140-150%
     Double Electro (Gen High částice) 110-120%
     Triple Electro 100-120%

     Bez 4kc tf

     Situace ER požadavek (kombo non-TF)
     Sólo Electro 220%+
     Double Electro (Gen s nízkými částicemi) 160-180%
     Double Electro (Gen High částice) 120-140%
     Triple Electro 110-130%

     Zbraně Favonius obvykle nižší požadavky ER o přibližně 10% na pasivní proc.

     Tato čísla jsou přibližná; Váš počet najetých kilometrů se může lišit. Pro přesnější odhad vašich požadavků na základě vašeho týmu a vybavení použijte Kalkulačku Energy Energy Zakharova.

     Statify artefaktů

     Priority Cyno artefaktů závisí na tom, zda je v týmu pro zhoršení týmu, tým Quickbloom nebo Hyperbloom.

     Priority artefaktu naleznete v příslušném týmu v sekci Playstyles níže.

     Sady artefaktů

     Sada artefaktů Popis
     4PC Thundering Fury (TF) Situačně sada Cyno bis artefakt. To mu umožňuje častěji obsadit jeho elementární dovednost, což snižuje jeho požadavky ER. Je však také obtížnější zarovnat jeho dovednost s jeho A1, což může způsobit pokles DPS, pokud není provedeno správně.
     4PC Thundersother Tato sada je snadno dostupná kvůli jejímu sdílení domény s TF. Umožňuje Cyno způsobit velké množství poškození při zachování efektu 4pc důsledně v týmech zhoršení.

     Zbraně

     Zbraně Popis
     Zaměstnanci Scarlet Sands Cynoův podpis a bis zbraň s velkým rozpětím. Tato zbraň poskytuje další škálování EM a vysoce preferuje em písky.
     Primordial Jade Winged Spear / Staff of HOMA Silné statistiky.
     Zápas na život a na smrt Velmi silná a přístupná možnost pro Cyno. Vyžaduje nákup BP.
     R5 bílý střapec Tato zbraň je 100% F2P, protože je získána z truhly v liyue a propasti. Vzhledem ke svému 48% poškození NA při R5 a kritickém sekundárním statu je pro Cyno silnou volbou navzdory své nízké základně ATK.
     R5 Missive Windspear Životaschopná možnost F2P, pokud se hráči nedrželi na bílém r5.
     Kitain Cross Spear Zvyšuje EM a Elemental Skill DMG a zároveň snižuje jeho požadavky ER. Mechanik vypouštění energie představuje problémy pro pokus o použití Cynoův výbuch hned po jeho dovednosti.

     Playstyles

     Budování týmu

     • Za účelem důsledně spuštění Cyno A1 se doporučuje silného týmu Udržovač (léčitel/štít), aby se zkrátil čas potřebný pro uhýbání.
     • Budoucí Dendro nebo jiné jednotky mohou ovlivnit jeho preferované týmy.

     Zhoršit

     Týmy zhoršení vyžadují 2. elektrostaru, aby Cyno trvalo důsledně, aniž by ohrozilo jeho poškození.

     Priority statistiky artefaktu


     Písky

     Pohár

     Kroužek
     EM / ATK% Electro DMG bonus % Krit

     Submats: Er až do požadavku> kritik> atk% ~ = em

     EM nebo ATK% písky obvykle přicházejí k rozvodům a zbraňovým základně ATK; EM je upřednostňován pro zbraně s nízkým základem ATK, zatímco ATK% je upřednostňováno pro zbraně s vysokou základní ATK.

     Pro zhoršení Cyno může být dobrý EM Circlet životaschopný při provozování personálu Scarlet Sands, ale obvykle nestojí za zvážení jiných zbraní.

     Pozoruhodné spoluhráči

     Charakter Popis

     Elektro: Fischl / beidou / yae miko / kuki shinobu / dori
     Elektronické jednotky, které poskytují částice spolu s poškozením nebo užitečností pro Cyno.

     Dendro: Dendro Traveler / Collei / Nahida
     Dendro jednotky schopné aplikace Dendro mimo pole.

     DMC potřebuje dostatek ER, aby propukl každou rotaci.

     Collei se může rozhodnout použít prasknutí každé další rotace a stále poskytovat v podstatě plné doba trvání pro Cyno v poli, pokud je C2+.

     Quickbloom

     Týmy QuickBloom mají hydro znaky s pomalejší hydro aplikací, která umožňuje vysokou dočasnou doba dostupnosti s dalším poškozením prostřednictvím Cyno spouštění příležitostných hyperbloomů.

     Priority statistiky artefaktu


     Písky

     Pohár

     Kroužek
     Em Electro DMG bonus % Krit / em

     Submats: Er až do požadavku> Crit ~ = EM> ATK%

     Pro Quickbloom Cyno jsou EM písky preferovány před ATK Sands. Krity nebo em Circlet lze použít, když vystupují na par.

     Pozoruhodné spoluhráči

     Charakter Popis

     Hydro: Barbara / C6 Candace / Mona / Kokomi
     Pomalé, přesto konzistentní zdroje hydro-pole mimo pole.

     Dendro: Dendro Traveler / Collei / Nahida
     Dendro jednotky schopné aplikace Dendro mimo pole.

     DMC i Collei potřebují dostatek ER, aby propustili každou rotaci. Aplikace Dendro Collei pouze nemusí stačit k udržení dobrého rychlého provozus.

     Kuki, Beidou a Dori mohou poskytnout udržení, pokud se Barbara/Kokomi nepoužívají ve slotu Hydro.

     Hyperbloom

     Hyperbloom týmy používající rychlé hydro aplikaci (E.G., Xingqiu/Yelan) jsou v současné době vyšetřovány. V takových týmech vede vysoká míra hydro aplikace k mnohem menšímu zrychlení doba a méně zhoršení Procs na primárním cíli. Místo toho velká část poškození Cyno pochází ze spuštění hyperbloomů.

     Ačkoli týmy Hyperbloom Cyno mají v jednom cíli slušný potenciál poškození (s vyšším stropem, pokud je Cyno postavena plně EM), nemění se také do více cílů jako týmy Cyno Aggrutate/Quickbloom.

     Priority statistiky artefaktu


     Písky

     Pohár

     Kroužek
     Em Electro DMG bonus % / em Em / Crit

     Submats: Er až do požadavku> em ~ = kritik> atk%

     Zdá se, že nejvšestrannějším sestavením pro hyperbloom Cyno je EM/Electro DMG/EM, protože funguje téměř stejně jako plné EM v jednom cíli a funguje na stejné úrovni jako EM/Electro DMG/Crit ve multi-targetu.

     Pozoruhodné spoluhráči

     Xingqiu a Yelan poskytují rychlou vodní aplikaci a silné osobní poškození.

     Protože Cyno chce, aby elektrická baterie snížila své energetické požadavky a obrannou jednotku ve svém týmu, použití Xingqiu/Yelan pro hydro aplikaci silně naznačuje, že elektro léčitel/štíty, jako jsou Kuki, Beidou nebo Dori. Je to kvůli nedostatku defenzivní jednotky Dendro v současné době.

     Příklad týmů

     Nejedná se o komplexní seznam týmů a zahrnutí určitého týmu nebo jeho nedostatku nemusí nutně naznačovat úroveň moci dotyčného týmu. Tento seznam není zařazen.

     Zhoršit

     Quickbloom

     Hyperbloom

     Kredity

     • Přispěvatelé: Koko#1111, Mina#4448, Akane#0926, RAF#7220, Merp#6832, Luno#1337, Ayzel#7399, Kuro_Kami91#6652, Snowy,#4028, TOPTIPTS#3473,#1399, 1399, 1399,#2875
     • Týmové obrázky se svolením generátoru portrétu KQM