Cyno odhalil v Genshin Impact: schopnosti, sumeru lore, datum vydání – dexerto, kdy Cyno uvolňuje v Genshin Impact? Dot eSports

Kdy se Cyno uvolní v Genshin dopad

Cyno, Judikátor tajemství přichází v Genshin Impact verze 3.1 jako součást první fáze banneru. To znamená, že bude hratelný, jakmile aktualizace poklesne 28. září 2022.

Cyno odhalil v Genshin Impact: schopnosti, sumeru lore, datum vydání

Cyno při pohledu dolů do dopadu Genshin

Hoyoverse

Cyno byl konečně oficiálně odhalen v Genshin Impact jako hratelná postava. Judikátor duchů je elektrolearm nastavený na klíčovou roli v příběhu Sumeru: Zde je jeho schopnosti, datum vydání a tradice.

S Sumeru konečně sem s příchodem Genshin Impact verze 3.0, dobrodruzi se konečně seznámí s postavami z národa Dendro.

Cyno byl první, kdo se hráči seznámili s cestou zpět, když, a teď konečně spustí jako hratelná postava. Hoyoverse odhalil tolik 22. srpna s jeho upoutávkou a nyní to bylo potvrzeno před verzí 3.Na konci září vydání 1.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zde je vše, co potřebujete vědět o Cyno v Genshin Impact, včetně jeho schopností, tradice a datum vydání.

Obsah

Cyno v dopadu Genshin

  • Kdo je Cyno in Genshin Impact?
  • Cyno schopnosti v dopadu Genshin
  • Cyno hlasové herci
  • Datum vydání

Cyno byl jednou z prvních škádlých postav ze Sumeru díky jeho vzhledu v Genshin Impact Manga.

Cyno hlasové herci

Před úvodem Cyna do dopadu Genshin byly potvrzeny podrobnosti o jeho angličtině a japonské hlasové herci.

Irino Miyu bude hrát učence v japonštině, zatímco Alejandro Saab bude řešit hlasové povinnosti pro anglický dub.

Článek pokračuje po reklamě

Oba umělci jsou veteránští hlasoví herci, kteří se objevili v různých videohrách. Miyu je možná nejlépe známý pro hraní Sory ve franšíze Kingdom Hearts, zatímco Saab nedávno vyjádřil Yuri Leclerc v ohnivém znaku tři naděje a tři domy.

Datum vydání Cyno v dopadu Genshin

Cyno, Judikátor tajemství přichází v Genshin Impact verze 3.1 jako součást první fáze banneru. To znamená, že bude hratelný, jakmile aktualizace poklesne 28. září 2022.

Článek pokračuje po reklamě

Připojí se k němu nové postavy Candace a Nilou, kteří budou také vydáni v další aktualizaci.

Kdy se Cyno uvolní v Genshin dopad?

Asi po dvou letech se konečně chystá dorazit do Teyvat.

Zatímco většina Dopad Genshin Postavy jsou buď zcela tajné, dokud nejsou odhaleny nebo odhaleny krátkou chvíli, než budou vydány, několik vybraných bylo škádlen Mihoyo kolem, když byla hra spuštěna a ještě musí dorazit do Teyvat.

Jednou z takových postav je Cyno, elektrolearmová postava, na kterou hráči dychtivě čekají, protože byl odhalen asi před dvěma lety.

Po masivním Dopad Genshin Sumeru verze 3.0 Aktualizace, která přinesla dlouho očekávaný příchod Dendro jako hratelný prvek prostřednictvím pětihvězdičkového charakteru Dendro Bow Tighnari a čtyřhvězdičkový Dendro Bow Character Collei. Zatímco většina termínů vydání pro budoucí postavy je stále neznámá, byla odhalena oficiální data vydání některých nadcházejících postav, včetně data vydání pro pětihvězdičkový elektro znak Cyno.

Kdy je Cynoův prapor Dopad Genshin?

Cyno je generál Mahamatra Sumeru Akademiya, což znamená, že vynucuje přísnou sadu pravidel, které škola vládne při vědcích navštěvujících Akademiya. Ti, kteří využívají znalosti pro to, co věří Akademiya, jsou nesprávné důvody nebo hledají znalosti způsoby, které jdou proti pravidlům Akademiya, budou čelit Cynově hněvu.

Snaha o znalosti je nezbytným aspektem Sumeru Akademiya, ale stejně důležité je praktikování akademické integrity. Cyno tedy velmi tvrdě pracuje, aby zajistil, že nikdo neporušuje uvedená pravidla a že pokud ano, jsou za to chyceni a pokáráni za to.

Nesmírně oddaný Cyno dorazí, aby splnil spravedlnost ve verzi 3.1 Aktualizace Dopad Genshin v září. 28, 2022. Bude první novým představovaným pětihvězdičkovým charakterem aktualizace a bude se objevit se zvýšenou mírou kapky na jeho hlavním banneru „Twilight Arbiter“. Kontroverzní čtyřhvězdičková postava bude debutovat vedle něj na tomto banneru i spolu s pětihvězdičkovým postavou Ventiho, jehož opakování dojde současně s Cyno.

Banner „Twilight Arbitter“ s Cyno bude běžet od doby, kdy Genshinova verze 3.1 Aktualizace se žije až do poloviny doby trvání aktualizace. V současné době není známo, kdy přesně jeho banner skončí, ale hráči mohou očekávat, že bude běžet asi tři týdny před tím, než bude nahrazen debutem pětihvězdičkové postavy hydro meče Nilou a opakováním pětihvězdičkové postavy geo meče Albedo.

Spisovatel štábu v Dot Esports se primárně týká Minecraft, Genshin Impact, MC Championship (MCC), Disney Dreamlight Valley, General Gaming a Streamování. Celý svůj život nadšeně psala a hraje a nyní tráví svůj čas kombinováním dvou. Kacee promovala na San Diego State University v roce 2021 s bakalářským titulem v angličtině a certifikátem v kreativní úpravě a publikování. Poté se v roce 2022 připojila k Dot Esports jako spisovatelka na volné noze před přechodem na spisovatele štábu v roce 2023. Ve svém volném čase si ráda kupuje více knih, než dokáže číst, hraní sama nebo s přáteli, pít příliš mnoho čaje, snaží se držet krok se všemi streamery, které miluje, účastní se koncertů, fangirling nad filmy a televizi, poslech hudbu a trávení času se svou rodinou, přáteli a domácími mazlíčky, kteří jsou nejdůležitějšími částmi jejího světa.