Dark Souls 3 Mod Archthrones je brilantní směs zpětného katalogu Fromsoftware | Gamesradar, tato Dark Souls 3 Mod Demo „bude se cítit jako jeho vlastní hra“ | PCGamesn

Tato demo Mod Dark Souls 3 „se bude cítit jako jeho vlastní hra“

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Dark Souls 3 Mod Archthrones je brilantní směs zpětného katalogu Fromsoftware

Temné duše

Pokud jste už bojovali o cestu přes Elden Ring, Dark Souls, Bloodborne a všechny další nabídky duší od Ssoftware a budete svědit další, určitě budete chtít dávat pozor na temné duše: Archthrones.

Je to generální mod pro Dark Souls 3, ale vzhledem k úrovni kvality na displeji by vám bylo odpuštěno, že si myslíte, že je to oficiální aktualizace. Archthrones je ve skutečnosti z týmu mega-talentovaných duší oddaných, kteří na projektu pracovali více než dva roky. Nabízí alternativní příběh nastavený na pět světů, které jsou spojeny spojením uhlíků, přepracovanou verzí HUB Area Shrine Area Temné duše 3.

Tento ambiciózní mod nejen čerpá inspiraci z nejnovějších temných duší, ale také se mísí v aspektech jiných titulů z přepsání. V novém 15minutovém videu, které si můžete prohlédnout níže, vidíme epickou bitvu proti Demon Vanguard, který nese výraznou podobnost s Demon’s Souls Vanguard, zatímco The Angelic Wall Guardian nám dává vážnou věž Knight Vibes. Místo, pochmurné gotické kostelní okolí zřícenin Blue Hark zpět do krvavé společnosti 2015 a válečná vesnice vypadá, jako by byla vytažena přímo ze Sekiro.

Pro Dark Souls nebylo stanoveno žádné datum vydání: Archthrones, ale jeho tvůrci uvedli, že to bude „100% zdarma“, až dorazí. Hráči budou potřebovat kopii Dark Souls 3 a všechny jeho DLC, aby ji hráli, ale. Pokud máte rádi, že tento talentovaný tým poskytnete nějakou finanční podporu, můžete tak učinit na Patreonu.

V dalších zprávách jeden zaměstnanec od Ssoftware nedávno porovnával práci ve studiu s hraním Dark Souls. „Je tu hodně boje o to, aby věci napravily, ale pokud se dostanete přes hrb, je to velmi uspokojivé,“ řekli. „Je to, jako bys jsi porazil šéfa v temných duších.”

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Tato demo Mod Dark Souls 3 „se bude cítit jako jeho vlastní hra“

Dark Souls 3 Prequel Mod Archthrones konečně odhalil datum vydání demo a je připraveno předvést svou směs krvavých, starších svitků a dalších.

Knight klečící před jeho mečem, obě ruce kolem rukojeti

Publikováno: 3. července 2023

Dark Souls 3 je poslední hra RPG, která vyšla z ikonické trilogie od společnosti SOFTWARE, která předcházela novějším oblíbeným fanouškům, jako je Elden Ring. Není těžké pochopit, proč byla třetí splátka tak dobře přijata, od jejího unaveného, ​​ale podmanivého prostředí až po trestné, ale odměňující bojový systém. Mnoho z nás se dlouho očekávalo dalšího hodného uchazeče o největší duši jako zážitek v rámci série a díky této nadcházející temné duše 3 modul jsme jeden značný jako Archthrones. Ohromující reimaginace získává demo brzy a bude to obrovské.

Bloodborne nepřichází na PC brzy, s výjimkou možná v Minecraftu a DLC Elden Ring je stále v dílech. Archthrones vzal některé z nejchladnějších funkcí z obou duší a také jiných, aby vytvořil masivní generální opravu, kterou tvůrce označil za „na stupnici, která nikdy předtím neviděla.„S pěti novými odlišnými světy přístupnými prostřednictvím spojitosti uhlíků přináší Archthrones řadu šéfů, nepřátel a explodatelných oblastí, které zemřou (znovu a znovu) s.

Thumbnail YouTube

The Demo Archthrones bude k dispozici v září, Oblíbený měsíc každého hráče. Správně, fanoušci duší se mohou letos na podzim těšit mnohem víc než jen lži data vydání P. Tvůrce MOD uvedl, že demo „se bude cítit jako jeho vlastní hra“, uvedl, že hráči „budou mít spoustu co dělat.„Pokud máte zájem vyzkoušet rozsáhlé demo sami, najdete více informací o oficiálním Artrones Patreon zde.

Pokud máte rádi trochu duší, nezapomeňte si prohlédnout některé z našich oblíbených her, jako jsou Dark Souls. Můžete také procházet několik z nejchladnějších her na otevřeném světě, pokud se vám líbí nekonečné možnosti nabízené takovým obrovským nastavením. Alternativně se podívejte na nejlepší fantasy hry, abyste pomohli zmírnit čekání do září.

Anna je jedním z našich zpravodajských autorů, která pokrývá vše od fantasy her po zemědělské hry . Když nejím těstoviny nebo psaní, tráví zbytek svého času hraním Sims 4, ponoří se hluboko do Baldurovy brány 3 tradice a má sklon k smaragdovým pastvinám v údolí Stardew a snění o životě jako Druid Fairy. S literaturou a středověkou historií pod pásem si Anna myslí, že není lepší období RPG než středověk. Některé z jejích předchozích prací najdete na Dexerto, IGN a Twinfinite.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.