Dark Souls D&D Wiki | Fandom, Dark Souls: The Roleplaying Game použije pravidla D&D 5. vydání | Dicebreaker

Dark Souls: The Roleplaying Game bude používat pravidla 5. vydání D&D

Ix. Vybavení – získejte své módní duše.

Domov

Účelem této wiki je poskytnout vám zdroje k navrhování vlastní kampaně postavené ve vesmíru Dark Souls nebo využít mechaniku temných duší v jakémkoli jiném vesmíru kampaně. Chcete -li začít, podívejte se na stránku Úvod. Chcete -li diskutovat o Dark Souls D&D s ostatními hráči, navštivte prosím DS D&D Subreddit.

O DS D&D []

Dark Souls je franšíza videoher vyvinutá společností Fromssoftware a vytvořená Hidetaki Miyazaki. Původ série byl založen na Demon’s Souls (2009), původně vydán pro PS3. Franšízové ​​hry Dark Souls byly vydány pro PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One a PC (Steam). Dark Souls je autorským právem a ochrannou známkou od společnosti SOFTWARE.

Dungeon & Dragons je RPG stolního pera a papíru navrženého pro hraní buď osobně nebo online s nejméně dvěma lidmi: jedním nebo více hráči a mistrem Dungeon (DM). D&D existuje již od 70. let a je ve vlastnictví Wizards of the Coast. D&D se hraje buď pomocí příručky nebo přizpůsobené sady pravidel a sady kostek, s DM a hráčem, který vytváří role, aby určili výsledek konkrétních akcí a možností ve hře.

DS D&D je fúzí těchto dvou her způsobem, který umožňuje hráči zažít mechaniku D&D způsobem, který je věrný Duchu franšízy Dark Souls: zaměření na průzkum, přizpůsobení postav, strategický boj založený na stylu zbraně, a touha překonat výzvu a obtíže.

Připravte se na válcování.

Zdroje / sekce []

I. Úvod – Než začnete.

Iii. Vytváření postav-postupný průvodce vytvořením vaší postavy.

IV. Třídy – Úplný seznam tříd založených na vesmíru Dark Souls.

PROTI. Etnicita (závody) – (Volitelné) Komplexní seznam závodů z vesmíru Dark Souls.

Vi. Zbraně – všechny základní, nemagické zbraně, které najdete na svých dobrodružstvích.

Vii. Shields – Dobrá obrana je nejlepší přestupek.

Vii. Magic – Průvodce po třech typech magie, které můžete použít v DS D&D.

Ix. Vybavení – získejte své módní duše.

X. Postoje – to není to, jakou zbraň používáte, ale jak bojujete, na čem záleží.

Xi. Položky – kořist je to, pro co jste sem opravdu přišli.

Xii. Nepřátelé – Gasp! Jsme pod útokem!

Xiii. NPC – typy NPC, se kterými se můžete setkat v kampani DS D&D.

Nejnovější aktivita []

Fotografie a videa jsou skvělým způsobem, jak přidat vizuály do vaší wiki. Najděte videa o svém tématu prozkoumáním knihovny videa Fandom.

Dark Souls: The Roleplaying Game bude používat pravidla 5. vydání D&D

Dark Souls: The Roleplaying Game Artwork

Nadcházející RPG založená na sérii videoher Dark Souls bude používat pravidla Dungeons & Dragons 5. vydání.

Vydavatel zodpovědný za uvolnění RPG, Dark Souls: The Roleplaying Game nebude založen na originálním systému roleplayingu v tiskové zprávě, ale místo toho použije verzi D&D 5E, vydavatel zodpovědný za uvolnění RPG, Dark Souls. Podle tiskové zprávy bude The Dark Souls RPG – který byl představen pomocí upoutávky vydaného v prosinci – představovat „Unikátní mechaniku Dark Souls“, přičemž Steamforged ještě potvrdí, co tyto herní mechaniky budou a jak budou integrovány spolu s Systém Dungeons & Dragons 5e.

Roll si kostky vedle ohně a propojte plamen ��
Dark Souls: Roleplaying Game se blíží. Pokud byste se také chtěli dozvědět, co leží v srdci Lothric, přidejte své jméno do řad Unnkindled! https: // t.CO/H5CJHLEAWL PIC.cvrlikání.com/vydy9hyceh

– Steamforged Games (@steamforgedltd) 22. prosince 2021

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Hra Dark Fantasy Roleplaying bude vydána prostřednictvím základní knihy o pevné vazbě, která bude obsahovat „vše, co hráči potřebují pro vzrušující a náročné kampaně“. Zahrnuto v hlavní knize pro The Dark Souls RPG bude zakázkové třídy pro hráče, spolu s magickým systémem a bestií naplněným stvořeními z celé série Dark Souls série. Pomocí této základní knihy budou Games Masters moci vytvořit jednorázová dobrodružství-navržená tak, aby vydržela jedinou relaci-a také zastřešující kampaně, které se odehrávají na různých místech ve světě Lothric, nastavení videoher je založeno na. Hráči mohou očekávat, že se během své cesty „setkávají se známými tvářemi“, přičemž Steamforged ještě potvrdí, které postavy z Dark Souls se objeví.

Steamforged již vyvinul a publikoval několik stolních titulů založených na franšíze The Dark Souls, včetně Dark Souls: The Board Game- desková hra videoher, která vidí hráče zkoumající různé dungeony, aby bojovali proti nepřátelům a získali nové duše nebo zkušenosti, na úrovni- Nahoře s-a Dark Souls: The Card Game, kooperační hra s různými setkáními pro hráče, které mají překonat tým. Kromě Dark Souls vydala společnost SteamForged adaptace deskových her jiných licencí na videoher, jako je Monster Hunter World: The Dessight Game, Resident Evil 2: Desková hra a Horizon Zero Dawn: The Board Game.

Dark Souls je série videoher publikovaná společností Bandai Namco, která začala vydáním prvního příspěvku v roce 2011. Trilogie videoher RPG, The Dark Souls Series má hráče, kteří vytvářejí postavu a prozkoumávají fantasy svět osídlený obrovskými tvory, které musí zabít, aby mohli postupovat. Kdykoli hráč úspěšně porazí soupeře, shromáždí duše, které mohou použít ke zlepšení atributů a schopností své postavy. Pokud by však hráč byl zabit dříve, než bude schopen dosáhnout kontrolního bodu ohně, pak všechny duše, které shromáždily, jsou zrušeny a musí být shromážděny před použitím.

The Dark Souls TRPG musí ještě získat datum vydání nebo maloobchodní cenu, přičemž hráči si mohou hru předobjednat od února.

Dicebreaker je domovem pro přátelské milovníky deskových her

Vítáme hráče na desce na všech úrovních, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Jak se The Dark Souls RPG liší od 5. vydání D&D

Vykreslení světla temných duší RPG oheň

Charlie Hall je editor stolního polygonu. Za 10 let jako novinář a fotograf pokrýval simulační, strategické a kosmické hry, jakož i veřejnou politiku.

Když Dark Souls: The Roleplaying Game byl oznámen minulý měsíc, odpověď mezi fanoušky byla smíšená. Všechno to záleží na co přesně jste náhodou fanouškem. Jako Temné duše? Pak jste pravděpodobně docela medializovaní pro hru na hraní rolí (TTRPG) na základě původní videoher. Jste fanouškem TTRPGS? No, pak jste pravděpodobně trochu více blasé o další zdrojové knize pro 5. vydání Dungeons & Dragons.

Možná snímání této lhostejnosti mezi fanoušky TTRPG ve středu ve středu vývojář Steamforged Games vydal několik klíčových podrobností o tom, co dělá Dark Souls: The Roleplaying Game odlišné od bog-standard 5e. Ukazují herní laser zaměřený na taktický boj. Dokonce používá klíčový termín od 4. vydání D&D, jeden už dávno opuštěný moderní verzí hry.

To je správné děti: krvavě je zpět.

Ve 4. vydání D&D, postavy hráčů nebo příšery, které byly zkrvavené – tj. Zmenšené na méně než polovinu jejich maximálních zásahových bodů – získaly přístup k novým schopnostem. Zejména příšery se staly smrtelnějšími a vyrazily ven s novými a silnějšími útoky. To zní jako jen to, co by pomohlo znovu vytvořit bitvu Temné duše‘Ornstein a Smogh, boj videoher, který se dramaticky mění v polovině. Podle Steamforged získají hráči také některé výhody z krvavě. “To není moc,” dodají, “ale může vám to udržet tak trochu dál.“

Zdá se, že ještě užitečnější pro hráče bude zcela nový koncept s názvem „Pozice“, který Steamforged zvedl jako důsledek Temné duše“Stamina.”. A ne, není to jen lemování mechanik přeneseného ze 4. vydání D&D. Z příspěvku na blogu Steamforge:

5e nemá nic podobného výdrži – a zavedení by to vyžadovalo strašlivé množství účetnictví pro hráče i herní mistry (GMS).

Místo toho jsme se rozhodli tyto dva sloučit na jednu hodnotu. Říkáme tomu Pozice.

Pozice měří zdraví vašeho charakteru, ale je to také zdroj můžete utratit za vylepšení válce na kostky nebo použít speciální schopnosti získané z vaší třídy nebo vybavení.

Pozice stoupá postupně, když se zvyšujete na úrovni, ale je vždy konečná a generovala náhodně na začátku bitvy. Používání toho vám umožní dělat několik docela úžasných věcí – ale také vás to dělá zranitelným. Utrácení je to velké rozhodnutí a zvládnutí jeho použití je nesmírně obtížné. Stejně jako by to mělo být!

Dále to zní, jako by Steamforged zcela vykuchala systém obsazení z 5. vydání ve prospěch něčeho velmi jiného. Popisují nový systém jako „flexibilní“ a „nakreslené přímo z videohry.„Uživatelé magie mají konečný počet slotů naladění, přičemž různá kouzla zabírají různé počty slotů, takže nemůžete jen převrátit dungeony nesoucí silné magické schopnosti, jako je Doomguy, nese dlouhé zbraně. Jednotlivá kouzla mají také konkrétní počet obsazení, než budou vyčerpány. Steamforged řekl, že s novým mechanikem pozice bude spousta synergií, ale musíme to všechno vidět v akci.

Nakonec hodně zemřeš Dark Souls: The Roleplaying Game Protože neexistují žádné úspory proti smrti. Zasáhnout nulové zásahové body a jste mrtví. Hráči budou respawn při oheň, stejně jako videohra. Jako trest, hráči ztratí část svého lidstva. Jak se to hraje v podmínkách hraní rolí, musíme čekat a vidět.

Dark Souls: The Roleplaying Game jde na předobjednávku na únor. 8. Můžete se zaregistrovat do seznamu adresátů na webu Steamforged.