Datum vydání Arcane Act 3: V kolik hodin vycházejí nové epizody v Netflixu? Jako USA, datum vydání Arcane Act 3, čas a příběh pro epizody 6, 7 a 8

Zde je přesně, kdy můžete sledovat Arcane Act 3 na Netflixu

Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s League of Legends Arcane, Je to příběh jedné společnosti, která byla rozdělena do dvou. PiltOver je bohaté utopické město, které sedí na Clifftops nad Zaunem, semenném městě postaveném v kaňonech níže, existující v věčném smoggy Twilight. Oba existují v symbióze, ale příchod nové technologie, která umožňuje člověku ovládat magii, Hextech, je ohrožení rovnováhy mezi nimi.

Datum vydání Arcane Act 3: V kolik hodin vycházejí nové epizody v Netflixu?

Nová animovaná série Netflix zasazená ve světě League of Legends vrcholí žebříčky ve 38 zemích, vydá nové epizody týdně.

Aktualizace: 19. listopadu 2021 12:10 EST

Série, která se stala Originální série všech dob s nejvyšším hodnocením, Nejen spojil ty, kteří aktivně hrají League of Legends, ale také upoutali pozornost mnoha dalších, kteří se nyní pokoušejí hrát hru a přemýšlejí, kdo jsou postavy.

Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s League of Legends Arcane, Je to příběh jedné společnosti, která byla rozdělena do dvou. PiltOver je bohaté utopické město, které sedí na Clifftops nad Zaunem, semenném městě postaveném v kaňonech níže, existující v věčném smoggy Twilight. Oba existují v symbióze, ale příchod nové technologie, která umožňuje člověku ovládat magii, Hextech, je ohrožení rovnováhy mezi nimi.

Kdy jsou vydány epizody?

20. listopadu je potvrzené datum pro vydání posledních tří epizod Arcane na Netflixu. Série vyšla každý týden ve třech epizodových svazcích, z nichž každá je považována za akt. Akt 1 zahájil show 6. listopadu, Act 2 pokračoval v příběhu 13. listopadu a Act 3 uzavře všechno tuto sobotu.

Od Zaunu a Piltoveru do každého rohu Runeterry – děkuji za vydání na tuto cestu s námi.

Ať už jste tu byli od začátku, nebo jsme se právě setkali, jsme vděční, že vás máme po našem boku, když tuto sobotu uzavíráme náš příběh. #Arcane pic.cvrlikání.com/wspxyq8les

– Arcane (@arcanesshow) 19. listopadu 2021

Tři závěrečné epizody budou Buďte venku o půlnoci Pacifik, což znamená, že epizody klesnou na 3 ráno na východním pobřeží USA.

League of Legends vydala upoutávku na Act 3 ve středu.

Zde je přesně kdy můžete sledovat Arcane Act 3 na Netflixu

Runeterra se chystá navždy změnit Arcane. Technologie HexTech se dostala do bodu, kdy ji používají občané. Existuje také skutečnost, že Jinx a Silco jsou velmi blízko ke zbraním jeho výbušnější stránky. Arcane Epizoda 6 bude zahájena akt 3, přináší Bring Jayce, Viktor, Caitlyn, Vi a Jinxovy příběhy na jejich konci – ale když přesně budete moci sledovat poslední epizody na Netflixu?

Kdy je Arcane Datum a čas vydání epizody 6?

Arcane Epizoda 6 bude vydána ve 12 a.m. Pacific / 3 a.m. Východní 20. listopadu 2021. K tomuto datu můžete očekávat více než jen tuto epizodu!

Kdy je Arcane Datum a čas vydání Act 3?

Riot hry naštěstí vydávají všechny Arcane Akt 3 na Netflixu současně: Midnight Pacific Time 20. listopadu. Na rozdíl od většiny série Netflix, Arcane vychází každý týden ve třech epizodových svazcích, z nichž každý je považován za akt. Akt 1 zahájil show 6. listopadu, Act 2 pokračoval v příběhu 13. listopadu a Act 3 uzavře všechno tuto sobotu.

Je tam Arcane Act 3 přívěs?

Ano, tam je! Krátký upoutávka Arcane Act 3 hraje na Netflixu po dokončení sledování Act 2. Riot Games je od té doby nahrál do League of Legends Kanál YouTube, takže jej můžete sledovat níže:

Co se stalo Arcane Akt 2?

Akt 2 vidí, jak Jayce a Viktor nadále inovují HexTech. Podaří se jim najít způsob, jak zpřístupnit Hextechovi obyčejné osobě a zjistit, že interaguje s biologickou hmotou, ale profesor Heimerdinger se snaží vypnout a zpožďovat jejich objevy.

Během této doby radní Mel Medarda stále manipuluje Jayce. Vstupuje do vztahu s ním, dostane ho na Piltoverovu radu a učí ho ovládat členy rady Piltoveru. Na konci zákona 2 je Jayce odstraněn Heimerdinger z rady, protože stará yordle je stále proti hromadné výrobě Hextech.

Mezitím se Viktorovo zdraví zhoršuje, což způsobí, že spolupracuje s vědcem, který pracuje pro Silco, aby zdokonalil Hextech a zachránil jeho život. Vidíme také, že Caitlyn zablokuje vyšetřování Silco od Enforcer Sheriff Marcu. V reakci na to vyloučí VI z vězení, aby jí pomohla najít dostatek důkazů k zatčení Silco.

Silco je nakonec konfrontuje, ale VI a Caitlyn dokážou uniknout. Poté se setkávají s Jinxem, který se zbláznil, ale překonal svůj strach z závěru akt 1. Setkání je krátkodobé, protože Act 2 končí tím, že VI je unesena záhadnou organizací Firelight, takže jinx znovu opustil.

Co se stane Arcane Akt 3?

Arcane Akt 3 musí uzavřít všechny tyto příběhy. Musíme se dozvědět, kdo jsou ohně a proč vzali VI. Melovy skutečné motivy pro manipulaci s Jayce se také musí projevit a on a VI musí vytvořit své ikonické zbraně vidět v League of Legends. Měli bychom očekávat Viktorovu transformaci na něco blíže k jeho vzhledu League of Legends také.

VI a Jinx se také musí znovu sejít, a my se dozvíme, zda mohou ani uzdravit svůj vztah. Očekáváme také mnoho ikonických League of Legends Šampióni, aby se spojili a bojovali ve vrcholné bitvě proti Silco. Musí to být okouzlující závěr, to je jisté.

Arcane Akt 3 bude zveřejněn 20. listopadu 2021.