Datum vydání Bajky 4, zprávy, přívěs a zvěsti 2023, Spekulace datum vydání FABLE 4, přívěsy a příběh | PCGamesn

Bajka 4 datum vydání Spekulace, přívěsy a příběh

Prozatím vás určitě budeme informovat o všem, od data vydání po detaily příběhu a další. Do té doby, proč se podívat na některé z nejlepších her RPG na PC, které můžete hrát hned teď?

Datum vydání 4, novinky, novinky, přívěs a zvěsti [2023]

Amazonský prodej

Bajka 4 brzy přichází na trh. Ano, slyšeli jste správně, ale Datum vydání bajky 4 je stále záhadou. V tomto článku získáte více podrobností o nadcházející hře, takže bez ztráty času si přečtěte celé informace o hře.

Hra bajka 4 2023
Datum vydání bajky 4 2023
Oficiální přívěs Bajka 4 Spuštěno společností Xbox
Požadavky na systém 4 Systémy Windows8, Windows 10, 8 GB RAM, Intel i5
Bajka 4 herní konzole Xbox, Microsoft Windows a PlayStation 4, PlayStation 5 (očekávané)

Data-date-date-on-on-online

Bajka patří k řadě akčních herních videoher. Hra je k dispozici pro platformy Xbox, Xboxone, Xbox 360, Microsoft Windows a MacOS.

The datum vydání bajky 4 ještě není oznámen. Hra je vyvinuta společností Lionhead Studios a publikovaná společností Xbox Game Studios.

Byl poprvé vydán 14. září 2004. Bajka 4 je konzola nové generace Xbox a doufáme, že je součástí spouštěcí sestavy.

Zdá se, že hra je ve vývoji na hřištích, studio za nádhernou sérií Forza Horizon. Hra bude akční RPG s otevřeným světem, vyvinutá společností Playground Games.

Požadavky na systém FABLE-4

 • 1 Bajka 4 Datum vydání
  • 1.1 Proč byly zrušeny legendy bajky?
  • 1.2 je bajka 4 a restart?
  • 6.1 bajka 4 edice PS4

  Datum vydání bajky 4

  Prostřednictvím úniku bylo odhaleno, že se může změnit masivní kus hry a hlavní témata, včetně toho, že hra je pravděpodobně nastavena na více planetech a může dokonce zahrnovat cestování časem.

  Vypadá to jako nový Datum vydání bajky 4 Brzy dostane oficiální oznámení v roce 2023. Nejsme si jisti, že nebudete hrát Bajka 4 Na PS4, ale Bajka 4 může přijít na PlayStation 5.

  Bajka-4-online

  Máme znalosti Bajka 4 je ve vývoji na hřištích, studio za velkolepými sériemi Forza Horizon. Bude to dlouho, než budeme hrát hru. To, co chceme ze hry vidět, je, aby byl boj více epický.

  Ale také osobnější, dejte psa větší roli, udělejte všechny vaše rozhodnutí více, získejte další hvězdné obsazení, přiveďte zpět mini-hry, udržujte hloupost, vzrušující příběh, dobrý soundtrack, multiplayer, pocit pro pro něj humor a další možnosti a důsledky.

  Proč byly zrušeny legendy bajky?

  Existuje mnoho pověstí o zrušení legend bajků. Mnoho odborníků a herních hráčů se však souhlasí s tím, že bajkové legendy byly zrušeny kvůli bajkovi 4.

  Je bajka 4 a restart?

  No, není to nepotvrzeno, ale opětovné opětovné použití série Fable od mrtvého Aarona Greenberga, generálního ředitele Xbox Games Marketing v Microsoft řekl:

  „Umístit franšízu bajky – a dát jí zcela nový začátek – do rukou jednoho z největších vývojářů hry na světě a také přímo v Anglii s hrami hřiště, je to jakýsi sen.“

  Přívěs bajky 4 upoutávky

  Stále neexistují žádné zprávy o možném Bajka 4 Datum vydání spolu s tím neexistují ani oficiální vydané přívěsy pro tuto splátku ze série Fable.

  Ale nebojte se, protože jakmile vyjde oficiální přívěs, aktualizujeme ho. I když níže jsme poskytli neoficiální odhalení přívěsu hry.

  Oficiální přívěs Bajka 4

  Toto je oficiální upoutávka od Xboxu, který je považován za upoutávku na vyhlášení pro nadcházející hru Fable Fable. Video je také omezeno věkem kvůli obsahu ve videu.

  Bajka 4 zvěsti

  Microsoft to oficiálně nepotvrdil Bajka 4 je na cestě. Byly náznaky, že franšíza nebyla opuštěna. Shromáždili jsme všechny nejvyšší zvěsti níže, některé z nich mohou být také staré, jsou jen shrnuty.

  Pokud je zvěsti, že hry na hřišti je studio, která má za úkol vývoj další hry s bajkami, je pravdivá, pak věci vypadají pozitivně pro příběh hry.

  Fable-4-online-images

  Zbývá to být ten projekt RPG Playground Games Bajka 4, Ale pokud je to pravda, pak hra bude mít nějaké narativní kotlety. 3. června 2019 zveřejnil uživatel Reddit podrobnosti o údajném Bajka 4 unikat. Podrobnosti pocházejí z videa, které bylo od té doby odstraněno, což uvádí podrobnosti o několika klíčových funkcích čtvrté splátky.

  Pokud to nestačilo na to, aby vám vyhodilo mysl, z úniku se objevily další dva podrobnosti. První je, že země Albionu už nemohla být, s různými planetami a světy prozkoumat.

  A pro přístup k těmto planetám by mohl existovat prvek cestování na čase, přes démonské dveře, jak již bylo zmíněno. Peter Molyneux řekl, že lituje masivního času mezi hlavními hrami a že by rád viděl, že další hra je předzvěst, když se k němu dostanou zvěsti o dalším titulu.

  Fable-4-MultiPlayer-Game-Images

  V lednu 2018 Eurogamer uvedl, že podle zdrojů nejblíže k projektu probíhá zbrusu nová vysoce rozpočtová bajka. Jejich zdroje také říkají, že tým více než 200 bude pracovat na bajce.

  Bývalý vedoucí programátor Lionhead Lead na Twitteru zveřejnil, na kterém studio pracovalo Bajka 4. Příspěvek byl smazán, ale byl zachycen WCCFechem.

  FABLE-4-Images-Online Fable-4-images

  Seznam bajků 4 příšer

  Níže uvedené jsou Bajka 4 příšery (Předpovězeno). Lidé také hledají tyto příšery v další části série Fable.

  • Hobbes
  • Balverines
  • Duté muži
  • Trollové
  • Draci
  • Manticores
  • Griffins
  • Ogres
  • Unicorns
  • Pixies a Fayes
  • Nymfy
  • Banshees
  • Stíny
  • Přisluhovači
  • Předvolání
  • Obří vosy
  • Brouci

  Hra bajka 4 PS5?

  Hra bajky ze série poprvé přišla v roce 2004. Od té doby je Microsoft vydavatelem této hry a pro svůj trh Microsoft nespustil FABLE pro žádnou jinou herní konzoli.

  Ale tentokrát přichází mnoho pověstí, které uvidí FABLE 4 v PlayStation 5. Doposud se jedná pouze o pověst a žádná oficiální oznámení nejsou na Fable 4 pro PlayStation 5 od společnosti Microsoft.

  FICTURY FABLE-4

  Edice Bajka 4 PS4

  Jak již bylo řečeno, existují zvěsti o vydání PS5, pokud se to splní, pak nikdo nemůže zastavit vydání PS4 FABLE. A pak se to stane poprvé v sérii Fable. Nebojte se, že můžete také hrát hry jako Fable na své PlayStation 4.

  Bajka-4 online

  Požadavky na systém 4 Systémy

  Po mnoha recenzích a zprávách jsme tady s Požadavky na systém 4 Systémy. Předpovídají to někteří odborníci v oboru, ale oficiální potvrzení teprve přijde. Takže pokud jste ochotni tuto hru hrát, pak je to minimální požadavek, protože je to od herních odborníků.

  • OS: Windows 8, 10 (64 bitů)
  • Procesor: Intel Core i5
  • Grafika: AMD Radeon R9 380 nebo Nvidia Geforce GTX 960 2GB.
  • Systémová paměť: 8 GB RAM.
  • Úložiště: 50 GB prostor na pevném disku

  Podle zpráv a pověstí, Datum vydání bajky 4 bude mít čas na oficiální oznámení. Musíme čekat na hru. To je vše, co víme o Fable 4, pokud se vám líbí tento kus herních zpráv, komentujte se pod svými názory.

  Jak užitečný byl tento příspěvek?

  Kliknutím na hvězdu ji hodnotíte!

  Průměrné hodnocení 4.5/5. Počet hlasů: 24

  Zatím žádné hlasy! Být první, kdo ohodnotil tento příspěvek.

  Bajka 4 datum vydání Spekulace, přívěsy a příběh

  Datum vydání FABLE 4 je stále ve vzduchu, ale nejnovější upoutávka na upoutávky nám dává spoustu spekulovat o vřele očekávaném příběhu a nastavení RPG.

  Obří zahradník, který hrál Richard Ayaode v krátkém upoutávce, který nás o krok blíže k datu vydání 4

  Publikováno: 11. září 2023

  Jaké je datum vydání bajky 4? Bajka byla konečně odhalena na přehlídce Xbox a Bethesda před několika lety, ale podrobnosti o dlouho očekávaném pokračování byly po tomto oznámení tenké na zemi. Ale nezoufejte, mladý kuře pronásledovatel – máme nějaký Podrobnosti, které můžeme sdílet před datem vydání FABLE 4, zejména poté, co následný přívěs odhalil na The Xbox Games Showcase letos.

  Pro jednu věc, víme, že Bajka 4 je v současné době vyvíjena společností Playground Games, studio za sérií Forza Horizon. Víme také, že to nebude vůbec nazýváno bajka 4. Připojte se k nám, zatímco prokopáváme šťavnaté detaily, diskutujte o tom, co se pravděpodobně objeví, a otevřeně se otočí o tom, v čem doufáme ve hře Whimsical Action-Adventure.

  Bajka 4 Datum vydání Zvěsti

  Náš nejlepší odhad k datu vydání 4 je koncem roku 2024, i když zatím nedošlo k oficiálnímu potvrzení.

  Očekávali bychom, že to uvidíme kolem října, protože to je, když se spustily předchozí splátky v seriálu. Má to vydat na PC a Xbox Series X/S a bude k dispozici ke hře na Xbox Game Pass v první den.

  Proč si to myslíme? Hlava Xbox Phil Spencer v rozhovoru v roce 2021 potvrdil, že Fable 4 bude venku před datem vydání Elder Scrolls 6, ale to nám nedává moc pokračovat. Jak již bylo řečeno, Spencer nedávno navrhl, že Elder Scrolls 6 se nemusí spustit až do roku 2028 nejdříve … ale když jsme viděli jen dva upoutávky na upoutávky, vezmeme radost z toho, že poznáme pokračování jedné z nejlepších PC her je prozatím stále ve vývoji.

  Thumbnail YouTube

  Bajka 4 přívěsy

  Bajka 4 odstartovala přehlídku her Xbox Games s upoutávkovým přívěsem s hlavním hercem a komikem Richardem Ayaodem jako Dave, inovativního obřího zahradníka, který zaujal matný pohled na hrdiny a jejich hledání slávy. I když jsme se museli jen podívat na velmi krátký pohled na momentální hraní hry-včetně skupiny banditů, kteří dostávali dávku ošetření hrdiny v těsném boji-přívěs je potvrzen, že jsou ve hře ve hře. Musíme přiznat, že Albion dnes vypadá docela nádherně. Přívěs je také plný humoru bajka, od jeho zoufalého vyprávění Jacka a beanstalk až po rozhořčený šťáh z kuře, který je potrestán do oblohy.

  Thumbnail YouTube

  Přívěs pro počáteční oznámení FABLE 4 debutoval v rámci přehlídky Xbox a Bethesda 2020. Začíná to vílem létající mezi objekty, jako jsou meče a lebky v magickém lese, uklidňujícím hlasem britského vypravěče. Své velmi Bajka v jeho humoru, až do okamžiku, kdy velká ropucha pohltí vílu a je to nad stroje.

  Nastavení bajky 4

  To nás vede k nastavení bajky 4. V přívěsu pro oznámení špehujeme město, které se podobá Bowerstone v pozadí – klíčové umístění bajky. Bowerstone se však v přívěsu zdá být mnohem větší než v minulých hrách. Zdá se, že se město rozléhá mezi kopcemi, což naznačuje mnohem větší prostředí a možná ještě větší otevřený svět, než jsme viděli dříve.

  Development bajka 4

  Tom Gaulton, hlavní inženýr na hrách Playground Games, na Twitteru odhalil, že na FABLE pracuje čtyři roky. Mnoho her s tímto velkým vývojovým časem obvykle ukazuje více než upoutávka na upoutávky, ale zdá se, že hry hřiště chtějí vzít věci pomalu. Bohužel nám to neříká nic o tom, kdy bychom měli očekávat, že hra spustí.

  Bajka 4 příběh

  Vidíme také záblesk The Heroes Guild Seal Crest na výše uvedeném rutině meče, což by mohlo znamenat, že by se mohl Guild Heroes znovu objevit. Fable fanoušci nejsou cizí do cechu. Její výrazná ikona se objevuje kolem Albionu, například na Hero Hill v Fable 2, a samotný cech se poprvé objevil v první bajce. Cech pečeť, která také nese ikonu, je také známá tím, že vám umožňuje rychle cestovat po otevřeném světě a umožňuje vám mluvit s cechem mistrem v původní bajce (pamatujte: „Hrdina, vaše vůle energie je nízká“?) a Theresa v bajce 2 a 3.

  Jsme rádi, že vidíme nastavení Steampunk za nové ohromující výhledy na Fabble a doufáme v více mytologického příběhu, který se rozhodně shoduje s pohádkou přívěsu a podivnou faunu a flóru lesů v obřích hub a rybích. Také doufáme v návrat trollů, nymf a Hobbes, když jsme u toho.

  Herní průchod pro PC

  Herní průchod pro PC Herní průchod pro PC Microsoft $ 9.99 $ 1 (první měsíc) Přihlásit se k odběru sítě N Ezecs Commission z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Microsoftu a dalších programů.

  Prozatím vás určitě budeme informovat o všem, od data vydání po detaily příběhu a další. Do té doby, proč se podívat na některé z nejlepších her RPG na PC, které můžete hrát hned teď?

  Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

  Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.