? Datum vydání, datum ukončení sezóny 14, nová legenda, další – Dexerto

Kdy je Apex Legends Season 15? Datum vydání, datum ukončení sezóny 14, nová legenda, další

Respawn odhalil, že nová legenda sezóny 15 je „katalyzátor“. Přináší novou tekutinu Ferro do vrcholů Apex a může se pochlubit řadou schopností souvisejících s tajemnou tekutinou. Konkrétně jsou to:

Apex Legends Season 15 Odpočítávání: Datum vydání nové sezóny ve vašem časovém pásmu

Apex legendy už několik let bouří a stejně jako každé tři měsíce se vrháme přímo do zbrusu nové sezóny. Apex Legends Season 15 je nastavena jako obrovská Vrchol Blowout, včetně zbrusu nové legendy, obvyklé úpravy zbraní a zbrusu nové mapy, která je snadno nejzajímavější součástí balíčku. Pokud jste oddaní Apex legendy Hráč, pak je to pro vás obrovský vrchol, pokud servery fungují. Zatímco nový Vrchol Sezónní uvedení na trh často ohromuje servery nejprve, měly by se rychle vyhladit. Dokud servery vydrží, budete moci hrát V době, kdy nastíníme níže.

Kdy začíná nová sezóna Apex Legends? Datum a časy vydání

Zlomený měsíc plná mapa

Apex Legends Season 15 začíná 1. listopadu a má jediný globální čas spuštění. V minulosti byli PC hráči schopni získat přístup k novým ročním období před hráči konzoly. Tentokrát by to mohlo být stejné, ale můžete očekávat, že budete moci hrát Apex Legends Season 15 na jakékoli platformě v následujících dobách. 1. listopadu

 • PDT: 10:00.
 • EDT: 13:00.
 • GMT: 17:00.
 • CET: 18:00.
 • IST: 22:30.

2. listopadu

 • CST: 1:00.
 • JST: 2:00.
 • AEDT: 4:00.
 • NZDT: 6:00.

Nová postava sezóny 15 Apex Legends, Catalyst

Koncept katalyzátoru klíčového umění

Jeden z velkých důvodů, proč být nadšený zbrusu novým Apex legendy Sezóna je nová hratelná legenda, katalyzátor, První trans žena ve hře. Pokud se chcete dozvědět více o katalyzátoru, podívejte se na naše Apex legendy Katalyzátorový rozhovor .

Nová mapa sezóny 15 Apex Legends, Broken Moon

Broken Moon 5

Další skvělý důvod skočit do Apex Legends Season 15 Když se spustí, je nová mapa, která poskytne stovky hodin bitev pro oddané hráče. Už máme rozpis Vše, co potřebujete vědět o Broken Moon , A pro více, musíte se ujistit, že hru hrajete, jakmile se spustí.

Napsal Dave Aubrey jménem GLHF .

Seznam

Nová mapa Apex Legends: Vše, co potřebujete vědět o Broken Moon

Broken Moon 5

Zobrazit 14 položek

Kdy je Apex Legends Season 15? Datum vydání, datum ukončení sezóny 14, nová legenda, další

Apex legendy

Respawn

Příští sezóna Apex Legends, Sezóna 15, je připravena přidat novou legendu v Catalyst a novou mapu na Boreas’s Moon. Zde je, když sezóna 15 Respawn’s Battle Royale začíná a co očekávat, když ano.

Sezóna 14 přidala novou odstřelovací legendu, Vantage, zvýšení úrovně čepice po více než dvou letech a hlavní aktualizaci Kings Canyon. Další pro hráče je sezóna 15, nazvaná Eclipse.

Apex Legends Season 15 Datum vydání

Apex Legends Season 15 začne 1. listopadu -Na základě odpočítávání ve hře a obvyklém dni zahájení úterý pro nová roční období. Toto je také plánované datum ukončení boje nebo strachu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Vydání se bude držet tříměsíčního časového rámce Respawn pro každou sezónu Apexu, což bylo stejné pro každou sezónu s výjimkou třetí, což trvalo něco přes čtyři měsíce.

?

Respawn odhalil, že nová legenda sezóny 15 je „katalyzátor“. Přináší novou tekutinu Ferro do vrcholů Apex a může se pochlubit řadou schopností souvisejících s tajemnou tekutinou. Konkrétně jsou to:

 • Pasivní: Barikáda – Katalyzátor může posílit dveře s její ferrofluidem, takže je těžší zničit
 • Taktický: Piercing Spikes – Katalyzátor může nastavit past na ferrofluid a zpomalit nepřátele zachycené v ní.
 • Ultimátni: Tmavý závoj – Katalyzátor může postavit vysokou a širokou stěnu ferrofluidu, blokující vidění a skenování a oslepující nepřátele, kteří skrz něj procházejí.

Stává se také první transgenderovou postavou BR a podle slov hlasového herce Meli Grant byla navržena jako „nevyhnutelně trans.“

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Nová mapa Broken Moon v sezóně 15

Nyní je také potvrzeno, že v sezóně 15 bude nová mapa, která nás vezme do Cleo, Měsíce Outlands Planet Boreas.

Článek pokračuje po reklamě

Boreas je domovem věštce a také domovem katalyzátoru. Bude to zcela jedinečné prostředí ze všeho, co jsme dosud měli v Apex Legends.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Apex Legends Moon Mapa

Je toho ještě víc, na co se však nadchne. Natahování, samolepky a čerstvá bitevní průsmyk poklesne s sezónou 15, stejně jako obvyklé ladění zbraní a opravy chyb.

Pro všechny nejnovější podívejte se na Apex Legends Season 15 Patch Notes.

Apex Legends Season 15 Datum vydání, nová legenda a podrobnosti o mapě

Zjistěte více o všem o Apex Legends Season 15, včetně toho, kdy se to stalo, nová legenda sezóny, mapa, dědictví a další.

Katalyzátor, nová legenda pro Apex Legends Season 15

Publikováno: 21. září 2023

Kdy byla Apex Legends Season 15? Roční období Apex Legends přicházejí a odcházejí, přinášejí s sebou nové legendy, nové dědictví, nové mapy a mnoho dalšího. Pokud hledáte trochu informací o ročních obdobích, pak jste přišli na správné místo, protože vám říkáme o všem, co se stalo v sezóně 15 Apex Legends.

Sezóna 15 byla poslední sezóna 2022 a poslední sezóna v roce bývá nejzajímavější. Stejně jako předchozí roční období před tím, sezóna 15 přišla s zbrusu novou mapou a novou legendou Apex Legends (zkuste to říct třikrát rychle), takže to nezklamalo.

Datum vydání 15. sezóny

Apex Legends Season 15, Eclipse, se konala mezi úterými 1. listopadu 2022 a úterý 14. února 2023. Byla to jedno z nejdelších ročních období apexových legend.

Tato sezóna byla zaseknutá s velkým novým obsahem, včetně Catalyst, první transgender legendy hry. Nová mapa, Broken Moon, se stala jednou z největších map v Apex Legends a přiblížila se velikosti světového okraje. A jako jedna z hlavních postav v příběhu sezóny 15 byla vydána Seerova dědictví. Přečtěte si další podrobnosti o všech těchto.

Thumbnail YouTube

Legenda sezóny 15 – Katalyzátor

 • Pasivní – barikáda: Posílit dveře, posilovat je a zamknout je nepřátelům. Prostory, kde byly zničeny dveře, lze také posílit.
 • Taktical – piercing údery: Vyhoďte skvrnu ferrofluidu, která se obrátí na hroty, když jsou nepřátelé poblíž. Katalyzátor zůstává imunní vůči nepřátelským hrotům.
 • Ultimate – Dark Veil: Zvedněte propustnou stěnu ferrofluidu. Nepřátelé, kteří to projdou, budou na krátkou dobu zpomalení a částečně oslepeni.

Seerova dědictví

Během akce Spellbound v této sezoně byl propuštěn Heirloom Showstoppers Showstoppers. Póza praporku Grand Finale a Intro Quip: „Moje srdce bije silnější, když každá výzva, kterou jsem překonal,“ byly také zahrnuty do dědictví legendy.

Krásná věčná zahrada

Mapa sezóny 15 – Broken Moon

Původně unikl jako „Divided Moon“, Broken Moon je ohromující mapa umístěná na Cleo, Měsíc Boreas. Poté, co se kometa srazila s Měsícem, rozbila povrch na kousky. Různé přírodní události pokračovaly také dlouho poté, včetně meteorových sprch a přílivových nesrovnalostí.

Vzhledem k dopadu komety a výsledného projektu Terraforming, pověřený Cleo Recovery Council, je Broken Moon rozdělen do jedinečných oblastí s různou estetikou, jako jsou ohromující věčné zahrady a více průmyslového trvalého jádra.

To je vše, co potřebujete vědět o datu vydání Apex Legends Season 15. Důrazně doporučujeme zkontrolovat náš seznam úrovní Apex Legends, abyste zjistili, kdo jsou právě teď nejlepší postavy a zda je Catalyst na tomto seznamu. Když už mluvíme o nejlepších, podívejte se na náš seznam úrovních zbraní Apex Legends a zjistěte, jaké zbraně byste měli vyzvednout na bojišti.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.