DC Trestty – BHVR, Jak fungují tresty DC: mrtvé za denního světla

Trest DBD DC

Systém se také použije, pokud má jeden nebo více hráčů ve skupině aktivní potlačení odpojení, což zabrání celé skupině vstoupit do fronty dohazování, dokud penalizovaní členové buď nevyčistí svůj trest nebo neopustí skupinu.

DC trest

Může mi někdo vysvětlit trest DC, je to navždy?

Post editoval Entertainment720 8. ledna

Komentáře

Členové příspěvky Mew: 1 807

Trochu se zvyšuje s každým DC, nejprve jeho 1 minuty, pak 5, pak 15, pak 30, pak tak na Im Im Im Im Im Im Im The Time také resetuje denně denně? Ale nejsem si příliš jistý

Členské příspěvky VersaceFeng: 1 035

Myslím, že časovač resetuje každých 24 hodin. Takže pokud jste v tomto časovém období DC’d, pak to pravděpodobně je váš časovač 15 minut.

Členky Burt0r: 3 840

Nevysazuje se každý den, takže lidé nemají špatný nápad. Přesný mechanik není veřejný znalost.

Členské příspěvky Tippy2K2: 4 815

Nemyslím si, že někdo ví přesný čas, kdy se rozpadne, ale obecně se dohodne na tom, že je to asi 24 hodin dávat nebo brát před rozpadem DC sankce. Budou dál stoupat, pokud budete mít DC’ing

Členky Burt0r: 3 840
Rozpad, ale ne resetovat. To je důležitý rozdíl.
Členské příspěvky Tippy2K2: 4 815

Tru dat, dostal jsem hrst DC sankcí, když byly servery vyhnulé, takže to nikdy nebylo něco, co jsem musel být všechno, o co se obává

Členské příspěvky Entertainment720: 246
Trest DC se v průběhu času rozpadá. Konkrétně však nesdílíme míru rozpadu.

Upřímně mě to znepokojuje. Chvíli jsem musel hrát na velmi starém LPAOTP s vyvíjeným nestabilním internetem. A můj trest se rozrostl až do 24 hodin. Když jsem se odpojil kvůli věcem z mé kontroly. Hraji od roku 2018, s více než 3 000 hodinami a spoustou utratených peněz a nechci skončit tím, že se něco takového zakazuje.

Členské příspěvky Nazzzak: 2 853

Nejlepší sázka je pravděpodobně vyhnout se hraní, dokud nebudou vyřešeny problémy s internetem. Minulý týden jsme měli divoké počasí v mé oblasti a poté, co moc vyšla dvě noci v řadě, prostě jsem nehrál několik příštích nocí, jen pro případ, dokud to nebylo vyřešeno.

Trest DBD DC

11 фев. 2020 в 8:07

Jak fungují sankce DC

Vypadá to, že všichni s „internetovými problémy“ a „problémy s PC“ se budou muset také vypořádat s zákaznickými zákazy. Miluji to, i když meziročně máte náhodnou havárii, nebudete ovlivněni, pokud se zasadí zpět dozadu. Už žádné obviňování internetu nebo počítače, protože se vám nelíbí zabijáka/mapa.

Jak to funguje?
Uživatelům, kteří se odpojí od zápasů. Naším cílem této funkce je odradit hráče od ukončení her a bude sloužit dvojímu účelu vyloučení uživatelů, kteří jsou již v negativním mentálním stavu z opětovného vstupu do dohazování, dokud nebudou mít šanci ochladit se.

Systém se také použije, pokud má jeden nebo více hráčů ve skupině aktivní potlačení odpojení, což zabrání celé skupině vstoupit do fronty dohazování, dokud penalizovaní členové buď nevyčistí svůj trest nebo neopustí skupinu.

Přírůstkové sankce se v průběhu času rozkládají přirozeně, počínaje nejnovějším zákazem dohody.

FAQ
Mohu se odvolat k svému trestu?

Ne, nenabízíme odvolání na sankce odpojení.

Co se počítá jako odpojení?

Všechno, co má za následek, že opustíte zápas, se bude počítat jako odpojení. To zahrnuje, ale není omezeno na: vypnout počítač/konzolu, odpojení internetu, uzavření hry nebo ponechání zápasu pomocí tlačítka Leave Match. To je zásadní pro zajištění toho, aby systém nelze využít.

A co Xbox?

Vzhledem k tomu, že systém sankce odpojení vyžaduje vyhrazené servery, nebude systém používán na Xboxu, dokud nebudou povoleny vyhrazené servery.

Co když se něco stane mimo mou kontrolu (e.G. Výpadky internetu)?

Sankce začnou dostatečně malé, aby občasný výpadek neměl být patrný; Váš časovač by měl být pryč, až se váš internet vrátí, například. Pokud ztrácíte spojení často, nezapomeňte svůj problém vyřešit co nejdříve. Ztráta spojení s zápasy negativně ovlivňuje potěšení z ostatních čtyř hráčů v zápase.