Designy Terraria House – Top 7 slavných návrhů a základních požadavků.Designbump, PC – výroba skvělých domů – tipy a triky | Terraria Community Fóra

Skvělé domy pro výrobu PC – tipy a triky

a) Položka nebo objekt s rovným povrchem

Designy Terraria House – Top 7 slavných návrhů a základních požadavků.

Už jste si někdy představovali, jak by to bylo v pohodě, kdybychom dostali kontrolu nad konstrukcí světa v našich rukou? Pokud ne celý svět, ale postavit některé části světa ? Mnoho z nich miluje představení výstavby domů, bytů, velkých struktur a mnoho dalších.

No, nejste si jisti, že dáme příležitost postavit architektury skutečného života, ale máme kolem sebe něco opravdu skvělého, a to je, tato super úžasná hra volala „Terraria“.

Jednou z nejmodernějších her probíhajících v dnešním rande je Terraria. Hlavním cílem této hry je vytvářet, navrhovat a stavět domy, vily, obchody, obrovské struktury a mnoho dalších. Čím krásnější a kreativní domy vytvoříte veselejší skóre, kterého dosáhnete.

Hra získala obrovský úspěch díky své kreativní a inovativní grafice a nápady. Je známo, že je jedna z nejvíce návykových her z roku 2021. Vše, co v této hře musíte udělat, je stavět domy a budovy nejinovativnějším a nejkreativnějším způsobem.

Výběr správného a kreativního Terraria House Designs je v této hře konečný úkol. Čím více přijdete s některými novými nápady, tím silnější se v této hře stanete. Pro přežití ve hře je prvním úkolem stavět domy. Výběr perfektního umístění pro dům také hodně záleží.

Ale odkud přinést nový a inovativní Nápady Terraria House. Pokaždé, když postavíte, musíte přijít s několika novými nápady. Co takhle se podívat na některé z nejlepších Terraria House Designs nápady ? Pojďme přehled o některých z dokonalých návrhů Terraria House spolu s některými základními požadavky, které je třeba vzít v úvahu.

Předtím to nejprve pochopíme Co je Terraria?

Terraria je hratelnost, která zahrnuje budování, tvorbu, přežití a těžbu, hraje režimy jednotlivých i multiplayerů. Hra má v ní mnoho dalších kritérií a úrovní. Čím více hrajete, tím více se vaše koncepce této hry vyjasní.

V této hře také najdete různé typy nepřátel. Na každé úrovni najdete některé nebo jiné druhy překážek a překážek. Jediné, co musíte udělat, je správně pochopit hru a dát 100 %.

Hlavním cílem této hry je vyzkoušet a vybudovat domy, budovy a různé druhy struktur v neznámém světě.

Terraria Základní požadavky domu:

Než začneme, je důležité znát některé ze základních požadavků domu v Terraria. Aniž by věděli tyto požadavky, bylo by pro vás obtížné přežít ve hře. Pojďme se tedy podívat na požadavky domu.

 • Minimální velikost domu by měla být tři bloky široké, deset bloků vysoko.
 • Dům musí mít zeď na pozadí.
 • Hlavní dveře jsou nezbytné pro každý dům nebo strukturu, kterou stavíte.
 • Porušení úrovně korupce není přísně povoleno
 • Dům by měl mít nejméně 60 dlaždic a celkem ne více než 750
 • Dům by měl zahrnovat kterýkoli ze světelných zdrojů, jakoukoli lavičku nebo židli a položku s rovným povrchem.

Top 7 slavných domácích nápadů

Terraria Dům na stromě

Treehouse může být perfektním nápadem na stavbu v Terraria. Co může být krásnější než samotná příroda. Pokuste se postavit dům na jednom obřím stromu s větvemi a listy obklopující váš dům. Udělejte ve své mysli hrubý plán a poté začněte provádět svůj plán na Terraria.

Nezapomeňte do svého stromového domu přidat spoustu lesů, aby byl ten správný vzhled stromu. Ujistěte se, že přidáte ty prvky, které vám pomohou dát této perfektní atmosféře stromů.

Terraria Starter House

Terraria Starter Housing je perfektní volbou pro začátečníky. Pro začátečníky by člověk měl určitě začít se startovacím domem, který je jednoduchý a snadno se stavět a zároveň vypadá stejně nádherně.

Tento startovací dům vám pomůže správně znát hru a také se můžete seznámit s různými nástroji. S pomocí základních požadavků budete úspěšní při vytváření perfektního startovacího domu.

Nezapomeňte, že by to byl váš první dům v Terraria, tak se pokuste, aby byl zvláštní a nezapomenutelný.

Terraria Underground House

Samotné jméno vypadá náročně. Terraria Underground House je perfektní volbou pro ty hráče, kteří milují zkoušení něčeho nového a vzrušujícího. Pro některé hráče by to mohlo být složité, ale je to zábava vytvářet zároveň.

Vyberte si perfektní materiály a nějakou kreativní mysl pro stavbu tohoto krásného podzemního domu. Upřímně řečeno, není to tak obtížné nebo náročné, postupujte podle pokynů a projděte si požadavky a vytvořte toto dokonalé mistrovské dílo.

Terraria Jungle House

Tmavý a děsivý? No, kdo nemiluje tmavé domy? Terraria Jungle House je perfektní volbou pro hráče, kteří chtějí vyzkoušet něco jedinečného a náročného. Navrhovací část lze najít trochu složitější, ale jakmile provedete, převede se na mistrovské dílo.

Abych byl upřímný, vyzkoušejte tyto super náročné domy v Terrarii, aby se v této hře staly sebevědomějšími a profesionály.

Terraria Snow House

Jak krásné to může být ! Je v tomto vesmíru někdo, kdo nemiluje sníh ? Sněhové domy v Terraria budou vypadat úplně jinak a vzrušující. Můžete mít více nápadů na ozdobení sněhové dům. To je skutečně jeden z vrcholů Terraria House Designs nápady jít pro.

House Terraria Hrad

Každý hráč by měl postavit jeden hradní dům v Terrarii. A proč ne? Je tak zábavné a náročné stavět. Vyberte perfektní polohu a vezmeme v úvahu každý požadavek.

Pokud jste někdo, kdo miluje obrovská království a hrady, měli byste si určitě postavit jeden takový. Pokud ne v reálném životě, alespoň dávejte ruce při vytváření obrovského hradního domu v Terrarii.

Terraria Beach House

Jak můžeme zapomenout na perfektní plážový dům? Jeden z nejoblíbenějších vysněných domů pro většinu lidí. Plážový dům je tak dokonalý ve všech. Tento dům se snadno staví a zároveň vypadá stejně hezky a luxusně.

Začněte tím, že najdete perfektní místo pro váš dům a poté vytvořte svou strukturu. Nezapomeňte přidat všechny ty malé prvky, které jdou nejlépe s plážovými domy.

To je vše, takže to byly některé ze 7 nejlepších slavných Nápady Terraria House zkusit ve hře. Nezapomeňte vzít tyto základní požadavky v úvahu. Vyzkoušejte tyto domy ve své hře a hrajte chytře! Pro více informací o návštěvě

Skvělé domy pro výrobu PC – tipy a triky

Toto je vlákno, ke kterému se přidávám každou chvíli a pak pokračujte v kontrole dalších triků a tipů!

-Coolblockoniverse-

Terarian

Nenuťte je blokovat domy, jděte s něčím lepším! Jako kruhy!

upload_2017-4-8_18-37-0.png

Začněte s malým nápadem. Pak prostě jděte s tokem.
[doublepost = 1491641445] [/doublepost] Tip č.3!

Pokuste se vyrobit stylizované domy pro vaše NPC. Jako pirátská loď nebo nemocnice! Můžete je také umístit do konkrétních biomů, jako je ten lékař v džungli, nebo rybář na pláži!

Jako

Reakce: _jdaco a paranoia | Malitahj

Snawf

Terarian

skvělý dům, ale je to efektivní a má dobrou obranu? nemyslím si to. Jedna událost přichází a boom vaše NPC zemřela.
Pokud na to nemáte arénu. Jsem docela zajímavý v někomu, co je z pevnosti nebo něco takového!

Burnscary

Oheň špatný

Avblt47.png

Vzdát se temné strany a použijte spoustu kamene. Zde je příklad bodu tření typického pro to, co dělám u jednoho hráče.

Jak říká OP, díky tomu, že věci vypadají více klenuté nebo kulaté, nebo jen dělat věci, které jsou daleko venku, jako je zavěšení epické věže Dracula ze strany hradu, jsou skvělé způsoby, jak okořenit stejnou starou nudu a “ Postaveno čistě pro obslužné čtverce. Jistě, získejte počáteční čtverec tak rychle, jak jen můžete, ale nezapomeňte jít ořechy!

Jako

Reakce: Darkspaceneko, Tyro a Voyager

Lotknpost

Terarian

Zkuste si vytvořit dům v různých biomech (sníh, posvátná, džungle atd.) a jděte z toho, co je biom. Právě jsem udělal igloo s asi 2-3 blokovou vrstvou jako izolaci (jako by to byl skutečný život) a můj přítel staví vlastní budovu. (Nemáte obrázek)

Jako

Reakce: Tyro

YDOO

Terarian

Capture 2017-07-26 16_25_43.png

Tak byste měli jít. Obchodník = zlato. Dryad = Vines! Průvodce = knihy!
Také tyto šipky jako věci kolem domácího fungují jako past. Stále se snažím přijít na to, jak z něj udělat farmu. Pravděpodobně něco s bublinami a lávou.

Kittyboon

Sketron Prime

Rád dělám čtvercový dům s trochou šikmé střechy a pak přidám pěkný středověký jako střecha vyrobená z dláždění.

 • Fóra
 • Terraria – Diskuse
 • Průvodce Terraria

Tento web používá soubory cookie k přizpůsobení obsahu, přizpůsobení vašeho zážitku a k udržení přihlášení, pokud se zaregistrujete.
Pokračováním používání tohoto webu souhlasíte s naším používáním cookies.

Top 5 nápady Terraria House, ze kterých se můžete inspirovat!

Šílená hra, která do konce roku 2020 prodala 35 milionů kopií, je skutečně známá-Terraria! Každý od dětí po dospělé je závislý na této hře a má spoustu legrace zvyšování virtuálních příbytků. Hráč zde vytvoří cool Terraria House nápady jejich vlastní. Jeden může postavit sídlo, vily, saunu, plážové domy, jezerní domy, stromové domy atd. Teď to není tak skvělé?! Právě jsme poškrábali povrch hry.

Pojďme se dozvědět Terraria Houses o něco lépe.

Co je Terraria?

Jedná se o hru 2D Action-Action Action-Action Action Action Action Action Action Action Action Action Action. Terraria byla spuštěna 16. května 2011. Zpočátku byl k dispozici pouze na Microsoft Windows, ale nyní je přizpůsobivý pro několik platforem. Tímto způsobem si mohou tuto kreativní a dobrodružnou hru užít více rozmanitější uživatelé.

Terraria nabízí svým hráčům různé příležitosti, které sahají od zkoumání krajiny po stavbu vašeho domu Terraria a kreativně náročné. Zde můžete postavit dům v různých různých biomech. Kromě toho se jako hráče také učíte boj, taktiku přežití a dobře, těžeň.

Rozhraní je relativně snadné hrát a člověk může vytvořit jednoduché domy Terraria nebo dokonce složité. Někteří dokonce fantasticky vytvářejí strašidelné strašidelné domy Terraria.

Jeho hru můžete hrát také jako jediný hráč v režimu pro více hráčů. Je to hra exploze a dobrodružství. Podobné hry jako Terraria jsou série Minecraft a Metroid.

Nyní, než přeskočíte na výrobu těchto bláznivých domů, a pokud jste ve hře nováčková, doporučujeme, abyste zkusili vytvořit jednoduché struktury. Pochopte materiály potřebné k vytvoření určitých věcí a plánování za stavbou domu Terraria . Budování domu na této platformě může být jak náročné, tak dobrodružné.

I když, než začneme, bychom se s vámi chtěli podělit o několik základních pravidel pro návrhy Terraria House . Zde jsou –

 • Zatímco oživujete svůj nápad na základě Terraria, mějte na paměti, že musíte použít 60 bloků až 750 bloků najednou. Toto číslo nemůžete překročit. (- I když si přejete postavit zeď uvnitř domu, tento počet to zahrnuje také)
 • Stěny na pozadí jsou nutností pro každý dům. Mohou být vyvrtáni, propíchnut a pracují na výrobě oken ze suroviny, kterou máte po ruce.
 • Zatímco pracujete na vaší základně Terraria, ujistěte se, že tyto věci dodržujete povinně –

a) Položka nebo objekt s rovným povrchem

b) Zdroj světla

c) Komfortní kus

 • Vytvořte přední dveře pouze ze dřeva.

5 Nápady na to, aby se Terraria House –

1. Budování pouštního ústupu

Pouštní biom je místo, kde můžete vytvořit krásné perské domy. K ozdobení tohoto domu Terraria použijte mnoho lamp . Můžete to postavit jako bungalov nebo jako pevnost. Namontujte to s tropickými kokosovými stromy a vaše vzácné pouštní ústup bude připraven.

2. Kabina ve sněhu

Podívejte se na tento skvělý dům Terraria (hříčka zamýšlená). V zasněženém terénu můžete postavit útulnou dřevěnou kabinu s hlubokou střechou snížení, abyste se dostali. Krb je zde nutností spolu s teplou ložnicí.

3. Terraria Treehouse

Budování Terraria Treehouse je dalším zajímavým designem, který se má zabývat. Budete muset prohloubit strom a moudře využít větve. Konečný výsledek bude vypadat přirozeně rustikálně.

4. Underground Housing Terraria House Design

Zde musíte místo dřeva použít bloky. Další věcí, kterou je třeba mít na paměti, je instalace velkého množství umělého osvětlení.

5. Pod vodou Terraria BASE IDEA

Budování undergroundu je skutečně magické, ale také časově náročné. Budete potřebovat spoustu dovedností a zdrojů pro tento. Takové budovy fungují jako pirátské ústupy nebo dokonce pod vodou v případě potřeby.

Doufáme tedy, že máte svůj podíl zábavy na návrzích Terraria House . Nebojte se používat různé techniky a styly. Experimentujte s tímto kreativním procesem. Také se můžete volně inspirovat z tohoto blogu a dalších stavitelů, které byste mohli najít na své cestě.

Pokud se vám tento blog líbí a máte pocit, že je to užitečné, sdílejte jej se svými přáteli a kolegy. Dejte nám vědět více o vašich myšlenkách na nápady Terraria House také. Pro více nápadů, jako je tato návštěva Oblouk .