Destiny 2 čarodějnická královna Legendární kampaň Tipy a triky, Destiny 2: Tipy a odměny The Witch Queen Legendární kampaň | PCGamesn

Destiny 2: Tipy a odměny Legendární kampaň královna čarodějnice

Bez vašeho radaru budou nepřátelé melee jako úl thralls skákací, takže zůstaňte neustále, takže zůstaňte v pohotovosti, zvláště když je Empath také aktivní, protože vás mohou rychle přemoci a uhasit vaše světlo, pokud nejste opatrní. S „legendárními“ a „galvanizovanými“ aktivními vašimi nepřáteli budou také agresivnější a odolnější vůči ohromujícímu. Vzhledem ke zvýšenému počtu štítů se budete chtít pokusit pokrýt tři typy štítů (oblouk, sluneční a prázdnota), nebo alespoň mít vysoce výkonnou zbraň, která je rychle sundá, než se stanou problémem. Buďte rádi, že „zápas“ není aktivní!

Destiny 2 čarodějnice královny legendární tipy a triky

Destiny 2 čarodějnice královny legendární tipy a triky

Jeden z nejlepších nových přírůstků Osud, Možná ve své historii byla kampaň legendární obtížnosti, která dorazila s nejnovější expanzí hry, Královna čarodějnice. Poskytuje vzrušující výzvu způsobem, který Osud opravdu neviděl tak daleko mimo nájezdy a setkání s velmistrami, ale ten, který je velmi potřebný.

Samotná kampaň je vynikající, nejen ve srovnání s ostatními Osud Expanze, ale ostatním v žánru, s strážci, kteří bojují k jednomu z nejlepších, nejvíce nejvíce darebáků, kterým jsme ještě čelili, Sapathûn, královna čarodějnice. Tematicky by to měla být skličující výzva a přidání legendárního potíže to mistrovsky přináší k životu.

Protože je to taková náročná zkušenost, zejména poprvé, budete se chtít ujistit, že jste připraveni. To je obzvláště důležité, protože tuto výzvu nemůžete obejít hraním s týmem, protože obtížnost se dynamicky založí na velikosti FireTeam. Místo toho, abychom se pokusili dobýt tuto výzvu prostřednictvím síly přátelství nebo LFG, zde je několik užitečných tipů a triků, které vás dostanou!

Pokud jste Titan Main, který hledáte sestavení, podívejte se na tento průvodce na The Best Void 3.0 Stavba Titan.

Odměny

Pojďme to dostat z cesty první, protože to je obvykle a Osud První myšlenka hráče. Jako pes, který přemýšlí o jídle, je naše první myšlenka vždy kořist.

Legendární kampaň poskytuje vylepšené odměny ve dvou formách, jeden za dosažení určitých fází v misích a druhou velkou cenu za dokončení celé kampaně na Legendary.

Jako odměnu za postupu do určitých fází v misích budete:

 • Získejte bonusovou hruď na každém kontrolním stanovišti (rovnající se zhruba třem celkovým navíc na misi), která obsahuje dobré množství XP, záblesky, upgrade moduly a světového bazénu.
 • Získejte pověst většího trůnu na trůnu, abyste získali světový výstroj trůnu a odemkněte se rychleji.

Jako odměnu za dokončení celé kampaně na Legendary obdržíte:

 • Úplná sada výkonu o délce výkonu 1520.
 • Osm upgrade modulů.
 • Triumf vyžadoval dokončení pečeti trůnního světa.
 • Volba mezi dvěma novými Čarodějnice královna Exotické kousky brnění pro vaši třídu.

Celkově to ve skutečnosti není nic, co jinde nemůžete získat, ale je to příjemné, aby vás v této sezóně přimělo jít. Navíc moduly upgradu jsou možná nejužitečnější odměnou, protože nová roční období a expanze vždy jedí na upgrade materiály za alarmující rychlost. V neposlední řadě, kdo nemiluje, aby získal nový exotický zdarma?

Modifikátory kampaně a úroveň energie

Než dokonce vstoupíte do první mise, bylo by dobré se naučit základy legendární kampaně.

Každá mise na legendární obtížnosti bude mít aktivní následující šest modifikátorů, které změní, jak hrajete:

 • Bojovnost: Aktivita je v pevném potíže.
 • Legendární: Silně stíněné a vysoce agresivní bojovníci se objevují ve velkém počtu.
 • Plevy: Radar je deaktivován.
 • Galvanized: Bojovníci mají více zdraví a je obtížnější je omráčit.
 • Ohniště: Když jsou poraženi, acolytes vynoří hasičské bazény, které způsobují poškození v průběhu času (aktivní pouze v „příjezdu“, „vyšetřování“, „duchové“, „poslední šanci“ a „rituál“).
 • Empath: Vylepšený radar. Zvýšené poškození z melee (aktivní pouze v „Duchu“, „The Mirror“ a „The Cunning“).

Bez vašeho radaru budou nepřátelé melee jako úl thralls skákací, takže zůstaňte neustále, takže zůstaňte v pohotovosti, zvláště když je Empath také aktivní, protože vás mohou rychle přemoci a uhasit vaše světlo, pokud nejste opatrní. S „legendárními“ a „galvanizovanými“ aktivními vašimi nepřáteli budou také agresivnější a odolnější vůči ohromujícímu. Vzhledem ke zvýšenému počtu štítů se budete chtít pokusit pokrýt tři typy štítů (oblouk, sluneční a prázdnota), nebo alespoň mít vysoce výkonnou zbraň, která je rychle sundá, než se stanou problémem. Buďte rádi, že „zápas“ není aktivní!

. Navrhované úrovně výkonu jsou aktivní v každé činnosti v Osud, Obtížnost legendární kampaně však přichází s další výzvou – „Mettle“. Hladiny výkonu hráče jsou omezeny na 15 pod navrhovanou úrovní, takže mise jsou náročnější, protože vždy budete pod úrovní výkonu a neschopte nadměrnou úroveň. Na druhé straně vám to může ušetřit nějaké infuzní materiály, protože není třeba tlačit vaši úroveň tak vysoko, jak jen můžete, jen natolik, aby držel krok s čepicí.

Řada a krytí jsou vaši přátelé

Držet se na krytí může znít očividně zřejmé, pokud jste nováčkem Osud protože mnoho jiných střelců podporuje defenzivnější styl hry, ale Osud je obvykle agresivní, rychlá hra ve většině aktivit. Nepřátelé v legendárních obtížích však tvrdě zasáhli a často vás přemocijí. Pokud jste vystaveni, pak jistě zemřete rychlou smrt. Způsob, jak to obejít, je hrát to bezpečně. To neznamená, že musíte hrát defenzivně, jen několik výstřelů najednou. Místo toho vás tato obtížnost naléhá na to, abyste hráli opatrně. Držte se blízko krytu a vyberte své nepřátele z dosahu. Pohybujte se po arénách, abyste se vyhnuli liniím dohledu, a nenechte se chytit na otevřeném. Být blízko k pokrytí vždy znamená, že pokud se dostanete na zdraví, budete mít rychlý přístup k relativní bezpečnosti k dobití svého štítu a opětovného načtení.

Spousta setkání má velké prostory k boji, což vám dává dostatek dýchacího prostoru k manévrování a udržení odstupu. Existuje několik setkání, která jsou více stísněná a blízký dosah, takže v nich budete chtít dál pohybovat, než vás nepřátelé vychytávají.

Flexibilní načítání zbraní

Protože je často nejlepší udržet si odstup, obvykle budete chtít použít zbraň s určitým dosahem. Nechcete však jít přes palubu, protože mnohokrát, když jste převáděni do malého prostoru a požádali jste o to, abyste zůstali vysoce mobilní. Pulzní puška je pro tuto práci ideální, protože udeří perfektní rovnováhu mezi rozsahy. Vypuknutí exotického pulzního pušky je zdokonaleno, je skvělou volbou, protože jeho zvláštní port způsobí, že způsobí další poškození s rychlými nebo přesnými zásahy. Je to ideální pro udržení vzdálenosti s menšími nepřáteli nebo pro odstranění šéfů, ale není to omezující, když jste nuceni do blízkého boje. Pokud nemáte zdokonalené vypuknutí, pak by jakákoli pulzní puška měla tuto práci dělat dostatečně dobře. Mezi další dobré možnosti patří ruční děla jako eso piků a dokonce i skautské pušky pro větší arény.

Nová exotická SMG Osteo Striga je také vynikající volbou, protože její poškození jedu je účinné proti šéfům a pro odstranění vln slabších nepřátel, jako jsou domino. Tenhle je trochu složitější, ale jak už musíte dokončit Královna čarodějnice Kampaň jednou před (na normální nebo legendární) a v současné době je k dispozici pouze těm, kteří si zakoupili edici Deluxe expanze.

Nejdůležitějším bodem na zatížení zbraní je být flexibilní pro splnění požadavků setkání. Existují případy, kdy by mohla být vhodnější SMG nebo brokovnice, a jiní, kde by se mohl lépe hodit puls, laundák nebo fúzní puška. Na rozdíl od některých dalších náročných činností v Osud, Legendární kampaň obtížnosti vás neomezuje ani nezamkne načtení, jakmile jste ve hře.

Potlačení je váš nejlepší přítel

Plně využít potlačení. A je to. Později mi můžete poděkovat!

Osud ale nikdy to nebylo důležitější než nyní kvůli absolutnímu powerhouse, která je neplatná 3.0 a síla nových strážců Lucientied Hive Guardians.

S prázdnotou 3.0 Každá třída může nyní používat suprese granáty. Tyto granáty budou, jak název napovídá, „potlačit“ nepřítele, pokud je chycen ve výbuchu. Tento stavový efekt bude dezorientovat nepřátele, takže je zakrývají hlavy, neschopné zaútočit. Potlačení granáty nabízejí skvělou příležitost k tomu, aby tyto tvrdší nepřátele způsobili snadné poškození.

To, co dělá potlačení stejně užitečným, jako je v legendárním režimu, je však jeho schopnost potlačit nové strážce Lucientie Hive Guardians. Tito noví nepřátelé jsou naplněni světlem, což jim umožňuje přístup ke stejné síle, které jsme používali po celá ta léta. To z nich může učinit docela impozantní nepřítele, a ještě více, když čelíte vícenásobku najednou. . Potlačení Glaive dává vašemu glaive schopnost způsobit efekt stavu potlačení podle libosti a s počtem munice kolem dvaceti, to je hodně potenciálního užitečnosti v nabídce. Potlačení okamžitě omráčí tyto nové opatrovníky úlu a pokud používají své supers, vypínají své síly po dobu trvání efektu. Dalo by se říci, že je to přepínač světla! Díky tomu jsou tato tvrdá setkání s Strážci úlu výrazně snazší, protože vás zabíjejí v mrknutí oka, aby vás zabil v mrknutí oka.

Ještě jednou neignorujte potlačení!

Vytvořte

Během uplynulého roku Bungie skutečně zlepšovala potenciál sestavení dostupného Osud. Nyní je toho mnohem více, co můžete udělat pro přizpůsobení svých schopností a vytvoření úžasných synergií. I když to není nutné pro většinu aktivit, pomůže to výrazně v kampani legendárního režimu. Abyste byli úspěšní, nepotřebujete plně optimalizovanou sestavu (i když to pomůže), jen některé synergie mezi schopnostmi a exotikou budou v pořádku, aby vás dostaly.

Slon v místnosti zde nelze ignorovat – v současné době pouze dvě ze čtyř podtřídy používají nový systém přizpůsobení podtřídy – stázi a prázdnotu. Tento nový systém umožňuje výrazně více vytváření a optimalizaci budování prostřednictvím aspektů a fragmentů. Void je právě teď horká věc a z dobrého důvodu je neuvěřitelně silný! Schopnosti se rychle dobít a zabývat nákladem poškození a přidejte k tomu, že se podněcovací granáty zmínily dříve, čímž se vyrábějí Void 3.0 bohatý důl pro sestavení.

Pokud jste něco jako já, ušetříte svůj super nebo raketový odpalovač pro perfektní moment. Měli byste také vědět, že ten okamžik nikdy nepřijde. Vždy se držím svého super nebo sevřete na své plně zásobené raketě pro případ, že by to opravdu potřeboval později, a v době, kdy jsem si uvědomil. Nebojte se používat své super a těžké zbraně! V legendární kampani jsou některé docela složité boje, kde budete rojí nebo napadeni ze všech úhlů, to je to, pro co jsou tyto nástroje určeny. Nemusíte se opatrně střílet těmito složitějšími sekcemi, když vás vaše magické síly nebo vysoce výkonné výbušniny mohou snadno propustit přímo. To je jasnější pouze bannery shromáždění, které se nacházejí před většinou náročnějších bojů, které plně dobíjí vaše schopnosti a doplňují vaši munici, takže obvykle nezáleží, zda nemáte super náboj nebo munici před bojem.

Použijte bannery Rally – jsou zdarma!

Když už mluvíme o – Použijte bannery Rally! Na první pohled by vás tyto bannery Rally oklamaly pro nájezdy, které si můžete koupit od Hawthorne ve věži. I když slouží stejnému účelu plného doplňování vašich dodávek, včetně schopností a supers, jsou tyto z nich zdarma! Ve skutečnosti nejsou ani položkou, kterou musíte získat, prostě prostě musíte jít do zářícího kruhu a stisknout tlačítko, abyste je použili, okamžitě sklízí odměny bez nákladů na sebe. Nejedná se také o jednorázové použití; Pokud zemřete, budete je moci znovu použít tolikrát, kolikrát potřebujete. Použijte nástroje opatrovníka, jak a kdy potřebujete, a využijte bannery Rally k doplnění vašeho útoku proti tmavé síle.

Bannery Rally jsou kontrolní body

Nové mise, které přicházely s Královna čarodějnice jsou překvapivě zdlouhavé, mnohem delší než většina misí kampaně, na které jsme zvyklí. Hraní na legendární obtížnosti to protahuje ještě dále, s některými misemi se pohybují asi za 40 minut, více než hodinu, pokud máte těžký čas. Naštěstí se vám neočekává nebo je povinna to udělat na jednom sezení.

Bannery Rally také působí jako kontrolní body, nejen pro to, když zemřete v tmavé zóně, ale také mezi relace. Slouží jako přetrvávající bod úspory, pokud se rozhodnete nechat na půli cesty misí. Pokud tedy potřebujete odejít, abyste zvládli něco důležitého nebo si jednoduše chcete přestávku, můžete tak učinit bez obav o ztrátu cenného pokroku.

Ty bannery Rally se prostě stále více po ruce, že?

Hrajte svým vlastním tempem

Nová legendární obtížnost je jedny z nejzábavnějších Osud, ale je to určitě náročné, zejména ke konci. Proto je tento tip naposledy – udělejte si čas. Není třeba tlačit za hranice požitku; Hrajte svým vlastním tempem, abyste uspěli. Neexistuje žádný tlak na to, abyste šli co nejrychle. Vezměte tolik přestávek, kolik potřebujete, proto jsou kontrolní body. Navíc by pro vás bylo snazší vrátit se později a zkusit opět náročnou část, vím, že jsem to udělal při několika příležitostech. Mějte na paměti tyto tipy a dosahujte vítězství pro světlo jakýmkoli způsobem.

Děkuji za přečtení, pokud jste zjistili, že některá z těchto tipů je užitečné, pak jsem rád! Pokud máte nějaké vlastní tipy, neváhejte a pošlete mi je na Twitteru.

Destiny 2: Tipy a odměny Legendární kampaň královna čarodějnice

Když hráči Destiny 2 řekli týmu Bungie, že chtějí náročnější obsah kampaně, doručila Bungie. Královna čarodějnice představuje režim legendární kampaně navržený tak, aby byl výrazně obtížnější než primární kampaň. Se silnějšími nepřáteli, kteří způsobují více škod a také omezení úrovně energie, je to docela závazek pro průměrného hráče. V sázce je však více než jen sláva. .

“Legendární kampaň je navržena tak, aby byla těžší než soumrak legendy, i když je to snazší než sólový dungeon nebo spuštěn soumraku Grandmaster,” vedení Destiny 2 Design Matt McConnell sdílel tento týden na blogu Bungie Blog Post. Dokonce i ostřílení hráči Destiny 2 jsou ochotni přiznat legendární kampaň sbalit úder.

Pokud uvažujete o převzetí kampaně Destiny 2 The Witch Queen o legendárních obtížích, zde je přehled o tom, co lze očekávat.

Legendární přehled kampaní

Od začátku se hráči mohou rozhodnout hrát kampaň na klasickém nebo legendárním a mít možnost vyměnit mezi obtížemi kdykoli. Hráči, kteří dokončili kampaň na jakékoli potíže, mohou přehrávat mise ve svém volném čase. Chcete -li vybrat misi a obtíže kampaně, navštivte na mapě trůnový svět Sanathun a vyberte si vybrané potíže ve spodní části obrazovky.

Modifikátory kampaní Destiny 2 jsou následující:

 • Bojovnost: Aktivita je v pevném potíže
 • Legendární: Silně stíněné a vysoce agresivní bojovníci se objevují ve velkém počtu
 • Plevy: Radar je deaktivován
 • Galvanized: Bojovníci mají více zdraví a je obtížnější je omráčit
 • Ohniště: Když jsou poraženi, acolytes vynoří hasičské bazény, které způsobují poškození v průběhu času (příjezd, vyšetřování, duchové, poslední šance a pouze rituál)
 • Empath: Vylepšený radar. Zvýšené poškození z melee (duch, zrcadlo a pouze mazání)

Fixní obtížnost představuje jednu z největších výzev. V této sezoně začínají všichni hráči 1350 mocí. Každá mise kampaně má doporučenou úroveň a při hraní v pořádku se zvýší o deset nebo 20 napájení každé mise.

V obou kampaních začnou hráči okamžitě vydělávat na vyšší úrovni, které pak mohou vybavit, aby zvýšili vlastní úroveň energie. V klasické kampani je vybavení takového zařízení silnější proti nepřátelům. Mise legendární kampaně však omezují sílu strážce. I když hráč vydělá a vybaví vybavení vyšší úrovně, neuvidí žádné zvýšení poškození nebo odporu.

Tipy pro legendární potíže

Uchazeči legendární kampaně by měli věnovat velkou pozornost statistikám, schopností podtřídy a zbraně. Mnoho nepřátel legendární kampaně může snadno zabít postavu v jednom výstřelu, takže je dobré mít silnou mobilitu, odpor a statistiky zotavení.

Vzhledem k tomu, že nepřátelé jsou mnohem silnější, kampaň se pohybuje na pomalejším místě, protože hráči musí klade větší důraz na uhýbání a nalezení krytu. Očekávejte, že se setkání věnují času, a nebudou se odradit, pokud několikrát selžete.

Nakonec využijte nových schopností a zbraní třídy prázdných. Enigma, nová zbraň Glaive Destiny 2, je nesmírně silná a může v jednom zásahu sundat některé nepřátele dolů. Grenáty potlačení prázdnoty jsou užitečné pro potlačování nepřátelských schopností a hráči je mohou kombinovat s fragmenty a aspekty pro ještě větší sílu.

Odměny za osud 2 legendární kampaň

Pokud budete tvrdě pracovat na dokončení legendární kampaně, budete chtít něco víc než práva na vychvalování. Podle blogového příspěvku Destiny 2 patří odměny za dokončení legendárních misí kampaně:

 • Dvojité odměny z hrudníku nabízející 1-3 další truhly na misi. Truhly dávají světové bazénové vybavení, xp, upgrade moduly a záblesky
 • Hráči mají přístup k trůnskému světovému brnění a odemkne se rychleji

Hráči, kteří dokončují všechny mise na legendárním výdělku:

 • Exkluzivní znak
 • Triumf požadovaný pro nejnovější titul pro svět trůnu
 • Sada zařízení 20 nad měkkou čepicí, při úrovni výkonu 1520
 • Osm upgrade modulů
 • Čarodějnice královna exotická brnění obvykle vyhrazena pro kapky ztraceného sektoru PED. Hráčům je uděleno výběr jednoho ze dvou tříd specifických pro brnění
 • Exkluzivní odměny Bungie

Mezi předchozí odměny Bungie patří věci jako 2021 Vault of Glass Raid Jacket, která byla k dispozici pouze hráčům, kteří úspěšně dokončili nájezd.

I když nejste Grinderem Destiny 2 připravené na RAID, rozdíly v oblasti kampaně hry ukazují, že Bungie má v úmyslu i nadále zpřístupnit hru všem. Fanoušci mohou očekávat, že zahájení královna čarodějnice je jen začátkem sezóny plné překvapení a velkých událostí, jako je nadcházející slib učedníka Raid Datum vydání.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.