Destiny 2 byl stažen, nyní k dispozici od Steam zdarma | TechSpot, PSA: Toto je vaše poslední šance přesunout svůj účet Destiny 2 od Steam | PCGamesn

PSA: Toto je vaše poslední šance přesunout svůj účet Destiny 2 z páry

Jak byste mohli očekávat, toto rozdělení cest vedlo k docela trochu další zprávě související s Destiny 2, včetně oznámení Bungie, že hra bude zdarma na hraní. Dále, vzhledem k povaze rozdělení, bylo odhaleno, že Destiny 2 již nebude prodán na Blizzardově (nebo dnes Activision’s) bitvě.Čistá Storefront; Místo toho Bungie plánoval distribuovat svůj obsah prostřednictvím Steam.

Destiny 2 byl z bitvy vytáhnut.síť, nyní k dispozici od Steam zdarma

Destiny 2 byl stažen z Battle.net, nyní k dispozici od Steam zdarma

V červnu jsme informovali o rozhodnutí o Destiny 2 Developer Bungie rozdělit se od vydavatele Activision a vzali si s sebou svou vlajkovou franšízu. Toto rozhodnutí bylo údajně učiněno poté, co studio bylo unaveno z aktivity a jeho tendence uplatňovat kontrolu nad projekty, které pomáhá financovat.

Jak byste mohli očekávat, toto rozdělení cest vedlo k docela trochu další zprávě související s Destiny 2, včetně oznámení Bungie, že hra bude zdarma na hraní. Dále, vzhledem k povaze rozdělení, bylo odhaleno, že Destiny 2 již nebude prodán na Blizzardově (nebo dnes Activision’s) bitvě.Čistá Storefront; Místo toho Bungie plánoval distribuovat svůj obsah prostřednictvím Steam.

Tento týden se tato migrace konečně začala v platnosti. Destiny 2 nyní z bitvy zmizel.čistý odpalovač a oficiálně spuštěn na Steam. Hra je nyní k dispozici bez nákladů a bezplatným migračním službám bezplatných účtů byly k dispozici stávajícím hráčům.

Spolu s startem parního spuštění zdarma hry bude nejnovější expanze Destiny 2 přijede na digitální distribuční platformu za 34 $.99. I když expanze není přísně nezbytná, aby si užila svůj čas ve hře, přinese to docela dost nového obsahu, včetně nového exotického vybavení, nových příběhových misí, stejně jako nové planety, dungeon a nájezd.

Pokud jsou digitální edice Deluxe více vaší rychlosti, Shadowkeep má také jednu z nich. Spustí vám to 59 $.99, včetně posledního sezóny hry a některých položek s tématem rozšíření.

PSA: Toto je vaše poslední šance přesunout svůj účet Destiny 2 z bitvy.síť na páru

PC verze Destiny 2 je nyní k dispozici výhradně na Steam, po letech v bitvě Activision-Blizzard.Čistý klient. K přepínači došlo v roce 2019 se spuštěním Shadowkeep, takže pravidelní hráči Destiny 2 již přesunuli své účty do Steam. Ale pokud jste hráli na Destiny 2 a máte zaniklou postavu, kterou chcete mít k dispozici, musíte se rychle pohybovat – toto je vaše poslední šance migrovat svůj bitvu Destiny 2.Čistý účet pro Steam.

Už se nebudete moci přihlásit do své bitvy.Čistý profil pro Destiny 2 k 1. prosinci v 9:00 PST / 12:00 EST / 17:00 GMT. Takže pokud jste začali hrát v bitvě Destiny 2.síť v určitém okamžiku v minulosti budete muset svůj účet přesunout na novou platformu, jinak bude váš pokrok ztracen navždy. Destiny 2 je na Steam Free-to-Play, takže nemusíte kupovat hru na nové platformě, abyste se mohli přesunout.

Tento termín nemá vliv na širší možnosti křížového pokroku. Stále můžete přesunout svou postavu na páru z konzolí nebo naopak. Ztrácíme pouze přístup k této bitvě.Čistá verze zde.

Můžete se vydat na oficiální web a zahájit přenos účtu.

Thumbnail YouTube

Podívejte se na náš Destiny 2: Beyond Light Review Pokud se chcete vrátit do Bungieho převzetí her FPS.

Dustin Bailey Dustin je vše o retro hrách a dobrodružných hrách, stejně jako oddaného Final Fantasy XIV. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.