Destiny 2 Datamine odhaluje novou sezónu 21 Dungeon Armor, zbraně a pečeť, kupujte duchy hlubokého dungeonu Boost | Sherpas of Destiny

Duchové Deep Dungeon – Destiny 2

Datamine nedávno odhalil některé vzrušující informace o nadcházející sezóně 21 Dungeon v Destiny 2, což hráčům nahlédnutí do nového brnění a zbraní, které mohou očekávat, že odemknou. Toto je varování před spoilerem!

Destiny 2 Datamine odhaluje novou sezónu 21 Dungeon Armor, zbraně a pečeť

Destiny 2 Datamine odhaluje novou sezónu 21 Dungeon Armor and Weapons

V Destiny 2 Year 5, Bungie změnil model dungeon pro hru a přepnul z nového dungeonu s novou expanzí na zbrusu nový dungeon každou další sezónu. S touto změnou má každá sezóna alespoň jeden nájezd nebo jeden dungeon.

Sezóna hluboké (sezóna 21) je oficiálně živá v Destiny 2 a přináší nový proud obsahu pro fanoušky. Vzhledem k tomu, že hráči nedostali nový dungeon s Lightfall, sezóna Deep přichází také s novým dungeonem s názvem „Duchové hluboké.“

Datamine nedávno odhalil některé vzrušující informace o nadcházející sezóně 21 Dungeon v Destiny 2, což hráčům nahlédnutí do nového brnění a zbraní, které mohou očekávat, že odemknou. Toto je varování před spoilerem!

Destiny 2 Season 21 Dungeon: Duchové hluboké brnění a zbraní

S novou aktualizací nyní žije ve hře, Dataminers tvrdě pracují a odhalují podrobnosti o sezóně Destiny 2 Deep, včetně nového kořisti nadcházejícího dungeonu, který to žije tímto Pátek 26. května 2023 v 10:00 Pacifik.

Stejně jako každý jiný dungeon, i noví duchové Deep Dungeon mají brnění sadu pro každou třídu, Titan, Warlock a Hunter, stejně jako sada nových zbraní exkluzivní pro tento žalář. Vytvořili jsme vlastní grafiku, abychom předvedli sady Datamined Armor a zbraně, které najdete níže. (Díky Elliott a Leakinglarry)

 • Exotická stopová puška: Navigátor
 • STASISOVÝ VLASTNÍ ROMUS ZÁVAD Grenade Launcher
 • Solární rychlý ohni Glaive
 • Solar agresivní Samopal
 • Stása agresivní Raketomet

Destiny 2 Datamine odhaluje novou sezónu 21 Dungeon Armor, zbraně a pečeť

 • Duchové hlubokého názvu: Ghould
 • Hrobná hmota a Královražda Emblémy
 • Značka rituálního původu obnovy: Oživení spojenců nebo zabíjení nepřátel s finišerem znovu načte tuto zbraň a připraví nouzové opětovné načtení, až se tato zbraň dostane z munice.

Sezóna Deep přináší některé z největších aktualizací v jakékoli sezóně Destiny 2, včetně rybolovu (ano, přečtete si to správně!), odebrané zbraně, aktualizace inspekce uživatelského rozhraní a mnoho dalšího.

A tady to máte, teaser pro novou sezónu Deep Dungeon v Destiny 2. Mějte na paměti, že koncem tohoto týdne získáme oficiální vzhled a klíčové umění pro tento nový dungeon.

Jaké jsou vaše myšlenky na nové sady a zbraně z brnění? Dejte nám vědět v komentářích níže.

Nezapomeňte sledovat náš osud Destiny Bulletin Na Twitteru, Facebooku a Instagramu pro všechny věci Destiny 2 a Bungie.

Destiny 2 Lightfall je nyní k dispozici na PlayStation, Xbox a PC.

Další:

 • Destiny 2: Všechny kódy znaku zdarma
 • Xur umístění tento týden
 • Destiny 2: 21 Nejlepší aplikace a nástroje

Duchové Deep Dungeon – Destiny 2

Duchové hlubokého dungeonu

Nejnovější dungeon jménem Ghosts of the Deep je propuštěn v Destiny 2 Season 21. K dispozici budou nové brnění, zbraně a výzvy. Zažijte tento nový a úžasný dungeon s pomocí Sherpas of Destiny, bude to zbrusu nový Destiny 2 Dungeon s novými výzvami a odměnami.

Sezóna 21 Dungeon

Týdenní výzva Raid

Tato část bude aktualizována, protože je známo více informací.

Duchové hlubokých odměn na dungeon

Všechny odměny jsou 100% RNG a nelze je zaručit.

Duchové hlubokých odměn na dungeon

Tato část bude aktualizována, protože je známo více informací.

Požadavky a možnosti objednávky

Požadavky

 • Musíš mít 1810+ úroveň výkonu
 • Vlastní sezóna 21 nebo klíč Dungeon

Pryč na den?

Není to problém, chápeme, že váš čas je cenný, rádi se přihlásíme k vašemu účtu a dokončíme sezónu 21 Dungeon za zlevněnou sazbu. Přihlaste se prosím k poznámce, postavu, kterou byste chtěli dokončit, kontaktní informace a nejlepší čas na její dokončení a my vám rádi pomůžeme.

Hrát se zkušenostmi

Chcete běžet s některými z nejlepších hráčů, které Destiny může nabídnout, aby dokončil vaši objednávku? Všichni naši Šerpy jsou špičkové hráči, kteří soutěží na nejvyšší úrovni v jakékoli činnosti, kterou poskytují. Pomocí našeho slibu učedníka Raid Boost a běh s našimi Sherpas můžete očekávat odměňující učební zážitek, protože jdeme z cesty, abychom naučili tipy a triky, abychom se zlepšili na všech aspektech činnosti, ve které jste. Snažíme se poskytnout více než jen normální nošení a věnovat čas, abychom zajistili, že po cestě učíme.

Potřebujete radu ohledně vaší třídy, brnění nebo načítání zbraní? Zeptejte se! Během vašeho běhu projdeme strategie a umístění pro jakoukoli činnost, ve které jste. Naší prioritou je opět nabídnout více než jen nošení pro slib žáka, spíše zážitek z učení, který vás nechá stejně potěšen kořistí a cestou, kterou se vydáte po cestě.

Často kladené otázky:

Jak dlouho budou trvat Destiny 2 Duchové hlubokého dungeonu?

Naším cílem je nechat si uspořádat jakoukoli službu do 24 hodin, to však závisí na dostupnosti seznamu skladeb a některé produkty mohou trvat déle v závislosti na aktivitě.

Pokud si objednám zotavení účtu, jak zjistím, že s mým účtem nebudeš pohrávat?

Toto je velmi běžná a spravedlivá otázka, na kterou jsme se často ptali.

Jsme legitimní web s tisíci dokončených objednávek po mnoho let a recenzemi od mnoha skutečných, spokojených zákazníků, jako jste vy, ale nebereme za to naše slovo. Podívejte se na vynikající recenze našich služeb . Na konci dne víme, že poskytnutí vašeho účtu nám k dokončení něčeho pro vás vyžaduje hodně důvěry a bereme to velmi vážně, se 100% zárukou, že jakékoli poškození vašeho účtu v důsledku vaší práce s prací USA budou opraveny výhradně z naší kapsy. Pro další klid a odpovědnost doporučujeme, abyste své heslo změnili na dočasnou službu pro jakoukoli službu, kterou obdržíte, a změníte ji zpět.

Pokud si objednám zotavení účtu, jak budu vědět, když se přihlásíte?

Sherpas se zaměří na to kontaktovat prostřednictvím textu za předpokladu, že regiony jsou vhodné, jinak vás budeme kontaktovat na vašem e -mailu. Proto se velmi doporučuje zahrnout obojí a ujistit se, že jsou aktuální

Vyžaduji nějaké konkrétní zbraně nebo brnění pro sezónu 21 Dungeon Boost?

Mimo konkrétní situace nevyžadujeme žádné konkrétní vybavení. Naši Sherpas jsou více než šťastní, že pracují s tím, co máte, a mohou použít správce položek Destiny a vaše sbírky k optimalizaci jejich načítání.

U jakýchkoli dalších otázek nás neváhejte kontaktovat nebo se zeptejte jednoho z našich obsluhujících chatovacích linií, kteří vám rádi pomohou