Destiny 2 Gjallarhorn Catalyst Guide – Jak získat katalyzátor Gjallarhorn, jak získat Destiny 2 Gjallarhorn a katalyzátor z uchopení avaritního dungeonu | Gamesradar

Jak získat Destiny 2 Gjallarhorn a katalyzátor z uchopení avarice dungeonu

Jedním z nejzajímavějších doplňků je samozřejmě legendární legendární laundák Gjallarhorn Exotic Rocket. Zatímco odemknutí launcher je jeho vlastní zdlouhavý proces, můžete také získat katalyzátor pro tento raketový odpalovač. Mějte na paměti, že nejprve musíte dokončit celý quest Gjallarhorn, takže pokud jste tak již neučinili, sledujte můj průchod.

Průvodce katalyzátorem Destiny 2 Gjallarhorn – Jak získat katalyzátor Gjallarhorn

Akce Bungie 30. výročí je oficiálně živá, což znamená, že přichází spousta nového obsahu Destiny 2. Spolu s aktivitou šesti hráčů mohou hráči prozkoumat nové uchopení avarického dungeonu v legendární kořistné jeskyni. K dispozici je také spousta nových brnění a zbraní, které mohou uživatelé odemknout nebo zakoupit v obchodě Eververse, které jsou vázány na historii tohoto vývojáře.

Jedním z nejzajímavějších doplňků je samozřejmě legendární legendární laundák Gjallarhorn Exotic Rocket. Zatímco odemknutí launcher je jeho vlastní zdlouhavý proces, můžete také získat katalyzátor pro tento raketový odpalovač. Mějte na paměti, že nejprve musíte dokončit celý quest Gjallarhorn, takže pokud jste tak již neučinili, sledujte můj průchod.

Jak získat katalyzátor Gjallarhorn

Než se dostaneme do toho, jak získat katalyzátor Gjallarhorn, chci dát kredit YouTuber Newo za to, že jsem to první objevil jako první.

Jakmile jste získali Gjallarhorn, budete muset jít zpět do uchopení avarice dungeon. To může mít jakékoli potíže a musíte alespoň dokončit až do konečného šéfa. Vaším cílem je zabít tři vandaly Yellow Bar Reaver a dodat zátěž bohatstvím debuff, které klesnou na tři různé truhly rozptýlené po dungeonu. K otevření prvních dvou hrudníků nebudete nic, ale odemknutí třetího vás odmění katalyzátorem Gjallarhorn.

Jeden hrudník

První Reaver Vandal najdete hned poté, co vstoupíte do kořistí na začátku dungeonu. Podél úzkého chodníku v jeskyni uvidíte reaver vandal na útesech vpravo. Zabití Vandal vám dá břemeno bohatství debuff. Nyní se otočte a běžte zpět cestou, jak jste se dostali k kovovému lešení. Na vrcholu lešení bude hrudník. Otevřete hrudník, zatímco máte stále debuff.

Hrudník dva

Druhý reaver vandal najdete hned poté, co je velký válec stopuje se po schodech ve snaze vás rozdrtit. Dodge tuto přicházející past a vydejte se do místnosti, kde normálně stoupáte do větracího otvoru, abyste dále postupovali. Poškoďte Reaver Vandal vlevo některými krabice. Jděte doprava, doleva a pak jděte okamžitě doprava podél zdi, když opustíte ventilu. Měli byste vidět hrudník na malé platformě (viz výše).

Hrudník tři

Poslední hrudník je přístupný pouze poté, co jste dokončili setkání s padlém štíty. Zamiřte na středový ostrov a místo toho, abyste se vypustili do masivní díry, kterou jste vyrobili, namířte dělo směrem k zadní části místnosti. Aktivujte gravitační výtah přes Scorch Cannon a raketa se na druhou stranu místnosti. Zjistíte, že Reaver Vandal visí kolem malého potoka, takže poškoďte tohoto nepřítele, dokud nepadne nějaké engramy. Zvedněte je a udělejte cestu zpět na středový ostrov. To může být složité, protože máte jen 30 sekund, takže buď nechte dělo již namířit na střední ostrov nebo pop top strom Dawnblade, aby letěl přes mezeru.

Pokud jste lovec nebo Titan, doporučuji, aby vás někdo připravil na spuštění s dělem do centra, jinak je sotva dost času.

Bez ohledu na to, jak se dostanete na ostrov Centrum, vyšplhejte na střechu velké kulaté budovy uprostřed. Měli byste vidět hrudník. Otevření vás odmění katalyzátorem Gjallarhorn. Nyní můžete buď dokončit dungeon nebo odejít; Nezáleží na tom. Po dokončení tento katalyzátor zrychluje načtení raketového odpalovače a vytváří další, silnější rakety, kdykoli vaše kola Wolfpack zabijí nepřítele. Chcete -li dokončit katalyzátor, stačí zabít 400 nepřátel s tímto raketovým odpalovacím zařízením v jakékoli činnosti!

Jak získat Destiny 2 Gjallarhorn a katalyzátor z uchopení avarice dungeonu

Destiny 2

Dorazil Destiny 2 Gjallarhorn as pomocí jeho exotického katalyzátoru se osvědčil jako hodná verze ikonického raketového odpalovače. Všimněte si, že si budete muset zakoupit balíček 30. výročí Bungie, abyste získali tuto exotickou zbraň, protože je svázána s novým uchopením avarického dungeonu. Je to jedna z nejlepších částí svazku, takže zde je návod, jak získat Gjallarhorn v Destiny 2.

Jak začít s Destiny 2 Gjallarhorn Quest “a out Fly the Wolves”

Zastavte se u Xuru ve svém novém společenském prostoru pokladů, aby chytil úkol “a odletěl vlci.„Navštivte Shaw Han v Cosmodrome a promluvte si s ním, aby pokračoval v úkolu. Další krok úkolu jednoduše vyžaduje, abyste vyčistili nové uchopení avaričního dungeonu (normální obtížnost je v pořádku). Pochopení avarice vyžaduje něco, ale není to příliš komplikované. Pokud chcete tipy na video pro konkrétní setkání, doporučujeme tuto příručku z herních her.

Kde najít silné padlé v kosmodromu

Jakmile vyčistíte uchopení avarice a vyplenili poslední hruď, vraťte se do Shaw Han, abyste odemkli další krok, který zahrnuje zabití „mocných“ padlých nepřátel v kosmodromu. Ztracený sektor Exodus Garden 2A, který se nachází jižně od přistávací zóny poblíž Shaw Han, je pro to skvělé místo. Dokud zabijete všechno uvnitř, jeden běh tohoto ztraceného sektoru by měl udělat trik.

Jakmile to bude hotovo, promluvte si znovu se Shaw Han a pak navštivte Banshee-44, střelce ve věži. Banshee vás požádá o vyčištění exodus zahrady 2A ztracené sektor ještě jednou, takže je to zpět do kosmodromu. Nezapomeňte zabít šéfa ztraceného sektoru a pro tuto část si prohlubujte hruď.

Dokončit Gjallarhorn

Se shromážděnými všemi vašimi částmi zbraní se vraťte zpět do Shaw Han a použijte lavičku nástroje v nedaleké garáži k sestavení „téměř úplného“ Gjallarhornu. Promluvte si s Shawem ještě jednou, abyste se dotkli doteku vašeho nového raketového odpalovače a dokončete úkol.

Jak získat katalyzátor Destiny 2 Gjallarhorn

Gjallarhorn se cítí skvěle z krabice, ale je to ještě lepší s exotickým katalyzátorem. Umožňuje vám načíst dvě rakety najednou a dává Gjallarhornovu kola Wolfpack přidaná letalita, takže stojí za to získat. Chcete -li to získat, budete se muset vrátit zpět k uchopení avaritního dungeonu a otevřít tři tajné truhly, když se vydáte na cestu. Chcete -li tyto truhly otevřít, musíte nejprve dostat debuff „zatěžován bohatstvím“ popadnutím některých z těchto speciálních engramů. Tyto pokles z žlutého baru padlí vandaly, které se vynořily poblíž těchto tajných truhly; Jediné, co musíte udělat, je poškodit je (nezabíjet je), abyste získali nějaké engramy, pak je nožte na hrudi, než dojde váš buff časovač. Video zde funguje dobře, takže doporučujeme tento průvodce katalyzátorem od Ehroaru.