Destiny 2: Nová podtřída Titan Beyond Light odhalena – Polygon, Behemoth – Destinypedia, The Destiny Wiki

Titan Stasis

Země se praskla a prskala, když děla popálených a drátěných pušek pummelovala můj obal ze všech pokynů. Padlá válka výkřiky se odrážela skrz jejich nekonečné řady; zoufalství ve mně rostlo, ale s tím přišel šeptat. Nabídka. Zavřel jsem oči a přijal jsem.

Destiny 2: Nová podtřída Titan Beyond Light

Útok podtřídy Titan Behemoth

Ryan Gilliam (on/ho) pracuje v Polygonu téměř sedm let. Primárně tráví svůj čas psaním průvodců pro masivně populární hry jako Diablo 4 A Destiny 2.

V úterý vydala Bungie tisková zpráva, která má náhled na tři nové třídy Stasis přicházet Destiny 2 v Za světlem – Jeden jeden pro lovce, Titan a Warlock. Série blogových příspěvků začala novými podrobnostmi o Warlock Shadebinder, ale Bungie právě prohlédl nejlépe pojmenovanou novou podtřídu tří: Titan’s Behemoth.

Obě zpravodajství nám také poskytují lepší pohled na to, jak funguje nový strom podtřídy, protože Stasis používá svou vlastní jedinečnou formu přizpůsobení.

Titanova nová super a podtřída

Rozdělení textu Titan Behemoth

Podle Bungie je nový Super o manipulaci s životním prostředím vytvářením krystalů v zemi. Hráči pak mohou tyto krystaly použít, aby se skrývali před nepřátelskou palbou a pomohli udržet jejich spojence naživu. Nebo mohou rozbít krystaly pro různé účinky.

Titanův nový super je ledovcový zemětřesení. Tato schopnost pokrývá Titan v Stasis Crystals, což zvyšuje jejich obranu a také jim uděluje ledovou pěst, aby se věci rozbily. Primárním útokem je Shiver Strike, která vysílá několik šokových vln ledu, zmrazení nepřátel na místě a vytváření krystalů v zemi pro krytí. Titani také získají neomezenou energii melee, zatímco jejich super je zapnutý, což jim umožňuje rozbíjet nepřátele, které zaujmou na ledě.

Titani mají také nový přepsání melee s názvem Ground Control. Tady Titan skočí dopředu – poháněno Zmrazený 2-Sytle od krystalu pod nimi – a do nepřítele, rozbíjel je ledovou pěstí a posílal je létat. Také zamrzne všechny blízké nepřátele.

Přizpůsobení

Strom dovedností Titan Stasis

Stejně jako v úterý v Bungieově tiskové zprávě jsme se dobře podívali na to, jak přizpůsobení funguje Za světlem. Zde je rychlá rekapitulace z tohoto příspěvku, pokud jste jej zmeškali:

Hráči mohou ve svém novém stromu stáze zasunout až dva aspekty. . Například jeden aspekt způsobí, že Warlock Rift zmrazí nepřátele v okolí při aktivaci.

. Hráči mohou vklouznout fragmenty do slotů aspektů, jako jsou drahokamy do zásuvky drahokamů. Fragmenty jsou o něco méně silné aspekty a přidávají pasivní, jako je udělení super energie na zabíjení. Fragmenty mohou také změnit statistiky hráče.

Bungie stále neodhalila, jak hráči vydělá tyto nové položky přizpůsobení. Ale předvedli několik nových pro Titana.

Schopnosti

Na stromě přizpůsobení vidíme obvyklou barikádu Titanu, několik možností granátů – včetně toho, který vám umožní vytvořit pilíř ledu v zemi – možnosti skoku a schopnost kontroly země Melee. Bungie však také prohlédl jeden nový aspekt a jeden nový fragment.

Aspekty

Titan Stasis Tectonic Harvest Aspect

Tektonická sklizeň: Rozbíjení krystalu Stasis vytváří stásis shard. Tento střep poskytuje energii melee, když jste ji vyzvedli vy nebo vaši spojenci.

Fragmenty

Titan Stasis Whisper of Durance Fragment

Whisper of Durance: Pomalý z vašich schopností trvá déle. Pro ty schopnosti, které přetrvávají, se jejich doba trvání zvětší.

Tento příběh aktualizujeme, pokud Bungie před spuštěním sdílí další aspekty nebo fragmenty.

Monstrum

The Monstrum Za světlem expanze in Destiny 2. .

Obsah

Lore

Země se praskla a prskala, když děla popálených a drátěných pušek pummelovala můj obal ze všech pokynů. Padlá válka výkřiky se odrážela skrz jejich nekonečné řady; zoufalství ve mně rostlo, ale s tím přišel šeptat. Nabídka. Zavřel jsem oči a přijal jsem.

Chlazení mě objalo a stmívalo zvuky bitvy do ozvěny, tenké a vzdálené. Ohýbal jsem své rukavice a cítil jsem řev ledovců broušený proti kostem světa.

Narazil jsem pěsti do Země a vypukla zmrazená obelisky, obklopila dregs a vandaly do bezmocných podobiz. Podíval jsem se skrz krystaly obklopující své nepřátele a v nesčetných refracích jsem viděl jejich strach. Cítil jsem jejich zoufalou vůli uniknout mé sevření, a v okamžiku před propuštěním jsem to rozbil.

Schopnosti

Super

 • Ledovcovské zemětřesení: Vyvolejte rukavici Stasis. Zatímco váš super je aktivní:
  • Slam zabouchněte rukavici a vytvořte rázovou vlnu, která zamrzne a vysílá krystaly, aby zmrazilo další.
  • Super nabijte třpytivou stávku za poškození bonusů. Sprint skrz krystaly nebo zmrazené cíle, aby je okamžitě rozbily

  Granáty

  • : Granát, který vytváří stěny ze stasisů, které blokují poškození a zmrazení cílů; Tyto stěny mohou být otřeseny kvůli poškození.
  • Grenade Duskfield: Granát, který se rozbije při nárazu a zanechává pole, které zpomaluje cíle a zamrzne ty, kteří neopouštějí objem.
  • Coldsnap granát: Granát, který zamrzne na dopad a vysílá dalšího hledače, aby našel a zmrazoval cíle.

  Melee

  • Shiver Strike: Držte vstup pro skok vzduchem. .

  Hnutí

  • Výtah katapultu: Skočte, zatímco ve vzduchu aktivuje výtah a spuštění do vzduchu se silným počátečním výbuchem hybnosti.
  • Vysoký výtah: Skočte, zatímco ve vzduchu aktivuje výtah a spuštění do vzduchu do vyšších výšek.
  • Strafe výtah: Skočte, zatímco ve vzduchu aktivuje výtah a spuštění do vzduchu se silnou směrovou kontrolou.

  Třídní schopnosti

  • : Vytvořte velkou bariéru, kterou lze použít k posílení polohy s krytem z nepřátelského ohně.
  • Rally barikáda: Vytvořte malou bariéru, kterou můžete nahlédnout při zaměření na památky a která zvyšuje rychlost načtení pro vaše vybavení, když stojíte za ním.

  Aspekty

  • Kryoclasmus(Nestárnoucí vědomí, krystalizované, obsažené v jediném okamžiku. Uvězněný rozbití při vašem přístupu.): Umožňuje delší a výkonnější snímek. Sklouznutí do krystalů Stasis nebo zmrazených cílů je rozbije a jakékoli blízké zmrazené cíle. Fragmentové sloty (1)
  • Tektonická sklizeň(Zkamenělý přilnavost, uchopení za něco, co kdysi držel, ale nyní ztratil. Vaše ruce vytvářejí sílu z ničeho.). Tento střep poskytuje energii melee, když jste ji vyzvedli vy nebo vaši spojenci. Fragmentové sloty (2)
  • Vytí bouře(Zlé drápy válečné bestie, zamrzlé v věčném výpadu. Stvoření je pryč; Zbývá jen násilná hybnost. Skočíte s divokou silou a samotný vzduch odráží váš vztek.). Fragmentové sloty (2)
  • Diamond Lance. .): Rozbíjejte nebo porážka cíle se schopnostmi stásis vytvářet stasis Lance. [Shoot]: Hodte kopí a zamrznete cíle na dopad. [Melee]: Slam kopí na zem a zmrazte cíle v malé oblasti.

  Fragmenty

  • Whisper of Bonds: Porážka zmrazených cílů se zbraněmi poskytuje super energii; -10 intelekt; -10 Disciplína. (přidáno v sezóně 12)
  • Šeptání řetězců: I když jste blízko zamrzlých cílů nebo přátelského krystalu Stasis, z cílů způsobíte snížené poškození; +10 zotavení. (přidáno v sezóně 13)
  • Šeptání vedení. (Přidáno v sezóně 14)
  • Whisper of Durance: Zvyšuje dobu trvání pomalých účinků a ty s přetrvávajícími účinky také trvají déle; +10 Síla. (přidáno v sezóně 12)
  • Šeptání trhlin: Zvyšuje poškození a poloměr burst stáze, když zničíte stásis krystal nebo porazte zamrzlý cíl. (přidáno v sezóně 12)
  • . (přidáno v sezóně 13)
  • Whisper of Hedrons. (přidáno v sezóně 12)
  • Šeptání hladu: Zvyšuje energii melee získané z vyzvednutí stasisů; -10 Mobilita; -10 zotavení. (Přidáno v sezóně 14)
  • Šeptání impultu: Poškozující cíle se stasis Melee znovu načte vaše uložené zbraně a udělí vám dočasnou zvýšení rychlosti připravené zbraně.
  • Šeptání lomu: Porážka zpomaleného nebo zmrazeného nepřítele poskytuje energii třídy. (přidáno v sezóně 12)
  • : Primární zbraně munice způsobují zvýšené poškození krystalů stásis a zmrazených cílů. (Přidáno v sezóně 14)
  • Whisper of Rime: Sbírání stasis shard uděluje malé množství outshieldu, který po 10 sekundách spadne. Shromažďování dalších střepů přidává k potlačení a osvěží časovač. (Přidáno v sezóně 14)
  • Šeptání střepů. (přidáno v sezóně 12)
  • Šeptání mučení: Získáte energii granátů pokaždé, když způsobíte poškození cílů. (přidáno v sezóně 13)