Destiny 2 Season 22 Reprized RAID Datum vydání potvrzeno – Gamespot, Diablo II | Diablo wiki | Fandom

Diablo II

Místo, Diablo II měl sadu míst, která byla vyhozena během vývoje. [3] Umístění hry byla vytvořena za běhu, vývojový tým má myšlenku jít do „pouštní oblasti“. [8] Blizzard South původně protestoval proti hře, která začala v „irské krajině“ (Khanduras), kvůli sdílené poloze s Diablo I. [9] Ale hra přesto začala v regionu.

Destiny 2 Sezóna 22 Potvrzeno datum vydání RAID RAID

I když stále nevíme, co se Raid znovu objeví, Bungie upustila některé podrobnosti pro hráče, kteří doufají, že budou soutěžit o svůj svět jako první.

Hayley Williams 28. července 2023 v 6:04 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Destiny 2 Season 22 s sebou přinese reprizovanou verzi existujícího nájezdu, který není v současné době k dispozici, a nyní víme, kdy se uvolní. Bungie neoznámila, který nájezd se vrací, ale dal včasné varování, že v pátek 1. září 2023 klesne v pátek 1. září 2023.

V posledním týdenním blogovém příspěvku Destiny 2 se Bungie podělila o datum, aby hráčům poskytla čas na přípravu a přidané další podrobnosti pro všechny hráče, kteří doufají, že napadnou první světový titul RAID.

Kliknutím k nimž je nevolán

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání
 • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Takže jste se rozhodli znovu hrát Destiny 2 (Lightfall Edition)

Sezóna 22 Reprizovaná časy startu

Nadcházející Raid bude k dispozici začátek v pátek 1. září 2023 s denním resetem v 10:00 Pt / 13 PM ET. Režim soutěže, pro kohokoli, kdo plánuje soutěžit o první titul na světě, bude povolen po dobu prvních 48 hodin, stejně jako to pro kořen nočních můr začátkem tohoto roku. To je o něco později, než se očekávalo, protože sezóna 22 začíná 22. srpna.

Září reprized Raid World První požadavky

Zatímco Bungie dosud neodhalila mnoho podrobností o nadcházejícím režimu soutěže RAID, jako je napájení power nebo jakéhokoli zdravotně postiženého výstroje. Zde jsou podrobnosti:

 • Režim soutěže bude povolen po dobu 48 hodin.
 • Vyčištění náletu s aktivním režimem soutěže je prvním krokem k přístupu k režimu výzvy v režiséru a tajné triumf.
 • Dokončení tajného triumfu, který se skládá z kurátorského seznamu výzev, které musí být dokončeny v režimu výzvy, bude to, jak může FireTeam zachytit tento první titul a získat ten sladký, sladký pás.
 • Pro vymáhání požadavků triumfu v režimu Challenge, váš fireteam otřete, pokud selžemi v podmínkách úspěchu během jakéhokoli setkání.

Otřesem týmu, pokud je triumf selhán, zajišťuje, že tým nebude nevědomky triumfovat a poté pokračovat v dokončení nájezdu, aniž by splnil všechny požadavky.

Budeme hledat další podrobnosti od Bungie na nadcházejícím nájezdu, včetně názvu nájezdu, který je ve frontě pro opětovné spuštění. Leviathan a Crota’s End patří mezi kandidáty.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Diablo II

„Mnoho měsíců prošlo od té doby, co jsem za mnou opustil město Tristram. Od té doby jsem se pokusil zapomenout na hrůzy, které jsem viděl pod studenou Zemi, a na zkroucené noční můry, které pronásledovaly můj každý bdělý okamžik. Teď je ve mně něco temného; Cítím to, přijíždím mě na východ a ujišťuji mě, že moje spasení leží v troskách starověkých království. I když vím, jak nevím, co vznikne nebezpečí, abych bránil mé cestě, a když procházím první bránou, vím, že lepší část mé duše zůstane pozadu. navždy.”

– Dark Wanderer vyprávěl filmový přívěs. (src)

Diablo II
Přední kryt Diablo 2 Box NA
Vývojáři Blizzard North
Vydavatel (s) Na Blizzard Entertainment

Eu Sierra Entertainment

Pal 30. června 2000

Diablo II, pokračování populární hry Diablo, je temná hra na hraní rolí v rámci fantazie v hack-and-slash nebo „Dungeon Roaming“ styl. Po stresovém testu na jaře 2000 byl vydán pro Microsoft Windows a Mac OS v létě 2000 společností Blizzard Entertainment. Diablo II byl vyvinut společností Blizzard North.

Do dubna 2001, Diablo II se stal jednou z nejpopulárnějších online her všech dob. Mezi hlavní faktory, které přispěly k úspěchu Diablo II.síť. Diablo II lze hrát jako hra pro jednoho hráče, multi-hráč přes LAN nebo více hráčů přes bitvu.síť, přičemž poslední možnost je nejoblíbenější.

Hra byla konceptualizována a navržena Stieg Hedlund, spolu se zakladateli Blizzard North David Brevik, Max a Erich Schaefer, kteří působili jako vedoucí projektu pro ostatní disciplíny. Hlavní produkční role zpracovávali domácnost Matthew a Bill Roper.

Expanze, Diablo II: Lord of Destruction, byl propuštěn v roce 2001.

Obsah

 • 1 příběh
 • 2 hraní
  • 2.1 Respawning
  • 2.2 třídy znaků
   • 2.2.1 Amazon
   • 2.2.2 Barbarian
   • 2.2.3 čarodějka
   • 2.2.4 Necromancer
   • 2.2.5 Paladin
   • 2.4.1 Tajná úroveň krávy
   • 3.1 návrhový dokument
   • 3.2 designérské týmy
   • 3.3 umělecká díla
   • 3.4 třídy
   • 3.5 umístění a design mapy
   • 3.6 Příběh

   Recenze expertů GameSpot

   29. září 2021

   Příběh []

   Příběh o Diablo II se koná brzy po skončení originálu Diablo. Na konci Diablo, Diablo, lord teroru byl poražen smrtelným hrdinou. Hrdina, který zabil Diablo (i.E. Postava hráče první hry) řídí duši Diablo (magický kámen obsahující duši démona nebo anděla) do jeho vlastní hlavy ve snaze obsahovat Diablo ve svém vlastním těle. Po této události je hrdina rychle poškozen Diablem a pomalu ztrácí kontrolu nad Diablovou duší. V úvodnímu filmu Diablo II, Marius, vypravěč příběhu, je svědkem padlého hrdiny (známého pouze jako Dark Wanderer) úplně ztratí kontrolu a uvolní démony pekla na hospodě. Marius je jediný přeživší (předpokládá se, že spíše než jen slepý štěstí, démoni ho ignorovali) a cítí se nucen následovat poutníka z důvodů, kterým sám nerozumí. Nová postava hráče je jiným hrdinou, která následuje po zničení, pronásleduje Dark Wanderer a doufal, že v sobě ukončí démonského pána. Nový hrdina nakonec dohoní Wanderera mimo město Kurast, ale nedokáže ho zastavit. Zbytek příběhu je odhalen prostřednictvím čtyř aktů, protože hráč čelí nejen démonovi Lord Diablo, ale dvěma novým hlavním darebákům, jeho stejně zlovolným bratrům, kolegou Prime Evil Mefisto, Lord of Necred a Baal, Lord of Destruction. Diablo je odhodlán je osvobodit od jejich uvěznění Soulstone, které bylo nuceno na všechny tři dávno, a ze které se Diablo podařilo osvobodit v první hře. Hrdina cestuje různými zeměmi, aby zmařila síly hořících pekel z dobytí světa známého jako Sanctuary.

   Příběh vypráví o sedmi „velkých zlých“ (s celkovým počtem síly pekla); Pět je zabito Diablo II. Tři jsou přímo zabit Diablo III, ačkoli všech sedm je účinně zabité, protože se Diablo stane hlavním zlem.

   • Andariel, dívka úzkosti (také známá jako královna démonů, zabitá v Diablo II, Act I)

   Poměrně mocný nepřítel využívající převážně útoky založené na jedovat. Používá naváděcí jedovaté šípy, jedovatý sprej a slabé drápy na zádech v bitvě z ruky. Nachází se ve spodní úrovni kláštera za velkou sadou dřevěných dveří, obklopených jejími přisluhovači.

   • Duriel, Pán bolesti (také známý jako král Maggot, zabitý v Diablo II, Act II)

   Velmi rychlý a velmi agresivní nepřítel. Jeho čistá fyzická síla může snadno přemoci nepřipraveného hráče. Útočí pomocí svých velkých drápů a může také zmrazit hráče, což mu ještě usnadňuje rychle se vzdát opozice. Nachází se v pravé hrobce Tal Rashy tím, že vloží Horadrický personál do podstavce.

   • Belial, Pán lží (také známý jako Mistr podvodů, se objevuje v Diablo III)
   • Azmodan, Pán hříchu (také známý jako generál neřestí, se objevuje v Diablo III)
   • Mephisto, Pán nenávisti (nejstarší ze tří bratrů, zabitý v Diablo II, Act III)

   Používá několik silných útoků na blesky a nemá útok na melee. Najdete ho ve svém doupěti v chrámovém městě Travincal v Kurast zničením přesvědčivé koule, která ho zamkla v jeho doupěti. Musíte použít jedinečnou flail zvanou Khalimova vůle, abyste ji zničili, vytvořili po nalezení relikvie Khalimu a přeměnu je Khalimovou flail v horadrické krychli. Dejte si pozor na mnoho spojenců a přisluhovačů, které má v průběhu celé nenávisti-zejména členy rady. Maffer Dragonhand je téměř stejně nebezpečný jako sám Mefisto.

   • Diablo, Pán teroru (zabit v Diablo II, Act IV, se také objevuje v Diablo I a Diablo III)

   Vůdce tří. Používá ohnivý prvek. Je to mocný šéf, zejména v pozdějších potížích. Dejte si pozor na jeho útok na červené blesky, který se podobá dlouhému červenému proudu postřiku blesku z jeho úst, protože i postavy s dobrou vitalitou lze zabít při jednom plném výbuchu, je to nejsilnější útok ve hře. Tento útok je však pomalejší než většina jeho ostatních a lze se snadno vyhnout. Mezi jeho útoky patří červená hadice Lightning, ohnivý prsten, Firestorm (podobné Druidově, ale mnohem silnějším, stejným vydáním Hellfire Torch), Bone vězení (obsazení na městských portálech), Cold Touch (zamrzne) a útok na melee, ve kterém, ve kterém Bude se rychle účtovat směrem k hráči. Objeví se po aktivaci pěti pečetí a poražení jejich ochránců, Lord de Seis (Unique Oblivion Knight), Infector of Souls (Unique Venom Lord) a Grand Vizier Chaosu (Unique Doom Caster).

   • Baal, Lord of Destruction (zabit v Diablo II: Lord of Destruction, Act V)

   Nachází se ve Worldstone Keep. Poté, co zničil pět rojů svých přisluhovačů, vejde do portálu do komory Worldstone, bojiště. Používá ohnivé údery a chladný útok, z nichž druhý způsobuje závažné klepání zpět, stejně jako zmrazení, druh pekla, který vypouští vaši manu a také kletbu, která vás poškodí, pokud se vás pokusíte vrhat jen jakékoli kouzlo (on pouze on (on pouze on (on pouze on (on pouze on (on pouze on (on pouze Používá to, pokud máte více many než života). Vyvolá také kopii sebe sama, schopnou použít všechny své útoky, pouze přispívá k problémům kohokoli, kdo se pokouší zabít Pána ničení.

   Hraní []

   Hráč přebírá roli hrdiny, bojuje s příšerami při procházení po zemi a dungeonech. Děj Diablo II hraje se čtyřmi akty. Každý akt sleduje předem stanovenou cestu s předpokládanými úkoly, i když některé úkoly jsou volitelné. Každý akt vyvrcholí zničením monstrum šéfa, na kterém hráč pokračuje k dalšímu aktu. Bitva se provádí v reálném čase s použitím izometrického pohledu shora dolů. Hráči bojují s příšerami, aby vyrovnali svou postavu a získali lepší předměty.

   Diablo II klade velký důraz na boj a náhodně generuje mnoho vlastností monster, úrovně rozložení a kapky položek. Většina samotných map je náhodně generována. V režimu pro jednoho hráče je mapa náhodně generována, ale poté zamkne nastavení; V režimu s více hráči se resetuje pokaždé, když je dungeon restartován.

   Diablo II Umožňuje hráči vybrat mezi pěti různými třídami postav: Necromancer, Amazon, Barbarian, Sorceress a Paladin. Každá postava má odlišné silné a slabé stránky a sady dovedností.

   Kromě čtyř aktů existují také tři úrovně obtížnosti: Normální, Noční můra, a Peklo. Postava musí dokončit tyto úrovně obtížnosti v pořádku; Pouze po dokončení postavy Normální Obtížnost může tato postava hrát Noční můra potíže a podobně pro Peklo obtížnost. Každá obtížnost je větší výzvou než poslední, s takovými rysy, jako jsou zvýšené potíže s tvorem, zažívají tresty po smrti a další výzvy. Postava si zachovává všechny schopnosti, vybavení atd., mezi obtížemi a může se kdykoli vrátit k dřívějším obtížím. Po dokončení hry v normálních obtížích může hráč vytvořit hardcore postavu. Zatímco pro normální hráče hra nekončí, když zemřou, hra končí, když je zabita tvrdá postava.

   Diablo II Má také řadu dalších funkcí, které zvyšují hratelnost. Hráč má možnost najmout jednoho z několika počítačově kontrolovaných žoldáků, kteří sledují hráče a útok nedalekých nepřátel. Příležitostně by hráč mohl najít vzácnou, cennou položku, nebo je součástí sady, která se stane silnějším po shromáždění celé sady. Položky lze přizpůsobit pomocí zásuvek a drahokamů nebo přeměnit do různých položek pomocí Horadric Cube.

   Respawning []

   Na rozdíl od Diablo I, kde všechny příšery zůstávají mrtvé, jakmile jsou zabita, a jejich mrtvoly zůstávají tam, kde padli celou hru, pokud ušetříte a vrátíte se do hry. Dokonce i šéfové příšery, které jste zabili pro úkol.

   Ukázalo se, že to bude poněkud frustrující pro každého hráče, který je dokončený. Na druhé straně je však nově respawnované monstrum stále klesá kořist a může vám vydělávat spoustu bohatství.

   Třídy znaků []

   Amazon []

   The Amazonka je aktivní bojovník orientovaný na dovednosti. Její dovednosti jsou orientovány na osobní ochranné schopnosti, použití luku a šípu, stejně jako oštěp a oštěpu.

   Amazonka je nejvíce podobná Darebák z Diablo: Oba jsou primárně spojeny s luky a oba využívají stejné využití síly a magie. Amazonka se liší v tom, že může také použít oštěpy a kopí. Třída je volně založena na amazonech mytologie.

   Barbarian []

   The Barbar je silný postava orientovaná na melee v Diablo 2 a jediná postava schopná dvojího ovládání. Jeho dovednosti jsou rozděleny do různých zbraní, válečných výkřiků a bojových dovedností. Mistrie jsou čistě pasivní a umožňují barbarům specializovat se na různé typy zbraní a získat přirozenou rychlost a odpory. Jeho válečné výkřiky mohou zlepšit schopnosti jeho a jeho strany v boji, snížit schopnosti nepřítele, vyděsit nepřítele do uprchnout a dokonce jim způsobit značné poškození. Bojové dovednosti barbarů jsou útoky, které maximalizují hrubou sílu, jeho největší přínos.

   Barbaři, v Diablo 2, pocházeli ze severní vysočiny, což je místo, kde dochází k akt 5 expanze, a mohou být také najati jako žoldáci v tomto aktu.

   Pro Hellfire byl naplánován jiný barbar, neoficiální „expanze“ Diablo vydaná společností Sierra Entertainment. Ačkoli není zahrnuta do konečné verze, postava byla k dispozici jako skrytá třída v Patch 1.01 pro Hellfire. Postava měla stejný vzhled a řeč jako válečník, ale změnil statistiky a různé schopnosti.

   Barbar, přestože je přísnou postavou melee, může být velmi efektivní. V pekelném režimu přirozený odpor pro všechny postavy klesá a barbar je jedinou třídou, která může pasivně zvýšit jeho odpor prostřednictvím dovednosti.

   Čarodějka []

   The Kouzelnice Zaměřuje se na elementární kouzla ve třech oblastech: led, blesk a oheň. Její ledová kouzla mohou zchladit nebo dokonce úplně zamrznout nepřátelé, ale způsobit menší poškození než blesk nebo oheň. Kouzla blesku může způsobit velmi vysoké i velmi nízké poškození, zatímco kouzla ohně způsobují konzistentnější poškození.

   Výslovnost Teleport v podstatě definuje čarodějnici a umožňuje mnohem rychlejší mobilitu než jakýkoli jiný charakter. Silným bodem čarodějky je silná škodlivá kouzla a rychlost obsazení; Její slabostí je její relativně nízká hitová body a obrana, požadující, aby hráč věnoval velkou pozornost, aby ji udržel mimo roztržku.

   Čarodějnice jsou podle příběhu vzpurné ženy, které vyráběly tajemství magického použití z magusových klanů ovládaných muži na východě..

   Necromancer []

   The Necromancer je kouzla, která se spoléhá na svolání duchů mrtvých, aby mu pomohl v jeho práci. Jeho dovednosti jsou rozděleny na kletby, vyvolávání, kouzla jedu a kostí. Dovednosti předvolání mu umožňují oživit různé kostry, golemy a jakékoli zabité monstrum (včetně Diablo). Je však třeba poznamenat, že s výjimkou golemů vyžaduje všechny předvolání Necromancer existující mrtvoly monster. Poison a kostní dovednosti jsou skutečným prostředkem Necromancera k rovnému poškození. Kostní dovednosti také drží prostředky pro vytváření překážek a podobných, což způsobuje velkou podporu PVP. Dovednosti kletby tvoří nedílnou součást schopnosti nekromancerova arzenálu produkovat kletby a hexy v PVP i PVE. Tyto síly výrazně mění hru pro Caster i pro cíl.

   Paladin []

   The Paladin je náboženský válečník bojující za vše, co je dobré. Abychom to odráželi, horlivé bojové dovednosti paladinu sahají od fanatických útoků po nebeské blesky. Jeho dovednosti jsou rozděleny na bojové dovednosti, obranné aury a útočné Auras, z nichž mohou poslední dva zvýšit osobní schopnosti, snížit množství škod způsobených nepřáteli nebo usnadnit zotavení zdraví. Tyto aury jsou užitečné ve hře s více hráči, protože mnoho z nich lze použít k upgradu všech statistik strany. Většina Auras nevyžaduje žádnou manu, která z paladinu dělá velmi ekonomický charak. Paladinové jsou velmi zdatní při používání štítu a mohou dokonce použít svůj štít jako zbraň. Je nejlepší s obrannými dovednostmi a je také nejlepší volbou, pokud si hráč přeje oslabit nepřátele, aniž by je zasáhl nebo obsadil jakákoli kouzla. Paladinské dovednosti jsou velmi efektivní při eliminaci nemrtvých.

   Multi-Player []

   Na rozdíl od originálu Diablo, Diablo II byl vyroben konkrétně s ohledem na online hraní. Několik kouzel znásobuje jejich účinnost, pokud jsou obsazeny do strany, a dungeony, i když stále existují, byly do značné míry nahrazeny otevřenými prostory.

   Multi-Player je dosaženo bitvou Blizzarda.čistá bezplatná online služba nebo prostřednictvím LAN. Bitva.Net je rozdělena do „otevřených“ a „uzavřených“ říší. Hráči mohou hrát své postavy pro jednoho hráče na otevřených říších; Postavy v uzavřených říších jsou uloženy na serverech Blizzardu jako opatření proti podvádění, kde je musí hrát každých devadesát dní, aby se zabránilo vypršení platnosti. Online hra je jinak téměř totožná s hrami pro jednoho hráče. Nejvýznamnější rozdíl je v tom, že online mapy jsou generovány náhodně, s novou mapou pro každou hru, do které hráč vstupuje. Offline, mapy pro jednoho hráče jsou zachovány v paměti počítače.

   Vzhledem k tomu, že hra lze hrát kooperativně, mohou skupiny hráčů se specifickými sadami doplňkových dovedností dokončit některé z vrcholných bitvy hry během několika sekund, což poskytuje silné pobídky pro sestavy postavy orientovaných na párty. Až osm hráčů může být v jedné hře; Mohou se buď sjednotit jako jedinou stranu, hrát jako jednotlivci, nebo vytvářejí více protichůdných stran. Zkušenosti, body příšer a číslo z oddaných položek se zvyšuje, jak se více hráčů připojí ke hře.

   Hráči se mohou navzájem bojovat, přičemž veškerá škoda byla snížena u hráče versus hráče. Oddělení za úspěšné zabití je část zlata a ucha postavy poraženého hráče.

   Patch 1.10 zahrnovala možnost hraní s postavou žebříku. Systém žebříku může být resetován v různých intervalech, aby umožnil všem hráčům začít čerstvé s novými postavami na stejném základě. Rodové období trvala od devíti měsíců do roku více než rok. Když končí sezóna žebříku, populace žebříku je převedena na populaci bez položky se všemi položkami, které hráč drží. Některá vzácná položky a runová slova jsou k dispozici pouze v rámci žebříků, i když je lze obchodovat a vyměnit si za necepce po skončení sezóny.

   Bylo propuštěno až dvacet tři záplaty Diablo II. Prostřednictvím historie náplastí bylo řešeno několik vykořisťování a problémů, jakož i hlavní přepracování rovnováhy hry. Ne všechny záplaty ovlivnily Diablo II přímo, protože několik bylo navrženo tak, aby řešily problémy v expanzi do hry a měly minimální účinky na Diablo II. Hra je v současné době ve verzi 1.14. Přesné počet záplat je nemožné určit jako bitvu.Net má schopnost vytvářet drobné opravy na straně serveru, aby řešily okamžité problémy.

   Velikonoční vajíčka [ ]

   Má -li uživatel do okna chatu zadat „SoundchaosDebug“.síť nebo v režimu pro jednoho hráče, každý zvukový soubor ve hře se hraje v chaotickém bahně, která trvá, dokud hráč neopěrá o kódu.

   Tajná úroveň krávy []

   „Tajná úroveň krávy“ je výsledkem běžeckého vtipu z originálu Diablo To se vynořilo z internetové zvěsti o krávě, která se ve hře objeví, zdánlivě bez účelu. Pravděpodobně, pokud by kráva kliknula na určité časy, otevřel by se portál na tajnou úroveň (existovaly také variace zahrnující Adria’s Shack, jako je potřeba jít (proti protiútoku) ve směru hodinových ručiček kolem sebe několikrát před kliknutím kráva. Obvykle byly použity k prodloužení doby, kterému byl podvod věřil, protože to bylo obvykle vysoké číslo (ex. 37) a noví hráči mohli být často několikrát přesvědčeni, že v jednom z kroků přepočítávali, obrátili čísla nebo obojí) Pověst byla podvod, ale legenda se narodila a hráč poté přístup k úrovni.

   v Diablo: Hellfire, jediná expanze k originálu Diablo (Tato „rozšíření“ je ve skutečnosti považována za „doplněk“, protože to nebylo oficiální vydání, ale místo toho vydaného Sierra Entertainment), bylo možné změnit parametr v konkrétním textovém souboru (příkaz (příkaz.txt), takže farmář, který rozdává úkol „Rune Bomb“, byl oblečen v obleku krávy s vhodným novým dialogem („Moo.„“ Řekl jsem Moo!”). Toto přidané palivo do ohně. Abychom zabili pověst, Blizzard zahrnoval cheat (který automaticky vyhrál hru) ve Starcraft, který zní „Neexistuje žádná úroveň krávy“, což je způsob Blizzarda oficiálně potvrdit, že ve skutečnosti neexistovala žádná úroveň krávy. [1] Mezi nadšenci online her se tato věta stala internetovým vtipem podobným větu, že neexistuje žádný Cabal.

   Brzy krávy

   1. dubna 1999 a Screenshot týdne Diablo II Představené krávy boje. Lidé přemýšleli, jestli je snímek obrazovky vtipem pro dubna, nebo jestli skutečně byla naplánována tajná úroveň krávy pro Diablo II. Ukázalo se, že tam byl úroveň krávy. Chcete -li získat přístup k úrovni, musíme zabít Diablo (nebo v Lord of Destruction, Zabijte Baal), návrat k Rogue Encampment v Act I v rámci stejné úrovně obtížnosti a poté přeměňte nohu Wirt tome městského portálu v Horadric Cube. Tím se otevřou portál na tajnou úroveň (porážení Baal v obtížnosti, ve kterých si hráč přeje vstoupit na úroveň krávy, již není nutné, od náplasti 1.11b. Jeden musí být schopen získat přístup k určitým potížím pro vstup do své úrovně krávy). Existuje sada položek s názvem „Královské kravské kůže“, které lze shromažďovat pouze na této tajné úrovni. Když však hráč poprvé zabije krávy krávy na úrovni obtížnosti, postava použitá k otevření portálu se stane neschopnou znovu otevřít portál na úrovni na této úrovni obtížnosti.

   Chat Gem []

   Existuje purpurový chatovací klenot, který je viditelný pouze v případě chatovacího kanálu. Existuje mnoho teorií o účelu tohoto drahokamu. Pro tento drahokam však neexistuje žádný účel kromě nesmyslné zprávy. GEM přepíná mezi aktivním a neaktivním stavem. Po aktivaci se objeví chatová zpráva, která uvádí „GEM aktivovaný“ a podobně se zobrazí zpráva „GEM deaktivovaná“, když se stane neaktivním. Může také říci, že „dokonalý drahokam aktivovaný“, ale šance jsou však velmi nízké. Bylo také řečeno, že někdy lze slyšet snižování.

   Zvláštní změna cílového kódu []

   Existuje „cheat“ pro Diablo II a Lord of Destruction. Pokud klikne na jedno pravé tlačítko Diablo II Ikona na ploše a přechází na vlastnosti, uvidí tři karty: „General“, „zkratka“ a „Kompatibilita.„Klikněte na„ zkratku “a na konci cesty souboru umístěná napravo od„ Target “zadejte prostor a pomlčku za uvozovku, poté akt, ke kterému je postava chtěla jít. Například „-act 5“ (bez uvozovek) vás zavede k jednání V. Klikněte na „Použít“, spusťte hru a vytvořte novou postavu. Postava začne ve všech jednáních, kdy je vybrána. Další zajímavou věcí na tom je úroveň postavy; V závislosti na tom, která akce je vybrána, bude úroveň postavy nastavena na konkrétní částku. To však nebude mít vliv na inventář postavy, který bude omezen na startovací položky Standard Act 1.

   Vývoj []

   Tato stránka obsahuje zastaralý obsah
   Tento článek obsahuje informace, které již nejsou pro hraní relevantní, ale je zde udržováno pro informační účely.

   Myšlenka Diablo II začala ve tříměsíčním období, které následovalo po spuštění jeho předchůdce. Blizzard North se odrazil kolem nápadů pro jejich další hru. [2] V té době byli vývojáři „druh nemocné Diablo“ (podle Davida Brevika) a chtěli udělat jinou hru. Diablo jsem byl nejdelší hrou, na které pracovali, a v té době se Blizzard South přesunul z Warcraft II na Starcraft, A očekávalo se, že příští hra Blizzard North prokáže podobný odchod. Jak však Blizzard North pokračoval v oprava Diablo I a otázka podvádění se ukázala v bitvě.Net, tým začal vidět, jak by se mohla být původní hra vylepšena. [3] Postupem času se do jejich diskusí vplížila myšlenka pokračování. [2] Čtvrté měsíce po Diablo jsem byl propuštěn, [3] Diablo II byl urovnán. Zaměstnanci se podívali na nápady, které se snažili implementovat pro předchozí hru a sestavili zpětnou vazbu od zákazníků. Bylo zamýšleno, že Diablo II bude ve všech směrech „větší a lepší“. [2] Méně než 1% kódu a umění původní hry bylo znovu použito pro Diablo II. [4] První prioritou bylo vyřešit problém podvádění, který trápil Diablo I. Druhou prioritou bylo aktualizovat třídy. [5]

   Vývojový tým se skládal ze 45 až 60 jednotlivců. [6] Byli najati noví zaměstnanci, aby pracovali na hře. Pro hru byl odhadnut dvouletý vývojový cyklus. Většinu času strávil zdokonalení prvního akt hry, protože by to pravděpodobně bylo použito v beta testu nebo demo. [2]

   Práce na hře začaly v roce 1997. Prvních šest měsíců vývoje bylo pomalých a uvolněných, protože společnost byla spálena z jejich práce na Diablo I. [2] Byl veřejně oznámen 9. září téhož roku s odhadovaným vydáním roku 1998. [7] Do druhé poloviny roku byl vytvořen první akt hry, včetně městského centra, okolní krajiny a počátečních žalářů. Do konce roku byl pocit a vzhled hry zpevněn. [2] Plánování dopředu během vývoje se pohybovalo od období od jednoho týdne do jednoho měsíce. [8]

   Blizzard South byl aktivní ve vývoji hry v období 1997-99. Někdy kontradiktorní spolupráce vedla k vytvoření „stávkových týmů“, která se pohybovala mezi projekty, aby poskytla zpětnou vazbu a radu. [9] Stávkové týmy jsou i nadále používány Blizzard South od roku 2014. [10]

   „Období krize“ hry začalo v květnu/červnu 1999. [11] Trvalo to asi 18 měsíců, přičemž zaměstnanci pracovali 12-16 hodin, 7 dní v týdnu. Crunch byla tak špatná, že vývojáři byli zadrženi zpět, aby na hře pracovali. [6] Vývojáři se snažili vydat hru do konce roku 1999. Na konci září/začátkem října David Brevik kontaktoval Mika Morhaime z Blizzard South, aby oznámil, že hra nelze dokončit během roku. Blizzard South vzal novinky vpřed a dal vývojářům prodloužení období krize, ale naléhal, aby hra musela být dokončena. V této fázi vývoje byla hra v hratelném stavu, ale vývojáři se ještě museli dostat do pekla hry (která byla implementována v únoru/březnu 2000). [11]

   Celá záloha zdrojového kódu a aktiv hry byla ztracena při „jedenácté hodině“ vývoje hry. Tým byl schopen rekonstruovat mnoho kódu a aktiv z verze Diablo II, kterou vývojáři vzali domů ke hře. [12]

   Beta beta hry začala v březnu 2000. [7] Hra šla zlaté 15. června 2000, po dvanáctiměsíčním „crunch období“ vývoje. [2]

   Hra byla od té doby remasterována a vydána 23. září 2021 s názvem Diablo II: Vzkříšení. [13]

   Návrhový dokument []

   „Neexistoval žádný definitivní návrhový dokument [pro Diablo II]. Byla tam volná struktura. “Hej, vím, že jsme sem chtěli jít na Diablo 1, je to druh prvního akt. To je druh příběhu, který tam vyprávíme.”A pak se dostaneme k druhému aktu a” Hej, kam chceme jít, “a pak,” Oh, mám tento nápad pro tuto úroveň, bude to ve vesmíru, bude to úžasné.”A my jsme to vysmívali. „Jo, to je skvělé. V příběhu nedává žádný smysl, ale co sakra, je to trochu cool.’“

   Hra nikdy neměla oficiální návrhový dokument. [2] To, co se stalo ekvivalentem hry, byl efektivně seznam přání pro funkce vytvořené Erich Schaefer. [14] Údajně byl dokument dlouhý jen o půl stránky a byl nacpaný do zásuvky na stůl a zapomněl brzy poté. [6]

   Tým hledal následující přírůstky:

   • Čtyři města, místo jediného původní hry.
   • Více tříd postav.
   • Více dungeonů, spolu s dlaždicemi divočiny.
   • Rozšířený seznam položek, magie a dovedností, spolu s větším množstvím vystoupení, které vycházely z nich, z nichž byly položky vybaveny.
   • Náhodná generace monstrum.
   • Vylepšená grafika, se skutečnou transparentností, zdroji barevného světla a perspektivním režimem kvazi-3D.
   • Příběh by byl od začátku zohledněn a měl by se na úkol. [2]

   Designové týmy []

   Zaměstnanci pracující na Diablo II byli rozděleni do následujících týmů:

   • Programování
   • Charakterový umění (cokoli, co se pohybovalo)
   • Na pozadí umění (cokoli, co se nepohybovalo)

   Design byl z velké části otevřený proces, přičemž členové každého týmu přispívali mimo jejich pole. Blizzard South také přispěl k síťovému kódu a bitvě hry.Čistá podpora. [2]

   Kresba []

   Vývojový tým začal pracovat na umění hry v polovině roku 1997. [15] Téměř všechny Diablo II ve hře a filmovém umění bylo postaveno a vykresleno ve 3D studiu Max, zatímco textury a 2D prvky rozhraní byly vytvořeny především s Photoshopem. Programátoři psali v C a některých C ++, pomocí Visual Studio a SourceSafe pro ovládání verzí. [2] Brzy komentáře k grafice uvedly, že byly příliš pixilované. Erich Schaefer bránil grafické volby, ale poznamenal, že Diablo II bude pravděpodobně poslední 2. hra Blizzard North. [15]

   Podrobné náčrtky nastavení předcházely skutečnému modelování umění na pozadí. [2] Samotná prostředí byla konstruována pomocí algoritmů. [5] Jakmile byl natřen kus krajiny, byl přidán po částech. [16]

   Vývojáři uvažovali o výrobě hry 3D, vzhledem k tomu, že jiné PC hry v té době využívaly nový 3D hardware. Bylo však rozhodnuto učinit hru 2d, protože podle Breviku, 3D technologie „nebyla tam úplně“ (v té době), a bylo pociťováno, že jako 2D akční hra by mohla vypadat lépe a mít více věci na obrazovce v té době. [3]

   Při navrhování umístění hry se Blizzard North inspiroval místy v reálném světě. [17]

   Třídy [ ]

   Paladin-vysoká

   Každý postava hráče ve hře je vysoká 75 pixelů. Všechny však byly modelovány a vykresleny ve vysokém rozlišení pro použití na obrazovce výběru znaků a v propagačních materiálech. [2]

   Myšlenka pěti tříd byla během několika měsíců vyhozena. [5] Během vývoje hry bylo původně zamýšleno, aby třídy byly archetypy (i když s malými rozdíly ze standardních tříd RPG), které se vařily do rolí bojovníka, nepoctivého a kouzelného kolečka, založené na a Princip podtřídy. Rogue by se rozvětvil do sester (z pořadí bez očí) a lovců/strážců, bojovníka do templáře/paladinu nebo berserkeru a kouzla Caster do čarodějnice nebo nekromancer. Blizzard North se rozhodl proti této myšlence, protože více pohlaví by znamenalo animaci celkem 10 modelů, že v kombinaci se systémem komponenty hry by byl úkol příliš velký na to, aby se mohl provést. [18] Stromy dovedností hry byly efektivně pryč, aby formalizovaly cesty/sestavení tříd a usnadnily hráčům specializující jejich charakter. [8]

   Větší důraz byl kladen na vizuální účinky zařízení na třídy ve srovnání s původní hrou (která měla omezenou vizuální reprezentaci zařízení kvůli nedostatku rozpočtu). Postavy byly navrženy jako panenky, v tom smyslu, že každá část těla by byla považována za samostatnou součást (od smyslu designu). [5]

   Vývoj tříd byl proveden za běhu; Na konci vývoje byly vyřešeny obavy z rovnováhy. [8]

   Místa a návrh mapy []

   „Když se podíváte na Diablo 2, existuje mnoho protichůdných nápadů, které kliknou. Hra má stále strašidelnou atmosféru, ale je také mnohem živější než první hra. Existují žaláři, ale většinu času trávíte venku.”

   Místo, Diablo II měl sadu míst, která byla vyhozena během vývoje. [3] Umístění hry byla vytvořena za běhu, vývojový tým má myšlenku jít do „pouštní oblasti“. [8] Blizzard South původně protestoval proti hře, která začala v „irské krajině“ (Khanduras), kvůli sdílené poloze s Diablo I. [9] Ale hra přesto začala v regionu.

   Myšlenka, která se nikdy nedostala do hry, byla myšlenka „bitvy.Čisté město.„Myšlenka byla, že hráči by nezačali v B.Čistá lobby, ale ve skutečném městě, kde postava hráče mohla interagovat s ostatními hráči a před vstupem do her. To bylo částečně inspirováno Ultima online, ve kterém členové vývojového týmu hráli v průběhu vývoje Diablo II. Tým se snažil vytvořit hru, kde by člověk mohl hladce chodit mezi oblastmi světa, ale to se do hry nedostalo a místo toho byla použita struktura ACT.

   Diablo II se odehrává ve více otevřených prostorech než jeho předchůdce – vývojový tým si vzal čas, aby se ujistil, že nebyly úplně prázdné, a že hranice byly na místě kolem okraje map. V některých případech stěny. To nejprve způsobilo nějakou kontroverzi v týmu kvůli umělé povaze omezení, ale obavy zmizely, jakmile to začali hrát. Do polí šlo hodně playthestingu, aby se zajistilo, že existuje dostatek předmětů, aby bylo možné použít taktiku založenou na poloze, ale ne tolik, že oblasti se cítily klaustrofobicky. [8]

   David L. Craddock si představil, že Diablo II představuje posun od Diablo I, vzhledem k proliferaci venkovních oblastí. Přiřadil to příchodu nových zaměstnanců, aby pracovali na projektu, a ergo, nové nápady. [6]

   Příběh []

   „Opravdu jsme neměli na mysli téměř žádný příběh, kromě toho, že sledujete chlapa z první hry, který zasekl drahokam v hlavě. Právě jste ho museli vystopovat a nakonec ho zabít. To byl celý příběh. Opravdu to byl Blizzard South, kdo byl pověřen, jejich filmové oddělení, tehdy se jmenovalo filmové oddělení Blizzard, myslím, že byli pověřeni výrobou kinematiky pro hru, a oni opravdu při výrobě filmu vynalezli příběh. Opravdu jsme s tím měli jen velmi málo společného. Občas jsme si mysleli, že jejich příběh je velmi divný. Ale z dlouhodobého hlediska si myslím, že to byla spolupráce mezi naším druhem nastavení tónu a napájení světa rozpoznatelnými a jedinečně vypadajícími postavami a věcmi, a jejich proměňují v příběh. Bylo to trochu sporné. Občas jsme se nenáviděli, mysleli jsme si, že ostatní kluci celou hru potulují. Ale nakonec si myslím, že to bylo velmi divné, a pravděpodobně by to nefungovalo moc dobře, ale skončilo to téměř všem, a lidé jako vy se prostě jen říkají: „Bohatý příběh.„To opravdu ne. Kdyby to byl jen já, neměl by to vůbec bohatý příběh.”

   Aranoch

   Během vývoje hry měl Blizzard North sotva na mysli příběh. Počáteční myšlenkou bylo, že postava bude sledovat řídícího hrdinu z Diablo I, který zasunul Soulstone do jejich čela, zabil ho a ukončil hru tam. Filmové oddělení Blizzard (část Blizzard South) bylo pověřeno výrobou kinematiky pro hru, že podle Schaeferových slov „vynalezl“ příběh [9] (bylo uvedeno, že obecný příběh byl vytvořen Chrisem Metzenem). [19] Tyto sekvenční závorky každé ze her hry. Filmové oddělení také spolupracovalo na ději. [2] Bylo rozhodnuto použít kinematiku k vyprávění samostatného, ​​ale paralelního příběhu, který vytvořil určitou vnitřní kontroverzi, [15] a tvrzení od části Blizzard North, jehož přístupem bylo používat příběh pouze jako prostředek k přemostění oblastí Hra (e.G. Vytvoření prostředků pro připojení pouštní oblasti Act II s džungli v Act III).

   Jednou z první kinematiky hry byla někdo, kdo slouží k koktejlům patronů v pouštním bazaru. V době doručení neměl tento filmový film „žádný základ ve hře.„Tato filmová se v závěrečné hře neobjevila. Občas však Blizzard North provedl změny ve hře na základě produkované kinematiky. [9]

   Recepce []

   „Byly to staré staré časy. Muži byli muži, ženy byly ženy a starší v róbách by vám řekli všechno o čemkoli, kdybyste chvíli zůstali a poslouchali. Lord of Terror traips o Sanctuary šířící zlo, jako by to vycházelo z módy, a jediný způsob, jak ho zastavit, bylo naplnit smečku identifikací svitků a začít kliknout.”

   Diablo II 10 let výročí malé Diablo II 20 let výročí

   Diablo II byl pro Blizzard úspěchem. Hra dosáhla celkového skóre 88 na Metacritic. [20] GamesPy udělil hru 86 ze 100, [21] IGN udělil hru A 8.3 z 10, [22] a Gamespot udělili hru 8.5 z 10 [23] spolu s vyděláváním ceny Reader’s Choice Award 2000 za hraní rolí roku. [24] Bylo to uděleno místo v knize Guinness Book of World Records “2000 Edition” za to, že je nejrychleji prodávanou počítačovou hrou, která byla kdy prodána, s více než 1 milionem jednotek prodaných v prvních dvou týdnech dostupnosti, do ledna 2001, IT prodal 2.75 milionů kopií po celém světě. [25] V době svého vydání to byla rychle prodávající počítačová hra v historii. [26]

   V průběhu let se Diablo II nastěhoval a ven z nejlepších dvaceti her NPD a od roku 2007, někdy i v první desítce. Popularita hry byla ještě dále zvýšena oznámením Diablo III A Blizzard má v úmyslu pokračovat v podpoře hry. [27] Stalo se také jednou z prvních třiceti nejprodávanějších počítačových her vůbec. Včetně Diablo II, série Diablo prodala 17 milionů kopií. [28]

   K určitému negativnímu přijetí ke hře došlo poté, co viděl její pouštní oblasti – odklon od gotické estetiky svého předchůdce. [29]

   Diablo 2: Vzkříšený datum vydání, crossplay, přívěs, hraní a další

   Diablo 2: vzkříšené

   Diablo 2: Resurred je úplný restart Blizzardova hack-and-slh RPG poprvé vydal před dvěma desetiletími. IT sportovní aktualizovaná grafika, 4K hraní a veškerý obsah z Diablo II a jeho rozšíření.

   Diablo 2: Resurred je však remaster, nikoli remake – jako vedoucí Diablo, Rod Fergusson zdůraznil na počátečním oznámení. Hraní, fanoušci si mohou užít 3D modely a změny kvality života se zlepšují původní zážitek. Pokud je však nostalgie příliš velká na to, aby se nesela, přepínač dědictví vám umožní přejít z nové grafiky na ty z původní Diablo 2.

   • Nejlepší PC hry z roku 2021
   • Nejlepší herní počítače, pokud potřebujete upgrade nebo konečný battlestation
   • Všechno, co zatím víme o remake mrtvého vesmíru

   Jak hra spustila v bitvě.Čisté některé z funkcí, které jsou v současné době k dispozici při vydání, nebyly v roce 2000 kolem, jako jsou vyhrazené servery a snadný přístup k seznamu vašich přátel.

   Nevýhodou je, že Modding byl ovlivněn kvůli bitvě.SET’s Stricleter Security Measure. Ale mody budou stále povoleny, pokud nebudou injekční kód přímo do hry.

   Diablo 2: Vzkříšený je nyní k dispozici ke koupi a dostává silné recenze. Kritici zejména tuto hru ocenili za svůj závazek zachovat původní zážitek a přitom stále přepracovali vizuální prvky, aby splnili moderní standard. Pokračujte ve čtení pro vše, co potřebujete vědět o Diablo 2: Vzkříšené.

   Diablo 2: Datum vzkříšeného vydání

   Diablo 2: Vzkříšený byl propuštěn 23. září 2021. Toto datum bylo oznámeno během přehlídky Xbox E3 2021. Remaster je v současné době k dispozici na PC, Xbox Series X, Series S, Xbox One, PS4, PS5 a Nintendo Switch.

   Diablo 2: Vzkříšený přívěs

   První trailer pro Diablo 2: Vzkříšený spadl spolu s oznámením hry. Předvádí úryvky herních záběrů, porovnávají originální a remasterovanou grafiku.

   Během hry Xbox a Bethesda Games jsme byli ošetřeni druhým přívěsem na E3 2021. Předváděl to několik sekund kinematiky, stejně jako hráč pro jednoho hráče a multiplayer. Zde jsme dostali potvrzení, že hra byla optimalizována pro Xbox Series X a Series S, jak byste očekávali, s až 4 k 60 snímků za sekundu.

   Diablo 2: Vzkříšený crossplay

   Před vydáním bylo potvrzeno, že hráči si mohou užít progresi napříč platformami mezi PC a konzolami. Tyto konzoly jsou PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S a Nintendo Switch.

   Bez ohledu na to, na které platformě hrajete, jste schopni přenést své postavy a kořist z jedné platformy na druhou. Chcete -li to udělat, budete muset mít bitvu.Čistý účet propojený na všech systémech, kterými chcete přenést progresi.

   Navíc si budete muset zakoupit Diablo 2: Vzkříšené v každém jednotlivém systému. Zatímco mezi PS4 a PS5, stejně jako Xbox Series X a Xbox One, je mezi PS4 a PS5.

   Bohužel, crossplay není v současné době možné v Diablo 2: Vzkříšené. Například hrajete na PC, kde můžete dobrodružství pouze spolu s ostatními hráči na stejné platformě. Což je zklamáním.

   Diablo 2: Vzkříšená hratelnost

   S Diablo 2 nyní na policích digitálních obchodů je spousta her, které můžete sledovat online, což vám poskytne velmi dobrou představu o tom, jak hra hraje v pohybu. Pokud jste se nedotkli všech vizuálních vylepšení, můžete si prohlédnout srovnávací video z GameSpotu, které ukazuje segmenty Act 1 s čarodějnou.

   Blizzard uvedl, že zatímco Diablo 2: Resurred bude využívat „plnou výhodu dnešního moderního herního hardwaru“ Hack-and-Slash hraní před dvaceti lety byl zachován-i když s několika moderními vylepšeními.

   A pro ty, kteří chtějí výlet dolů paměťovým pruhem, vám Legacy Toggle umožní hrát titul v „Původní zážitek 800 x 600.”

   Diablo 2: Vzkříšená vylepšení

   Pojďme se dostat na nejdůležitější pořadí podnikání: Jaké nové funkce a vylepšení jsou zahrnuty v Diablo 2: Vzkříšené, které nebylo v originále kolem?

   Vylepšená grafika a podpora prostorového zvuku

   Největší remíza je samozřejmě grafická generace a zbrusu nová kinematika. Hráči si hru mohou užít až do 40fps 4K, s novými 3D modely a dynamickým osvětlením. Zní to jako sen! A kde bychom byli bez sluchové upgrade na spuštění? Zatímco zvukové efekty samotné zůstávají podle originálu, můžeme očekávat „kompletní zvukový remaster v Dolby Surround 7.1 zvuk.„Když mluvil o zvládnutí prostorového zvuku, řekl Fergusson (přes hráč PC):

   „Bereme atmosféru na světě nahoru, takže můžete slyšet vítr foukající ulicemi a šustění v džungli. Ale neměníme tyto ikonické zvuky, jako je vložit lebku do zásuvky nebo vložit lektvar do pásu. Věci, na které máte ty Pavlovianovy reakce, vědí, že je to Diablo 2. To jsou zvuky, které stále uslyšíte.”

   Progrese napříč platformami

   Křížový pokrok mezi PC a konzolou je dalším novým přírůstkem, takže vaše postava a jejich kořist mohou cestovat mezi platformami. Jak však web poznamenává, budete potřebovat „propojenou bitvu.Čistý účet a samostatný Diablo II: Vzkříšený nákup pro každou podpůrnou platformu.”

   Hráči, kteří mají svůj původní Diablo 2 Save, budou rádi, když uslyšíte, že můžete přenést klasickou uložení na Diablo 2: Vzkříšené. Takže nemusíte začít znovu s nováčky, kteří byli jen zábleskem v očích svých rodičů, když jste hráli původní hru.

   Rozšířené a sdílené skrýše

   Jednou z zlepšení kvality života, za které budou i puristé vděční, je rozšířená a sdílená skrýš. Osobní skrýš byl zvýšen z mřížky 6 x 8 na 10 x 10, zatímco sdílený skrýš je k dispozici všem postavám připojeným k jedné bitvě.Čistý účet. To znamená žádné další znaky mezek!

   Auto-Gold/ Auto-Loot

   Zajímavé je, že některé funkce, které by mohly ocenit modernější publikum, byly vyhýbány ve prospěch autentické zkušenosti Diablo 2, zatímco jiné lze zapínat a vypínat. Například automatické zlato vám umožní vyzvednout zlato tím, že ho přejdete, spíše než kliknout na něj. Mezitím byly markery úkolů na mapě ne-go, i když o to žádali testeři her (kteří nikdy nehráli původní titul).

   „Většina hráčů hraje s mapou, když hrají hru,“ řekl Rob Gallerani, hlavní designér společnosti Vicarious Visions, Polygon. “A žádost, kterou jsme se dostali do herního testu – velmi od lidí, kteří nikdy nehráli [Diablo 2], ale jsou zvyklí hrát modernější hry – bude jako:” Právě jsem dostal úkol. Kde je tečka na mapě, která mi říká, kam mám jít?’

   „Podívali jsme se na něco takového a ty jsi rád,“ ​​no, nic to nezlomí, správně? Neznamená to, že moje postava přemohla nebo něco podobného.„A úplně to změnilo atmosféru hry.”

   Auto-Gold byl racionalizován s vysvětlením, že „fyzický aspekt nutnosti pobíhat kolem“ je stále tam, místo aby to všechno nasálo „obří vakuum“, jak řekl Gallerani PCGamesn.

   Nové podpory zkratky a ovladače

   Ve snaze o zvýšení efektivnějšího a efektivnějšího zážitku uživatelů Diablo 2: Vzkříšené představí nové klávesy pro další příkazy a také podporu ovladače na PC.

   K dispozici je také systém auto-party pro připojení veřejných her a pozvání lidí na své vlastní, ale znovu to můžete vzít nebo nechat-podobně jako přepínač auto-zlaté.

   Možnosti dostupnosti

   Po 20 letech konečně vidíme několik slušných možností dostupnosti pro Diablo 2: Vzkříšené. Od režimu nízkého vidění, přes velikost textu, po režimy Colourblindu – remake má přístupnost na novou úroveň.

   „Když mluvíme o modernizaci, dostupnost byla jednou z prvních klíčových věcí, které byly na naší mysli,“ řekl producent her Matthew Cederquis, řekl Game Rant. „Dokonce i jen malé věci, jako je přístupnost velikosti obrazovky, na které můžete hrát, je to mnohem větší. Je to pro nás velmi důležité.”

   Diablo 2: Vzkříšený Outlook

   Modernizace starých her pro nový hardware není špatná věc as Diablo 2: Vzkříšené to vypadá, že Blizzard přistupuje chytrý přístup, nabízí některé úhledné změny a grafiku, aniž by se změnila podstata původní hry.

   Nyní, když se lidé dostávají ve hře, se zdá, že obecný sentiment je velmi pozitivní. Diablo 2: Vzkříšený láskyplně zachovává klasický zážitek a zároveň mu dává uvítací moderní kabát barvy.

   Pro lidi po veselejším RGP, pak se možná podívejte na to, co víme zatím o Fable 4.

   • Halo Infinite: Všechno, co zatím víme
   • Co víme o hře Harry Potter RPG