Destiny 2 Sezóna 18 Úniky: King S Fall, celkové téma a další, Destiny 2 Season 18 Leak odhaluje šok příběhu ve hře Bungie FPS | PCGamesn

Destiny 2 Sezóna 18 Leak odhaluje šok příběhu ve hře Bungie FPS

Zřeknutí se odpovědnosti: Tento článek je založen na únicích a měl by se brát se zrnkem soli.

Úkony Destiny 2 Season 18: King’s Fall, Celkové téma a další

Sezóna Destiny 2 Sezóna 18 je pryč jen dny, protože se zdá, že komunita nemůže obsahovat svůj humbuk pro nový přírůstek do příběhu a karantény. Zatímco Bungie byla tajná ohledně svého obsahu, byli otevřeni o některých funkcích v nadcházející sezóně. Například hráči mají hodně co pracovat, pokud jde o přepracování podtřídy a mody artefaktů.

Se vším, co je pro vydání a předvádění 23. srpna, se zdá, že se na internetu objevilo několik úniků a některé z nich jsou docela významné. Poslední úniky pocházejí z renomovaného Dataminer, který odhaluje název příští sezóny, spolu s tématem, názvem reprizovaného náletu a jedinečných aktivit.

Zřeknutí se odpovědnosti: Tento článek je založen na únicích a měl by se brát se zrnkem soli.

Destiny 2 úniky Potvrzují sezónu lup, pirátského tématu, King’s Fall a další

Nejnovější úniky naznačují, že název nové sezóny bude Období lupu. Zatímco několik pověstí tvrdilo, že sezóna je založena na pirátském. Nyní by slovo „lup“ mohlo znamenat hodně v Destiny 2, především s ohledem na padlé nepřátele.

Celý 30. výročí dungeon byl pirátský tematika, přičemž padl nepřátelský typ. Hráči museli projít legendární kořistí a prosadit různé poklady vedle zbytků strážců a padnutí. Mnozí se diví, jak tento koncept spojí vyprávění s pokračující expanzí.

Sezóna 18: Sezóna lupu.
– Raid: Kings Fall
– Příběh: Ketchcrash, žádná čtvrtina
– Aktivity: Expedice, úkryty

Destiny 2 Sezóna 18 Leak odhaluje šok příběhu ve hře Bungie FPS

Destiny 2 Sezóna 18 Leak odhaluje šok příběhu ve hře Bungie FPS: Space Marine in Heavy Red Armour vystřelí minigun v Destiny 2

Destiny 2 Sezóna 18 je připravena skončit velkým příběhovým překvapením jako závěrečný cutscene pro hru Bungie FPS prosakuje online před koncem sezóny dranc.

Pokud nechcete konec Destiny 2 Season 18 zkažený, přestaňte to číst hned a považujte to za oznámení o veřejné službě: Destiny 2 úniky a spoilery jsou tam venku, takže pokud vidíte něco, co vypadá, že by to mohlo zničit překvapení pro Vy se vyskytujte.

Spoilery pro Destiny 2 následují odtud.

Sezóna lupu je naplánována na běh do 6. prosince a zdá se, že Bungie plánuje upustit docela statný překvapení příběhu na nás s laskavým svolením koncového cutscene, který nyní unikl online. Vidíme Mithrax, vůdce Fallen, vezmeme životní sílu Nezareku a použijeme ji k vaření jakéhokoli lektvaru nebo tinktury. Nápoj je poté nabídnut Osirisovi a zdá se, že ho oživí zpět. Jak uvádí Eurogamer, scéna je uzavřena škádlením pro Destiny 2 Season 19, která se zdánlivě zaměřuje na Neptun.

Stejně jako Neptun, doufáme, že Destiny 2 Season 19 uvidí návrat Rasputinu, který byl kvůli návratu od expanze Beyond Světelného návratu. Hlasové linie Dataminované naznačují, že Rasputin by mohl být oživen v novém robotickém těle a stát se postavou, se kterou se hráči setkávají a snadněji s nimi komunikují.

Thumbnail YouTube

Ať tak či onak, připravte se s nejlepšími zbraněmi Destiny 2 pro PvP. Budete se také chtít podívat na nejlepší sestavy Destiny 2 Titan a začít plánovat a připravovat nejlepší třídu Destiny 2 připravenou k převzetí sezóny 19, a doufejme, že Neptun, Rasputin a oživení Osiris.

Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.