Destiny 2 Sezóna průvodce Seraph Sealaph Season Mody – Best & nejhorší, Destiny 2 Update Opraví některé Busted Armor Mods | PCGamesn

Aktualizace Destiny 2 Opravuje některé mody zatčené brnění

Věci by se měly cítit snapper, až se příště objevíte ve věži, díky nejnovější aktualizaci Destiny 2. Hotfix 6.3.0.3 dělá překvapivé množství vylepšení a úpravy magického sci-fi MMO Bungie, včetně zlepšeného doby načítání uživatelského rozhraní a některých oprav pro nějaké mody osudu 2 brnění, které nefungovaly tak, jak bylo zamýšleno-zejména nezastavitelný substrát ruční a energetické difúzní substrát.

Destiny 2 sezóna průvodce sezónními mody Seraph – nejlepší a nejhorší

Se spuštěním nového Destiny 2 Sezóna přichází nový sezónní artefakt a zase nová sada sezónních modů, s nimiž se hraje. Artefakt tentokrát je Seraph Cipher, které získáte dokončením první části sezónní mise. Pojďme se podívat na nabízené mody.

Nejlepší Destiny 2 Season of the Seraph Mods

The Retrofit Mody jsou zajímavé. Tyto sezónní mody poskytují ekvivalent malého bonusu za statistiku, když jsou vybaveny. Můžete se zeptat, o co jde – no, znamenají, že můžete mít v podstatě dvě různé zvýšení statistiky na jednom kusu brnění nebo dokonce +15 na jediný stat. Pokud jste hráli Destiny 2 Dost dlouho už pravděpodobně máte nějaké zbroje s vysokým statem, ale poskytují trochu větší flexibilitu a určitě pomohou novějším hráčům získat tuto důležitou 100 odolnost 100.

Lucent finišer je obrovský pro setkání s velmistry a určité nájezdy. Být schopen upustit těžkou munici pro vaše spoluhráče je fantastický efekt a na rozdíl od normálních modů finišeru to ani nevypouští vaši super energii.

Sólový operativní Vypadá to jako dar z nebes pro každého, kdo se snaží sólo Destiny 2 obsah. Rovný poškozený buff bez nutnosti proc? Potom to budu mít.

Substrát difúze energie Poskytuje zvýšení desky přes odpor poškození. Nemusí být velmi patrný, ale je to mod hrudníku s náklady na energii 1 a je to stohovatelné, což je hezké.

Oslabené jasné bude jednorázově zajistit, aby Witherhoard byl i nadále povinným výběrem v nájezdech a na vysoké úrovni setkání navzdory svému nedávnému nervu. Skutečnost, že to znovu načte uložené zbraně, z něj učiní absolutní banger i pro sólové hráče-oheň witherhoard, aby oslabil šéfa, přepnul na zbraň automatického nakládání, vyložte, přepněte zpět na Witherhoard, opakujte, opakujte, opakujte, opakujte, opakujte, opakujte.

Advance Scout je nesmírně levný a může vidět hru v pramenech GrandMaster, kde svržení šampiona během jejich omračujícího období vyžaduje soustředěnou palbu.

Basilisk s nízkým entropií a lordem Kelvinem jsou povýšení zejména pro hráče Stasis. V každé energii každý z nich dávají podtřídy Stazis způsob, jak se vypořádat s přetížením a nezastavitelnými šampiony. Stazis se zdá, že v této sezoně bude v aktivitách koncových her velmi mocný.

Nejhorší sezóna Destiny 2 Seraph Mods

Přetížení kola jsou zpět, znovu. Musel soustředit oheň na přetížení šampiona, aby je narušil, je hrozné, zvláště když všude neustále teleportují. Alespoň máme tentokrát několik různých možností pro ohromující šampiony přetížení.

Kompenzátor za letu Vypadá to jako divný druh skupiny na změně efektivity ve vzduchu. Pokud to opravdu pomůže, může to vidět použití v PVP, ale pravděpodobně to lidem jen připomene, jak moc nenávidí změny v leteckém boji.

Pasivní agresivní stráž je velmi drahý a pomáhá pouze s poškozením nedalekých nepřátel, zatímco ovládá glaive. Při činnostech na nízké úrovni to nebude moc záležet a při činnostech na vysoké úrovni je to plýtvání slotem.

Celkově vzato, v této sezoně spousta docela skvělých modů. Zejména je tu hodně pro sólové hráče – pokud jste se nestali sólovými dungeony zpět, když se objevila elegantní obnova a vy jste měli smysl, sezóna Seraph by mohla být čas na to, aby se to snížilo.

Destiny 2 Seraph Cipher Mods

Chcete seznam všeho, co je k dispozici v této sezóně? Tady máš!

Sloupec 1

 • Nezastavitelné ruční dělo
 • Přetížení skautské pušky
 • Piercing BowString (Bow proti bariéru)
 • Pulzní puška proti bariéru
 • Přetížení kola (přetížení automatické pušky a SMG)

Sloupec 2

 • Pouzdro granátu
 • Legacy Ambush
 • Kompenzátor za letu
 • Luk obratnost
 • Mobilní dodatečná retrofit

Sloupec 3

 • Hand Cannon cílení
 • Pulzní puška nakladač
 • Substrát difúze energie
 • Ostré střelby
 • Odolný retrofit

Sloupec 4

 • Nezastavitelný launcher granátů
 • Protiopatření
 • Advance Scout
 • Basilisk lorda Kelvina
 • Supravodič s nízkou entropií

Sloupec 5

 • Pasivní agresivní stráž
 • Oslabené jasné
 • Monochromatický maestro
 • Sólový operativní
 • Lucent finišer

Aktualizace Destiny 2 Opravuje některé mody zatčené brnění

Aktualizace Destiny 2, Hotfix 6.3.0.3: Hunter Guardian ve fialovém vypálení a odpovídající SMG, který řve s jasným tlamajícím bleskem

Věci by se měly cítit snapper, až se příště objevíte ve věži, díky nejnovější aktualizaci Destiny 2. Hotfix 6.3.0.3 dělá překvapivé množství vylepšení a úpravy magického sci-fi MMO Bungie, včetně zlepšeného doby načítání uživatelského rozhraní a některých oprav pro nějaké mody osudu 2 brnění, které nefungovaly tak, jak bylo zamýšleno-zejména nezastavitelný substrát ruční a energetické difúzní substrát.

Nezastavitelné ruční dělo, které můžete odemknout na úrovni Jeden ze Seraph Cipher Seasocalk, který je součástí progresivního systému Destiny 2 Season 19. Pomocí tohoto modu se můžete na několik okamžiků zaměřit na památky jakéhokoli ručního děla, abyste vystřelili silnější kolo, které je silné proti nezastavitelným šampionům.

S nejnovějším hotfixem se nezastavitelné ruční dělo aktivuje rychleji a zvuková narážka, kterou uslyšíte, když se to stane pouze Hrajte, když používáte ruční dělo-aktivovalo se to na ručních dělových zbraních, i když bez účinku šikovného zbraně.

Dalším modem z brnění, který se v této aktualizaci upevnil, je substrát s difúzí energie, hrudní brnění, který poskytuje malé množství odporu vůči všem bojovým poškozením. Odemkne se ve třetí úrovni šifry Seraph a je na tom příjemná věc, že ​​se má naskládat až třikrát – kromě toho, že se to neděje.

Nejnovější hotfix to opravuje, takže substrát difúze energie je nyní něco, co silně zváží přidání do načtení hrudníku mod.

Se všemi standardními mody, které jsou nyní odemčené pro všechny, můžete při příštím vystřelení osudu 2 vystřelit jeden z těchto zlých chlapců do načítání.

V Hotfix 6 je uvedeno mnoho dalších oprav.3.0.3 poznámky o patch, ale poslední vyniká: Bungie říká, že je to optimalizovaný nakladač uživatelského rozhraní Destiny 2, což by mělo způsobit, že přepínání mezi nabídkami je chraplavější, než tomu bylo v minulosti.

Náš průvodce nejlepším sestavováním Destiny 2 pro kelímek a nájezdy mají několik skvělých ukazatelů, aby se připravil na váš opatrovní bojový.

Ian Boudreau A PC hráč od 80. let, Ian si užívá strategické hry, RPG a FPS klasiku jako Unreal a Quake. Je nejšťastnější velící orky v totální válce: Warhammer nebo deníky jeho cesty v temných duších. Před příchodem do PCGamesn na plný úvazek přispěl eseji a recenzemi do herního informátora, viceprezidenta, IGN, PC Gamer, Paste a dalších.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Substrát difúze energie v Destiny 2

Substrát difúze energie v Destiny 2: Destiny 2 je hra, která si může hrát, ale jakmile se na ni stanete závislými. Hra je k dispozici téměř pět let. Během tohoto období se přesouvá a mění se s průběžnými aktualizacemi, novými příběhy a novými přírůstky. Královna čarodějnice, poslední aktualizace, debutuje 22. února.

Substrát difúze energie v Destiny 2

Substrát s difúzí energie se poprvé objevil v sezóně Spliceru Destiny 2, který začal 11. května 2021. Bylo přidáno jako nová položka, kterou hráči mohou získat od Splicer Servitora v H.E.L.M. V rámci sezóny nových funkcí a obsahu Spliceru.

Substrát difúze energie je důležitou položkou v Destiny 2. Umožňuje hráčům posílit šanci na přijetí kapky vyšší úrovně z aktivit na koncové hře.

Tento článek vám poskytne další informace o substrátu difúze energie. Budeme se také zabývat otázkami, jako je například pevný substrát Energy Difúzní substrát 2 nebo jak byl problém vyřešen?

Jaký je substrát difúze energie?

Substrát s difúzní energií je spotřební komodita dostupná od Splicer Servitora v H.E.L.M. Používá se k posílení vašich šancí na získání kapky vyšší úrovně z aktivit na koncové hře, jako jsou údery za setkání, proroctví Dungeon a Trials of Osiris.

Substrát difúze energie v vydání Destiny 2

V posledních týdnech hráči hlásili, že substrát difúze energie nefunguje správně. Přestože tuto položku využili, neviděli zvýšení množství kapky pokladů vyšší úrovně. To způsobilo, že hráči, kteří investovali čas a zdroje sběru položky, byli frustrovaní a zklamaní.

Jak byl problém vyřešen?

Bungie, tvůrce Destiny 2, problém poznal a rychle se posunul, aby jej vyřešil. Publikovali záplatu, která problém vyřešila a vrátila substrát difúze energie na normální provoz. Hráči mohou nyní tuto položku využívat tak, jak je zamýšleno, a zvyšovat své šance na přijetí kapky pokladů vyšší úrovně z endgame aktivit.

Substrát difúze energie je nezbytnou položkou v Destiny 2, protože zvyšuje šance hráčů na přijetí významných kořistí z aktivit na koncové hře. Tyto poklady mohou obsahovat silné zbraně, brnění a další vybavení, které může výrazně zvýšit herní výkon hráče. Hráči mohou posílit své šance na získání těchto důležitých komodit a zlepšit jejich celkový herní zkušenost s použitím substrátu difúze energie.

Substrát difúze energie v Destiny 2

Závěr

Substrát difúze energie je významnou položkou v Destiny 2, protože pomáhá hráčům posílit jejich šanci na získání bohatých kořistí z endgame aktivit. Tyto poklady mohou obsahovat silné zbraně, brnění a další vybavení, které může výrazně zvýšit výkon hráče ve hře. Hráči mohou zlepšit své celkové herní zkušenosti s použitím substrátu difúze energie, aby zvýšili své šance na získání těchto vzácných komodit.

Upozornění: Destiny vás zabere do své zlověstné potěšující herní smyčky a nikdy vás nenechám odejít, pokud to necháte. Je to vychytávač vašeho volného času a glutton pro vaše zaměření.