Destiny 2 The Lament Guide – kde získat čepel kousky, Destiny 2 The Lament Quest: Giant Exo, Blade kousky a opuštěné bunker kroky v Lost Lament vysvětlily |

Destiny 2 The Lament Quest: Giant Exo, Blade kousky a opuštěné bunker kroky v Lost Lament vysvětleno

Je to podobné závěrečné části přilnavosti spásy v tom, kde se částečně vyskytnete ve skutečnosti dotyčnou exotiku.

Destiny 2 The Lament Guide – kde získat kousky čepele

Destiny 2: Beyond Light je konečně tady po měsících a měsících čekání. Hráči, kteří působí jako další hlavní kapitola v tomto hybridu FPS/RPG, se vydávají na cestu do Evropy, aby bojovali proti padlému vůdci jménem Eramis a dozvěděli se více o skutečné povaze temnoty. Tato expanze zahrnuje nové postavy, mise, aktivity koncové hry, zbraně, exotiky a typy nepřítelů. Po dokončení nového Deep Stone Raid se na Europa vydala banda úkolů pro hráče. Jedním z nich je pro exotický meč nářky, který se točí kolem a přináší silný, bariérový rozbíjející útoky. Zatímco samotný úkol je snadný, existuje jedna kryptická část, která vás může nechat poškrábat hlavy.

Zde je místo, kde najít kousky nářku čepele během úderu Glassway:

Kde najít kousky čepele

Na rozdíl od toho, co může popis odvodit, kusy čepele nejsou ve skutečnosti skryté sběratelské předměty rozptýlené po celé stávce. Místo toho můžete tuto položku vydělat zabitím speciálního žlutého baru Harpyho, který se objeví vedle šéfa na konci stávky. Tento nepřítel dorazí přímo na začátek několik sekund poté, co šéf a jeho Hydra vyjde z vexového transportéru. Až dorazí, zabijte ji, abyste přijali kousky čepele nářku. Pokud jste s ostatními, nezapomeňte je dostat na harpyi, než zemře. Tím zajistíte, že také získají uznání za boj a nebudou muset znovu opakovat celé utrpení.

Poté, co zabijete harpy, můžete buď dokončit stávku, nebo prostě odejít. Vaším dalším krokem je navštívit Banshee-44, který vás pošle zpět do Evropy. Bude vám řečeno, abyste prozkoumali bunkr v ruinách událostí. Pokud jste byli na exotickém lovu, budete vědět. V ztraceném sektoru nedojde k žádné změně, takže pokud máte kolem 1200 energie, neměli byste mít žádné problémy. Projděte tuto aktivitu a na konci otevřete hruď a zahájíte poslední část tohoto úkolu.

Více Destiny 2 Beyond Light:

 • S Beyond Light mi záleží více na příběhu osudu, než na hraní
 • Destiny 2 Hladkující Whisper Guide – ohlušující šepot God Roll & jak to získat
 • Jak získat Leviatanův dechový katalyzátor v Destiny 2 Beyond Light

Clovis Bray, budu vás kontaktovat a požádat o vaši pomoc. Toto je úkol příběhu, takže nebudeme sdílet žádné podrobnosti mimo skutečnost, že v misi obdržíte nářek. Ujistěte se, že máte ve svých těžkých zbraních zásoby, abyste jej mohli chytit a vybavit. Bude tu spousta bariérových šampionů, na kterých se tento meč vyzkouší, takže můžete bojovat bez něj. A je to! Po dokončení úkolu je nářek na vás použít a vyřezávat nepřátele, jak uznáte za vhodné. Vzhledem k tomu, jak populární meče jsou právě teď, očekáváme, že tuto zbraň použijeme během aktivit koncových her a dokonce i nový nájezd.

Destiny 2 The Lament Quest: Giant Exo, Blade kousky a opuštěné bunker kroky v Lost Lament vysvětleno

Destiny 2’s the Lament je exotický úkol vydán jako součást expanze Beyond Light v listopadu 2020.

Ztracené nářek, zpřístupněno po prvním dokončení komunity Crypt Deep Stone Crypt Obří exo.

Stejně jako zabíjení Vex různými způsoby, musíte také dokončit nějaké záhadné cíle – včetně nalezení Kousky čepele A Opuštěný bunkr.

 • Jak získat nářmek v Destiny 2 Stručně
 • Jak začít s The Lost Lament Quest in Destiny 2
 • Kde najít obří polohu EXO v Destiny 2
 • Jak najít kousky čepele v Destiny 2 Lost Lament Quest
 • Jak najít opuštěný bunkr v Lost Lament Quest Destiny 2’s Lost Lament Quest
 • Jak dokončit Lost Lament Quest Destiny 2

Jak začít s The Lost Lament Quest in Destiny 2

Chcete -li začít s The Lost Lament Quest, musíte Navštivte Banshee-44 ve věži.

Tento úkol se objevil po dokončení komunity krypty Deep Stone 21. listopadu 2020 a může vyžadovat, abyste dokončili kampaň Beyond Light, než se pro vás objeví.

Jakmile to máte, vaším prvním úkolem je Najděte tři mrtvé umístění EXO. Ty jsou tečkované po celé Evropě a jakmile jsou nalezeny, vyžadují skenování, aby je přidal k vašemu sběratelskému celkovému.

K celkem je devět, takže najděte některou ze tří uvedených v článku propojeném v předchozí větě, abyste mohli pokračovat v úkolu.

Kde najít obří polohu EXO v Destiny 2

Další část ztraceného nářku vás má Vyhledejte obří exo skrytý v zařízení EXO.

Pokud chcete prohlídku s průvodcem, následující video ukazuje kompletní trasu, která se vydá na Cadmus Ridge. (Další poznámka – v konečné oblasti na cestě k obřím EXO jsou dva sběratelské předměty – jeden mrtvý EXO a entropický shard – který lze vidět na 2 minutách 30 sekundy a 3 minuty.)

To vás zavede k vytvoření – oblast, která se otevřela po dokončení komunity Crypt Deep Stone Crypt.

Sledujte lineární trasu skrz, abyste spadli hřídel a do žlutého podlahového chodby, dokud se oblast neotevře až do obrovského nastavení továrního typu, kde musíte na druhém konci spadnout různé římsy.

Vydejte se sem, po lineárním koridoru, dokud nedosáhnete obřího exo.

Jakmile tam, promluvte si s nimi dvakrát, abyste mohli pokračovat v úkolu.

Dále musíte Porazte 100 vex mečů a porazte 20 minotaurů, Hydra nebo Cyclops s konečnými údery meče, vše na Europa.

Vaše nejlepší sázky na to jsou Cadmus Ridge (East Side, kde je také možná vexová veřejná akce), Asterion Abyss (v celém) a Bunker E15 a Perdition ztracené odvětví.

Nezapomeňte, že můžete použít meč bez munice k porážce nepřátel a stále se bude počítat do tohoto cíle a pro Minotaurs, Hydra nebo Cyclops, dokončení vexových veřejných akcí je pravděpodobně vaše nejlepší sázka.

Jakmile to uděláte, pak musíte Dokončete výzvu EXO. Jedná se o simulační mise, které cyklují v každém týdnu. Chcete -li začít dělat, musíte si vyzvednout stará tajemství, nová výzva quest od Variks a poté se vydat na značku v Bray Exoscience a dokončit misi.

Všimněte si, že stejně jako u samotného The Lost Lament Quest by to mohly existovat určité předpoklady – například dokončení dalších cílů od Variks – dříve, než se to objeví.

Jakmile to uděláte, máte další objekt Vex – porážet Vex s finišery, s „mocnými“ nepřáteli počítají více. Znovu najdete vex po celé Evropě – například v Cadmus Ridge a Asterion Abyss – stejně jako The Bunker E15 a Perdition ztracené odvětví.

Jak najít kousky čepele v Destiny 2 Lost Lament Quest

Jakmile jste s finišery dostatečně sundali, musíte Zamířte do úderu ze skleněné dráhy a najděte kusy čepele uvnitř.

Chcete -li najít kousky čepele, dosáhněte šéfa stávky a počkejte, až se rozvine transcendentní Harpy. Porazit to a kousky čepele budou vaše.

Nyní musíte zaplatit Banshee-44 návštěvu, která vám dá další cíl.

Období hluboké je tady vedle úkolu do hloubky. Můžete vědět také rybařit! Nezapomeňte dávat pozor na ztracený sektor a plán rotace výzev King’s Fall Challenge!

Jak najít opuštěný bunkr v Lost Lament Quest Destiny 2’s Lost Lament Quest

Banshee-44 vám poskytne záhadný cíl – Zkoumání opuštěného bunkru v EventIde Ruins.

Naštěstí je to jednodušší, než to zní – protože se týká dokončení ztraceného sektoru Bunker E15. Je pravděpodobné, že víte, kde je to teď – jinak vám následující video může pomoci sledovat umístění:

Jediné, co musíte udělat, je dokončit Bunker E15, abyste dosáhli poslední části quest Lament Quest.

Jak najít opuštěný bunkr v Lost Lament Quest Destiny 2’s Lost Lament Quest

Po dokončení ztraceného sektoru máte jeden konečný cíl – Dokončení mise zaznamenávání minulosti.

Je to podobné závěrečné části přilnavosti spásy v tom, kde se částečně vyskytnete ve skutečnosti dotyčnou exotiku.

Jakmile to bude hotovo, stačí, co pak musíte udělat, je zaplatit Banshee-44 poslední návštěvu zpět ve věži. Skvělá práce!

Nyní jste hotovi, možná by stálo za to vystopovat zbývající mrtvá místa EXO nebo jakékoli entropické střepy, které jste ještě našli.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Destiny 2 Sledujte
 • MMO následovat
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit další 3

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Matthew Reynolds editoval průvodce a další užitečné věci v Eurogameru v letech 2010 – 2023. Když to nedělal, byl venku a o hraní Pokémon Go nebo pokračoval v hromadění své sbírky Amiibo.